Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 31 to 45 of 47

Thread: Jarboe ~ 7/12 @ Six D.O.G.S, Athens

  1. #31

    Default

    Μάλιστα...

    Με τους Dødheimsgard, που ανέφερε κάποιος, τι είχε γίνει;

  2. #32
    Δράκος ikonoklast's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    στη φάση για τα τάλαντα
    Posts
    13,268

    Default

    Πεθαίνω με τη φάση που περνάει ο nikos_komplas απο τα thread και με γεμίζει μούτζες.

  3. #33
    Senior Member Shirime's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    1,444

    Default

    lol εγώ ήμουν πάλι, μούτζωσα ο,τι είχα ξεχάσει


  4. #34

    Default

    Quote Originally Posted by ikonoklast View Post
    Πεθαίνω με τη φάση που περνάει ο nikos_komplas απο τα thread και με γεμίζει μούτζες.
    Καλώς την, σου 'λειψα; Να δεις πώς θα «πεθάνω» γω όταν σε πετύχω από κοντά, Σπύρε Είναι μικρός ο κόσμος, κουκλίτσα μου.

    Άντε πίσω στο πόλιτιξ τώρα.

  5. #35
    Ράμπο του ΣΔΟΕ stam and the witches's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Χώρος δουλειάς
    Posts
    5,093

    Default

    Κλαίω.

  6. #36
    Militant φιλελεύθερος Θάνος Τζήμερος's Avatar
    Join Date
    Oct 2012
    Location
    Athens
    Posts
    143

    Default

    Η Jarboe σας πειράζει.
    Όταν ο Νταλάρας βγαίνει με το Λένιν όλα καλά.
    "Το Ισλάμ μας κλέβει τις δουλειές"

    ''Να καταργηθεί το αγγελιόσημο''

    ''Οι μετανάστες δεν έχουν ιδέα από οικονομικά''

    ''Τσίπρας = Μάο''

    ''Η επανάσταση γίνεται με άνοιγμα των επαγγελμάτων''

    ''Πήξαμε στους πούστηδες''

    ''Η Ελλάδα θα έπρεπε να λέγεται Ελλάδοφ''

    ''Ο δημόσιος τομέας είναι καθαρός ιμπεριαλισμός''

    ''Ελευθερία ή θάνατος''

    ''Ο Λένιν δεν είχε ένσημα''

    ''Σεισμός, σεισμός, καπιταλισμός''

  7. #37
    314222 Mitsmann's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    το πρωι μαθητρια, το βραδυ τορνοι.
    Posts
    20,004

    Default

    Quote Originally Posted by nikos_souvlas View Post
    Quote Originally Posted by ikonoklast View Post
    Πεθαίνω με τη φάση που περνάει ο nikos_komplas απο τα thread και με γεμίζει μούτζες.
    Καλώς την, σου 'λειψα; Να δεις πώς θα «πεθάνω» γω όταν σε πετύχω από κοντά, Σπύρε Είναι μικρός ο κόσμος, κουκλίτσα μου.

    Άντε πίσω στο πόλιτιξ τώρα.

    τι 0/3 μουτζες?
    το ER που θελουμε.
    "Τι χτυπαω??"

    "Ενα μονο με ελιες. Και ενα μονο με πατατες."

  8. #38
    MAS PSEKAZOUN Leech's Avatar
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    μηδέν
    Posts
    5,033

    Default

    Quote Originally Posted by bbq View Post
    από το twitter της ίδιας είναι η φωτό, τώρα έχει κατέβει
    https://twitter.com/wfegr/status/409338810850238464
    παρατηρήσατε όλοι ότι το φακέλωμα έγινε από τον πρώην er user Φύσκο, έτσι;

    Last edited by Leech; 08-12-2013 at 19:39.

  9. #39

    Default

    Το θρεντ αυτό καταρχήν δείχνει ότι ο κυνισμός στο ίαρ έχει φτάσει στο επίπεδα τα οποία όποιος δε κάνει ποστ με πετυχημένο αστείο/ατάκα θάβεται στις μούτζες. Ένα φόρουμ το οποίο διαρκώς αυτο-μουτζώνεται με διάλειμμα για λίγο χαβαλέ σα να λέμε..

