Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 36 of 36

Thread: Rectify

  1. #31
    Administrator KoiliaSamprela's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Αθενς
    Posts
    11,775

    Default

    εχτές την τελείωσα και γω. Για να μην μπείτε στον πειρασμό να δείτε σπόιλερς δεν λέω κουβέντα ακόμα.
    Άνετα η πιο όμορφη γλυκόπικρη σειρά και άνετα στο 5 όλων των σειρών που έχω δει.
    Τελευταία δύο επεισόδια ήταν λες και καθάριζα κρεμμύδια Χωρίς να εκβιάζει συναισθήματα
    Φοβεροί διάλογοι υπέροχοι χαρακτήρες που σε ρουφούσαν από την αρχή μέχρι το τέλος.
    Πραγματικά δεν ανακαλύπτουν τον τροχό, αλλά το κάνουν τόσο καλά με τόσο βάθος που στο τέλος νιώθεις ότι δεν παρακολουθείς αλλά το ζεις μαζί τους.

    Μόλις δείτε όλη την σειρά πάτε μια βόλτα στο τουάτερ με το χασταγκ #FarewellRectify
    Αλέξη, Αλέξη! Τελείωνε , ΞΕΚΌΛΛΑ

  2. #32
    Ρογκεντρόλ Parasight's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    somewhere around Barstow
    Posts
    10,547

    Default

    Το τελείωσα χθες. Αυτόματα στο hall of fame αριστουργημάτων. Ρεαλιστικά γκρίζο όσο πρέπει, συγκρατημένα αισιόδοξο τελειώνοντας, χαρακτήρες μελετημένοι ένας κι ένας (λίγο η Tawney μας τα έκανε κάπως τσουρέκια ξέρω γω στον τελευταίο κύκλο αλλά τεσπα), σκηνοθεσία λιτή και Επί του σημείου. Φράφο, φράφο, φράφο.

  3. #33
    Senior Member Sotos_The_Tequiler's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Δύση
    Posts
    10,330

    Default

    είμαι τάβλα με πυρετό από χτες και είδα 3 σεζόν απανωτές και σε λίγο ξεκινάω 4η.
    ό,τι είπαν οι απωπάνοι
    Ααα και ο Ντάνιελ στη φάτσα είναι καρμπον Μαλκολμ Ρεϋνολντς από Φάιρφλαϊ εεε
    κάνε ψαλίδι θα γίνει ζημιά!

  4. #34
    Senior Member freak brother's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    στο πρωινο του e.r
    Posts
    28,905

    Default

    ειμαι στο 3 επ, ο αδερφος του πρωταγωνιστη εχει αφισα Accept στο δωματιο, ρισπεκτ
    σηκωσες λιγο την μπλουζιτσα και υποψιαστηκα οτι εισαι ο φρικ. Σε λιγα δευτερολεπτα ειχα μαθει την τραγικη αληθεια.Δεν ξερω αν προσεξες την απογοητευση στo προσωπο μου..
    http://stresss.deviantart.com
    http://www.myspace.com/posteke
    Yesterday 19:29 <menumission> de mporeis na kaneis ignore ton eauto sou sto tsat molis to dokimasa

    στο θεωρητικό παρκούρ δίνω οστά και σάρκα,απο εμπόδιο σ΄ εμπόδιο πετάγομαι για πλάκα Άκου τον Φόρη and don't worry

  5. #35
    ρεταλι BURNIN AMBITION's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    κατω απο την παντοφλα
    Posts
    10,069

    Default

    Quote Originally Posted by Parasight View Post
    Μόλις είδα S04E01.
    Μιλάμε για ακατάσχετα ζουμιά και τον κορυφαίο και πιο ανθρώπινο/σπαρακτικό διάλογο που έχω παρακολουθήσει ποτέ σε σειρά γενικώς.
    to xerame oti eisai aderfi
    ναι γαμαει η σειρα, ειμαι στο προτελευταιο. μια τελειοτητα.
    αλλα ρε παιδι μου, εχω βαρεθει να βλεπω μουναρες. δηλαδη, μετα δε θα μπορουμε να κυκλοφορησουμε εξω. θα ριχνουμε καρτελες αβερτα. πωπωπωπω
    ποθτανα ολα
    <Mitsmann>
    ολοι ειστε αβαγκαρντς αλλα οταν μπαινει το ΜΠΑΗ ΜΟΥΝΛΑΗΤ ΓΟΥΗ ΡΑΗΝΤ θυμαστε ολοι τι ειστε και απο που ερχεστε



    iola 11
    www.facebook.com/iola11
    www.reverbnation.com/iola11 www.soundcloud.com/iola11 www.twitter.com/iola11band

    Quote Originally Posted by Atropos View Post
    Κατά τ' άλλα, γι αυτόν το λόγο το GoT είναι σειρά με @@. Αν ήταν να κερδάει πάντα ο καλός και ο Ολυμπιακός με το Αιγάλεω, θα βλέπαμε Σβαρτσενέγκερ.

  6. #36
    Mazikeen Krux's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Lux
    Posts
    4,521

    Default

    δεν την είχα πάρει χαμπάρι αυτή την σειρά, την ξεκίνησα χτες λόγω των τριών σελίδων praise.

    έχω δει τρια επεισόδια.

    μόνο τέτοιες σειρές θέλουμε να βλέπουμε.

    θενκς ηαρ.
    I'll bury you in your god's fucked garden

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •