Page 21 of 23 FirstFirst ... 111920212223 LastLast
Results 301 to 315 of 339

Thread: Για ένα καλύτερο ER

  1. #301

    Default

    Quote Originally Posted by pixies View Post
    Quote Originally Posted by tsimpouklano View Post
    Δεν ξέρω, αν γίνεται, αλλά μήπως μπορείς σαμπρέλα να ανεβάσεις στοιχεία λογαριασμού;
    Ωραία αλλά να το δούμε λίγο κ το θέμα της χρηματοδοτησης
    Από τις λίγες φορές που κόσμος παρακαλά να πλερώσει και μας αγνοείτε επιδεικτικά.
    All alone, or in twos,
    The ones who really love you
    Walk up and down outside the wall.
    Some hand in hand
    And some gathered together in bands.
    The bleeding hearts and artists
    Make their stand.
    And when they've given you their all
    Some stagger and fall, after all it's not easy
    Banging your heart against some mad bugger's wall.

  2. #302
    Mary Ann Cotton enitharmon's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Berlin
    Posts
    15,078

    Default

    αναμένω εναγωνίως πμ ικονοκλαστ!
    Vielen Dank für alles was mal war

  3. #303
    Δράκος ikonoklast's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    στη φάση για τα τάλαντα
    Posts
    13,268

    Default

    Θα τα κανονίσουμε με τα λεφτά, λεφτά υπάρχουν, σκάστε.

    Quote Originally Posted by enitharmon View Post
    αναμένω εναγωνίως πμ ικονοκλαστ!
    Εσύ ήσουν στους ενεργούς!

  4. #304
    άντε βρε νούμερο. tamagothi's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Frisch aus Oesterreich
    Posts
    2,296

    Default

    εγώ, εγώ;;
    έχω να πω ότι μου προκάλεσε τεράστια έκπληξη η αναφορά στο νικ μου, κυρίως γιατί δε θυμόμουν ότι είμαι μοντ.
    ακόμα δε θυμάμαι πού, οπότε θα έλεγα ότι μπορεί ν' αναλάβει άλλος χωρίς να καταρρεύσει το ερ.

    IKONOKLAST WELCOME
    Es el sonido de su mundo derrumbándose/Es el del nuestro resurgiendo
    El día que fue el día, era noche/Y noche será el día que será el día

  5. #305
    Administrator KoiliaSamprela's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Αθενς
    Posts
    11,775

    Default

    Quote Originally Posted by tsimpouklano View Post
    Quote Originally Posted by pixies View Post
    Quote Originally Posted by tsimpouklano View Post
    Δεν ξέρω, αν γίνεται, αλλά μήπως μπορείς σαμπρέλα να ανεβάσεις στοιχεία λογαριασμού;
    Ωραία αλλά να το δούμε λίγο κ το θέμα της χρηματοδοτησης
    Από τις λίγες φορές που κόσμος παρακαλά να πλερώσει και μας αγνοείτε επιδεικτικά.
    pm να σας στείλω το paypal οποιος θελει
    Θα κάνω και ένα στικι ποστ στο σεξιον (για να μην το βλέπει όποιος είναι unregister ) με το ποσό του κάθε ένα.
    Όχι nicknames για να φαίνεται ποιος έβαλε τι γιατί διαφωνώ κάθετα αλλά α) για να ξέρει ο κάθε ένας ότι το ποσό του υπάρχει , και β σε τι κατάσταση είναι ο σερβερ τώρα από οικονομικής άποψης
    Αλέξη, Αλέξη! Τελείωνε , ΞΕΚΌΛΛΑ

  6. #306
    Χιογιοκάγια OniBocho's Avatar
    Join Date
    Sep 2013
    Location
    Αααα, ααααα, με γιούμπηκχιεεεε
    Posts
    4,831

    Default

    Επειδής ballance στο PayPal δεν υπάρχει, μπορεί κάποιος να μεταφέρει στο δικό σου από τραπεζικό λογαριασμό; Πρέπει να παίζει και μια virtual πιστωτική, αλλά πραγματικά δεν ξέρω αν έχει χρήματα μέσα.

    Γενικά, θα ήθελα να ξεκαθαριστούν οι τρόποι πίστωσης χρημάτων στο PayPal σου, επειδής να 'ουμ κι έτσι φάση δηλαδή με εκνευρίζουν τα commissions στους κωλοτραπεζίτες που ΦΑΓΑΝΤΗΑΙΛΑΔΙΤΣΑ μας, για να δούμε ποιος είναι ο πιο κούτρα τρόπος αδερφέ, κατάλαβες φυλλαράκι κι έτσι φάση να'ουμ φίλος;
    "Why do they blame me for all their little failings? They use my name as if I spent my entire day sitting on their shoulders, forcing them to commit acts they would otherwise find repulsive. "The Devil made me do it." I have never made one of them do anything. Never. I need no souls. And how can anyone own a soul? No, they belong to themselves. They just hate to face up to it..." -

    Lord Lucifer Morningstar

  7. #307
    Administrator KoiliaSamprela's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Αθενς
    Posts
    11,775

    Default

    Quote Originally Posted by OniBocho View Post
    Επειδής ballance στο PayPal δεν υπάρχει, μπορεί κάποιος να μεταφέρει στο δικό σου από τραπεζικό λογαριασμό; Πρέπει να παίζει και μια virtual πιστωτική, αλλά πραγματικά δεν ξέρω αν έχει χρήματα μέσα.

    Γενικά, θα ήθελα να ξεκαθαριστούν οι τρόποι πίστωσης χρημάτων στο PayPal σου, επειδής να 'ουμ κι έτσι φάση δηλαδή με εκνευρίζουν τα commissions στους κωλοτραπεζίτες που ΦΑΓΑΝΤΗΑΙΛΑΔΙΤΣΑ μας, για να δούμε ποιος είναι ο πιο κούτρα τρόπος αδερφέ, κατάλαβες φυλλαράκι κι έτσι φάση να'ουμ φίλος;
    έχεις δίκιο, δεν το είχα σκεφτεί.
    Θα ρωτήσω στην εταιρία αν μπορείς να κάνεις εκεί πληρωμή οπότε δεν έχει κομίσιον για τον καταθέτη
    επιστρέφω
    Αλέξη, Αλέξη! Τελείωνε , ΞΕΚΌΛΛΑ

  8. #308
    Χιογιοκάγια OniBocho's Avatar
    Join Date
    Sep 2013
    Location
    Αααα, ααααα, με γιούμπηκχιεεεε
    Posts
    4,831

    Default

    έκανα και παραπάνω μια ερώτηση, την οποία δεν ξέρω αν δεν είδες ή αν απέφυγες τεχνιέντως πονηρή σαμπρέλα, αλλά μέχρι τώρα πως πληρώναμε; Αν τα πλήρωνες με κάποια δική σου κάρτα, μήπως το να σου περνάμε χρήματα σε δικό σου λογαριασμό είναι το ευκολότερο κι ενδεχομένως το πιο ΑΝΤΙ-ΔΝΤ;
    "Why do they blame me for all their little failings? They use my name as if I spent my entire day sitting on their shoulders, forcing them to commit acts they would otherwise find repulsive. "The Devil made me do it." I have never made one of them do anything. Never. I need no souls. And how can anyone own a soul? No, they belong to themselves. They just hate to face up to it..." -

    Lord Lucifer Morningstar

  9. #309
    Senior Member freak brother's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    στο πρωινο του e.r
    Posts
    28,905

    Default

    εμεις που ειμαστε λιγο ανθρΩποι των σπηλαιων μπορουμε καπως να συνεισφερουμε χερι χερι ξερω γω.
    σηκωσες λιγο την μπλουζιτσα και υποψιαστηκα οτι εισαι ο φρικ. Σε λιγα δευτερολεπτα ειχα μαθει την τραγικη αληθεια.Δεν ξερω αν προσεξες την απογοητευση στo προσωπο μου..
    http://stresss.deviantart.com
    http://www.myspace.com/posteke
    Yesterday 19:29 <menumission> de mporeis na kaneis ignore ton eauto sou sto tsat molis to dokimasa

    στο θεωρητικό παρκούρ δίνω οστά και σάρκα,απο εμπόδιο σ΄ εμπόδιο πετάγομαι για πλάκα Άκου τον Φόρη and don't worry

  10. #310
    Industrial Might & Magic casshern's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    koonunga hill
    Posts
    1,682

    Default

    Μπορεί το φόρουμ να περνάει δύσκολες ώρες και να χρειάζονται αστραπιαίες αντιδράσεις, αλλά ας αναλογιστούμε για μια στιγμή τι πόρτες για την κόλαση ανοίγουν, αν καταφέρει ο Ονιμπότσο να τσοντάρει για τη σωτηρία του μέσου
    Resistance is useless

  11. #311
    Senior Member atom_smasher's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Copenhagen
    Posts
    8,090

    Default

    Δύσκολο το ζήτημα που θέτεις. Πόσα παραπάνω δίνεις εσύ προσωπικά για να καλύψεις και το ποσοστό του ονιμπότσου;
    1) e4, c5
    2) Νf3

  12. #312
    Industrial Might & Magic casshern's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    koonunga hill
    Posts
    1,682

    Default

    Quote Originally Posted by atom_smasher View Post
    Δύσκολο το ζήτημα που θέτεις. Πόσα παραπάνω δίνεις εσύ προσωπικά για να καλύψεις και το ποσοστό του ονιμπότσου;
    Για να μην παρεξηγηθώ, το Θανάση_Ονιμπότσο τον έχω γνωρίσει από κοντά και είναι γλυκύτατος. Το θέμα της συμμετοχής του στο φόρο έχει πάρει λίγο ανάποδα, δατς ολ. Σε πρώτη ευκαιρία, θα του κάνω μια κουβέντα κατ'ιδίαν.

    Στα των λειτουργικών θεμάτων του φόρουμ, δεν έχω ιδέα τι ποσά χρειάζονται για να λειτουργεί, οπότε ας αποφύγω να μπω σε νούμερα από την πλευρά μου. Θεωρώ ότι θα μπορούσα να στηρίξω πάντως και θα το ήθελα/έκανα.


    edit: Θα τσόνταρα και την τρέχουσα δόση του τσιμπουκλάνου, επίσης, αν μου υποσχεθεί ότι θα πάει αύριο στους gravitysays_i !
    Last edited by casshern; 23-11-2016 at 15:51.
    Resistance is useless

  13. #313
    wtch trial's victim Fucking Wizard's Avatar
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    Tanelorn
    Posts
    457

    Default

    Μπορει να μην ειμαι ρεγγιουλαρ γιουσερ (δεν ειμουν ποτε δηλαδη) και να μπαινω μονο για καμια συμβουλη ή κανα λαιβ ή καμια μουσικη στη γωνια μου, αλλα διαβαζω και θελω την ομαδα δυνατη.
    Βιάστικα μαλλον να μπω για το στικι ποστ στο σεξιον που λεει ο σαμπρελας. Τελος παντων δεν μπηκα για να σας φορολογισω, αλλα να δω αυτο το μπαλανσ και να ριξω και εγω κανα φραγκο
    "I know this: if life is illusion, then I am no less an illusion, and being thus, the
    illusion is real to me. I live, I burn with life, I love, I slay, and am content."

    http://www.myspace.com/cosmicplunge
    http://el-gr.facebook.com/pages/Cosm...p_178091127385

  14. #314
    You are my detonator. Phantom Duck's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Forever War
    Posts
    10,976

    Default

    Quote Originally Posted by freak brother View Post
    εμεις που ειμαστε λιγο ανθρΩποι των σπηλαιων μπορουμε καπως να συνεισφερουμε χερι χερι ξερω γω.
    κρίμα που δεν πετυχαίνεις τον νέο αντμίν συχνά να του τα δώσεις

  15. #315
    Δράκος ikonoklast's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    στη φάση για τα τάλαντα
    Posts
    13,268

    Default

    Εδώ μια μπλούζα ER του ζήτησα και μου έδωσε μπουστάκι

Similar Threads

  1. Καλύτερο Final Fantasy.
    By metamelia1 in forum PC & Games
    Replies: 75
    Last Post: 09-04-2020, 14:43
  2. OST: Το καλύτερο που υπήρξε
    By zeo in forum Music Discussion
    Replies: 34
    Last Post: 30-04-2013, 11:57
  3. το καλυτερο ψιψιψονι?
    By freak brother in forum General Discussion
    Replies: 36
    Last Post: 08-10-2006, 14:49
  4. Το καλύτερο...
    By BeBiT in forum General Discussion
    Replies: 79
    Last Post: 31-10-2004, 23:16

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •