Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 15 of 33

Thread: ROCKWAVE 2013

  1. #1
    Αγκαλίτσας Dr.Gonzo's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Posts
    2,353

    Default ROCKWAVE 2013

    ...και ναι, θα έχουμε και φέτος ανταπόκριση! Παρότι το lineup σε όλες τις μέρες είναι σχεδόν καταθλιπτικό, πήγαμε και σας φέρνουμε εντυπώσεις!

    1000Mods:
    Παίξανε κατά τις 7 η ώρα το πρωί, ούτε ο Λώρης για να ανοίξει το μαγαζί δεν είχε σκάσει που λέει ο λόγος. Είχανε την ηχάρα τους, είχανε καμια 30αρια άτομα από κάτω, το ευχαριστήθηκαν και ναι ισχύει, είναι αυτή την στιγμή μία από της καλύτερες μπάντες με ελληνικά διαβατήρια.

    Carcass:
    Σκιά του εαυτού τους, με το μισούς κανονικούς και δυο βαρετούς πιτσιρικάδες στην θέση του ντράμερ και του Ammott, με μέτριο ήχο. Κρίμας. Κάποτε (κάποτε...) ήταν πρωτοπόροι αλλά τώρα απλά τρώνε απ' το ίδιο το κουφάρι της μπάντας (το πιάσαμε το λογοπαίγνιο έτσι /Liakopoulos).

    Marky Ramone:
    Ρε σεις δεν ήξερα ότι στα φωνητικά έχει τον Ανδρέα W.K. Έκλασα από την χαρά μου όταν τον είδα από μακριά! Πήγα κοντά και είπαμε και το Pet Cematary οοοολοι μαζί και κακά τα ψέματα, οι ψευτοπάνκηδες κάνανε απρόσμενα καλή εμφάνιση, από κάθε άποψη. Μούρη τεράστια ο Andrew W.K. λέμε.

    Kreator:
    Τους είχα δει και πριν 10+ χρόνια σε ένα σουπερμάρκετ στην Λένορμαν, το ίδιο μονοδιάστατοι ήταν και τότε και τώρα. Η διαφορά είναι ότι τότε είχαν τα κεφάλια κάτω και βαρούσανε, χτες ο Mille έκανε λες και είναι ο Hetfield, ξεσήκωνε και καλά ένα κοινό που τον κοίταζε σε φάση "εσύ ποιός είσαι είπαμε;"... περιττά πράγματα, σάχλες.
    Καλά παίξανε. Αλλά μάλλον είμαι τελικά προκατειλημμένος Sodomaniac.

    Saxon:
    Άμα ποτέ κάνω παιδιά... και καταλήξουν να ακούνε Saxon θα έχω αποτύχει σαν γονιός και θα αυτοκτονήσω. Έτσι απλά.
    Τι γιατί ρε μαλάκες!

    Deafening, painstaking, BB King

  2. #2
    Ρογκεντρόλ Parasight's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    somewhere around Barstow
    Posts
    10,547

    Default

    Quote Originally Posted by Dr.Gonzo View Post
    Carcass:
    Σκιά του εαυτού τους, με το μισούς κανονικούς και δυο βαρετούς πιτσιρικάδες στην θέση του ντράμερ και του Ammott, με μέτριο ήχο. Κρίμας. Κάποτε (κάποτε...) ήταν πρωτοπόροι αλλά τώρα απλά τρώνε απ' το ίδιο το κουφάρι της μπάντας (το πιάσαμε το λογοπαίγνιο έτσι /Liakopoulos).
    Δεν έχω λόγο να αμφιβάλλω για την κριτική της εμφάνισης (αφού δεν ήμουν εκεί), το νέο δείγμα υλικού Carcass πάντως ακούγεται μπόμπα: http://www.metalsucks.net/2013/07/01...e-bolt-pistol/

  3. #3
    314222 Mitsmann's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    το πρωι μαθητρια, το βραδυ τορνοι.
    Posts
    20,004

    Default

    Quote Originally Posted by Dr.Gonzo View Post
    ...και ναι, θα έχουμε και φέτος ανταπόκριση! Παρότι το lineup σε όλες τις μέρες είναι σχεδόν καταθλιπτικό, πήγαμε και σας φέρνουμε εντυπώσεις!

    1000Mods:
    Παίξανε κατά τις 7 η ώρα το πρωί, ούτε ο Λώρης για να ανοίξει το μαγαζί δεν είχε σκάσει που λέει ο λόγος. Είχανε την ηχάρα τους, είχανε καμια 30αρια άτομα από κάτω, το ευχαριστήθηκαν και ναι ισχύει, είναι αυτή την στιγμή μία από της καλύτερες μπάντες με ελληνικά διαβατήρια.

    Carcass:
    Σκιά του εαυτού τους, με το μισούς κανονικούς και δυο βαρετούς πιτσιρικάδες στην θέση του ντράμερ και του Ammott, με μέτριο ήχο. Κρίμας. Κάποτε (κάποτε...) ήταν πρωτοπόροι αλλά τώρα απλά τρώνε απ' το ίδιο το κουφάρι της μπάντας (το πιάσαμε το λογοπαίγνιο έτσι /Liakopoulos).

    Marky Ramone:
    Ρε σεις δεν ήξερα ότι στα φωνητικά έχει τον Ανδρέα W.K. Έκλασα από την χαρά μου όταν τον είδα από μακριά! Πήγα κοντά και είπαμε και το Pet Cematary οοοολοι μαζί και κακά τα ψέματα, οι ψευτοπάνκηδες κάνανε απρόσμενα καλή εμφάνιση, από κάθε άποψη. Μούρη τεράστια ο Andrew W.K. λέμε.

    Kreator:
    Τους είχα δει και πριν 10+ χρόνια σε ένα σουπερμάρκετ στην Λένορμαν, το ίδιο μονοδιάστατοι ήταν και τότε και τώρα. Η διαφορά είναι ότι τότε είχαν τα κεφάλια κάτω και βαρούσανε, χτες ο Mille έκανε λες και είναι ο Hetfield, ξεσήκωνε και καλά ένα κοινό που τον κοίταζε σε φάση "εσύ ποιός είσαι είπαμε;"... περιττά πράγματα, σάχλες.
    Καλά παίξανε. Αλλά μάλλον είμαι τελικά προκατειλημμένος Sodomaniac.

    Saxon:
    Άμα ποτέ κάνω παιδιά... και καταλήξουν να ακούνε Saxon θα έχω αποτύχει σαν γονιός και θα αυτοκτονήσω. Έτσι απλά.
    Τι γιατί ρε μαλάκες!



    Ναι καλησπερα σας, Μιτς απο Αθηνα τηλεφωνω, δεν ηθελα να βγω στη γραμμη, αλλα με τον προ-προηγουμενο ακροατη κυριε δεν αντεξα αλλο, που καθομαι σπιτι μου και πινω καφε και θα με βγαλει απ τα καλαμακια μου δηλαδη ο φιλος.

    Κατ αρχας να του πειτε οτι στο λαηβ στη Λενορμαν ημανε και γω και δεν υπαρχει μεγαλυτερη ΘΡΑΣ σκηνη στην αθηνα. Οχι τοσο μουσικα, αλλα το βενιου (?!) ητο οντως σουπερμαρκετ πρωην, που ειχε αδειασει και φιλοξενησε ενα (1) λαηβ. Κατω ειχε πλακακια. Πλα-κα-κια.
    Μετα απο 1 ωρα κοσμου, λαηβ, μος πιτ, κατω γλυστραγε σαν σερφ στον Ινδικο Ωκεανο, Μος πιτ δεξια, αριστερα, μπρος, πισω και κατω. Τρισδιαστατο. Και γενικα οι Κρεατορ μια χαρα ειχαν παιξει. Τι μας λεει ο φιλος τωρα. Αυτα ηθελα να πω, καμια μεταγραφη να κανει ο προεδρος γιατι δε μας βλεπω καλα στην ευρωπη.

    Και κλεινοντας, να πω χαιρετισματα, οτι οι Σαξον του θρυμματιζουν το κωλαρακι.

    Αυτα, γεια.
    "Τι χτυπαω??"

    "Ενα μονο με ελιες. Και ενα μονο με πατατες."

  4. #4
    ρεταλι BURNIN AMBITION's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    κατω απο την παντοφλα
    Posts
    10,069

    Default

    κρατιεμαι να μη μουτζωσω φιλο γκοντζο. θα σε παρω τηλ να σε κραξω ρεεεεε.
    αυτα που ανεφερες για σαξον ειναι ντροπη. ετσι απλα. και ξερεις και απο μουσικη ρε μπαγασα
    ποθτανα ολα
    <Mitsmann>
    ολοι ειστε αβαγκαρντς αλλα οταν μπαινει το ΜΠΑΗ ΜΟΥΝΛΑΗΤ ΓΟΥΗ ΡΑΗΝΤ θυμαστε ολοι τι ειστε και απο που ερχεστε



    iola 11
    www.facebook.com/iola11
    www.reverbnation.com/iola11 www.soundcloud.com/iola11 www.twitter.com/iola11band

    Quote Originally Posted by Atropos View Post
    Κατά τ' άλλα, γι αυτόν το λόγο το GoT είναι σειρά με @@. Αν ήταν να κερδάει πάντα ο καλός και ο Ολυμπιακός με το Αιγάλεω, θα βλέπαμε Σβαρτσενέγκερ.

  5. #5
    Hoder A ha ha's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Location
    love
    Posts
    137

    Default

    carcass: eh...πατζαρια ειχαν γινει...προσπαθησαν αλλα δε..
    alborossie: για 20 λεπτά που έκατσα στα VIP και απολάμβανα το ΔΩΡΕΑΝ μου ΜΟΧΙΤΟ,καλός ηταν.... απο εκεί & πέρα..παίζει κανείς να καταλαβαίνει τι τραγουδάει και να ξέρει και όλους τους στοίχους?
    Kreator¨τους είχα δει προ δεκαετίας, καλά τα είπαν,καλά κρατιούνται, καλός ήχος... ευχάριστοι.
    μπλιτζκριεγκ ραμον: δλδ πληρώσανε κάποιοι να δούνε αυτό? μια καλή tribute band? δε βρίσκω λόγο... για το 2ο μου ΔΩΡΕΑΝ ΜΟΧΙΤΟ στα VIP , δεν έκατσα πολύ.
    SAXON: μια χάρα , ήταν και ωραία η ώρα που ξεκίνησαν//καλός ήχος..έφυγα λίγο πριν τελειώσουν..
    ΣΚΑ-Π = κανείς δε νοιάστηκε.


    γενικότερα, αν δε είχα τσάμπα είσοδο,δε θα πατούσα.
    Λίγος κόσμος (καλύτερα για εμάς), αλλα σα σύνολο ημέρας κάτω του μέτριου.

  6. #6
    Senior Member freak brother's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    στο πρωινο του e.r
    Posts
    28,905

    Default

    το ροδον ειχε αντιστροφη πορεια και τωρα ειναι σουπερμαρκετ.
    σηκωσες λιγο την μπλουζιτσα και υποψιαστηκα οτι εισαι ο φρικ. Σε λιγα δευτερολεπτα ειχα μαθει την τραγικη αληθεια.Δεν ξερω αν προσεξες την απογοητευση στo προσωπο μου..
    http://stresss.deviantart.com
    http://www.myspace.com/posteke
    Yesterday 19:29 <menumission> de mporeis na kaneis ignore ton eauto sou sto tsat molis to dokimasa

    στο θεωρητικό παρκούρ δίνω οστά και σάρκα,απο εμπόδιο σ΄ εμπόδιο πετάγομαι για πλάκα Άκου τον Φόρη and don't worry

  7. #7

    Default

    Quote Originally Posted by A ha ha View Post
    VIP και απολάμβανα το ΔΩΡΕΑΝ μου ΜΟΧΙΤΟ,
    το 2ο μου ΔΩΡΕΑΝ ΜΟΧΙΤΟ στα VIP
    γενικότερα, αν δε είχα τσάμπα είσοδο,δε θα πατούσα.
    Λίγος κόσμος (καλύτερα για εμάς), αλλα σα σύνολο ημέρας κάτω του μέτριου.
    η μέρα ήταν όντως μέτρια. πάλι καλα ήταν οι μοντς και ακούσαμε και κάτι.για το σαξον φλέημ δεν έχω να πω τίποτα γιατί απλά προσωπικά δε μ αρέσουν οι σάξον.

    στα άλλα χαηλαητ της μερας.
    ρε Α ΧΑ ΧΑ
    βρες μου το ονομά της (αυτη που είναι ακριβώς πάνω απ το μισό αστέρι του ροκγουεηβ)

  8. #8
    Αγκαλίτσας Dr.Gonzo's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Posts
    2,353

    Default

    Ρε Δημήτρη, τα ίδια πράματα λέμε λεβέντη μ... Το πρώην-σουπερμάρκετ-για-ένα-βράδυ-Woodstock είναι κάτι που θα λέω στα παιδιά των φίλων μου (εγώ καλού-κακού αποφάσισα, δεν θα κάνω, μην παιχτεί μαλακία και μου ακούνε Saxon). Εμείς ανεμίζαμε μαλλί από τον εξώστη και επειδή το κατάστημα είχε βαφτεί λίγες... ώρες πριν, γυρίσαμαν σπίτι με τον ξάδερφο Φράγκι με γκρι πανταλόνια, αφού είχαμε κάτσει σε κάποια φάση στο πάτωμα, που ήταν μια γλίτσα μπογιάς και ιδρώτα.
    Τότες που λες, τα είχαν σπάσει οι Κρασάτωρ, αλλά και χτες καλά παίξανε. Αλλά δεν παίξανε ούτε Betrayer ούτε People of the Lie. Πώς να μου σηκωθεί;
    Και θες που είμαι 31 χρονώ σκατίγερος, θες που είμαι όσο χεβιμέταλς άλλο τόσο και πάνκης, αυτά τα "Rockwave prepare to kill somebody!" του Mille με βαμμένο μαλλί ε... δεν τα χωνέψα. Φάου. Θρας παίζεις ρε τραχανά, όχι στους Wasp.

    Με Saxon εντάξει, το'χω κανει φλέημ του κερατά, το λύσσαξα, αλλά είναι και θέμα γούστου. Είμαι υποκειμενικός.
    Μπέρνη σχώρα με, είχα πίει ένα ψυγείο μπύρες μέχρι να βγουν οι Σάξονς και πάλι χάλι μου φαίνονταν. Είχα και τα νεύρα μου. Άμα σου πω γιατί θα αρχίσεις τα "όλες για σφαλιάρες είναι" και θα χάσουμε τη μπάλα πριν τη σέντρα ακόμα. Αλλά καλά ήταν.
    Λίγος κόζμος ρε πούστη μ, κρίμα. Καργιόλη λαχανόπαιδο Λώρη καλά να πάθεις, ούτε η γιαγιά σου να μην πατήσει του χρόνου, με βρήκες σε ευαίσθητη στιγμή χτες και πήγα στο χωράφι. Μόνο οι Vegas λείπανε για να΄ναι ότι να'ναι η μέρα. Ας όψεται.

    Parasight, όντως, μπόμπα ακούγεται το φρέσκο Carcass. Λατρείας Jeff Walker μωρέ - και χτες σε έκτακτη μασκέ εμφάνιση "αστακός".
    Spoiler

    Deafening, painstaking, BB King

  9. #9
    ρεταλι BURNIN AMBITION's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    κατω απο την παντοφλα
    Posts
    10,069

    Default

    Quote Originally Posted by Dr.Gonzo View Post
    Ρε Δημήτρη, τα ίδια πράματα λέμε λεβέντη μ... Το πρώην-σουπερμάρκετ-για-ένα-βράδυ-Woodstock είναι κάτι που θα λέω στα παιδιά των φίλων μου (εγώ καλού-κακού αποφάσισα, δεν θα κάνω, μην παιχτεί μαλακία και μου ακούνε Saxon). Εμείς ανεμίζαμε μαλλί από τον εξώστη και επειδή το κατάστημα είχε βαφτεί λίγες... ώρες πριν, γυρίσαμαν σπίτι με τον ξάδερφο Φράγκι με γκρι πανταλόνια, αφού είχαμε κάτσει σε κάποια φάση στο πάτωμα, που ήταν μια γλίτσα μπογιάς και ιδρώτα.
    Τότες που λες, τα είχαν σπάσει οι Κρασάτωρ, αλλά και χτες καλά παίξανε. Αλλά δεν παίξανε ούτε Betrayer ούτε People of the Lie. Πώς να μου σηκωθεί;
    Και θες που είμαι 31 χρονώ σκατίγερος, θες που είμαι όσο χεβιμέταλς άλλο τόσο και πάνκης, αυτά τα "Rockwave prepare to kill somebody!" του Mille με βαμμένο μαλλί ε... δεν τα χωνέψα. Φάου. Θρας παίζεις ρε τραχανά, όχι στους Wasp.

    Με Saxon εντάξει, το'χω κανει φλέημ του κερατά, το λύσσαξα, αλλά είναι και θέμα γούστου. Είμαι υποκειμενικός.
    Μπέρνη σχώρα με, είχα πίει ένα ψυγείο μπύρες μέχρι να βγουν οι Σάξονς και πάλι χάλι μου φαίνονταν. Είχα και τα νεύρα μου. Άμα σου πω γιατί θα αρχίσεις τα "όλες για σφαλιάρες είναι" και θα χάσουμε τη μπάλα πριν τη σέντρα ακόμα. Αλλά καλά ήταν.
    Λίγος κόζμος ρε πούστη μ, κρίμα. Καργιόλη λαχανόπαιδο Λώρη καλά να πάθεις, ούτε η γιαγιά σου να μην πατήσει του χρόνου, με βρήκες σε ευαίσθητη στιγμή χτες και πήγα στο χωράφι. Μόνο οι Vegas λείπανε για να΄ναι ότι να'ναι η μέρα. Ας όψεται.

    Parasight, όντως, μπόμπα ακούγεται το φρέσκο Carcass. Λατρείας Jeff Walker μωρέ - και χτες σε έκτακτη μασκέ εμφάνιση "αστακός".
    το οτι ο μπερνης σε αγαπα το ξερεις.
    το οτι δε σου αρεσουν οι σαξον σεβαστο.
    το οτι δεν ειχε κοσμο δειχνει οτι υπαρχει ελπιδα σαυτον τον τοπο
    γιατις γυναικες κερναω μπυρα λες ιστορια?

    το οτι ομως ηταν χαλια οι σαξον δε μπορω να το χωνεψω. απλα δεν. (περιμενω αλλες 3 μουτζες)
    η μπαντα ειναι ο ορισμος του επαγγελματισμου
    ποθτανα ολα
    <Mitsmann>
    ολοι ειστε αβαγκαρντς αλλα οταν μπαινει το ΜΠΑΗ ΜΟΥΝΛΑΗΤ ΓΟΥΗ ΡΑΗΝΤ θυμαστε ολοι τι ειστε και απο που ερχεστε



    iola 11
    www.facebook.com/iola11
    www.reverbnation.com/iola11 www.soundcloud.com/iola11 www.twitter.com/iola11band

    Quote Originally Posted by Atropos View Post
    Κατά τ' άλλα, γι αυτόν το λόγο το GoT είναι σειρά με @@. Αν ήταν να κερδάει πάντα ο καλός και ο Ολυμπιακός με το Αιγάλεω, θα βλέπαμε Σβαρτσενέγκερ.

  10. #10
    MAS PSEKAZOUN Leech's Avatar
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    μηδέν
    Posts
    5,033

    Default

    ε μην ανοίγω κι άλλο θρεντς, ας πω κι εγώ γι απόψε.

    Έχασα σχεδόν τους πάντες λόγω ρημάδας εργατιάς. Μπήκα όταν είχανε τελειώσει οι Suicidal Tendencies και είδα Echo and the Bunnymen. Ποτέ δε μ'αρέσανε ιδιαίτερα, οκ, άλλοτε βαρετοί, άλλοτε ευχάριστοι. Killing Moon θυμάμαι, και διασκευή σε Lou Reed. Η Impure και άλλοι φίλοι μου είπανε πως Suicidal και At the Gates απλά της πόρνης, τεσπά.

    Iced Earth έχουνε ένα τραγουδιάρη πιο_μπάρλοου_από_τον_μπάρλοου, παίξανε και καμπόσα από νταρκ σάγκα και σάμθιν γουίκεντ, συν δύο (Pure Evil, Colors) από τα πιο παλιά με το του-τρρρρρου-τρορρρρρρρρ-του-τρρρρρρ που θέλουμε, οπότε Εφηβεία Ριβίζιτιντ κατάσταση. Αστείες στυλιστικές επιλογές, αλλά οκ, ποτέ δεν τους θυμόμουν και σοβαρούς κιόλας.

    Η ΛΑΝΑ είχε τον χαμηλότερο σε ένταση ήχο που έχω ακούσει ποτέ σε φεστιβάλ, πιο πολύ καφετέρια θύμιζε. Αλλά και όλα στο 11 να τα έβαζε, πάλι θα ακούγαμε ΜΟΝΟ τις φωνές της πιτσιρικαρίας που μαζεύτηκε για πάρτη της (κάπου 10 χιλιάρικα υπολογίζω). Κατά τ'άλλα, σε μια ώρα μέσα έπαιξε τα χιτς από το δίσκο της, έπαιξε και δυο διασκευές σε Blue Velvet και Knocking on heavens door, καλά την είδαμε, δεν την ακούσαμε. Επίσης, φαίνεται ότι δεν μπορει να διαχειριστεί την ξαφνική της φήμη, εντελώς στατική (οκ, με τις τακουνάρες που φόραγε, λογικό) και άπειρη και τρακαρισμένη και λόου προφάιλ και μπουτάρες.

  11. #11
    Senior Member freak brother's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    στο πρωινο του e.r
    Posts
    28,905

    Default

    πες μας για το μπλεντινγκ του κοινου (αν υπηρξε) στην Λανα
    σηκωσες λιγο την μπλουζιτσα και υποψιαστηκα οτι εισαι ο φρικ. Σε λιγα δευτερολεπτα ειχα μαθει την τραγικη αληθεια.Δεν ξερω αν προσεξες την απογοητευση στo προσωπο μου..
    http://stresss.deviantart.com
    http://www.myspace.com/posteke
    Yesterday 19:29 <menumission> de mporeis na kaneis ignore ton eauto sou sto tsat molis to dokimasa

    στο θεωρητικό παρκούρ δίνω οστά και σάρκα,απο εμπόδιο σ΄ εμπόδιο πετάγομαι για πλάκα Άκου τον Φόρη and don't worry

  12. #12
    MAS PSEKAZOUN Leech's Avatar
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    μηδέν
    Posts
    5,033

    Default

    ό,τι να'ναι.
    χίψτερς, ξέμπαρκοι, κλαρινογαμπροί, ΠΟΛΛΑ ανήλικα κοριτσάκια (όπως πήγαινα προς την είσοδο δυο κοριτσάκια με ρώτησαν "από πού πάμε για ΤΗ ΛΑΝΑ?"), ζευγαράκια ( ), εναλλακτικοί.
    Επίσης κάποιοι πανξ που είχαν έρθει για σουισάινταλ, μέταλλα που είχαν έρθει να δούνε Iced Earth και κάνα κώλο, άλλα πιο σκληρά μέταλλα που φύγανε όταν ξεκίνησε, αλλά όλοι αυτοί άραξαν πίσω για να πιάσουν θέση οι ΛΑΝΙΤΣΕΣ, και φάση ΣΑΚΚΗΗΗΗ. Μια χαρά γενικά, αλλά κάπου ένιωσα πολύ γέρος για αυτό το σκατό.
    Last edited by Leech; 09-07-2013 at 02:18.

  13. #13
    MAS PSEKAZOUN Leech's Avatar
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    μηδέν
    Posts
    5,033

    Default

    Επίσης, Thomas Lindberg με δύο (ενίοτε τρία) γκομενάκια στo μπαρ

  14. #14
    Σόκ και Πέος poweruser's Avatar
    Join Date
    May 2010
    Location
    Δάουν εντ άντερ
    Posts
    335

    Default

    να πω και γω για γκοτιε,που επαιζε στην αρχη. μυρωνα στρατη θυμισε..εχει και ΕΝΑ (1) συμπαθητικό κομμάτι. αλλά γενικά ψιλοαδιαφορία. μπορεί να έφταιγε κ ο ντάλα ήλιος. εισαγωγή μπουλουκηδόν με το σύστημα που δοκιμάστηκε επιτυχώς στους depeche. the subways,κανανε προσπαθεια γενικα να ξεσηκωσουν κοσμο,ειπαν κ πολλα ελληνικα που προσπαθησαν αρκετα να μαθουν,αλλιως δεν εξηγειται το ευχαριστω μετα απο καθε κομματι και σε καθε break. Σωστη εμφανιση,ισως η καλυτερη απ'ολα τα σχηματα εκεινου του stage σημερα. Σε άλλα νεα,at the gates,κατώτερη εμφάνιση του '08 κατ'εμε. φιλότιμες προσπάθειες από τη μπάντα,μέτριος ήχος,κλασσικό σετλιστ,χαμούλης στα χιτάκια. Αξιοπρεπής εμφάνιση κατα τ'αλλα.
    Suicidal απλά η καλύτερη εμφάνιση της βραδιάς,ανάμεσα σε όλες τις μπάντες. Ηχάρα,τρελή όρεξη,πιτ σε κάθε κομμάτι και στο τελος ανεβηκε ολο το καγκελο σκηνη κ εγινε της πουτανας (το καγκελο). Γεματη εμφανιση και απειρως καυλωτικη.
    Κ μετα ειδαμε earth και λεμε,τι φαση τωρα? αδιαφορη εμφανιση,ψιλοκαλο σετ,ηχος οχι τοσο καλος,μπουκωνε σε κατι φασεις.

    υγ1-λωρη ευχομαι του χρονου τετοια εποχη να εχει ντοματες το χωραφι και ουτε μια σκηνη,ουτε εναν ακροατη
    υγ2-πολλα σε contan




    Yesterday 19:59 <12 stars circle your brow> ενδιαφερεται κανεις να γευτει ξανα το παλιο καλο χεμο;
    Yesterday 20:12 <mourning apocalypse> το πουλάς?

  15. #15
    Έχω κάνει λεύκανση Κυρία Μαριάννα's Avatar
    Join Date
    Dec 2011
    Location
    Εκάλη
    Posts
    1,189

    Default

    να πω και εγώ πως χθες η φάση ήταν ΔΙΚΆΣΤΕ ΜΕ από το πρωί.
    "Κυρία Μαριάννα δεν καπνίζουμε την ώρα της γυμναστικής"

Similar Threads

  1. Replies: 10
    Last Post: 22-07-2013, 12:28
  2. Replies: 343
    Last Post: 27-04-2013, 13:16
  3. Replies: 6
    Last Post: 20-04-2013, 22:21
  4. The Hillbilly Moon Explosion @ Tiki Bar - 21 | 4 | 2013 - @ Principal - 20 | 4 | 2013
    By Πόσο κάνει 10 συν 7 in forum Live & Events Talk
    Replies: 0
    Last Post: 15-04-2013, 13:49
  5. MONO 7/3/2013 @ eightball club, 8/3/2013 @ kyttaro club
    By marsi in forum Live & Events Talk
    Replies: 1
    Last Post: 11-02-2013, 01:51

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •