Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 16 to 30 of 60

Thread: τα μουνοπανα της wind

  1. #16
    Δράκος ikonoklast's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    στη φάση για τα τάλαντα
    Posts
    13,268

    Default

    Ontopic, τους έχω ξεκωλιάσει στο μπινελικι. Τις περισσότερες φορές απαντάνε και γίνεται λέντης.

    χτυπάει, βλέπω στάνταρ αριθμό κλήσης απο διαφημιστική
    -ΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΟΥ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΣΟΥ ΕΧΩ, ΤΩΡΑ ΜΙΛΑ
    -εεεε ναι γεια σας... ΝΑ ΠΑΣ ΝΑ ΓΑΜΗΘΕΙΣ! ΝΑ ΓΑΜΗΘΕΙΣ!
    -ΤΟ ΜΟΥΝΙ ΤΗΣ ΜΑΝΑΣ ΣΟΥ ΚΑΡΚΙΝΙΑΡΗ
    -ΤΗΣ ΔΙΚΙΑΣ ΣΟΥ! ΤΗΣ ΔΙΚΙΑΣ ΣΟΥ!

    Βριζόμαστε λίγο, ξεδίνω κι εγώ, ξεδίνουν κι αυτοί πιο πολύ. Αν δε μου το κλείσουν τους εύχομαι μια καλή μέρα να έχουν και όλα να πάνε καλά στη ζωή τους. Δοκιμάστε το.

  2. #17
    314222 Mitsmann's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    το πρωι μαθητρια, το βραδυ τορνοι.
    Posts
    20,004

    Default

    Μπερνι εχω μια λυση που γενικα θα σου αρεσει γιατι ειναι μπερνικη.


    Με την εμπειρια μου σε παροχο και απ οταν δουλευα καιρο σαν τεχνικος που επικοινωνουσε με το ΚΟΙΝΟ για τις βλαβες, (face to face, οχι βελουτε τυπου τηλεφωνο) εχω καταληξει οτι και στις ελαχιστες πιθανοτητες να ειχε καποιος πελατης αδικο, συνηθως δικαιωνεται αν παει σε κεντρικο (ιδιως καπου που να εχει κι αλλους πελατες) καταστημα και τα κανει πουτανα μεχρι να δικαιωθει. Θα πας και θα φωναζεις σαν αμονταριστα πλανα ΣΤΑΡ ΤΣΑΝΝΕΛ.

    πιθανοτητες επιτυχιας 99%. το 1% που δε δικαιωθηκε ηταν μια, που ηταν πραγματικα τρελη, αλλα φανταζομαι δεν πιανεται.
    "Τι χτυπαω??"

    "Ενα μονο με ελιες. Και ενα μονο με πατατες."

  3. #18
    ρεταλι BURNIN AMBITION's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    κατω απο την παντοφλα
    Posts
    10,069

    Default

    φχαριστω ολους για τις απαντησεις. ο μιτσμαν με αυτα που εγραψε εκανε την καρδια μου να χτυπα τρελα. θελω να παω σε κανα καταστημα για ομορφιες. φερτε καμερα να ανεβασουμε μετα γιουτιουμπ να γινουμε διασημοι!!

    περα απο την πλακα, θα σας πω πως πηγαν ολα οσα εκανα σε καμια βδομαδα. ναστε καλα.
    ποθτανα ολα
    <Mitsmann>
    ολοι ειστε αβαγκαρντς αλλα οταν μπαινει το ΜΠΑΗ ΜΟΥΝΛΑΗΤ ΓΟΥΗ ΡΑΗΝΤ θυμαστε ολοι τι ειστε και απο που ερχεστε



    iola 11
    www.facebook.com/iola11
    www.reverbnation.com/iola11 www.soundcloud.com/iola11 www.twitter.com/iola11band

    Quote Originally Posted by Atropos View Post
    Κατά τ' άλλα, γι αυτόν το λόγο το GoT είναι σειρά με @@. Αν ήταν να κερδάει πάντα ο καλός και ο Ολυμπιακός με το Αιγάλεω, θα βλέπαμε Σβαρτσενέγκερ.

  4. #19
    Senior Member Ψηλός's Avatar
    Join Date
    Oct 2012
    Location
    Στο μυαλό του Τζον Μάλκοβιτς
    Posts
    143

    Default

    Ψιλοάσχετο απλά ήθελα να το μοιραστώ.. με πήραν από WIND και αρχίζουν τα κλασσικά.. τους λέω ευχαριστώ αλλά δεν ενδιαφέρομαι μόλις ανανέωσα με τη τάδε εταιρεία (κλασσικό). Μου λέει ο τύπος "μάλιστα, για 1 χρόνο; " λέω όχι για 2.. μου λέει "οκ, θα το σημειώσω να σας καλέσουμε λίγο πριν τη λήξη του συμβολαίου σας" .............

  5. #20
    Senior Member steve's Avatar
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    θρας
    Posts
    770

    Default

    ραδιενεργια παιζει να εχουμε μιλησει. με παιρνει κοπελιτσα και μου αρχιζει τις πιπες, και της λεω και ποιο ειναι το ονοματακι σου? - κατερινα - και τι κανεις το βραδυ? - το κλεινει. πιανει καθε φορα.
    ΜΠΛΑΚ ΜΕΤΑΛ ΜΑΓΕΙΑ ΓΑΜΩ ΤΗΝ ΠΑΝΑΓΙΑ

  6. #21
    Senior Member freak brother's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    στο πρωινο του e.r
    Posts
    28,905

    Default

    εμενα μου χει τυχει (παιζει να το χω ξαναγραψει) να εχω παρει οτε για το ιντερνετ που δεν "επαιζε" και με ρωταει κωδικο και λεω δεν θυμαμαι , κατι φαση trappedunderice13 και μου κανει η τυπισσα , "ΜΕΓΑΛΗ ΜΑΛΑΚΙΑ ΤΟ LULU ε?"
    σηκωσες λιγο την μπλουζιτσα και υποψιαστηκα οτι εισαι ο φρικ. Σε λιγα δευτερολεπτα ειχα μαθει την τραγικη αληθεια.Δεν ξερω αν προσεξες την απογοητευση στo προσωπο μου..
    http://stresss.deviantart.com
    http://www.myspace.com/posteke
    Yesterday 19:29 <menumission> de mporeis na kaneis ignore ton eauto sou sto tsat molis to dokimasa

    στο θεωρητικό παρκούρ δίνω οστά και σάρκα,απο εμπόδιο σ΄ εμπόδιο πετάγομαι για πλάκα Άκου τον Φόρη and don't worry

  7. #22
    scream of the butterfly Radienergeia's Avatar
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    ατένε
    Posts
    338

    Default

    Quote Originally Posted by steve View Post
    ραδιενεργια παιζει να εχουμε μιλησει. με παιρνει κοπελιτσα και μου αρχιζει τις πιπες, και της λεω και ποιο ειναι το ονοματακι σου? - κατερινα - και τι κανεις το βραδυ? - το κλεινει. πιανει καθε φορα.
    Αυτός ακουγόταν τουλάχιστον 40!
    Αν ήσουν εσυ, χαλάλι για τα λαλζ
    <FIXXXER> λοιπον οταν φτιαξω μπαντα θα ονομασω το πρωτο μου αλμπουμ "Ψυχολογικα Τεστ με τη
    Ραδιενεργεια"

  8. #23
    Senior Member freak brother's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    στο πρωινο του e.r
    Posts
    28,905

    Default

    Σε 7 μήνες φυλακή καταδικάστηκε από το Μονομελές Πλημμελειοδικείο Θεσσαλονίκης υπάλληλος εισπρακτικής εταιρίας, η οποία σύμφωνα με τη μήνυση, κατηγορούνταν για παραβίαση προσωπικών δεδομένων και δυσφήμηση. Η υπάλληλος είχε αναλάβει, για λογαριασμό τράπεζας, την τηλεφωνική ενημέρωση οφειλέτριας με «πιεστικό τρόπο» και στη συνέχεια με προσβλητικούς χαρακτηρισμούς. «Με τρόπο εριστικό απαιτούσε να της πω πότε ακριβώς θα καταβάλω τις οφειλές μου, προσθέτοντας ότι είμαι ανώριμη και προτρέποντάς με να αφήσω τα παιδιαρίσματα», σημειώνει στη μήνυση η οφειλέτρια. Όπως υποστήριξε επίσης, η υπάλληλος είχε ιδιαίτερα εκφοβιστικό ύφος, εξύβριζε και απειλούσε, λέγοντας ότι θα συνεχίσει «μέχρι να μου σπάσει τα νεύρα» και ότι «θα με κάνει ρεζίλι στους συναδέλφους μου». Η υπάλληλος είπε στην απολογία της ότι δεν θυμάται τι ακριβώς ειπώθηκε, υποστηρίζοντας πάντως ότι λειτούργησε νομότυπα αφού χρησιμοποιούσε στάνταρ σενάριο επικοινωνίας».
    σηκωσες λιγο την μπλουζιτσα και υποψιαστηκα οτι εισαι ο φρικ. Σε λιγα δευτερολεπτα ειχα μαθει την τραγικη αληθεια.Δεν ξερω αν προσεξες την απογοητευση στo προσωπο μου..
    http://stresss.deviantart.com
    http://www.myspace.com/posteke
    Yesterday 19:29 <menumission> de mporeis na kaneis ignore ton eauto sou sto tsat molis to dokimasa

    στο θεωρητικό παρκούρ δίνω οστά και σάρκα,απο εμπόδιο σ΄ εμπόδιο πετάγομαι για πλάκα Άκου τον Φόρη and don't worry

  9. #24
    σεξιστής cybernaut's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    cyberia
    Posts
    2,030

    Default

    Quote Originally Posted by Κωλαράκι Τορνευτό View Post
    Η Σταυρουλα ειναι, μην ψαρωνεις
    Όλη η wind και η vodafone μαζι ενα τεράστιο 0 μπροστά στο γιούλι
    "I am Ubik. Before the universe was, I am. I made the suns. I made the worlds. I created the lives and the places they inhabit; I move them here, I put them there. They go as I say, then do as I tell them. I am the word and my name is never spoken, the name which no one knows. I am called Ubik, but that is not my name. I am. I shall always be."


    www.monolith.gr

  10. #25
    Member pitsirikos's Avatar
    Join Date
    Oct 2012
    Location
    Αγία Λουκία
    Posts
    98

    Default

    Quote Originally Posted by steve View Post
    ραδιενεργια παιζει να εχουμε μιλησει. με παιρνει κοπελιτσα και μου αρχιζει τις πιπες, και της λεω και ποιο ειναι το ονοματακι σου? - κατερινα - και τι κανεις το βραδυ? - το κλεινει. πιανει καθε φορα.
    αφου το ειχες το γκομενακι ρε

  11. #26
    I like turtles pixies's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Tromsø
    Posts
    2,558

    Default

    Οσοι εχετε συμβολαιο vodafone και εχει περασει χρονος να παρετε να ζητησετε διακοπη και γυρισμα σε καρτοκινητο.
    Σας παιρνουν τηλ μετα απο 2 μερες και κανουν πιπες για να μεινετε.
    There was a time that the pieces fit, but I watched them fall away

  12. #27
    survivor scarecrow's Avatar
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    above the sea of fog
    Posts
    2,254

    Default

    Λοιπόν εδώ και λίγο καιρό δουλεύω σε εν λόγω εταιρία (aka είμαι ένας από αυτούς που σας πρήζουν ).
    Για να μην σας πρήζουν λοιπόν κάθε λίγο και λιγάκι πολύ απλά πείτε ότι δεν θέλετε να σας ξαναπάρουν τηλέφωνο.
    Εάν αρχίσετε τα: έχω δουλειά/δεν μπορώ/οδηγώ θα σας ξαναπάρουν τηλέφωνο standar.
    Τέλος εάν αρχίσετε τα μπινελίκια το πιο πιθανό είναι να εκνευρίσετε αυτόν που σας πήρε τηλέφωνο και να σας βάλει να σας ξαναπάρουν τηλέφωνο την επόμενη μέρα.
    Αυτά

  13. #28
    You are my detonator. Phantom Duck's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Forever War
    Posts
    10,976

    Default

    εγώ πάλι σύντομα λέω κάνω το σχολικό μου a la carte σύνδεση ή κάτι τέτοιο, αλλά κάθε φορά που με παίρνουν από τη βόδαφον ή τις άλλες για προσφορά είμαι όντως απασχολημένος και τους λέω να με πάρουν την επομένη.

    δε με έχουν ξαναπάρει ποτέ

  14. #29
    survivor scarecrow's Avatar
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    above the sea of fog
    Posts
    2,254

    Default

    Να σε πάρω εγώ άμα θες

  15. #30
    clitsaw-buttdrill korrupt3r's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    into specks of light
    Posts
    770

    Default

    Quote Originally Posted by pixies451 View Post
    Οσοι εχετε συμβολαιο vodafone και εχει περασει χρονος να παρετε να ζητησετε διακοπη και γυρισμα σε καρτοκινητο.
    Σας παιρνουν τηλ μετα απο 2 μερες και κανουν πιπες για να μεινετε.
    με αυτόν τον τρόπο, με την διαφορά την αλλαγή σε άλλη εταιρεία, η κοσμοτέ μοίραζε αβέρτα iphone πριν κανένα χρόνο.
    έχω τουλάχιστον 5 γνωστούς που το έκαναν.
    In somewhat greater perspective of time
    You are practically non-existent




Similar Threads

  1. [PC] A Valley Without Wind
    By asimoulis in forum PC & Games
    Replies: 0
    Last Post: 27-04-2012, 15:18
  2. WIND internet
    By Drumsick in forum PC & Games
    Replies: 18
    Last Post: 08-11-2011, 05:38
  3. ΜΕΤΑΝΟΗΤΕ ΜΟΥΝΟΠΑΝΑ
    By Reject in forum General Discussion
    Replies: 24
    Last Post: 17-04-2009, 21:56
  4. Replies: 21
    Last Post: 22-06-2007, 03:36
  5. Wind Chill Effects
    By Meyaleleth in forum General Discussion
    Replies: 6
    Last Post: 26-11-2004, 20:05

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •