Results 1 to 9 of 9

Thread: warlord doomsword ktl

  1. #1
    ρεταλι BURNIN AMBITION's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    κατω απο την παντοφλα
    Posts
    10,069

    Default warlord doomsword ktl

    ΣΚΑΤΑ ΣΥΝΑΥΛΙΑ ΧΑΛΙΑ ΟΣΟ ΔΕ ΠΑΕΙ. ΚΡΙΜΑ


    Spoiler
    παρε ταρχιδια μου ρα παπαρια το χρειαζοσουν το τρολαρισματακι σου










    παμε παλι

    μπηκα2 τραγουδια πριν τελειωσουν οι ντεξτερ γουορντ (τους αλλους τους εχασα. ντεξτερ γουορντ 2 πραγματα θα πω. σα μουσικη, μαρεσε αυτο που ακουσα. σαν εκτελεση εχουν πολλα περιθωρια βελτιωσης

    ντουμσουορντ. ποτε δεν ειχα εντρυφησει. και με πηρε και με σηκωσε. μπηκαν και τα γαμησαν ολα μα ολα. τραγουδιστης θεος, θα μπορουσε ανεκ=τα να ειναι και φροντμαν στους λεικ οφ τιαρς ξερω γω, ντραμερ μπουλντοζα, δυναμητης και πεντακαθαρος οπουστης. γενικα οργασμικη συναυλια. μπαντα δεμενη σοσο δε παει και το νεο τραγουδι που επαιξαν (καλα ολα νεα ηταν για μενα ε), ηταν τουλαχιστον μνημειωδες



    γουορλορντ

    ειχα αμφιβολιες για πολλα, για τον τραγουδιστη για τον τσαμη για ολα. μον ογια τον ζοντερ και το μπασιστα δεν ειχαν

    λοιπον γαμησαν οσο δε παει. δε θα μπω σε πολλες λεπτομερειες. αυτο που ειδαμε ηταν οργασμικο. και αν σκεφτειςοτι μιλαμε για τη μπαντα του ενος αλμπουμ τοτε πρεπει να πουμε οτι εκλεισαν πολλα στοματα. θεοι.
    ο γαμημενος ο ζοντερ γαμησε τα παντα. τετοιο παιξιμο δεν εχω ξαναδει. αψογος ο πουστης. καλα να μη μιλησω για τεχνικη., το χα ξαναπει αλλα φανηκε και στο λαιβ οτι ο ζοντερ ειναι πανω απο το 50% των γουορλορντ. ευκολα
    οτι παιζει ο πουστης το απογειωνει.
    ο τραγουδιστης γιατι ειχε τοσο βαθος στη φωνη δεν το καταλαβα... τουλαχιστον μετα απο ενα σημειο εφτιαξε. επεσης στο λοστ εντ λονλι ντεις μεχρι τη μεση του, η φωνη ηταν βοθρος. δεν καταλαβα ποτε γιατι. μετα εφτιαξε.

    κατα τα αλλα μας γαμησαν. αφου σκεφτομαι να ξαναπαω


    υγ. παλι καλα που εχασε ο μπαοκ και δε θαχει ορεξη να τρολαρει ο πανκης

    επικους χαιρετισμους στο μισο ιαρ.
    μιτσμαν γουιτσι μρμειντεν πανουλη ρειβενλορντ τον αλλο πανουλη κτλ κτλ


    ps. ο λογος του τσαμη και γενικα το πως ηταν στη συναυλια με εκανε να του συγψωρησω τις παπαριες περι κριειτορ
    Last edited by BURNIN AMBITION; 28-04-2013 at 03:19.
    ποθτανα ολα
    <Mitsmann>
    ολοι ειστε αβαγκαρντς αλλα οταν μπαινει το ΜΠΑΗ ΜΟΥΝΛΑΗΤ ΓΟΥΗ ΡΑΗΝΤ θυμαστε ολοι τι ειστε και απο που ερχεστε



    iola 11
    www.facebook.com/iola11
    www.reverbnation.com/iola11 www.soundcloud.com/iola11 www.twitter.com/iola11band

    Quote Originally Posted by Atropos View Post
    Κατά τ' άλλα, γι αυτόν το λόγο το GoT είναι σειρά με @@. Αν ήταν να κερδάει πάντα ο καλός και ο Ολυμπιακός με το Αιγάλεω, θα βλέπαμε Σβαρτσενέγκερ.

  2. #2

    Default

    Αγαπητό gagarin, την επόμενη φορά βάλε κι άλλους μέσα, χωράει. Πχ οι τοίχοι και τα ταβάνια ήταν άδεια, μπορούσαν άνετα εκεί να κρεμαστούν μερικές δεκάδες τριαντάευρα ακόμα
    Γιατί δε με θες κυρά μου; Επειδή είμαι ψαράς;

  3. #3
    ρεταλι BURNIN AMBITION's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    κατω απο την παντοφλα
    Posts
    10,069

    Default

    οσον αφορα αυτο, εγω αισθανομουν καλα. προφανως γιατι εχω ζησει καταστασεις σολντ αουτ στο φαζ που ειχε κοψει καμια 300αρα παραπανω εισητηρια αποτι χωραγε. στους χελοουιντην πρωτη φορα δε μπορουσα να μπω καν μεσα. οποτε χτες μου φανηκε καλα...
    ποθτανα ολα
    <Mitsmann>
    ολοι ειστε αβαγκαρντς αλλα οταν μπαινει το ΜΠΑΗ ΜΟΥΝΛΑΗΤ ΓΟΥΗ ΡΑΗΝΤ θυμαστε ολοι τι ειστε και απο που ερχεστε



    iola 11
    www.facebook.com/iola11
    www.reverbnation.com/iola11 www.soundcloud.com/iola11 www.twitter.com/iola11band

    Quote Originally Posted by Atropos View Post
    Κατά τ' άλλα, γι αυτόν το λόγο το GoT είναι σειρά με @@. Αν ήταν να κερδάει πάντα ο καλός και ο Ολυμπιακός με το Αιγάλεω, θα βλέπαμε Σβαρτσενέγκερ.

  4. #4

    Default

    Quote Originally Posted by Dragonlord View Post
    Αγαπητό gagarin, την επόμενη φορά βάλε κι άλλους μέσα, χωράει. Πχ οι τοίχοι και τα ταβάνια ήταν άδεια, μπορούσαν άνετα εκεί να κρεμαστούν μερικές δεκάδες τριαντάευρα ακόμα
    Γαμώ το σπιτάκι τους. Σε κάθε σολντ άουτ βλέπεις grown ass men να βγαίνουν λιπόθυμοι από μέσα.

    Η συναυλία μας ικανοποίησε. :ρ
    Neon Dreamers Nevermore Fan Club

  5. #5
    A rock, an island Drumsick's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    7,495

    Default

    Kατέβηκα Αθήνα μόνο για να δω Doomsword που τους αγαπώ. Μαλακίστηκαν τα λεωφορεία, μαλακίστηκα κι εγώ, και τελικά πρόλαβα μόλις 2 τραγούδια.
    Οτι θα βρισκόμουν στα 29 μου να μυξοκλαίω έξω από το γκαγκαριν επειδή έχασα τους γαμημενους ΝΤΟΥΜΣΟΡΝΤ, δεν το περίμενα από τον εαυτό μου.
    Ευτυχώς ήταν καλοί οι Warlord και ψιλοξεξενέρωσα.

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    CROSSBONE ISLAND
    Posts
    5,222

    Default

    βαριέμαι τώρα για Review....

    Wardance σκότωσαν στα ίσα. Χαλαρά η καλύτερη μπάντα από τα support. Dexter Ward και Doomsword ήχαν μέτριο ήχο και δεν είναι τόσο του γούστου μου

    Warlord παικτικά ήταν άψογοι αλλά δεν υπήρχε νεύρο (παρά μόνο από τον Zonder )και ο τραγουδιστής είναι πολύ λίγος για το υλικό (αποψή μου).
    Ευχαριστώ Sabbattack για την προσφορά του στον πολιτισμό ,την κουλτούρα και την ΚΑΛΗ μουσική!

  7. #7
    Ξυδόμπαρμπας Raven Lord's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    100% τυρί
    Posts
    19,920

    Default

    wardance δυστυχώς πρόλαβα δύο τραγούδια γιατί άργησα λόγω μαλακίας και δεν πρόλαβα να μπω στο κλίμα.

    dexter ward, νταξ μ'άρεσε και το άλμπουμ πολύ και συναυλιακά τα κομμάτια γαμάνε, αλλά τους ψιλοέθαψαν με τον ήχο, δυστυχώς. ήταν τέρμα χαμηλά λες και είχαμε βγει για τσίπουρα. παρόλα αυτά γούσταραν και άτομα που δεν είχαν ξανακούσει από την παρέα.

    doomsword δεν είμαι κανας τεράστιος φαν και η μουσική τους είναι αρκετά δύσκολη για live - για τα απαίδευτα και βολεμένα αυτάκια μου δηλαδή - αλλά μ'άρεσαν αρκετά γι'αυτό που είναι.

    warlord, είχα ακούσει τα χειρότερα, οπότε περίμενα να φάμε τη φόλα, αλλά ευτυχώς διαψεύστηκα πανηγυρικά. 2 ωρίτσες γεμάτες, ο τραγουδιάρης μια χαρά ήταν σε σχέση με ότι περίμενα και ισχύει αυτό με το zonder που είπε ο μπέρνης. σχολιάζαμε ακριβώς το ίδιο στην παρέα.

    γενικά, πολύ καλή φάση, είδα και αρκετές γνώριμες φάτσες. ελπίζω τώρα να μπορέσω να κατέβω 26 μαΐου για το metal from hellas.

    edit:
    Last edited by Raven Lord; 29-04-2013 at 20:43.
    Rock or Nothing

  8. #8

  9. #9
    σεξιστής cybernaut's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    cyberia
    Posts
    2,030

    Default

    Για μπάντα του 1 1/2 δίσκου κ πρόβας μέσω scype ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΚΛΕΙΣΕ ΣΠΙΤΑΚΙΑ.

    Υ.Γ: ΖΟΝΤΕΡ ΑΛΛΟΥ.
    "I am Ubik. Before the universe was, I am. I made the suns. I made the worlds. I created the lives and the places they inhabit; I move them here, I put them there. They go as I say, then do as I tell them. I am the word and my name is never spoken, the name which no one knows. I am called Ubik, but that is not my name. I am. I shall always be."


    www.monolith.gr

Similar Threads

  1. Replies: 12
    Last Post: 22-04-2013, 11:58
  2. Εισιτηριο Warlord.
    By Mitsmann in forum The Marketplace
    Replies: 2
    Last Post: 20-04-2013, 14:47
  3. Doomsword - My Name Will Live On
    By sfinotouvlaki in forum Albums
    Replies: 17
    Last Post: 31-10-2007, 13:24
  4. Doomsword
    By The_Painless in forum Live Reports
    Replies: 46
    Last Post: 26-03-2004, 15:27
  5. Warlord-Book I
    By Rush in forum Albums
    Replies: 10
    Last Post: 27-08-2003, 11:22

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •