Page 5 of 29 FirstFirst ... 3456715 ... LastLast
Results 61 to 75 of 421

Thread: NBA Fantasy 2014-15

  1. #61
    lcsgp FIXXXER's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Στο διάολο
    Posts
    20,134

    Default

    Εκνευριστικος Kelldorain ακομα και να ειχε οργανωσει ΠΑΡΑΓΚΑ δε θα ηταν τοσο βολικα τα πραγματα για αυτον.

    Την εβδομαδα που τιθεται αντιμετωπος με τον δευτερο της καταταξης τοτε (εμενα), ακυρωνεται το Brooklyn - Portland και χανω 3 σημαντικες συμμετοχες (Lillard, Plumlee, Lopez), ενω ταυτοχρονα τραυματιζεται ο Durant στο γαμημενο μεγαλο δαχτυλο του ποδιου και χανει ολην την εβδομαδα, με αποτελεσμα εκει που θα ηταν ντερμπυ, να ληξει 9-0 υπερ του, παρολο που ειχα καταφερει να το εχω στο 5-4 υπερ του μια μερα πριν τη ληξη της εβδομαδας. Αλλα βλεπεις μαζι με τραυματισμους και ακυρωσεις επρεπε να κανει κι ο Λιλαρντ μια απο τις χειροτερες εβδομαδες του, να σπασει τα σιδερα οπως ποτε ο Michael Carter Williams, και να χασει ο Γκασολ ολες τις βολες του σε δυο ματς.

    Τεσπα, δυσκολη εβδομαδα κι αυτη, γενικα εδω και 2 βδομαδες και για τις επομενες 2 επαιξαν ή θα παιξουν νομιζω αντιπαλοι ΟΛΟΙ οσοι κυνηγανε μια θεση στα playoffs. Για 4 θεσεις ουσιαστικα θα αναμετρηθουν Inherent Vice, Panthers, Fixxxers, Sunshines, 76ers και ισως θα μπορουσαν να μπουν σφηνα οι Celtics.

  2. #62
    re oust R & R's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    philly
    Posts
    2,311

    Default

    στο νήμα τώρα ( ξέχασα Δευτέρα λόγω δουλειάς να κάνω αλλαγές και έχασα 2 20άρες ) και πριν με φιξ φέραμε χ....αααααααααααααργκ!
    Poverty, depression, power and despair Conditioned inside and out to the point of no return by a world not crafted by hands of our own yet still we march in step to the cadence of its irregular beatThe damage has been done- irreparable and all-encompassingNature is as archaic word that could never explain this mess Worlds become obsolete like ideas and they won’t have to burn the booksWHEN NOONE READS THEM ANYWAY!

  3. #63
    Senior Member MaX Payne's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    2,105

    Default

    θριαμβευτες οι Fixxxers;

  4. #64
    lcsgp FIXXXER's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Στο διάολο
    Posts
    20,134

    Default

    Οπως ηταν αναμενομενο, ο Kelldorain εκανε 4 μαζεμενες αλλαγες τελευταια μερα μηπως και γινει το θαυμα, και παραλιγο να γινει.
    Πηρε και 4 τριποντακηδες σημερα μπας και, αλλα δεν ηταν αρκετοι Εδιωξε και Mark Gasol πριν τους αγωνες, που εκανε σημερα ρεκορ καριερας με 33 ποντους και 13/19 σουτ.
    Νικη με 5-4 λοιπον για μενα, αλλα θα αλλαζαν ολα αν ο Kelldorain ειχε 3 ευστοχα σουτ ακομα, για να με περασει στο %FG (46.03% εγω εναντι 45.90% Kelldorain)

    Στην πραγματικοτητα θα με ειχε κερδισει αν ειχε θυμηθει/μπορεσει να βαλει τις αλλαγες του να παιξουν τις μερες του Πασχα, αφου θα με ειχε περασει σε ποντους και σε %FG.
    Βεβαια τοτε θα ειχα αφησει εξω τους δικους μου σημερα, για να παρω τα λαθη, αφου ηταν εμφανες οτι σε τριποντα και ασιστ θα με περνουσε ουτως ή αλλως (ενω σε κλεψιματα, κοψιματα δεν επαιζε να με περασει, ακομα και κανενας δικος μου να μην επαιζε σημερα), οποτε μπορει να επαιρνα το %FG ουτως ή αλλως αφου σημερα οι παικτες μου ηταν αθλιοι σε ποσοστα. Δεν ξερουμε τι θα γινοταν λοιπον, αλλα ας πουμε οτι εδω που φτασαμε δεν ειχε σημασια ο νικητης τοσο πολυ.

  5. #65
    Carlos the Dwarf Kelldorain's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Gordita Beach
    Posts
    5,419

    Default

    Bump.
    Έκανα activate το περυσινό league. Επειδή δεν ξέρω αν υπάρχει τρόπος να δω απ' το site πόσοι το 'χετε δει και ψήνεστε, όσοι ήσασταν πέρυσι κάντε ένα ποστ εδώ ή όσοι δεν ήσασταν αλλά ψήνεστε για φέτος. Απ'ότι βλέπω η σεζόν αρχίζει 27/10 οπότε αν μέσα στη βδομάδα βρούμε οριστικά ποιοί και πόσοι θα είναι, λογικά κάπου στις 19 ως 26/10 θα γίνει το ντραφτ.

  6. #66
    Chilling in the name of. ypersyntelikos's Avatar
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    North Africa
    Posts
    2,909

    Default

    Παρών.
    Κι εδώ τελειώνει η φάση.


  7. #67
    lcsgp FIXXXER's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Στο διάολο
    Posts
    20,134

    Default

    MESA ennoeitai

  8. #68
    Administrator KoiliaSamprela's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Αθενς
    Posts
    11,775

    Default

    Quote Originally Posted by FIXXXER View Post
    MESA ennoeitai
    αν παίξω και γω (που δεν έχω ιδέα) προσφέρεται κάποιος να μου δείξει / πει τα βασικά?
    Αλέξη, Αλέξη! Τελείωνε , ΞΕΚΌΛΛΑ

  9. #69
    lcsgp FIXXXER's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Στο διάολο
    Posts
    20,134

    Default

    Ναι, και ψησου, θα εχει φαση! Δεν ειναι καθολου δυσκολο. Καποια στιγμη στις επομενες δυο βδομαδες θα κανουμε το ντραφτ που αν δεν ξερεις πολλους παικτες, μπορεις απλα να διαλεξεις τους καλυτερους (αν θελεις μπορουμε να ειμαστε gmail να σου λεω live ποιον συμφερει να παρεις, και οχι, δε θα σε πουλησω για να παρω εγω τους καλους ) και μετα κατα τη διαρκεια της σεζον, το μονο που θα πρεπει να κανεις ειναι να βαζεις τους παικτες σου να παιζουν. Μπορεις να μπαινεις και μια φορα καθε 3-4 μερες και να τους προγραμματιζεις για τις επομενες μερες.

  10. #70
    re oust R & R's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    philly
    Posts
    2,311

    Default

    Παρών 76ers και zaruhlakers ένας φίλος

  11. #71
    Senior Member MaX Payne's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    2,105

    Default

    και γω μεσα

  12. #72
    Heldmorder rebelos's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    fuck the border
    Posts
    1,734

    Default

    εγώ δεν έπαιξα πέρσυ, αλλά ψήνομαι.
    I knew the pass was the safest play that's why i chose to go with a run

  13. #73
    sex drugs n' pick n' roll wino's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Carnival Bizarre
    Posts
    3,094

    Default

    Pshnw kai egw!
    Vicariously I live while the whole world dies
    Much better you than I

  14. #74
    グリーンマシーン green_machine's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    376

    Default

    ειμαι και γω μεσα

    περσυ λογω ανωτερας βιας το παρατησα σε ενα σημειο, αλλα φετος θα κυριαρχησω

  15. #75
    re oust R & R's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    philly
    Posts
    2,311

    Default

    πότε draft ?
    Poverty, depression, power and despair Conditioned inside and out to the point of no return by a world not crafted by hands of our own yet still we march in step to the cadence of its irregular beatThe damage has been done- irreparable and all-encompassingNature is as archaic word that could never explain this mess Worlds become obsolete like ideas and they won’t have to burn the booksWHEN NOONE READS THEM ANYWAY!

Similar Threads

  1. Replies: 12
    Last Post: 10-09-2014, 21:23
  2. nba fantasy challenge 2013-2014
    By mourning apocalypse in forum Athletics
    Replies: 41
    Last Post: 05-12-2013, 19:13
  3. Fantasy & Sci Fi
    By ang69 in forum Literature
    Replies: 68
    Last Post: 05-11-2004, 02:40
  4. FANTASY ART
    By Medusa in forum General Discussion
    Replies: 320
    Last Post: 12-10-2004, 13:14
  5. RPG Fantasy Art...
    By When Black Roses Bloom in forum Comics/Cartoons
    Replies: 6
    Last Post: 14-09-2004, 20:55

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •