View Poll Results: ?

Voters
64. You may not vote on this poll
  • NAI

    44 68.75%
  • OXI

    20 31.25%
Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 16 to 30 of 57

Thread: Επώνυμα Πινκς / Επώνυμες Μούτζες

  1. #16
    314222 Mitsmann's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    το πρωι μαθητρια, το βραδυ τορνοι.
    Posts
    20,004

    Default

    ειμαι απολυτα βεβαιος οτι ο χρηστης και πρωην παικτης μας Ντιογο Σαντο κλπ κλπ στηριζει τις επωνυμες μουτζες.

    αλλωστε αν γινει αυτο στο αθλετικς θα πρεπει το μισο ΕΡ να βαλει τα βρακια στο κεφαλι του. και να προχωραει αναποδα στο πεζοδρομιο.
    "Τι χτυπαω??"

    "Ενα μονο με ελιες. Και ενα μονο με πατατες."

  2. #17
    Senior Member freak brother's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    στο πρωινο του e.r
    Posts
    28,905

    Default

    ολα επωνυμα.. τι ειμαστε τπτ κοτες . αλλα δεν ειναι τιμιο να βγουν και τα παλια.. ας το παιξουμε τιμια .. ΛΥΣΑΧΤΕ ΤΣΑΟΥΣΕΣ !!
    σηκωσες λιγο την μπλουζιτσα και υποψιαστηκα οτι εισαι ο φρικ. Σε λιγα δευτερολεπτα ειχα μαθει την τραγικη αληθεια.Δεν ξερω αν προσεξες την απογοητευση στo προσωπο μου..
    http://stresss.deviantart.com
    http://www.myspace.com/posteke
    Yesterday 19:29 <menumission> de mporeis na kaneis ignore ton eauto sou sto tsat molis to dokimasa

    στο θεωρητικό παρκούρ δίνω οστά και σάρκα,απο εμπόδιο σ΄ εμπόδιο πετάγομαι για πλάκα Άκου τον Φόρη and don't worry

  3. #18
    Señor Member Art In Haste's Avatar
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Macedonia, Lloegyr, Campo Gibraltar
    Posts
    6,996

    Default

    Quote Originally Posted by Fireknight View Post
    kataggelw th diadikasia, na ginei anonymo poll, aftoi eiste klp
    Αυτό, άσε που είναι αντισυνταγματικό πολλ κατά την διάρκεια του θερινού τμήματος.
    John Cleese: Political Correctness Can Lead to an Orwellian Nightmare

  4. #19
    Ρογκεντρόλ Parasight's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    somewhere around Barstow
    Posts
    10,547

    Default

    Εγώ σκέφτομαι ότι μόνο και μόνο επειδή η αρνητική ψήφος σε ένα post έχει τη μορφή ΜΟΥΤΖΑΣ είναι που κάνει θέμα όλο αυτό το πράγμα. Αν ήταν πχ +/-, κλάιν. Αλλά όχι ρε, γιατί να με μουτζώσουν ΕΜΕΝΑ, ποιοι νομίζουν ότι είναι φέρτε τους εδώ μπροστά μου να τους γαμήσω. Μαλακίες, ένας ψυχαναγκασμός είναι η φάση, ξεπεράστε το και μη μας ζαλίζετε τον έρωτα.
    Για την ιστορία, είναι η δεύτερη φορά που δημοσίως ζητάω επίσημα όλοι ανεξαιρέτως από δω και πέρα μόνο να μουτζώνετε τα posts μου.

  5. #20

    Default

    χαχαχα επώνυμα αρκουδάκι στον πάρασαιτ (reflexes όχι μαλακίες από τον κύριο υπεύθυνο) πρώτα επειδή αυτό για τις μούτζες είναι χαζό και 2ον επειδή αυτοί που το παίρνουν κλασικά στα ελαφρά και στο χαβαλέ παρατηρώ ότι συνήθως δε γράφουν στα θρεντς που πέφτει ΙΔΡΩΤΑΣ και ΠΑΘΟΣ και έκθεση προσωπικών πιστεύω κλπ και άρα στα οποία τα πάντα μετράνε λίγο πιο πολύ.

    Θα γαμήσει άμα ισχύσει αναδρομικά το μέτρο ε, θα έχουμε να γελάμε για μέρες (αλλά εντάξει ναι, δεν είναι και πολύ σωστό)
    "we are not evacuating this house, we don't believe in you and your wrecking crew"

  6. #21

    Default

    Με koilia για μοντερέητορι, freak στο φορουμ , και τώρα | νομίζω πως δεν υπάρχει πιο αγαπησιάρικο forum ον δε νετ.

    Ριχτε αρκουδάκια <3333
    All alone, or in twos,
    The ones who really love you
    Walk up and down outside the wall.
    Some hand in hand
    And some gathered together in bands.
    The bleeding hearts and artists
    Make their stand.
    And when they've given you their all
    Some stagger and fall, after all it's not easy
    Banging your heart against some mad bugger's wall.

  7. #22
    Senior Member atom_smasher's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Copenhagen
    Posts
    8,090

    Default

    όπως έλεγα λοιπόν και προηγουμένως, δεν είναι και τίποτα σοβαρό τα μουτζοπινκ. το έθεσε σωστά ο μπλιτςκριγκ. επώνυμη για να δώσουμε ένα ποιοτικό χαρακτήρα και κάτω στα πόστ για να μπορώ να πινκάρω αφού δω κώλους και μπούτια και δεν χρειάζεται να ξαναπερνάω το μαρτύριο να τα ξανακανω σκρολ για να πινκαρω.
    1) e4, c5
    2) Νf3

  8. #23
    Mary Ann Cotton enitharmon's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Berlin
    Posts
    15,078

    Default

    Quote Originally Posted by Λεκές View Post
    Επίσης, το επώνυμο πινκ θα λύσει επιτέλους το αιώνιο μυστήριο της er κλικάς. Ποια είναι, ποιους εμπλέκει, ποιοι δεν μπαίνουν.
    αυτό είναι so 2004 που με έπιασε μια γλυκιά νοσταλγία


    αρκουδάκια παντού
    Vielen Dank für alles was mal war

  9. #24
    Senior Member wurst's Avatar
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    434

    Default

    ωπα τι μπλε αρκουδακια ειν αυτα, τωρα το ειδα. χαλασε και το ιαρ παει. που πηγαν οι μουτζες που θελουμε?
    κατα τ'αλλα ψηφιζω ανωνυμες και μυστικες για να μπορεις να τις ριχνεις αφοβα χωρις να σου μουτρωνει μετα ο χ/ψ και για να αποφευγονται ποστς/τσατς τυπου μεμουτζωσεςφιξσαυτοτοποστγιατιρεκαλαδεταλεω.
    βεβαια και επωνυμες να τις κανετε εγω παλι θα τις ριχνω οπου διαβαζω μαλακια και πιστευω θα χει τη φαση του ως κατι καινουργιο οποτε δε με χαλαει κανενα σεναριο.

  10. #25

    Default

    μπορούμε αντί για πινκ να ρίχνουμε γιάννη παπαμιχαήλ;

  11. #26
    Ρογκεντρόλ Parasight's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    somewhere around Barstow
    Posts
    10,547

    Default

    Quote Originally Posted by Parasight View Post
    Εγώ σκέφτομαι ότι μόνο και μόνο επειδή η αρνητική ψήφος σε ένα post έχει τη μορφή ΜΟΥΤΖΑΣ είναι που κάνει θέμα όλο αυτό το πράγμα.
    Με τα μπλε αρκουδάκια που βάλατε, απλά επιβεβαιώθηκα. Αυτοί είστε.

  12. #27

    Default

    εγώ λέω να κάνουμε μια διδακτορική έρευνα για να αναλύσουμε ποια θρεντς θα έχουν πινξ και μούτζες και ποια όχι, και μετά να βρούμε ένα κονδύλι για να αναπτύξουμε έναν αλγόριθμο όπου ανάλογα με τα συμφραζόμενα του εκάστοτε τόπικ θα βάζει αυτόματα πινκς/μούτζες αν χρειάζεται, και όπου υπάρχει περαιτέρω ανάγκη να είναι επώνυμα.

    Spoiler
    σοβαρευτείτε μωρε
    η αβάσταχτη πλαδαρότητα του αδυνατισμένου θράσερ

  13. #28
    Senior Member atom_smasher's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Copenhagen
    Posts
    8,090

    Default

    τι ρόλο βαράει το αρκουδάκι; μετροσεξουαλιστικό το βρίσκω. Βάλτε ξανά την μούτζα να την φχαριστιεται ο λαβών.


    ...εντάξει δεν είναι τόσο κακό...με ψήσατε με τον Βολταίρο
    Last edited by atom_smasher; 18-07-2014 at 12:55.
    1) e4, c5
    2) Νf3

  14. #29
    Ρογκεντρόλ Parasight's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    somewhere around Barstow
    Posts
    10,547

    Default

    Ε αφού αντί μούτζας βάλατε αρκουδάκι, βάλτε και αντί πινκ να είναι όλα ταιριαστά.

  15. #30
    Subspecies: Κώλος Κωλαράκι Τορνευτό's Avatar
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Ανάμεσα στο Irkutsk και το Yakutsk
    Posts
    2,113

    Default

    Πω τι ειναι τωρα αυτα τα πραγματα με τα αρκουδακια και τις πιπες... να θελεις να δωσεις αρνητικη ψηφο σε καποιον και να κολλας γιατι δε θελεις να παρει μπλε αρκουδι για τη μαλακια που ειπε... εγω λεω να φερετε πισω το εικονιδιο της μουτζας για την αρνητικη ψηφο και να το βαλετε και για την θετικη ψηφο, να πεφτουν μονο μουτζες.

Similar Threads

  1. Οι μούτζες που θέλουμε
    By Sotos_The_Tequiler in forum Forums Help/Suggestions
    Replies: 135
    Last Post: 19-07-2014, 16:50
  2. ΜΟΥΤΖΕΣ
    By Dythor in forum General Discussion
    Replies: 10
    Last Post: 08-07-2010, 12:15
  3. Οι πρωτες τρεις μουτζες
    By FIXXXER in forum General Discussion
    Replies: 48
    Last Post: 09-06-2010, 12:19

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •