Results 1 to 1 of 1

Thread: Ανατελλων Τρομος, Χαοτικο Τελος, Conspiracy of Denial 4/7

  1. #1
    Omar Tariff Taksitzhs's Avatar
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    στο μεροκαματο
    Posts
    851

    Default Ανατελλων Τρομος, Χαοτικο Τελος, Conspiracy of Denial 4/7

    Στα γρηγορα,

    Εχω κανονισει να φυγω απ το σπιτι στις 6 για προθερμανση με τυλιχτα, ειπα να φυγω τελικα στις 8, 10 η ωρα τελικα αναχωρησα, παντα Αγγλος στα ραντεβου μου. Στο δρομο πετυχαμε πσαχμενες φατσουλες που ξεραν ολα τα κατατοπια, μεχρι να πεις κυμινο στις 10 και μιση ημεθα στο χωρο, ετοιμοι για ταπα τουπα τουτουπα που μονο το τιμιο κατσαπανκ δυναται να προσφερει. Σναηπα, Λητσος, Μπουμπουμ και αλλοι καλοι εδωσαν ηχηρη παρουσια, Γκουλ δεν ειδα μονο, θα ελειπε να ψηφισει πιθανολογω.

    Τελοσπαντω, οτανε μπουκαρα οι Conspiracy παιζαν το Αρνηση, πιθανολογω λοιπον πως θα 'ταν στα μισα του set γιατι καπου εκει το παιζουνε τελευταια. Απολαυστικοτατοι οπως παντα και με πολυ καλο ηχο, οσες φορες και να τους δω δε τους βαριεμαι ποτε, ηχογραφηστε ομως αυτο το ρημαδι το σπλιτ γιατι εχουμε βγαλει τη μπεμπελη απ το περιμενε. Καποιανου απ τη παρεα του φανηκε η καλυτερη απ ολες τις φορες, εμενα για καποιο λογο η αγαπημενη μου 'χει μεινει εκεινη στου Πραποπουλου με Σαραβαντε, διχως αυτο να σημαινει πως δεν ειν' παντα τουμπανο ε.

    Τους επομενους δε τους ειδα γιατι 'χαμε πιασει τα μουμπλε-μουμπλε και πιτσι-πιτσι, να με σχωρεσουν οι φιλοι αλλα ολο λαιβ βλεπω τελευταια, ηθελα να πω και μια κουβεντα σαν ανθρωπας. Χαοτικο Τελος ΚΑΡΑΓΑΜΗΣΑΝΕ, οπως σωστα ειπε και ο Μπουμπουμ ηταν πιο πανκηδες απ τη προηγουμενη φορα που ο ηχος τους κατεληγε λιγο μεταλλικος κατα καποιο τροπο... ηταν και οι ακυροι πανκηδες τοτε που ανεβαιναν, λιγο περιεργη η ολη φαση. Τωρα ομως ητανε οπως καθωσπρεπει, δυνατο μπασιμο με τον Υμνο Των Ρουφιανων και ενα μικρο χαμο να γινεται στα μπροστα με τη σκονη να σηκωνεται συννεφο ολουθε. Ο Αλεκος οκ, ΓΙΓΑΝΤΑΣ, ετσι οπως παιζει εχω την εντυπωση πως μια μερα θα κοψει τη κιθαρα στα δυο, τετοια ριφφομηχανη με τοσο γκαζωμενη ψυχη δυσκολο να βρεις γενικοτερα στα ελληνικα πανκς. Το μπασο απ' το παταρι και δωστου ξεχαρβαλωμενη γκρουβα, με γουστα και τσιτωμενα τυμπανα και ηχο μες στη πωρωση να δινει γενικα. Νομιζω πως ειναι χαλαροτατα πολυ ανωτερη μπαντα ζωντανα, κλεισανε με το Μπασταρδοι Θα Πληρωσετε και ο μικρος πολεμος απο χαμω να μοιαζει πλεον αναμενομενος θαρρω.

    Οι Ανατελλων Τρομος δε μ αρεσανε. Δεν ειχα τιποτα τρελες προσδοκιες, αλλα ουτε καλο ηχο ειχαν, ουτε επαιξαν καλα κατα τη γνωμη μου. Η κιθαρα ηταν πολυ μπουζουκοπλεηερ, ηθελε λιγο ογκο και σε πολλα ριφφακια βασικα το παιξιμο δεν ηταν σταθερο. Μονο η κοπελα μ αφησε θετικες εντυπωσεις, γιατι οσο περνουσε η ωρα απο εκει που ελεγα ηταν καλοι, πηγαμε στο ε οκ ειναι, για να καταληξουμε στο οτι δε μας αρεσανε. Καποιοι απ τη παρεα γουσταρανε οστοσω οποτε μπορει και να μαι εγω ο περιεργος, δε ξερω.

    Τη τελευταια μπαντα τη λεγανε Ουστ, δε την ειδαμε, προφητικο το ονομα. Αποχαιρετισαμε το μπουγιο με τα παπουτσια μας να χουνε γινει νιμου απ τη σκονη, και η μαλακια ηταν πως ειπα οχι στα τυλιχτα, νομιζα θα βγαινα και θα τρωγα τπτ στη πορεια...
    Last edited by Taksitzhs; 06-07-2015 at 02:12.

Similar Threads

  1. Replies: 1
    Last Post: 10-02-2015, 19:12
  2. Replies: 6
    Last Post: 06-02-2015, 12:32
  3. Replies: 16
    Last Post: 03-06-2013, 01:46
  4. Replies: 14
    Last Post: 31-05-2013, 17:49
  5. Replies: 0
    Last Post: 28-04-2013, 13:46

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •