Results 1 to 10 of 10

Thread: Nick Panayotopoulos

  1. #1
    Mujahideen Taliban's Avatar
    Join Date
    Jan 2014
    Location
    Παρατηρητήριο Άγριων Αρτιγώνων
    Posts
    800

    Default Nick Panayotopoulos

    Ειμαι λοιπον σε ενα ηλιθιο γκρουπακι στο fb την φιλελευθερη συμαχαχαχαχια.
    Και ειναι ενας ψυχεδελικος τυπος εκει περα ο Nick Panayotopoulos (αν καποιος ειναι στο γκρουπ ειναι γνωστος και ως προεδρος) ο οποιος ειναι τοσο παρανοικος που δεν μπορω να καταλαβω αν
    α) ειναι τρολλ
    β) ειναι τρελος
    γ) ξερει τι λεει απλα δεν τον πιστευουμε
    δ) ολα τα παραπανω.

    Μου εχει κινησει το ενδιαφερον το γεγονος οτι δινει δημοσιως τηλεφωνα και ειναι ανοιχτος στο να τον συναντησει ο οποιοσδηποτε. Μαλιστα λεμε με κανα δυο φιλους μου μολις κατσει να ειμαστε ολοι αθηνα να κανονισουμε να παμε για εναν καφε μαζι του να δουμε τι ρολο βαραει irl. Γενικα δηλωνει δημοκρατικος φιλελευθερος (???) και υποστηριζει οτι εχει δουλεψει ως διευθυντης σε γραφεια της ΕΕ στις Βρυξελλες κλπ.

    http://npthinking.blogspot.gr/ αυτο ειναι το μπλογκ του.

    Και να κανα δυο πραματα για αυτον




    Πειτε κανα δυο αποψεις για τον τυπο. Προφανως θα μαζεψω μουτζες αλλα 1-2 σοβαρες απαντησεις εκτος απο το ποσο μαλακας ειμαι θα ηταν ενδιαφερουσες.

    "Καλό ταξίδι Ντέζο... Μπορεί πλέον να έγινες "Τέζος" αλλά η εκδίκηση είναι κοντά... Τον ξέρω τον πούστη που σου προσέφερε φόλα... Ούτε πινακίδες δεν έχει στα κωλάμαξά του... Και έχει και κληρονόμες δυο αγελάδες κόρες... Θα μου το πληρώσει.. Να μου φιλήσεις τη μαμά Ντέζη και το φίλο Αρμάν..."

  2. #2
    πελοπ/σιακή λέρα attila's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    στον αριστερισμο της παρθενου
    Posts
    4,222

    Default

    ΠΡΟΣΟΧΗ!ΣΟΒΑΡΗ ΑΠΑΝΤΗΣΗ:
    ποιος τους χεζει μωρε τους μαλακες, οι πιο εξυπνοι απο αυτους πηγαν στο ποταμι και οι πιο ηλιθιοι κανουν παρεα με το τζημερο και τους ατενιστας.
    αναξιοι λογου, ποσο μαλλον καινουργιο θρεντ.να κλειδωθει και παραδειγματικο τριημερο μπαν στο δημιουργο του.

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2003
    Posts
    422

    Default

    Νομίζω τύποι σαν αυτόν, τον Πασπαρόγατο και τον πορνομετανάστη, είναι κάτι ανάμεσα στο α και στο β και δεν μπορείς να τους κατατάξεις σε συγκεκριμένο πολιτικό χώρο. Ο συγκεκριμένος π.χ. πήγαινε και σε ομιλίες Τσίπρα.

  4. #4
    δήθεν asimoulis's Avatar
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    in flames
    Posts
    3,866

    Default

    Ο πορνομετανάστης κάνει ωραίες αναλύσεις τελευταία.
    Η σκέψη μου είναι πλήρως αλλοτριωμένη, ιδεαλιστική, αταξική, αντιπατριωτική και "ολίγον άρρωστη".

  5. #5
    Mujahideen Taliban's Avatar
    Join Date
    Jan 2014
    Location
    Παρατηρητήριο Άγριων Αρτιγώνων
    Posts
    800

    Default

    Quote Originally Posted by totos571 View Post
    Νομίζω τύποι σαν αυτόν, τον Πασπαρόγατο και τον πορνομετανάστη, είναι κάτι ανάμεσα στο α και στο β και δεν μπορείς να τους κατατάξεις σε συγκεκριμένο πολιτικό χώρο. Ο συγκεκριμένος π.χ. πήγαινε και σε ομιλίες Τσίπρα.

    Καλα ναι η νεα του ατακα ειναι να παρουμε τηλ τσιπρα και σαμαρα να τα βρουνε και να τον κανουν "αντιπαπαδημο"
    Γενικα ρε φιλε κι εγω νομιζω οτι ειναι κατι σα τον πορνομεταναστη, αλλα ο τυπος δινει δημοσιως τηλεφωνα και κανονιζει συναντησεις. Αυτο ειναι που μου κανει εντυπωση.

    Πορνομεταναστης θρησκεια εθνικογαμησμος ηρωινη.
    "Καλό ταξίδι Ντέζο... Μπορεί πλέον να έγινες "Τέζος" αλλά η εκδίκηση είναι κοντά... Τον ξέρω τον πούστη που σου προσέφερε φόλα... Ούτε πινακίδες δεν έχει στα κωλάμαξά του... Και έχει και κληρονόμες δυο αγελάδες κόρες... Θα μου το πληρώσει.. Να μου φιλήσεις τη μαμά Ντέζη και το φίλο Αρμάν..."

  6. #6
    Militant φιλελεύθερος Θάνος Τζήμερος's Avatar
    Join Date
    Oct 2012
    Location
    Athens
    Posts
    143

    Default

    Quote Originally Posted by attila View Post
    ΠΡΟΣΟΧΗ!ΣΟΒΑΡΗ ΑΠΑΝΤΗΣΗ:
    ποιος τους χεζει μωρε τους μαλακες, οι πιο εξυπνοι απο αυτους κανουν παρεα με το τζημερο.
    Δεν κάνω παρέα με τύπους που στο βιογραφικό τους βάζουν τη λέξη δημόσιο ή τα παράγωγα της φλώρε.
    "Το Ισλάμ μας κλέβει τις δουλειές"

    ''Να καταργηθεί το αγγελιόσημο''

    ''Οι μετανάστες δεν έχουν ιδέα από οικονομικά''

    ''Τσίπρας = Μάο''

    ''Η επανάσταση γίνεται με άνοιγμα των επαγγελμάτων''

    ''Πήξαμε στους πούστηδες''

    ''Η Ελλάδα θα έπρεπε να λέγεται Ελλάδοφ''

    ''Ο δημόσιος τομέας είναι καθαρός ιμπεριαλισμός''

    ''Ελευθερία ή θάνατος''

    ''Ο Λένιν δεν είχε ένσημα''

    ''Σεισμός, σεισμός, καπιταλισμός''

  7. #7
    Otaku
    Join Date
    Jan 2012
    Location
    Κοιλάδα του Πεσαβάρ
    Posts
    696

    Default



    Και εκει που διαβαζα σαχλαμαρες στο twitter βλεπω ενα γνωστο ονομα λολολ

    αλλα ναι αφου θες σοβαρη αποψη, ο τυπος ειναι σαν εκεινους τους μισοτρελους που συνηθιζαν να ερχονται και να δινουν χρωμα στην γκριζα καθημερινοτητα του στεκιου μας πιανοντας την κουβεντα για διαφορα θεματα της επικαιροτητας και ηταν κατι σαν mini-celebrities της γειτονιας. Τωρα που υπαρχει το ιντερνετ μπορουν να βρουν αλλους μισοτρελους και να κανουν ενα δικο τους circlejerk (σαν το ER ενα πραγμα!)

  8. #8
    Senior Member atom_smasher's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Copenhagen
    Posts
    8,090

    Default

    και ορίστε πως απαξιώνεται η παρουσία μας στον πολυπολιτισμικό διαδικτυακό ετούτο χώρο που τιμούμε τα τελευταία 12 χρόνια ως απλά μιά ομαδική μαλακία. Εσένα τι σε κάνει να νιώθεις που αποτελείς μέρος 3 χρόνια και εξακολουθείς να μας πιτσιλάς και δεν πας κάπου αλλού, αφού δεν σ αρέσει να πιτσιλιέσαι και συ πότε ποτε;
    1) e4, c5
    2) Νf3

  9. #9
    Otaku
    Join Date
    Jan 2012
    Location
    Κοιλάδα του Πεσαβάρ
    Posts
    696

    Default

    5 χρονια αποτελω μελος αλλα ξεχασα τον κωδικο απ'το παλλιο account και φετος που μου ηρθε να ξαναγραψω μπηκα με το φεηκ, και οχι και δεν πιτσιλιεμαι ντουζ μουτζας κανω καθε φορα που γραφω στο πολιτιξ να τα λεμε

  10. #10
    Δράκος ikonoklast's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    στη φάση για τα τάλαντα
    Posts
    13,268

    Default

    Ωχ. Ποιός dark dominion θα είναι αυτός πάλι.

Similar Threads

  1. Nick Hornby
    By nothingman in forum Literature
    Replies: 171
    Last Post: 19-04-2018, 19:09
  2. Nick Drake
    By metamelia3 in forum Music Discussion
    Replies: 12
    Last Post: 04-04-2014, 17:10
  3. nick cave
    By irreligious in forum Music Discussion
    Replies: 46
    Last Post: 17-12-2011, 19:59
  4. Nick Cave...
    By After Dark in forum Live Reports
    Replies: 13
    Last Post: 05-12-2004, 02:23
  5. Gayest Nick
    By asimoulis in forum General Discussion
    Replies: 24
    Last Post: 16-02-2004, 14:17

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •