Page 9 of 11 FirstFirst ... 7891011 LastLast
Results 121 to 135 of 157

Thread: Τ Ο Υ Ρ Κ Ι Α

  1. #121
    O Mikros K8oulou When Black Roses Bloom's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    Mechanus
    Posts
    11,824

    Default

    Kati akousa oti snomparise me ta legomena tou th Syn8hkh ths Lwzanhs, kai ton psilo-kraksan oi dhmosiografoi.
    Ravel: There is no room for '2' in the world of 1's and 0's, no place for 'mayhap' in a house of trues and falses, and no 'green with envy' in a black and white world.

  2. #122
    Mujahideen Taliban's Avatar
    Join Date
    Jan 2014
    Location
    Παρατηρητήριο Άγριων Αρτιγώνων
    Posts
    800
    "Καλό ταξίδι Ντέζο... Μπορεί πλέον να έγινες "Τέζος" αλλά η εκδίκηση είναι κοντά... Τον ξέρω τον πούστη που σου προσέφερε φόλα... Ούτε πινακίδες δεν έχει στα κωλάμαξά του... Και έχει και κληρονόμες δυο αγελάδες κόρες... Θα μου το πληρώσει.. Να μου φιλήσεις τη μαμά Ντέζη και το φίλο Αρμάν..."

  3. #123
    O Mikros K8oulou When Black Roses Bloom's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    Mechanus
    Posts
    11,824
    Ravel: There is no room for '2' in the world of 1's and 0's, no place for 'mayhap' in a house of trues and falses, and no 'green with envy' in a black and white world.

  4. #124
    δήθεν asimoulis's Avatar
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    in flames
    Posts
    3,866

    Default

    είναι και κληρωτοί (τούρκοι) στην συρία, φρίκες
    Η σκέψη μου είναι πλήρως αλλοτριωμένη, ιδεαλιστική, αταξική, αντιπατριωτική και "ολίγον άρρωστη".

  5. #125
    O Mikros K8oulou When Black Roses Bloom's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    Mechanus
    Posts
    11,824

    Default

    Τώρα το συνειδητοποίησα αυτό που είπες
    Ravel: There is no room for '2' in the world of 1's and 0's, no place for 'mayhap' in a house of trues and falses, and no 'green with envy' in a black and white world.

  6. #126
    Mujahideen Taliban's Avatar
    Join Date
    Jan 2014
    Location
    Παρατηρητήριο Άγριων Αρτιγώνων
    Posts
    800

    Default

    Quote Originally Posted by asimoulis View Post
    είναι και κληρωτοί (τούρκοι) στην συρία, φρίκες
    Τραγικο, αλλα και η Ελλαδα το κανει αυτο. Χαρακτηριστικο παραδειγμα η φρεγατα Λημνος στην αναμιξη της Ελλαδας στο πολεμ του κολπου. Εχω γνωστο που απλα ηταν εκει και πηγε.
    "Καλό ταξίδι Ντέζο... Μπορεί πλέον να έγινες "Τέζος" αλλά η εκδίκηση είναι κοντά... Τον ξέρω τον πούστη που σου προσέφερε φόλα... Ούτε πινακίδες δεν έχει στα κωλάμαξά του... Και έχει και κληρονόμες δυο αγελάδες κόρες... Θα μου το πληρώσει.. Να μου φιλήσεις τη μαμά Ντέζη και το φίλο Αρμάν..."

  7. #127
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    316

    Default

    Η ελλαδα το κανει γιατι οι περισοτεροι μονιμοι ειναι αναπυροι.
    Το 2006 οταν ημουν φανταρακι,ολοι οι ΕΜΘ επιλιχιες (εθελοντης μεχρι θανατου τους κοροιδευαμε) ηταν σαπιοκοιλιαδες.50 μετρα περπατουσαν και εφτανε η γλωσσα τους στα γωνατα.Ειδικα στην Ξανθη στο Πετριχωρι,ταξιαρχια τεθορακισμενων με τα τοτε καινουρια leopard,ειχε κατι τετοιος που με το ζορι βγσιναν απο το αμαξι τους.
    Καλα,δεν θα μηλησω για την νοιμοσινη τους..πιυ να παν αυτοι στον πολεμο..μονο για σουβλακια ξερουν να πηγενουν.Τα φανταρια ειναι πιο σβελτα ενω ειναι εκει παρα την θεληση τους,και αυτοι οι μονιμαδες που πλυτωνωντε να ειναι μαχημοι,δεν μπορουν να δεσουν τα κορδωνια τους

  8. #128
    You are my detonator. Phantom Duck's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Forever War
    Posts
    10,976

    Default

    Quote Originally Posted by asimoulis View Post
    είναι και κληρωτοί (τούρκοι) στην συρία, φρίκες
    το (τραγικά) ειρωνικό είναι ότι οι αντίστοιχοι τούρκοι φαντάροι βάζουν βύσμα για να πάνε σύνορα με ελλάδα.

  9. #129
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    316

    Default

    Λογικο.Αφου θεωρουν την ελλαδα ως τον μεγαλο εχθρο,χαμενα εδαφη του 1800 κτλ κτλ.
    Δεν φταινε τα φανταρια.Η κοινωνια που τους κανει ετσι φταιει

  10. #130
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    654

    Default

    Ωχ ωχ ωχ, τώρα θα έρθουν τα συντρόφια να σου πούνε ¨και από πότε ήταν της Ελλάδας, και εμείς τα πήραμε από άλλους", μπορεί να σου πούνε και οτι η Ελλάδα είναι μέχρι τον Όλυμπο που έλεγε και ο Κλάρας.

  11. #131
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    316

    Default

    Φιλε δεν ξερω ιστορια.Ομως ξερω πως οταν παω θεσαλια και κατο με αποκαλουν βουλγαρο,και οταν παω σκοπια με αποκαλουν "δικο μας παιδι"
    Οποτε,ναι.
    Μαλον τα συνορα ειναι πιο κατω απο οτι τα εχουν στους χαρτες.
    Τουλαχιστον να μην εχω χρεη ελληνα πολιτη αλλα σκοπιανου(νυν μακεδωνα)

  12. #132
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    654

    Default

    Καλά τα λες, να μην έχουμε και τύψεις όταν πάμε στα καζίνο ή όταν φτιάχνουμε τα δόντια μας εκεί.
    Να πάρουμε και Βόλο ή μόνο Λάρισα;
    Last edited by Λασπόνερα; 29-01-2018 at 11:01.

  13. #133
    Χιογιοκάγια OniBocho's Avatar
    Join Date
    Sep 2013
    Location
    Αααα, ααααα, με γιούμπηκχιεεεε
    Posts
    4,831

    Default

    Quote Originally Posted by Λασπόνερα View Post
    Καλά τα λες, να μην έχουμε και τύψεις όταν πάμε στα καζίνο ή όταν φτιάχνουμε τα δόντια μας εκεί.
    Να πάρουμε και Βόλο ή μόνο Λάρισα;
    Ξέχασες τη μπιτζίνα και τα τσιγάρα, πατριώτη.
    "Why do they blame me for all their little failings? They use my name as if I spent my entire day sitting on their shoulders, forcing them to commit acts they would otherwise find repulsive. "The Devil made me do it." I have never made one of them do anything. Never. I need no souls. And how can anyone own a soul? No, they belong to themselves. They just hate to face up to it..." -

    Lord Lucifer Morningstar

  14. #134
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    316

    Default

    Ειδικα τις "τσιγκαρες"
    Αν και δεν καπνιζω.Και ο ονιμποτσο να παει γινει κλεφτης.μονο με τσιχλες και τσιτιρια να την βγαζει.
    Ασχετο.
    Ονιμποτσε που εχεις το μαγαζι? Το σαββατο θα παω στην εκθεση μια βολτα,να περασω να κερασεις καφε

  15. #135
    Χιογιοκάγια OniBocho's Avatar
    Join Date
    Sep 2013
    Location
    Αααα, ααααα, με γιούμπηκχιεεεε
    Posts
    4,831

    Default

    Με τσίχλες και τσόντες μια χαρά θα ήμασταν. Αλλά τις πρώτες τις αγοράζνε από τα super market γιατί τις έχουν 0,06 φτηνότερα από μένα και τις δεύτερες τις βλέπουν κούτρα στα γαμωίντερνετ.

    Στην εξωτική περιοχή Χαριλάου. Το Σάββατο δε θα με πετύχεις όμως, πέρνα την Κυριακή.
    "Why do they blame me for all their little failings? They use my name as if I spent my entire day sitting on their shoulders, forcing them to commit acts they would otherwise find repulsive. "The Devil made me do it." I have never made one of them do anything. Never. I need no souls. And how can anyone own a soul? No, they belong to themselves. They just hate to face up to it..." -

    Lord Lucifer Morningstar

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •