Results 1 to 1 of 1

Thread: 2ήμερο ενάντια σε συνθήκες κράτησης- Μέρα 1η, Αντι..-Οδος 55-Χωρίς Περιδεραιο

  1. #1
    σεξιστής cybernaut's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    cyberia
    Posts
    2,030

    Default 2ήμερο ενάντια σε συνθήκες κράτησης- Μέρα 1η, Αντι..-Οδος 55-Χωρίς Περιδεραιο

    Καποια λιγα λογια.
    Αν και μας εβγαλε την πιστη για να το βρουμε το μερος αποδειχτηκε κορυφαιο.
    Γυριζαμε γυρω γυρω να βρουμε παρκινγκ ακουγοντας δυνατους ηχους να ξεβραζονται απο μεσα και σκεφτομουν 'ρε πουστη μου παλι θα χασω τους Οδος 55' αλλα οπως αποδειχτηκε ήταν οι Κωμωδια Θανατου.

    δεν τους προλαβα, δεν εχω γνωμη.
    Την στιγμή που μπαίναμε οι συντροφοι (:¨) εκαναν κλοιο στην εισοδο αλλα οι Ζητάδες απλα περασαν και πουλεψαν. Και σιγα μην εκαναν κ τπτ με τοσες χιλιαδες κοσμο αλλα ετσι κ αλλιως η περιφρουρηση ηταν αψογη.
    Όποιος ξερει περισσοτερα για το συγκεκριμενο κτηριο και την ομαδα που τρεχει την καταληψη να μοιραστει.

    Μια από τις πιο αγαπημενες μου ελληνοφωνες μπαντες (εκεινο το δισκακι δηλαδη..) κατελαβαν την σκηνη. Ντρε, Γιαννουτσος κ σια. Ο μπασίστας πρεπει να ναι απο Μουσικες Ταξιαρχίες..

    Φανταστικος ηχος . Απίστευτα καλος για τα δεδομενα!
    Μπομπα αλλα το κορυφαιο της βραδιας για μενα οι Οδος 55 και παντα τετοια και respect klp κλπ.
    Tρομοκρατικο συνθ πανκ νεας κοπής με παραμορφωσεις και σαμπλακια – σουρεαλ στιχους και τα μυαλα στο μπλεντερ. Βιντεάκι δεν βρισκω αλλα παρτε ενα παλιοτερο

    Ε στους Αντι.. ο κοσμος μου φανηκε ακομα περισσοτερος – δεν μπορουσα να πλησιασω πλεον σκηνη. Στιχουργικα ειδικα, η μπάντα που εχει καθορισει το ιδιωμα. Οποιος δεν εχει ασχοληθει,
    χανει ! Σταματα να μιλας για θανατο μωρο μου.


    Εκ του αποτελεσματος κρινεται απολυτα πετυχημενο λάιβ, φτου ξελευθερια και μπουρλοτο στα κελιά.

    Φιλακια σε οσους ειδα.
    Last edited by cybernaut; 24-05-2014 at 20:36.
    "I am Ubik. Before the universe was, I am. I made the suns. I made the worlds. I created the lives and the places they inhabit; I move them here, I put them there. They go as I say, then do as I tell them. I am the word and my name is never spoken, the name which no one knows. I am called Ubik, but that is not my name. I am. I shall always be."


    www.monolith.gr

Similar Threads

  1. Replies: 10
    Last Post: 23-05-2014, 11:22
  2. Replies: 42
    Last Post: 30-11-2012, 16:23
  3. Replies: 48
    Last Post: 24-10-2007, 02:24
  4. 22 Σεπτεμβρίου: Μέρα χωρίς αυτοκίνητα
    By Candiru in forum The Politics Of Ecstasy
    Replies: 22
    Last Post: 23-09-2005, 19:22
  5. Αντι-μπαρμπι
    By freak brother in forum General Discussion
    Replies: 5
    Last Post: 23-04-2004, 19:19

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •