Quote Originally Posted by Art In Haste View Post
Λεπόν, η κατάσταση έχει ως εξής. Κέρδισα δυο εισιτήρια για το φετινό Primavera και δεν ξέρω ποιον να πάρω μάζι μου, όπως επίσης και αν θα χρησιμοποιήσω το δώρο στην τελική. Πρέπει να δώκω τελική απάντηση και ονόματα μέχρι την Κυριακή 03/02. Το πακέτο περιλαμβάνει τα εισιτήρια για το φεστιβάλ και ένα εκπτωτικό κουπόνι για τα αεροπορικά. Το ένα όνομα πρέπει να είμαι εγώ αλλοιώς πάει στον επιλαχόν. Έχω ήδη ρωτήσει και μερικούς άλλους φίλους αν ψήνονται και περιμένω απαντήσεις. Τα εισιτήρια πρέπει να είναι ονομαστικά και θα πρέπει να δείξουμε ταυτότητα/διαβατήριο για την παραλαβή.

Αν ενδιαφέρεται κάποιος ας στείλει πμ.

εντιτ: πέρα από τον αγαπημένο 12στερο δεν έδειξε κανείς άλλο ενδιαφέρον, η θέση καπαρώθηκε, καλά να περάσουμε!
Με βάση το παραπάνω ανοίγω θρεντ για ένα από τα πιο μεγάλα Ευρωπαϊκά φεστιβάλ. Δεύτερη χρονιά συνεχόμενη που βρέθηκα εκεί αν και για διάφορους λόγους δε το χάρηκα τόσο.

Ακολουθεί μια μικρή παρουσίαση που έγραψα για τις 2 πρώτες μέρες του φετινού Primavera. Αύριο μεθαύριο θα ακολουθήσουν και οι υπόλοιπες μέρες καθώς και κάποιες φωτογραφίες.