Results 1 to 10 of 10

Thread: Helloween / Gamma Ray / Shadowside @ Fuzz 9.3.2013

  1. #1
    314222 Mitsmann's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    το πρωι μαθητρια, το βραδυ τορνοι.
    Posts
    20,004

    Default Helloween / Gamma Ray / Shadowside @ Fuzz 9.3.2013

    Shadowside, κατι μπραζιλερος καλα παιδια, με οψη μεταλλερς που εφτιαξαν μπαντα στο λυκειο, γυναικα τραγουδιστρια, θα ελεγα αν ηταν καλοι κακοι η αδιαφοροι αλλα ειχε περιεργο ως και κακιστο ηχο. Τιποτα που να μου μεινε στο μυαλο.


    Gamma Ray παλι οχι καλοι. Πφ. Κεφακια ειχαν, ολα κομπλε, αλλα παιρνουν βραβειο χειροτερου σετλιστ σε συναυλια. Ουτε επιτηδες για σπασιμο. Το πιο παλιο που επαιξαν ηταν το Men Martians and Machines (!) και τιποτα παλιοτερο. Ακουστε? Λαθος.

    Helloween καλοι, ωραιοτατο ιντρο με το κουηνικο I wanna be god και το κατι-σαν-αντιαεροπορικο πανι να καλυπτει τη σκηνη μεχρι το 1ο κομματι, σαφως καλυτεροι φυσικα, το τελευταιο αλβουμ μ αρεσε ετσι κι αλλιως, απλα -και αυτους- τους εχω δει σε καλυτερο λαηβ. Το Ενκορ παντως με Χανσεν και medley σε Halloween/How Many Tears/Heavy Metal is the Law και μετα ολοκληρο το I want out, ηταν οπως επρεπε. Καποιος απ τους 2 μπορουσε να παιξει το Ride the sky περχαψ, αλλα οκ. Επισης να κοψουν τα ντραμ σολο, γενικα κανει κοιλια το λαηβ ετσι χωρις λογο.
    ο Ντερις παντως τους κραταει στη σκηνη εκπληκτικα.

    το Φαζζ φισκα, κοινο στα επιπεδα που πρεπει στα παλια αλλα και σε αρκετα καινουρια.

    σε αλλα υστερογραφικα νεα, ειναι συμπτωματικο δικο μου, η στο Φαζζ δεν πετυχαινεις καλο ηχο με τιποτα? Αναλυστε σε 120 λεξεις.
    "Τι χτυπαω??"

    "Ενα μονο με ελιες. Και ενα μονο με πατατες."

  2. #2
    ρεταλι BURNIN AMBITION's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    κατω απο την παντοφλα
    Posts
    10,069

    Default

    Quote Originally Posted by Mitsmann View Post
    Shadowside, κατι μπραζιλερος καλα παιδια, με οψη μεταλλερς που εφτιαξαν μπαντα στο λυκειο, γυναικα τραγουδιστρια, θα ελεγα αν ηταν καλοι κακοι η αδιαφοροι αλλα ειχε περιεργο ως και κακιστο ηχο. Τιποτα που να μου μεινε στο μυαλο.


    Gamma Ray παλι οχι καλοι. Πφ. Κεφακια ειχαν, ολα κομπλε, αλλα παιρνουν βραβειο χειροτερου σετλιστ σε συναυλια. Ουτε επιτηδες για σπασιμο. Το πιο παλιο που επαιξαν ηταν το Men Martians and Machines (!) και τιποτα παλιοτερο. Ακουστε? Λαθος.

    Helloween καλοι, ωραιοτατο ιντρο με το κουηνικο I wanna be god και το κατι-σαν-αντιαεροπορικο πανι να καλυπτει τη σκηνη μεχρι το 1ο κομματι, σαφως καλυτεροι φυσικα, το τελευταιο αλβουμ μ αρεσε ετσι κι αλλιως, απλα -και αυτους- τους εχω δει σε καλυτερο λαηβ. Το Ενκορ παντως με Χανσεν και medley σε Halloween/How Many Tears/Heavy Metal is the Law και μετα ολοκληρο το I want out, ηταν οπως επρεπε. Καποιος απ τους 2 μπορουσε να παιξει το Ride the sky περχαψ, αλλα οκ. Επισης να κοψουν τα ντραμ σολο, γενικα κανει κοιλια το λαηβ ετσι χωρις λογο.
    ο Ντερις παντως τους κραταει στη σκηνη εκπληκτικα.

    το Φαζζ φισκα, κοινο στα επιπεδα που πρεπει στα παλια αλλα και σε αρκετα καινουρια.

    σε αλλα υστερογραφικα νεα, ειναι συμπτωματικο δικο μου, η στο Φαζζ δεν πετυχαινεις καλο ηχο με τιποτα? Αναλυστε σε 120 λεξεις.
    to idio legame me ton ingolemo. mia zwh skata hxos. (me exairesh to live tou vai). eprepe na ertheis sto pareaki mas. den enhmerwses. kai den htan fiska. thn prohgoumenh fora sto fuzz eixe polu [parapanv kosmo. vasika eixe uperarithmous. xtes den eixe ginei kan sold out
    ποθτανα ολα
    <Mitsmann>
    ολοι ειστε αβαγκαρντς αλλα οταν μπαινει το ΜΠΑΗ ΜΟΥΝΛΑΗΤ ΓΟΥΗ ΡΑΗΝΤ θυμαστε ολοι τι ειστε και απο που ερχεστε



    iola 11
    www.facebook.com/iola11
    www.reverbnation.com/iola11 www.soundcloud.com/iola11 www.twitter.com/iola11band

    Quote Originally Posted by Atropos View Post
    Κατά τ' άλλα, γι αυτόν το λόγο το GoT είναι σειρά με @@. Αν ήταν να κερδάει πάντα ο καλός και ο Ολυμπιακός με το Αιγάλεω, θα βλέπαμε Σβαρτσενέγκερ.