    Στα του θρεντ, προφανώς δεν έχω πρόβλημα με το αντι-φα κίνημα στη μουσική (έχω γράψει πολλές φορές για φασιστικά φαντασιακά στο χέβι μέταλ άμα θυμάστε), όμως με ενοχλεί η συμπεριφορά του Ghoul ο οποίος επιτίθεται με τίγκα ειρωνία σε όποιον δε συμφωνεί με τα ποσταρίσματά του. Ένα φανατισμό τον καταλαβαίνω με αυτά που γίνονται γύρω μας, αλλά όταν έρχεσαι στο ίαρ και μιλάς για κρυφοναζί και τζημερικούς επειδή σε μουτζώσανε για τη συναυλία της Jarboe, αυτό είναι over-compensation στα του οίκου μας επειδή εκεί έξω η καφρίλα που επικρατεί είναι εκατονταπλάσια και παραδίπλα στο ίντερνετ σε κάτι news247 λένε για ελικόπτερα με snipers ώστε να σκοτώνουν τους παράνομους και παίρνουν 50/1 likes. H αλήθεια είναι ότι όσο και να αξίζει το κράξιμο η Τζαρμπόε (που χρήσιμο θα ήταν να μάθουμε αν είναι όντως φιλο-ναζί η απλά σταρχιδίστρια, επειδή για χαζή δε τη κόβω) κάτι τέτοιες ακυρώσεις μάλλον ηλίθιες είναι και δε κάνουν και τίποτα. Βρείτε δηλαδή φασιστικά στοιχεία, αντιδραστικότητα, συντηριτισμό στη μουσική και τα μηνύματα της Τζαρμπόε και τότε να κράξουμε για να ακυρωθεί η συναυλία, επειδή αυτά θα τρώγαν στη μάπα όσοι πήγαιναν στη συναυλία, όχι τον καιάδα (ε εκτός πια αν έσκαγε guest). Και στο μεταξύ οι Dodheimsgard που έπαιξαν λάιβ με Naer Mataron (και τραγούδησε ο Βικότνικ σε ένα δίσκο κιόλας, είπε όλους τους στίχους δηλαδή ε) είναι στο απυροβόλητο από μεταλλάδες, οι Absu κάτω στα related threads και το μισό έπικ/μπλακ γράφουν μία ζωή για τυράννους/βασιλιάδες που επιβάλλονται με τη μάχη, αλλά τον Ghoul τον ενοχλούν κάτι μαύροι που φοράνε μπλούζα Μπούρζουμ, λες και δεν είναι ικανοί να διαχωρίσουν τη μουσική που λέει για τα δέντρα και σκοτάδι από τα φασιστο-λεγόμενα. Μπορούμε να το κάνουμε και καλύτερα.
    "we are not evacuating this house, we don't believe in you and your wrecking crew"

  10. #40
    Δράκος ikonoklast's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    στη φάση για τα τάλαντα
    Posts
    13,268

    Default

    Quote Originally Posted by nikos_souvlas View Post
    Καλώς την, σου 'λειψα; Να δεις πώς θα «πεθάνω» γω όταν σε πετύχω από κοντά, Σπύρε Είναι μικρός ο κόσμος, κουκλίτσα μου.
    Είναι όντως μικρός και γι' αυτό θα σου συνιστούσα να τηρήσεις την επίσημη σειρά προτεραιότητας ανάμεσα στα (περίπου 200) μέλη της μη κερδοσκοπικής οργάνωσης «Από Κοντά» που με έχει σπάσει στο ξύλο τόσες φορές όλα αυτά τα χρόνια - απο κοντά.

  11. #41
    Δράκος ikonoklast's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    στη φάση για τα τάλαντα
    Posts
    13,268

    Default

    οντοπικ:

    Α. Νόμιζα ότι είναι ιάρ και όχι ίαρ.

    Β. Στυλιανός Τζιρίτας:

    Επειδή όσο απο τη μία εχουμε γεμίσει επαναστάτες άλλο τόσο έχουμε γεμίσει και (σωστα) απηυδησμένους απο την προαναφερθείσα επαναστατικότητα, η γνώμη μου είναι η εξής για τα Jarboe γεγονότα. Η κυρία έχει σοβαρά πλην στην επιχειρηματολογία της. Δεν την δικάζω αλλά έχω απόλυτο δικαίωμα να θέσω ότι "αντε κυρά μου παρα πέρα με τις διασυνδέσεις σου" ακριβώς επειδή το όλο πραγμα για μένα έχει να κάνει με ένα απλό ξεκαθάρισμα λογαριασμών στο ελληνικό underground και μια κατάσταση που χρόνια τώρα σιωπούν διάφοροι είτε πρόκειται για παιδιά πασοκικής χοιρόπιτας (σωστή ορθογραφία και νεολογισμός που αναφέρεται σε πολλά indie σχήματα που πουλάνε απολιτικ μούρη) , είτε για "σφυράω αδιάφορα" (βλέπε black metal κόλπα ή μήπως ξέχασε κανείς φαινόμενα τύπου Forest και που θυμαμάι πάρα πολύ καλά την αντίδραση επώνυμων μαγαζατόρων του μεταλ αλλά και αρθρογράφων) είτε την δασοπρεπή σκοτεινίλα (βλέπε dark noise και δε συμμαζεύεται που επί χρονια κάνει πλάκα με φαινόμενα που άπτονται καταλυσης πολιτευματος με ναζιστικοειδή ηδυπάθεια και φορμαλισμό). Τουτέστιν όποιος είπε εχθές και σήμερα "ίσα μωρή μαλάκω" για αυτά που έγιναν δεν είναι σωνει και καλά ούτε hipster επαναστάτης, ούτε κυνηγός μαγισσών, ούτε λυσσασμένος εξωκοινοβουλευτικός αριστερίζων ΑΛΛΑ ένας άνθρωπος που μπορεί να μη γουστάρει οι/η μουσικοί/ή που παράγουν ήχους της αρεσκείας του να έχουν σχέση με τα πολιτικά σκατά. Η κυρία Jarboe είμαι σίγουρος προσωπικά ότι δεν είναι φιλοναζί ΑΛΛΑ από την πολλή ενασχόληση με το υπερπέραν και τις new/δαρκ age παπαριές και νευρώσεις ξέχασε τη συνδεσμολογία που ενίοτε αναπτύχθηκε μεταξύ του παγανισμού, του new age και του φασισμού -ΔΙΟΤΙ ΔΥΣΤΥΧΩς ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΙ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΝΟ JULIAN COPE ΚΑΙ ΝΑ ΛΑΜΒΑΝΟΥΝ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΆ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΑΓΑΝΙΣΜΌ ΑΛΛΆ ΜΙΛΆΝΕ ΓΙΑ ΡΟΥΝΟΥς ΚΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕς ΓΕΛΟΙΟΤΗΤΕς. Οπότε καλό είναι να ξεκαθαρίσει επιτέλους το τι γινεται στο ελληνικό underground κοινό και μουσικό στέλεχος του πραγματος για να ξερουμε με ποιους μιλάμε, όχι τίποτε αλλο αλλα έχουμε θρηνήσει και θύματα σε αυτη την ιστορία και για όσους ξερουν μιλάω για πανκηδες που μεταφερθηκαν σε μοναδες εντατικής απο το πολυ ξύλο απο φασιστες στα 80s , για την επιθεση στον Καλοφωλια, για τον Dr Chaos και διαφορα αλλα που αν δεν τα γνωριζει καποιος και τοσα χρονια μένει με τα δισκάκια του και κάνει μόκο για τα προαναφερθέντα"στα τετοια μας κι εμάς, Κωστής Παλαμάς-hit the button mr mash, we are gonna kick your ass" όπως λέγαμε παλιότερα.
    Συμφωνώ περίπου με όλα αλλά κυρίως στο σημείο περί new age παγανισμού κλπ. Σορη ρε guys αλλά ΤΟΣΗ νεκρογκοθίλα, σατανίλα, σκοταδίλα, μαυρίλα και μυστικιστικό occult, με μέλη της νεολαίας Λαμπράκη θα έκανε παρέα η θεία; Δηλαδή εντάξει, κάθε φορά που μιλάτε για μπουρνουζ, καιάδες, nsbm, jarboe και δε συμμαζεύεται κάνετε πάντα λες και πέφτετε απο κάποια σύννεφα. Για κάθε τρολλ Boyd Rice και κάθε ημίτρελο Julian Cope του κόσμου αυτού υπάρχουν 180 που σοβαρολογούν, και γίνατε τώρα ευαισθητοι ξαφνικά γιατί καταλάβατε τι σημαίνει να σοβαρολογεί κάποιος στο ναζισμό;

  12. #42
    Anti-Hero Reject's Avatar
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    3,708

    Default

    Έτσι και αλλιώς, μαλακίες παίζει η κάθε Jarboe, σκατά ο Βουρτζούμης, αρχιδιές οι Ντομάταρον, οπότε ποιός νοιάζεται;
    Barry Prudom-He's Public Enemy No1.

  13. #43
    . Ghoul's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    κάτι σας θυμίζει
    Posts
    5,608

    Default

    phthoggon, επειδή το έχεις πάρει πολύ προσωπικά και φαίνεται ότι έχεις μια κάποια μανία προς το άτομό μου, θα σου απαντήσω προσωπικά. Μέχρι να με χαρακτηρίσεις "μητέρα-τερέζα" και να γράψει ο Shirime τα ψυχεδελικά του για τον τακη τσαν, δεν είχα επιτεθεί σε κανέναν με ειρωνεία. Στο θρεντ των Burzum, αφού αναφέρατε απλά ότι το άρθρο είναι τραγικό, με είπες και έμμεσα "μαλάκα". Οπότε μη ζητάς τα ρέστα αν απαντώ με ειρωνεία στις επιθέσεις σου και γενικά μην το παίζεις παναγίτσα.

    Πόσταρα, λοιπόν, την ανακοίνωση της Jarboe (που ΔΕΝ κατάλαβες), γράφοντας μόνο ότι τη θεωρώ αηδιαστική. Οι μούτζες δε με ενοχλούν γενικά, αλλά στην προκειμένη για να μουτζώσει κάποιος σήμαινε ότι δε διαφωνούσε με το ποστάρισμά μου, αλλά ότι συμφωνούσε με την ανακοίνωση της Jarboe. Και αυτό με προβλημάτισε. Δε μίλησα για κρυφοναζί χρήστες, ούτε είπα να ακυρωθεί η συναυλία. Μη βάζεις λόγια στο στόμα μου. Ούτε έπεσα από τα σύννεφα με τη Jarboe που λέει ο Ikonoklast.

    Γενικά, δεν έχεις ιδέα τι με ενοχλεί για να κάνεις υποθέσεις από ένα άρθρο και μια ανακοίνωση που πόσταρα. Το σχετικό άρθρο με τους Burzum σχολιάζει την καινούρια νεανική μόδα, όπου λυκειόπαιδα φοράνε μπλουζάκια φασιστικών μπλακμέταλ συγκροτημάτων, είτε χωρίς να έχουν ιδέα για την ιδεολογία τους, είτε θέλοντας να κάνουν την επανάστασή τους. Το οποίο μπορεί να είναι από θλιβερό μέχρι επικίνδυνο. Ενοχλητικό, μπα.

    Όμως ρε phthoggon, εσύ τι προτείνεις να κάνουμε; Τη μία λες τον πούλο με την Jarboe, την άλλη καθίστε να το συζητήσουμε. Ύστερα λες ότι και οι Dodheimsgard / Absu κάνουν παρέα με φασίστες, αλλά σφυράμε αδιάφορα. Εμείς μπορούμε να κάνουμε κριτική στη Jarboe και στους Burzum ή πρέπει να κράξουμε όλα τα υπόλοιπα μπλακμεταλ/επικ συγκροτήματα πρώτα; Και τελικά, μας ενοχλεί ο φασισμός στη μουσική ή "ώχου μωρέ μια ιδεολογία είναι, αφού βαράνε σωστά";

    Τέλος, επειδή βλέπω ότι δίνετε μεγάλη σημασία στα πινκ/μούτζες, να σημειώσω πως γενικά δε μουτζώνω συχνά (ειδικά σε "σοβαρές" συζητήσεις), ενώ στο παρόν θρεντ μούτζωσα εκ των υστέρων μόνο τον Shirime για να παίξω στο YOLO παιχνίδι του!

    We are left alone staring into the abyss, into the laughing face of madness.

  14. #44

    Default

    Quote Originally Posted by Ghoul View Post
    phthoggon, επειδή το έχεις πάρει πολύ προσωπικά και φαίνεται ότι έχεις μια κάποια μανία προς το άτομό μου, θα σου απαντήσω προσωπικά. Μέχρι να με χαρακτηρίσεις "μητέρα-τερέζα" και να γράψει ο Shirime τα ψυχεδελικά του για τον τακη τσαν, δεν είχα επιτεθεί σε κανέναν με ειρωνεία. Στο θρεντ των Burzum, αφού αναφέρατε απλά ότι το άρθρο είναι τραγικό, με είπες και έμμεσα "μαλάκα". Οπότε μη ζητάς τα ρέστα αν απαντώ με ειρωνεία στις επιθέσεις σου και γενικά μην το παίζεις παναγίτσα.
    πρώτον, έγραφα ότι αν βρίσκουμε την πικ με τους μαύρους αστεία (και αυτό συνεπάγεται έναν επιπρόσθετο ρατσισμό) ΕΙΜΑΣΤΕ μαλάκες. Το ότι έβαλα τον εαυτό μου πρώτα (επειδη όντως είχα βρει μία τέτοια πικ αστεία κάποτε) μάλλον ρίχνει τη σημασία της κριτικής ως προς εσένα, παρ' όλα αυτά, αφού δε το βρίσκεις αστείο και μου το εξηγείς πιο μετά (πράγμα που δεν είχες κάνει τότε) μπράβο, δεν είσαι. Σιγά την επίθεση με το μητέρα-τερέζα, χριστιανό-φιλος είμαι έτσι κι αλλιώς, εννοούσα ότι έχεις υπερβάλλων ζήλο με ένα στυλ κάψτε τα όλα τα χλωρά μαζί με τα ξερά ετς. Άσε που το πήρα σχεδόν πίσω το πρώτο πόστ μετά όταν έγραψα ότι δεν είχα καταλάβει ακριβώς τη φάση.


    Quote Originally Posted by Ghoul View Post
    Πόσταρα, λοιπόν, την ανακοίνωση της Jarboe (που ΔΕΝ κατάλαβες), γράφοντας μόνο ότι τη θεωρώ αηδιαστική. Οι μούτζες δε με ενοχλούν γενικά, αλλά στην προκειμένη για να μουτζώσει κάποιος σήμαινε ότι δε διαφωνούσε με το ποστάρισμά μου, αλλά ότι συμφωνούσε με την ανακοίνωση της Jarboe. Και αυτό με προβλημάτισε. Δε μίλησα για κρυφοναζί χρήστες, ούτε είπα να ακυρωθεί η συναυλία. Μη βάζεις λόγια στο στόμα μου. Ούτε έπεσα από τα σύννεφα με τη Jarboe που λέει ο Ikonoklast.
    A, συγνώμη που δε κατάλαβα, όχι ότι έκανες και προσπάθεια να εξηγήσεις τι είναι ακριβώς αυτό που βλέπουμε. Εγώ σκέφτηκα πως είναι ένα πρόμο τεξτ γενικά της περιοδείας στο οποίο βρήκες "κάτι". Οκ, δε γράφεις για κρυφοναζί χρήστες, γράφεις για "ωπ. παρατηρώ ότι έχουμε -τουλάχιστον- δύο κρυφοφιλοναζί ή οπαδούς τζημέριου". Και μετά λες ότι ΗΣΟΥΝ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ότι ήμουν εγώ και ο Art in Haste ένας από τους δύο. Αν δεν είναι αυτό προσβλητικό, τι είναι δηλαδή? Και να θυμάσαι τι γράφεις παρακαλώ.


    Quote Originally Posted by Ghoul View Post
    Όμως ρε phthoggon, εσύ τι προτείνεις να κάνουμε; Τη μία λες τον πούλο με την Jarboe, την άλλη καθίστε να το συζητήσουμε. Ύστερα λες ότι και οι Dodheimsgard / Absu κάνουν παρέα με φασίστες, αλλά σφυράμε αδιάφορα. Εμείς μπορούμε να κάνουμε κριτική στη Jarboe και στους Burzum ή πρέπει να κράξουμε όλα τα υπόλοιπα μπλακμεταλ/επικ συγκροτήματα πρώτα; Και τελικά, μας ενοχλεί ο φασισμός στη μουσική ή "ώχου μωρέ μια ιδεολογία είναι, αφού βαράνε σωστά";
    Θέλω ποιοτικό και ουσιαστικό αντιφασισμό, για αυτό κριτικάρω το κάθε πράγμα χωρίς συγκεκριμένη γραμμή, σφάχτε γενικώς ή σφάχτε μόνο αυτά, ή μουσική είναι όλα παιδιά, έξω τα πολιτικς. Μου χτύπησε κάπως αυτό με τη Τζαρμπόε επειδή στηρίχθηκε (καταρχήν) στο δείξε μου το φίλο σου να σου πω ποιος είσαι και σε όχι κάτι ουσιαστικό, το οποίο στην τέχνη είναι το ίδιο το περιεχόμενο της τέχνης. Υπάρχει ένα ξεκάθαρο double standard σε αυτό επειδή η Τζαρμπόε είναι προφανώς πιο γνωστή και πόσταρε φωτό με βόλτα με τον καιάδα στην παραλία, όμως ο καιάδας έχει πάει βόλτες και έχει επίσης συνεργαστεί με άπειρα άλλα χέβι μέταλς για τα οποία δεν έχει κουνηθεί φύλλο ποτέ, ενώ κάποια από αυτά και αρκετά άλλα γράφουνε στιχάρες χωρίς χίτλερ αλλά με ένα φασισμό να. Ο επιφανειακός αντιφασισμός του facebook δηλαδή φέρνει αποτελέσματα τύπου "κακοί αντιφα που δεν αφήνουν να γίνουν οι συναυλίες μου επειδή έβγαλα μία φωτό" (τζαρμπόε) και από την άλλη, κράζουμε κάνα χρυσαυγίτη και νομίζουμε ότι νικήσαμε το φασισμό και ξαναπηγαίνουμε πίσω στη μουσική μας που είναι φουλ δίκαιο-του-ισχυρού, σεξισμός και συντηριτισμός αλλά ποτέ δε νοιαστήκαμε. Συνοψίζοντας, με τη γνωστοποίηση/ένα κάποιο κράξιμο βαθύτερο από το "είδα φωτό σου με τον καιάδα φασίστρια!" συμφωνώ, η ακύρωση (έστω και εάν ήταν απόφαση της ίδιας της εταιρείας) με προβληματίζει κάπως.
    Last edited by phthoggon; 09-12-2013 at 08:18.
    "we are not evacuating this house, we don't believe in you and your wrecking crew"

  15. #45
    Δράκος ikonoklast's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    στη φάση για τα τάλαντα
    Posts
    13,268

    Default

    Quote Originally Posted by phthoggon View Post
    πρώτον, έγραφα ότι αν βρίσκουμε την πικ με τους μαύρους αστεία (και αυτό συνεπάγεται έναν επιπρόσθετο ρατσισμό) ΕΙΜΑΣΤΕ μαλάκες.

Similar Threads

  1. Swans - Michael Gira - Jarboe (and related)
    By minmin in forum Music Discussion
    Replies: 91
    Last Post: 30-11-2020, 15:47
  2. Baby Guru / Keep Shelly in Athens ~ 29/3/2012 @ Gagarin, Athens
    By regularpaul in forum Live & Events Talk
    Replies: 1
    Last Post: 08-03-2012, 19:25
  3. Replies: 5
    Last Post: 10-09-2011, 16:37
  4. Jarboe
    By metamelia2 in forum Music Discussion
    Replies: 16
    Last Post: 09-09-2006, 01:09
  5. Neurosis & Jarboe - s/t
    By Kveldssanger in forum Music Discussion
    Replies: 9
    Last Post: 15-03-2004, 16:37

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •