Page 21 of 39 FirstFirst ... 11192021222331 ... LastLast
Results 301 to 315 of 573

Thread: NAZIs in my metals

  1. #301
    Senior Member Sotos_The_Tequiler's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Δύση
    Posts
    10,330

    Default

    Σε αυτήν την περίπτωση δεν πρόκειται για συγκρότημα αλλά για ιντερνετική περσόνα / site
    Σιγά-σιγά εκδηλώνεται και τούτη η τσουτσού από το Stoned Meadow of Doom
    Clint Beed



    κάνε ψαλίδι θα γίνει ζημιά!

  2. #302
    Senior Member babality's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Location
    Βηθλεεμ
    Posts
    2,595

    Default

    θενξ για την ενημερωση. κοιτα ενα τυπο που βγαζει φραγκα εις βαρος των μουσικων. και του δινεις τη μουσικη σου και δεν παιρνεις φραγκο και παιρνει φραγκα και ψηφιζει τραμπ.
    Μην ξεχνάς το 3ο γράμμα...

  3. #303
    Senior Member Sotos_The_Tequiler's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Δύση
    Posts
    10,330

    Default

    εδώ ζητάει και χρηματοδότηση:
    Code:
    https://www.patreon.com/MeadowOfDoom
    κάνε ψαλίδι θα γίνει ζημιά!

  4. #304
    Senior Member babality's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Location
    Βηθλεεμ
    Posts
    2,595

    Default

    ειχα δει τα παντα εκτος απο το facebook του. αλλα μονο εκει δειχνει τι σκουπιδι ειναι. κανενα προβλημα να βγαζει το ψωμι του ο μιστερ αλλα Αη Γαμησου. κοιτα Σωτε ποιοι σου τρωνε τη δουλεια ρε.
    Μην ξεχνάς το 3ο γράμμα...

  5. #305
    Senior Member Sotos_The_Tequiler's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Δύση
    Posts
    10,330

    Default

    απάντηση μερακλή Ιρλανδού στο ποστ του βλάκα:

    κάνε ψαλίδι θα γίνει ζημιά!

  6. #306
    Senior Member Sotos_The_Tequiler's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Δύση
    Posts
    10,330

    Default

    τελικά τον παρακολουθούσαν κι άλλοι από καιρό, κυκλοφορει κι αυτό στο imgur:
    κάνε ψαλίδι θα γίνει ζημιά!

  7. #307
    Senior Member atom_smasher's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Copenhagen
    Posts
    8,090

    Default

    Εξηγήστε μου ποιό είναι το τυπάκι γιατί δεν θέλω να του δώσω περισσότερα σερτς στα ιντερνετς.
    1) e4, c5
    2) Νf3

  8. #308
    Mujahideen Taliban's Avatar
    Join Date
    Jan 2014
    Location
    Παρατηρητήριο Άγριων Αρτιγώνων
    Posts
    800

    Default

    Ειναι ενας τυπος που ειχε ενα καναλι στο Youtube (και ισως κανα blog) στο οποιο ανεβαζε/προωθουσε αλμπουμς απο στονερ μπαντες. Ε και προφανως stoner-ελλαδα-φαση-μουσια ειχε πολλους φαν (ελπιζω τωρα να μην εχει κανεναν) οποτε εγινε λιγο "τζερτζελο" με τα χαϊρια του.
    "Καλό ταξίδι Ντέζο... Μπορεί πλέον να έγινες "Τέζος" αλλά η εκδίκηση είναι κοντά... Τον ξέρω τον πούστη που σου προσέφερε φόλα... Ούτε πινακίδες δεν έχει στα κωλάμαξά του... Και έχει και κληρονόμες δυο αγελάδες κόρες... Θα μου το πληρώσει.. Να μου φιλήσεις τη μαμά Ντέζη και το φίλο Αρμάν..."

  9. #309
    Senior Member atom_smasher's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Copenhagen
    Posts
    8,090

    Default

    Α! οκ, γι αυτό δεν το ξέρω. Τα στόνερ ακούσματά μου σταματάνε στους 2 πόντους μούσι.
    1) e4, c5
    2) Νf3

  10. #310
    Senior Member babality's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Location
    Βηθλεεμ
    Posts
    2,595

    Default

    εχει πολυ κοσμο πανω του ρε. εχει και psy rock πραματα εκει μεσα. holy monitor 35κ views σε 2 βδομαδες. απλα ειναι μουνης.
    Μην ξεχνάς το 3ο γράμμα...

  11. #311
    Senior Member Sotos_The_Tequiler's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Δύση
    Posts
    10,330

    Default

    τον κωλογλύφουν κάτι μπαντούλες που είναι στο ξεκίνημα γιατί ξερογλύφονται να πάρουν κανα view παραπάνω στο youtube μπας και τους μάθει κανείς.
    Να τους δω να παίρνουν θέση όμως στα ποστς του μαλάκα... που δεν το βλέπω αφού ξερολυσσάνε μπας και ανεβάσει τα άλμπουμ τους στο κανάλι του.

    @taliban: οι followers που έχει παγκοσμίως εδώ και κάμποσα χρόνια δεν συγκρίνονται με τους λίγους που έχει από ελλάδα. Στο fb του σε αντίστοιχα ποστ
    έχει φάει κράξιμο από ευρωπαίους αλλά κι έχει υποστηριχθεί επίσης από τα σκυλάκια του (κυρίως από αμερικανούς)
    Last edited by Sotos_The_Tequiler; 15-03-2017 at 17:50.
    κάνε ψαλίδι θα γίνει ζημιά!

  12. #312
    Mujahideen Taliban's Avatar
    Join Date
    Jan 2014
    Location
    Παρατηρητήριο Άγριων Αρτιγώνων
    Posts
    800

    Default

    Ναι καταλαβαινω τι λες, δεν εννοουσα οτι μονο στην Ελλαδα τον ξερουν, απλα ειχε προκυψει μινι νταβαντουρακι με την ολη φαση. Πολυ αξια του δωθηκε και αμα χρειαζεται να γλυφεις τον οποιονδηποτε για να παρεις views μαλλον δεν εισαι πουθενα, ποσο μαλλον οταν αυτος ειναι τετοιου ειδους μαλακας. Απο την αλλη το να κανεις "προκοπη"/"ονομα"/"καριερα" πλεον το απαιτει και ειναι πολυ κριμα γιατι υπαρχουν μπαντες που θεωρουνται σουπερ ντουπερ (και ειναι στα αλμπουμζ) και στα λαιβζ ειναι ας πουμε μετριοι προς κακοι για να μη βγαλουμε χολη. Τεσπα off topic κατασταση.

    In other news.
    Bölzer
    Δε θυμαμαι αν εχει ξανανεβει αυτο ΑΛΛΑ τα παλικαρακια εχουν κανει τρελη φασουλα τελευταια και ειναι καλυμενοι με τα αγαπημενα μας συμβολα. Αυτα περι ενεργειας κλπ χιππικα που λενε δε τα πιστευω. Απο την αλλη black metal, misguided φαση, τα εχετε μπερδεψει, ειναι "αρχαιογερμανικος χαιρετισμος" κι αλλα ωραια κατι βρωμαει.
    "Καλό ταξίδι Ντέζο... Μπορεί πλέον να έγινες "Τέζος" αλλά η εκδίκηση είναι κοντά... Τον ξέρω τον πούστη που σου προσέφερε φόλα... Ούτε πινακίδες δεν έχει στα κωλάμαξά του... Και έχει και κληρονόμες δυο αγελάδες κόρες... Θα μου το πληρώσει.. Να μου φιλήσεις τη μαμά Ντέζη και το φίλο Αρμάν..."

  13. #313
    Senior Member Zarou City Rider's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    Εκεί που γίνονται όλα!
    Posts
    173

    Default

    Quote Originally Posted by Taliban View Post
    Bölzer
    Δε θυμαμαι αν εχει ξανανεβει αυτο ΑΛΛΑ τα παλικαρακια εχουν κανει τρελη φασουλα τελευταια και ειναι καλυμενοι με τα αγαπημενα μας συμβολα. Αυτα περι ενεργειας κλπ χιππικα που λενε δε τα πιστευω. Απο την αλλη black metal, misguided φαση, τα εχετε μπερδεψει, ειναι "αρχαιογερμανικος χαιρετισμος" κι αλλα ωραια κατι βρωμαει.
    Είχε γίνει ντόρος με αυτό το άρθρο σε ένα site πριν 2-3 χρόνια. Ελάχιστα έχω ασχοληθεί με τους Bölzer, αλλά απ' ό,τι έχει πάρει το μάτι μου στα ιντερνετς ο τύπος είναι αφρικανικής καταγωγής, οπότε ίσως τα χίπικα που λες μπορεί όντως να ισχύουν στην περίπτωσή του. Μπορεί και όχι βέβαια.

    EDIT: Σύμφωνα με την εγκυκλοπαίδεια ο πατέρας του είναι ο:
    https://www.google.gr/search?q=Paul+...w=1366&bih=635
    Last edited by Zarou City Rider; 17-04-2017 at 13:35.

  14. #314
    Mujahideen Taliban's Avatar
    Join Date
    Jan 2014
    Location
    Παρατηρητήριο Άγριων Αρτιγώνων
    Posts
    800

    Default

    Αυτο που λες σχολιαζεται στα comments του αρθρου και παιζει ο αντιλογος, οτι τις ιδιες μαλακιες ελεγε κι ο τυπος απο inquisition οτι ειναι λατινικης καταγωγης αλλα αυτο δε τον εμποδιζει ναναι μαλακας. Γενικα περιεργες καταστασεις σε περιεργη εποχη ολα αυτα
    "Καλό ταξίδι Ντέζο... Μπορεί πλέον να έγινες "Τέζος" αλλά η εκδίκηση είναι κοντά... Τον ξέρω τον πούστη που σου προσέφερε φόλα... Ούτε πινακίδες δεν έχει στα κωλάμαξά του... Και έχει και κληρονόμες δυο αγελάδες κόρες... Θα μου το πληρώσει.. Να μου φιλήσεις τη μαμά Ντέζη και το φίλο Αρμάν..."

  15. #315
    Senior Member Zarou City Rider's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    Εκεί που γίνονται όλα!
    Posts
    173

    Default

    Quote Originally Posted by Taliban View Post
    Αυτο που λες σχολιαζεται στα comments του αρθρου και παιζει ο αντιλογος, οτι τις ιδιες μαλακιες ελεγε κι ο τυπος απο inquisition οτι ειναι λατινικης καταγωγης αλλα αυτο δε τον εμποδιζει ναναι μαλακας. Γενικα περιεργες καταστασεις σε περιεργη εποχη ολα αυτα
    Ναι, συμφωνώ. Γενικά σπάνια υπάρχει καπνός χωρίς φωτιά, ειδικά σε τέτοιες περιπτώσεις.

Similar Threads

  1. KAYTO XEVI METALS
    By freak brother in forum The Politics Of Ecstasy
    Replies: 64
    Last Post: 12-10-2005, 15:28
  2. Spelling nazis
    By Deggial in forum General Discussion
    Replies: 189
    Last Post: 06-07-2005, 02:22

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •