Page 3 of 24 FirstFirst 1234513 ... LastLast
Results 31 to 45 of 355

Thread: Η γωνιά του OniBocho

  1. #31
    Subspecies: Κώλος Κωλαράκι Τορνευτό's Avatar
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Ανάμεσα στο Irkutsk και το Yakutsk
    Posts
    2,113

    Default

    Quote Originally Posted by 00i00 View Post
    Quote Originally Posted by Κωλαράκι Τορνευτό View Post
    Μινμιν, για καχυποπτο τυπο που οτι και να του γραψουν νομιζει οτι του δινουν καταρες και τον βριζουν, καλα το πας με τετοια απαραδεκτα ποστ.
    καχυποπτος...
    παρανοικος...

    τα δικα σου στο τσατ δεν τα ψιλουπολογιζω....μετριος ανθρωπος, μετρια υποννοουμενα

    ελα ριχνε μουτζες τωρα με Ανχολι, Ονιμποχα και λοιπα κουναβια
    ριχνε λεμε και βουλωνε
    Παρα το οτιδηποτε μπορει να εχεις στο μυαλο σου επειδη κραζω τα μπαοκια και ενιοτε σε κατηγορω για ελιτισμο στη μουσικη, ΔΕΝ ασχολουμαι με τα προσωπικα κανενος και ΔΕΝ πεταω υποννοουμενα για ανθρωπους και τυχον προβληματα που μπορει να αντιμετωπιζουν. Εχεις πεταξει παρομοιες σποντες αρκετες φορες, και συγκεκριμενα πως εχω πεταξει υποννοουμενα για αλκοολ και μινμιν. Δεν ξερω ποσο εγωκεντρικος εισαι, και καλα κανεις και εισαι αν γουσταρεις, αλλα πιστεψε με, εχουμε κι αλλα πραγματα να κανουμε στη ζωη μας απο το να πεφτουμε σε επιπεδο να προσβαλλουμε καποιον για τετοια πραγματα. Σε αντιθεση με σενα οπως μολις εδειξες με το ανεβασμα φωτογραφιας αλλου χρηστη, δεν αρεσκομαι να αναφερομαι στην εξωτερικη εμφανιση καποιου, στα προβληματα εθισμου που μπορει να αντιμετωπισε/ζει, ή σε συγγενικα τους προσωπα.

    Την αποψη σου για μενα την εχω πληρως γραμμενη, ειτε με πεις μετριο, ειτε με πεις κουναβι, ειτε με πεις αρχιδι. Προσπαθησε να συμμαζεψεις λιγο τα ποστ σου, γιατι βγαζουν μεγαλη κακια. Να σαι καλα και σε παρακαλω αν μπορεις να βγαζεις τα συμπερασματα σου για τυχαιες αναφορες στο προσωπο σου αφου διαβαζεις τα ποστ/τσατς 2-3 φορες, γιατι μαλλον η πρωτη σου εντυπωση ειναι παντα πως ο αλλος προσπαθει να πεταξει κακια για σενα.
    Last edited by Κωλαράκι Τορνευτό; 05-05-2014 at 03:13.

  2. #32
    Senior Member 00i00's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    11,120

    Default

    Quote Originally Posted by Κωλαράκι Τορνευτό View Post
    Quote Originally Posted by 00i00 View Post
    Quote Originally Posted by Κωλαράκι Τορνευτό View Post
    Μινμιν, για καχυποπτο τυπο που οτι και να του γραψουν νομιζει οτι του δινουν καταρες και τον βριζουν, καλα το πας με τετοια απαραδεκτα ποστ.
    καχυποπτος...
    παρανοικος...

    τα δικα σου στο τσατ δεν τα ψιλουπολογιζω....μετριος ανθρωπος, μετρια υποννοουμενα

    ελα ριχνε μουτζες τωρα με Ανχολι, Ονιμποχα και λοιπα κουναβια
    ριχνε λεμε και βουλωνε
    Παρα το οτιδηποτε μπορει να εχεις στο μυαλο σου επειδη κραζω τα μπαοκια και ενιοτε σε κατηγορω για ελιτισμο στη μουσικη, ΔΕΝ ασχολουμαι με τα προσωπικα κανενος και ΔΕΝ πεταω υποννοουμενα για ανθρωπους και τυχον προβληματα που μπορει να αντιμετωπιζουν. Εχεις πεταξει παρομοιες σποντες αρκετες φορες, και συγκεκριμενα πως εχω πεταξει υποννοουμενα για αλκοολ και μινμιν. Δεν ξερω ποσο εγωκεντρικος εισαι, και καλα κανεις και εισαι αν γουσταρεις, αλλα πιστεψε με, εχουμε κι αλλα πραγματα να κανουμε στη ζωη μας απο το να πεφτουμε σε επιπεδο να προσβαλλουμε καποιον για τετοια πραγματα. Σε αντιθεση με σενα οπως μολις εδειξες με το ανεβασμα φωτογραφιας αλλου χρηστη, δεν αρεσκομαι να αναφερομαι στην εξωτερικη εμφανιση καποιου, στα προβληματα εθισμου που μπορει να αντιμετωπισε/ζει, ή σε συγγενικα τους προσωπα.

    Την αποψη σου για μενα την εχω πληρως γραμμενη, ειτε με πεις μετριο, ειτε με πεις κουναβι, ειτε με πεις αρχιδι. Προσπαθησε να συμμαζεψεις λιγο τα ποστ σου, γιατι βγαζουν μεγαλη κακια. Να σαι καλα και σε παρακαλω αν μπορεις να βγαζεις τα συμπερασματα σου για τυχουσες αναφορες στο προσωπο σου αφου διαβαζεις τα ποστ/τσατς 2-3 φορες, γιατι μαλλον η πρωτη σου εντυπωση ειναι παντα πως ο αλλος προσπαθει να πεταξει κακια για σενα.
    1ον. οταν ενας γαυρος σκαει σε τσατ και χαλναει συζητηση μεταξυ μΠΑΟΚιων με κομπλεξικο σκολιο ειναι κομπλεξας
    2ον. δεν υπαρχει κανενας ελιτισμος στο να ΑΓΑΠΑΣ την μουσικη
    3ον. ασχολησε μια χαρα
    4ον. εαν εχω πεταξει εχω δεχτει τις συνεπειες της μαλακιας μου
    5ον. δεν ειμαι

    η αποψις μου για σενα και τον οποιονδηποτε, εχει να κανει με τα ποστς, τα δικα σου σε οτι με αφοραν ειναι κουναβισια
    για τα περι προσωπικοτητας και αρκιντια δεν μπαινω καν στον κοπο

    στα περι ''καχυποψιας'' μετρα την μαπα μου σε Τρομπακτικο, φεηκ γιουζερ μετα απο κραξιμο σε VIC, τα δικα σου στο τσατ (που προφανως ακομα να χαμπαριασεις), και φυσικα τα οσα τελευταια του πατατοκεφτε
    μπαδεγουεη δεν εχω τιποτα με την εξωτερικια εμφανισις του ΠΑΤΑΤΟΚΕΦΤΕ, την εβαλα για λογο που το πατατοκεφτεδικο μυαλο σου δεν μπορει να συλλαβει
    και φυσικα δεν θα μπω στον κοπο να εξηγησω....εξαλλου το συμπερασμα σου/σας βγηκε

    Ανχολυ εισαι μια θλιβερη υπαρξη

  3. #33
    Χιογιοκάγια OniBocho's Avatar
    Join Date
    Sep 2013
    Location
    Αααα, ααααα, με γιούμπηκχιεεεε
    Posts
    4,831

    Default

    Quote Originally Posted by Lazyass View Post
    οnibocho ασε τα Got και τα Song of Ice and Fire και πιασε Παπαζογλου.Σου παει καλυτερα
    Μάλλον έχεις δίκιο. Τα Χρονικά του Περιθωρίου, vol.2 λοιπόν.




    Προ δεκαοκταετίας και σε διανυκτέρευση με τον father έρχεται ο Νικόλας από το περίπτερο, με τα γνωστά τζην, σάκο πλάτης και τον μπαγλαμά περασμένο στα λουριά και απευθύνοντας μου τον λόγο στον πληθυντικό, λέει:

    "Καλημέρα σας. Μπορείτε να μου δώσετε ένα ΜΑΡΚΑ_ΤΣΙΓΑΡΩΝ"

    Συγκρατώντας την αρχική λαχτάρα μου, του δίνω το πακέτο και ο γλυκύτατος αυτός άνθρωπος, συνεχίζει:

    "Με συγχωρείτε. Δικό μου το λάθος. Κούτα ήθελα"

    Πλήρωσε, καληνύχτησε ευγενικότατα κι έφυγε. Πως να μην τον λατρέψει κανείς;
    "Why do they blame me for all their little failings? They use my name as if I spent my entire day sitting on their shoulders, forcing them to commit acts they would otherwise find repulsive. "The Devil made me do it." I have never made one of them do anything. Never. I need no souls. And how can anyone own a soul? No, they belong to themselves. They just hate to face up to it..." -

    Lord Lucifer Morningstar

  4. #34
    314222 Mitsmann's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    το πρωι μαθητρια, το βραδυ τορνοι.
    Posts
    20,004

    Default

    ...
    "Τι χτυπαω??"

    "Ενα μονο με ελιες. Και ενα μονο με πατατες."

  5. #35
    Senior Member 00i00's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    11,120

    Default

    .
    Last edited by 00i00; 07-05-2014 at 11:53.

  6. #36
    χάλια Swollen's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    bat country
    Posts
    6,942

    Default

    κάνε έντιτ το σπόιλερ
    δεν πρόκειται ούτε να καταλάβεις τον λόγο, αφού ήδη σου έχουν εξηγήσει, ούτε θα μπεις στη διαδικασία να ΘΕΣ να καταλάβεις
    κάνε το έντιτ γιατί είσαι καλός άνθρωπος, γιατί κάποιοι δεν το έχουν δει ακόμα (καταλάθος) και μπορεί να σωθούν
    κάντο για την ψυχή του Νικόλα
    I must have some booze. I demand to have some booze

  7. #37
    Χιογιοκάγια OniBocho's Avatar
    Join Date
    Sep 2013
    Location
    Αααα, ααααα, με γιούμπηκχιεεεε
    Posts
    4,831

    Default

    Η λογοκρισία κάθε είδους (κυρίως η αυτολογοκρισία) είναι ένα μεγάλο βήμα προς τον φασισμό. Το αρχικό edit του post το έκανε ο Σαμπρέλας, γιατί έτσι έκρινε. Αν ήθελε να το σβήσει, θα το είχε ήδη κάνει. Το spoiler tag υπάρχει για κάποιον λόγο. Το να κάνω edit τον αυτοακυρώνει. Να ξέρεις ότι αυτό που έγραψες στο τέλος, με ζόρισε πάρα πολύ. Πάρα πολύ όμως...
    "Why do they blame me for all their little failings? They use my name as if I spent my entire day sitting on their shoulders, forcing them to commit acts they would otherwise find repulsive. "The Devil made me do it." I have never made one of them do anything. Never. I need no souls. And how can anyone own a soul? No, they belong to themselves. They just hate to face up to it..." -

    Lord Lucifer Morningstar

  8. #38
    Δράκος ikonoklast's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    στη φάση για τα τάλαντα
    Posts
    13,268

    Default

    Quote Originally Posted by OniBocho View Post
    Η λογοκρισία κάθε είδους (κυρίως η αυτολογοκρισία) είναι ένα μεγάλο βήμα προς τον φασισμό.

  9. #39
    χάλια Swollen's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    bat country
    Posts
    6,942

    Default

    ίσα που άνοιξα το σπόλερ είδα τύριον κάτι και το έκλεισα, δεν ξέρω τι έγινε από κει και πέρα.
    όσο για το τέλος, προφανώς δεν είχα καμία τέτοια πρόθεση, αυτό τουλάχιστον το καταλαβαίνεις

    εντιτ: δεν έπρεπε καν να προσπαθήσω να απαντήσω μετά το από πάνω
    I must have some booze. I demand to have some booze

  10. #40
    314222 Mitsmann's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    το πρωι μαθητρια, το βραδυ τορνοι.
    Posts
    20,004

    Default

    τωρα πραγματικα κανεις τον ηλιθιο για ποιο λογο?

    γραψτα και χωρις σποιλερ τοτε, γιατι να κανεις ενα βημα προς την αυτολογοκρισια?
    "Τι χτυπαω??"

    "Ενα μονο με ελιες. Και ενα μονο με πατατες."

  11. #41
    Senior Member freak brother's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    στο πρωινο του e.r
    Posts
    28,905

    Default

    παμε ξεκατινιασμα παρτ 34141243

    λαικ ιτς 2003 !!!
    σηκωσες λιγο την μπλουζιτσα και υποψιαστηκα οτι εισαι ο φρικ. Σε λιγα δευτερολεπτα ειχα μαθει την τραγικη αληθεια.Δεν ξερω αν προσεξες την απογοητευση στo προσωπο μου..
    http://stresss.deviantart.com
    http://www.myspace.com/posteke
    Yesterday 19:29 <menumission> de mporeis na kaneis ignore ton eauto sou sto tsat molis to dokimasa

    στο θεωρητικό παρκούρ δίνω οστά και σάρκα,απο εμπόδιο σ΄ εμπόδιο πετάγομαι για πλάκα Άκου τον Φόρη and don't worry

  12. #42

    Default

    Quote Originally Posted by OniBocho View Post
    Η λογοκρισία κάθε είδους (κυρίως η αυτολογοκρισία) είναι ένα μεγάλο βήμα προς τον φασισμό. Το αρχικό edit του post το έκανε ο Σαμπρέλας, γιατί έτσι έκρινε. Αν ήθελε να το σβήσει, θα το είχε ήδη κάνει. Το spoiler tag υπάρχει για κάποιον λόγο. Το να κάνω edit τον αυτοακυρώνει. Να ξέρεις ότι αυτό που έγραψες στο τέλος, με ζόρισε πάρα πολύ. Πάρα πολύ όμως...
    ρε δε γίνεται μεγάλος άνθρωπος να γράφεις τέτοιες ανεκδιήγητες μαλακίες

    σου λένε για την ψυχή του Νικόλα να κάνεις edit ένα post για το game of thrones και αυτό είναι που σε ζορίζει πραγματικά, η ψυχή του Νικόλα

    το "user του ίντερνετ ζορίζεται πολύ να σβήσει το spoiler που έκανε για το game of thrones επειδή επικαλέστηκαν την ψυχή του Νίκου Παπάζογλου για να τον πείσουν" τερματίζει γνωστό ιστότοπο με ψευδείς ειδήσεις

  13. #43
    314222 Mitsmann's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    το πρωι μαθητρια, το βραδυ τορνοι.
    Posts
    20,004

    Default

    Ουρμπαν λετζεντ τοπικ.
    "Τι χτυπαω??"

    "Ενα μονο με ελιες. Και ενα μονο με πατατες."

  14. #44
    Χιογιοκάγια OniBocho's Avatar
    Join Date
    Sep 2013
    Location
    Αααα, ααααα, με γιούμπηκχιεεεε
    Posts
    4,831

    Default

    Quote Originally Posted by carheart View Post
    ρε δε γίνεται μεγάλος άνθρωπος να γράφεις τέτοιες ανεκδιήγητες μαλακίες

    σου λένε για την ψυχή του Νικόλα να κάνεις edit ένα post για το game of thrones και αυτό είναι που σε ζορίζει πραγματικά, η ψυχή του Νικόλα

    το "user του ίντερνετ ζορίζεται πολύ να σβήσει το spoiler που έκανε για το game of thrones επειδή επικαλέστηκαν την ψυχή του Νίκου Παπάζογλου για να τον πείσουν" τερματίζει γνωστό ιστότοπο με ψευδείς ειδήσεις
    Δεν ήξερα ότι το φόρουμ, το κάθε φόρουμ, μπορεί να ελέγχει και συναισθηματικά τους χρήστες του. Χωρίς να δώσω περισσότερη έκταση σε αυτό που έγραψα στον Swollen, ισχύει και άλλωστε για αυτό νομίζω ότι μου το απηύθυνε. Στην τελική, για τίνος την ψυχή να νοιαστώ; Για του Ικονοκλαστ που όταν ανοίγει το στόμα του για μένα είναι σκέτος βόθρος; Ε δεν το νομίζω Τάκη.
    "Why do they blame me for all their little failings? They use my name as if I spent my entire day sitting on their shoulders, forcing them to commit acts they would otherwise find repulsive. "The Devil made me do it." I have never made one of them do anything. Never. I need no souls. And how can anyone own a soul? No, they belong to themselves. They just hate to face up to it..." -

    Lord Lucifer Morningstar

  15. #45
    314222 Mitsmann's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    το πρωι μαθητρια, το βραδυ τορνοι.
    Posts
    20,004

    Default

    Quote Originally Posted by OniBocho View Post
    Χωρίς να δώσω περισσότερη έκταση σε αυτό που έγραψα στον Swollen, ισχύει και άλλωστε για αυτό νομίζω ότι μου το απηύθυνε.

    Quote Originally Posted by Swollen View Post
    όσο για το τέλος, προφανώς δεν είχα καμία τέτοια πρόθεση, αυτό τουλάχιστον το καταλαβαίνεις


    λολ
    "Τι χτυπαω??"

    "Ενα μονο με ελιες. Και ενα μονο με πατατες."

Similar Threads

  1. Η γωνιά του μηχανικού
    By HAVOC in forum The Politics Of Ecstasy
    Replies: 182
    Last Post: 18-09-2018, 19:50
  2. Η γωνιά της γιουλάι.
    By Amnesiac. in forum General Discussion
    Replies: 36
    Last Post: 03-10-2016, 10:54
  3. Η γωνιά του Τέο-Ρακ.
    By Nasum in forum Music Discussion
    Replies: 28
    Last Post: 21-12-2014, 16:11
  4. Η Γωνιά Του Cult
    By Ψηλός in forum Self-Promotion
    Replies: 4
    Last Post: 24-09-2014, 21:01
  5. H γωνιά της Χ
    By animae in forum General Discussion
    Replies: 3
    Last Post: 02-07-2009, 13:01

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •