Page 22 of 24 FirstFirst ... 122021222324 LastLast
Results 316 to 330 of 355

Thread: Η γωνιά του OniBocho

  1. #316
    Senior Member atom_smasher's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Copenhagen
    Posts
    8,090

    Default

    ή για εξετάσεις αίματος...
    1) e4, c5
    2) Νf3

  2. #317
    Χιογιοκάγια OniBocho's Avatar
    Join Date
    Sep 2013
    Location
    Αααα, ααααα, με γιούμπηκχιεεεε
    Posts
    4,831

    Default

    Να το κάνετε, αλλά στο ανάλογο νήμα. Μη μου χαλάτε τη γωνιά!!!
    "Why do they blame me for all their little failings? They use my name as if I spent my entire day sitting on their shoulders, forcing them to commit acts they would otherwise find repulsive. "The Devil made me do it." I have never made one of them do anything. Never. I need no souls. And how can anyone own a soul? No, they belong to themselves. They just hate to face up to it..." -

    Lord Lucifer Morningstar

  3. #318
    The Patient H.'s Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Dante's Inferno
    Posts
    7,127

    Default

    Ε φλέημ χωρίς εμένα ρε μαλάκες, τι περιμένατε?

    Τελικά δε μπορώ να καταλάβω αν πιο καθυστερημένος μόγγολος είναι ο Φίξξερ ή ο Ονιμπότσο εδώ μέσα, πείτε μου κι εσείς.

    Πάμε!
    Quote Originally Posted by FIXXXER View Post
    Anagkastika stirizoume Hillary





  4. #319
    Χιογιοκάγια OniBocho's Avatar
    Join Date
    Sep 2013
    Location
    Αααα, ααααα, με γιούμπηκχιεεεε
    Posts
    4,831

    Default

    Μπες κι εσύ στην παρέα μας! Τηλεφώνησε τώρα στο ************ και πάρε μέρος στην πιο ξέφρενη τηλεπαρέα!
    "Why do they blame me for all their little failings? They use my name as if I spent my entire day sitting on their shoulders, forcing them to commit acts they would otherwise find repulsive. "The Devil made me do it." I have never made one of them do anything. Never. I need no souls. And how can anyone own a soul? No, they belong to themselves. They just hate to face up to it..." -

    Lord Lucifer Morningstar

  5. #320
    Δράκος ikonoklast's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    στη φάση για τα τάλαντα
    Posts
    13,268

    Default

    Aυτό ας πούμε είναι το κινητό του Κομισαρ;

  6. #321
    Ρογκεντρόλ Parasight's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    somewhere around Barstow
    Posts
    10,547

    Default

    Quote Originally Posted by OniBocho View Post
    Μπες κι εσύ στην παρέα μας! Τηλεφώνησε τώρα στο ************** και πάρε μέρος στην πιο ξέφρενη τηλεπαρέα!
    Μόνο και μόνο επειδή θα γίνει edit, συνεχίστε παρακαλώ.

  7. #322
    lcsgp FIXXXER's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Στο διάολο
    Posts
    20,134

    Default

    Ειναι οντως το κινητο του κομισαρ, αλλα δεν εχει smartphone o τσιπης και δε μπορω να του στειλω dick pics =/

    Επισης, μαλλον δεν καταλαβαν οι admins το καταπληκτικο, για μια ακομα φορα, χιουμορ του αναπηρου, αλλιως θα το ειχαν σβησει ή εστω κανει edit πιστευω.

  8. #323
    royally fucked animae's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    2,438

    Default

    3. Αν είστε βλάκες μη γραφτείτε. Δεν έχουμε κάτι με τη βλακεία, αρκεί να μη βρίσκει το δρόμο της για την οθόνη του υπολογιστή μας μέσα από το Electric Requiem.
    4. Μην είστε επιθετικοί απέναντι σε άλλους χρήστες για πράγματα πέραν των εδώ λεγομένων τους.
    Kill the wise one!

  9. #324
    Δράκος ikonoklast's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    στη φάση για τα τάλαντα
    Posts
    13,268

    Default

    Den einai vlakas, einai skatan8rwpos kai afto den einai to idio giati to prwto exei elafryntika.

  10. #325
    lcsgp FIXXXER's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Στο διάολο
    Posts
    20,134

    Default

    Eπειδη ομως δε μας φταινε σε τιποτα τα παλικαρια στο ΝΒΑ θρεντ, ας ερθουμε εδω περα. Κι αν γινεται να μετακινηθουν εδω τα παρακατω ποστς παρακαλω, γιατι και ξεκινανε και τα πλεηοφφς σημερα, αλλα και να εχει να ηδονιζεται κι ο ταπεινος Θανασης που ασχολειται ενα φορουμ μαζι του ξανα.




    Quote Originally Posted by OniBocho View Post
    Ρε Μιξξξερ, είσαι τόσο φελλός ώστε να πιστεύεις πως ενδιαφέρει έναν άνθρωπο με ανοιχτό facebook profile ποιος σου ρουφιανεύει πράγματα; Τι ρωτάω, προφανώς και είσαι. Και μην είσαι κότα, να τα ποστάρεις όλα, τουλάχιστον, όχι μόνο αυτά που σε βολεύουν. Oh, wait...
    Κι επιτέλους ρε, τίμα τα παντελόνια που φοράς και σταμάτα να λες ψέματα, αφού τόσο τονίζεις την "σε έχω μπλοκαρισμένο" φάση σου. Πες ότι με μπλόκαρες πριν μήνες και με ξεμπλόκαρες πριν μερικές μέρες, γιατί είσαι
    Τα κουραδάκια του γάτου μου έχουν περισσότερη αξία από σένα και τον φίλο σου μαζί ρε.
    Quote Originally Posted by FIXXXER View Post
    Θα μπορουσες, αν δεν ησουν ανθρωπος με τοσο χαμηλο IQ φυσικα, να διαπιστωσεις και μονος σου οτι σε εχω μπλοκαρισμενο απο το FB απο το Νοεμβριο, και συνεχιζω σταθερα. Συγκεκριμενα, αμα δε σου εμφανιζεται καν το προφιλ μου σε σχετικο search, μαντεψε τι σημαινει. Αλλα ειπαμε, εχεις την ψευδαισθηση οτι εισαι τοσο γα-μα-τος που ολοι ασχολουνται μαζι σου. Και φυσικα ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ οτι θα ειχες ανοιχτο facebook, ωστε να διαιωνιζεται η αηδιαστικη σου προσωπικοτητα παντου, σε οσο περισσοτερο ιντερνετ γινεται. Το γατι σου ειναι σπανιας ρατσας? Πουλας τα κουραδακια του στο ebay?
    Quote Originally Posted by OniBocho View Post
    όχι, φαντάσου ότι το μάζεψα από το δρόμο πριν 8 χρόνια και τα κουραδάκια του μπαίνουν σε νάυλον σακούλα, η οποία πηγαίνει απευθείας σε μεγάλο πράσινο κάδο.. αναλογίσου την αξία σου λοιπόν.
    κι επειδή το τραβάς το σχοινί, όντως δε σε εμφάνιζε σε κάποιο search ή παλιά chat logs κτλ κτλ, μέχρι πριν μερικές μέρες που ξεμπλόκαρες για να παραθέσεις την άποψή μου, που με κατατάσσει στους anti-vaxxxers, οπότε ως διά μαγείας εμφανίστηκε το μούτρο σου οπότε και πλέον σε έχω μπλοκάρει εγώ. YaY
    Quote Originally Posted by FIXXXER View Post
    Χαχαχα προφανως και θα ελεγες ψεμματα προκειμενου να φανεις υπερανω. Κουτοπονηρια στον υψιστο βαθμο.
    Quote Originally Posted by OniBocho View Post
    δεν ήξερα ότι έπρεπε να τραβάω screenshots στα πάντα. μαθαίνεις, ειδικά όσο μπλέκεις με ρουφιάνους.

    Ευχαριστω για την ιδεα! Αν ηταν αληθεια το ενα ακομα ψεμα που διαδιδεις, τοτε κανονικα δε θα επρεπε να μπορω να σε βρω για να σε μπλοκαρω, ετσι δεν ειναι? Αφου αλλωστε οπως ειπες εχεις μπλοκαρει το εμφανισμενο μουτρο μου, γιατι εκανες κι εσυ το ιδιο, κυριε Φουσεκη. Ελα που το ονομα σου ομως βρισκοταν ηδη στη λιστα με τους μπλοκαρισμενους, εκει που βρισκεται απο το Νοεμβριο δηλαδη. Γιατι εγω μπορω ΟΝΤΩΣ να παρω σκρηνσοτ μιας και το εθιξες. Θα βρεις κι αλλον εναν γνωριμο στη λιστα, εναν που σε προλαβε και αρχισε να με βριζει κι αυτος επειδη τον μπλοκαρα.


    Spoiler

  11. #326
    royally fucked animae's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    2,438

    Default

    Δεν ηξερα καν οτι υπαρχει μπλοκ στα φειςμπου

    Αφου μαθαινουμε που μαθαινουμε κατινιες, ειτε μπαν, ειτε να μαθουμε γιατι τα σπασατε με τον κομισσαρ. Κανα κουτσομπολιο βρε αδερφε. Αλλιως πουλο, σπας αρχιδια, φτανει.
    Kill the wise one!

  12. #327
    Ρογκεντρόλ Parasight's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    somewhere around Barstow
    Posts
    10,547

    Default

    Επίσης, τι φάση με την κλάψα αν σε μπλοκάρει κάποιος; Κουμάντο στη block list του άλλου; Νιώθεις ότι δε σε παίζουν; Κόμπλεξ απόρριψης; Εξηγήστε μου κάποιος;

  13. #328
    Senior Member wraithgr's Avatar
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    Ελονδίνο
    Posts
    1,268

    Default

    Με ανησυχεί ότι με όλα τα δεδομένα στη διάθεσή σου, δυσκολεύεσαι να καταλάβεις...
    Shall I say I was wrong, if I'm right?

  14. #329
    The Patient H.'s Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Dante's Inferno
    Posts
    7,127

    Default

    Στο μεταξύ χίλια μύρια μπινελίκια χώνω Φίξξξκσκσκσκσερ από εδώ, ποτέ, ούτε μία φορά όμως στο fb. Παρόλα αυτά από τότε που έκανε μπλοκ το λιβανίζει ως και τώρα, όπως και με τον Ονιμπότσο σαν γκρειτ σαξες.

    Για κάτι τέτοια αναρωτιέμαι εν τέλει για ποιος από τους δύο είναι πιο βλάκας. Αλλά τελικά αποφάσισα. Ο Φικσκσκσκσερ είναι, απλά όπως είπε και ο πράκα, τουλάχιστον δεν είναι κακεντρεχής, ο άλλος είναι πιο έξυπνος αλλά ΣΚΑΤΑΝΘΡΩΠΟΣ.
    Quote Originally Posted by FIXXXER View Post
    Anagkastika stirizoume Hillary





  15. #330
    Grzegorz Brzęczyszczykiewicz MoRmEnGiL's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    Chrząszczyżewoszyce powiat Łękołody
    Posts
    8,358

    Default

    Fxaristoume pou mas e3hghses pws exoun ta pragmata.

    My morning sun is the drug that brings me near
    To the childhood I lost, replaced by fear


Similar Threads

  1. Η γωνιά του μηχανικού
    By HAVOC in forum The Politics Of Ecstasy
    Replies: 182
    Last Post: 18-09-2018, 18:50
  2. Η γωνιά της γιουλάι.
    By Amnesiac. in forum General Discussion
    Replies: 36
    Last Post: 03-10-2016, 09:54
  3. Η γωνιά του Τέο-Ρακ.
    By Nasum in forum Music Discussion
    Replies: 28
    Last Post: 21-12-2014, 15:11
  4. Η Γωνιά Του Cult
    By Ψηλός in forum Self-Promotion
    Replies: 4
    Last Post: 24-09-2014, 20:01
  5. H γωνιά της Χ
    By animae in forum General Discussion
    Replies: 3
    Last Post: 02-07-2009, 12:01

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •