Page 11 of 11 FirstFirst ... 91011
Results 151 to 158 of 158

Thread: Ξανακυβέρνηση Αλέξη Τσίπρα

Ξυδόμπαρμπας Raven Lord's Avatar

δεν κατάλαβες, δεν κάνω κριτική στον τσίπρα ή την ΕΕ ή στο σύστημα. στο ανθρώπινο είδος κάνω κριτική. όσο η συντριπτική πλειοψηφία κοιτάει τον κώλο της εις βάρος του αδύναμου, ό,τι και να προτείνω θα καταλήξει νομοτελειακά στην ίδια ακριβώς κατάσταση.

προσωπικά τα έχω πει από καιρό. μαζική εξαφάνιση.
    Rock or Nothing

Ναι, έτσι είναι δυστυχώς, ως είδος είμαστε ελαττωματικό και πάντοτε στην ιστορία αυτό γινόταν, ο δυνατός πηδούσε τον αδύναμο. Μην περιμένουμε να αλλάξει κάτι επειδή γίναμε πιο πολιτισμένοι και δεν είμαστε σε συνεχή πόλεμο με τους παραδίπλα.
    Βέβαια πάντα σκέφτομαι τί θα έκανα εγώ αν ήμουν ο ισχυρός.

Mujahideen Taliban's Avatar

Ξερεις υπαρχουν καποιοι που δε μπαινουν στο κοπο να φτασουν στη θεση του Τσιπρα γιατι απλα εχουν το μυαλο να καταλαβουν οτι λενε μαλακιες αντι να πουλανε φουμαρα. Λεγεται αυτοσεβασμος. Η ολη φαση με τη κριση και τα παρεμφερη ισως μπορουσε να σωθει στην αρχη της κρισης. Πλεον δε προκειται να γινει παραεχουμε χρεωθει. Οχι οτι υπαρχει μυαλο αν βεβαια αν κρινεις με βαση το πως λειτουργει ο κοσμος στην ηλιολουστη μπανανια μας.
    Εντωμεταξυ η κατασταση στην Ελλαδα ειναι οτι αυτη ειναι η ΚΑΛΗ εκδοση!!!!! Φανταστειτε τον Μητσοτακη πρωθυπουργο!!!!

Spoiler

Και ψιλο off topic επειδη πιασαμε περι ανθρωπινου γενους.

Το πραγματικα αστειο ειναι αυτη η πεποιθηση των (νεο)φιλελε οτι ολα βαινουν καλως. Βγαινουν ολοι και αναρωτιουνται γιατι συμβαινουν αυτα; Γιατι ο κοσμος το γυρναει στη δεξια και στον εθνικισμο/εθνικο σοβινισμο; Γιατι ολοι θελουν να καταστραφει η ευρωπη; Γιατι δε τρωνε ολοι παντεσπανια και δε φορανε κοστουμια; Γιατι υπαρχουν βλαχουρες και αμορφωτοι; Γιατι δε δουλευουν ολοι σκληρα για να πετυχουν; Οι κομμουνιστες τι θελουν να καθονται και να πληρωνονται. Αφου σας δειχνουμε το δρομο!!!!

Η ζωη του ανθρωπινου ειδους κοντευει να γινει grinding στο la2. Νομιζω οτι καπου εκει στο 2010-11 χαθηκε η μπαλα για ολο τον πλανητη. Ευτυχως οι γενιες μας θα πεθανουν στα 50 απο καρκινο απο τις ορμονες που καταναλωνουμε.
    "Καλό ταξίδι Ντέζο... Μπορεί πλέον να έγινες "Τέζος" αλλά η εκδίκηση είναι κοντά... Τον ξέρω τον πούστη που σου προσέφερε φόλα... Ούτε πινακίδες δεν έχει στα κωλάμαξά του... Και έχει και κληρονόμες δυο αγελάδες κόρες... Θα μου το πληρώσει.. Να μου φιλήσεις τη μαμά Ντέζη και το φίλο Αρμάν..."

δήθεν asimoulis's Avatar

Τι έγινε το 2010-11;
    Η σκέψη μου είναι πλήρως αλλοτριωμένη, ιδεαλιστική, αταξική, αντιπατριωτική και "ολίγον άρρωστη".

Χορχόδειλας BLiTzER's Avatar

Χάθηκε η μπάλα για όλον τον πλανήτη.
    Life begins at 45°.

δήθεν asimoulis's Avatar

Ίσως η καλύτερη Barcelona ever.
    Η σκέψη μου είναι πλήρως αλλοτριωμένη, ιδεαλιστική, αταξική, αντιπατριωτική και "ολίγον άρρωστη".

Senior Member atom_smasher's Avatar

ναι χθες ήταν ελαφρώς πεσμένη. 2 γκολ εβαλε μονο.
    1) e4, c5
    2) Νf3

Mujahideen Taliban's Avatar

Ο filthy franku πηρε ροζ στολη και εφτιαξε τον pinkman
    "Καλό ταξίδι Ντέζο... Μπορεί πλέον να έγινες "Τέζος" αλλά η εκδίκηση είναι κοντά... Τον ξέρω τον πούστη που σου προσέφερε φόλα... Ούτε πινακίδες δεν έχει στα κωλάμαξά του... Και έχει και κληρονόμες δυο αγελάδες κόρες... Θα μου το πληρώσει.. Να μου φιλήσεις τη μαμά Ντέζη και το φίλο Αρμάν..."