  3. #3
    314222 Mitsmann's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    το πρωι μαθητρια, το βραδυ τορνοι.
    Posts
    20,004

    Default

    Περιεργο, αναμεσα σε Gamma Ray και Helloween πηγα να παρω νερο και δεν μπορουσες να κινηθεις καθολου ευκολα. Απο εκει το συμπερανα.

    Ρε ειχατε παει, το ειχα ξεχασει, πρεπει να μου το πε ο Ινγκο στο παρτυ...
    "Τι χτυπαω??"

    "Ενα μονο με ελιες. Και ενα μονο με πατατες."

  4. #4
    ρεταλι BURNIN AMBITION's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    κατω απο την παντοφλα
    Posts
    10,069

    Default

    εμενα καλα και με πηρε ο ινγκο, παραλιγο να μη ξυπναγα καθολου. ημουν απο αγριο μεθυσι. την προηγουμενη φορα ρε συ (και ηταν η πρωτη φορα που μου συνεβει αυτο στη ζωη μου), δε μπορουσα να μπω στην πορτα. εκανα 3 μετρα μεσα και σφηνωσα. με αποτελεσμα να παω αναγκαστικα πανω που ηταν εντελως σκατα. στανταρ την προηγουμενη ειχε υπεραριθμους. προφανως πισω μπορει παλι να ειχε μπουκωσει αλλα ειχαμε πιασει θεσαρες. ετοιμασου για γουορλορντ λοιπον (θα σου ελεγα και θεραπι αλλα δε σας κοβω ο ευρυπιδης τους χιωνισε)
    ποθτανα ολα
    <Mitsmann>
    ολοι ειστε αβαγκαρντς αλλα οταν μπαινει το ΜΠΑΗ ΜΟΥΝΛΑΗΤ ΓΟΥΗ ΡΑΗΝΤ θυμαστε ολοι τι ειστε και απο που ερχεστε



    iola 11
    www.facebook.com/iola11
    www.reverbnation.com/iola11 www.soundcloud.com/iola11 www.twitter.com/iola11band

    Quote Originally Posted by Atropos View Post
    Κατά τ' άλλα, γι αυτόν το λόγο το GoT είναι σειρά με @@. Αν ήταν να κερδάει πάντα ο καλός και ο Ολυμπιακός με το Αιγάλεω, θα βλέπαμε Σβαρτσενέγκερ.

  5. #5
    314222 Mitsmann's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    το πρωι μαθητρια, το βραδυ τορνοι.
    Posts
    20,004

    Default

    Warlord αν ειναι ολα ως πρεπει θα γινει καλο ΠΑΤΙΡΝΤΙ.
    "Τι χτυπαω??"

    "Ενα μονο με ελιες. Και ενα μονο με πατατες."

  6. #6
    Senior Member steve's Avatar
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    θρας
    Posts
    770

    Default

    τελικα στο fuzz εχει πετυχει κανεις ποτε καλο ηχο? εγω μονο μια φορα στους σεπτικ φλες που τα μισα πραγματα ειναι προηχογραφημενα αρα δεν μετραει.
    ΜΠΛΑΚ ΜΕΤΑΛ ΜΑΓΕΙΑ ΓΑΜΩ ΤΗΝ ΠΑΝΑΓΙΑ

  7. #7
    MAS PSEKAZOUN Leech's Avatar
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    μηδέν
    Posts
    5,033

    Default

    Μόνο στους Neubauten εγώ. Αλλά μιλάμε για τους Neubauten.

    np: Anal Cunt - Milaw gia Neubauten se thread gia gammaray/helloween zomg zorz

  8. #8
    ρεταλι BURNIN AMBITION's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    κατω απο την παντοφλα
    Posts
    10,069

    Default

    μαλακα λιτς ειχα ψοφησει με την παρτη σου. γελαγα μονος. σε εβλεπα να παιζεις κιθαρα στους χελοουιν με ισιο μαλι και ψοφαγα. ιδιος λεμε
    ποθτανα ολα
    <Mitsmann>
    ολοι ειστε αβαγκαρντς αλλα οταν μπαινει το ΜΠΑΗ ΜΟΥΝΛΑΗΤ ΓΟΥΗ ΡΑΗΝΤ θυμαστε ολοι τι ειστε και απο που ερχεστε



    iola 11
    www.facebook.com/iola11
    www.reverbnation.com/iola11 www.soundcloud.com/iola11 www.twitter.com/iola11band

    Quote Originally Posted by Atropos View Post
    Κατά τ' άλλα, γι αυτόν το λόγο το GoT είναι σειρά με @@. Αν ήταν να κερδάει πάντα ο καλός και ο Ολυμπιακός με το Αιγάλεω, θα βλέπαμε Σβαρτσενέγκερ.

  9. #9

    Default

    στο fuzz μόνο με pain of salvation έχω πετύχει καταπληκτικό ήχο. Σε ότι άλλο έχω δει εκεί ο ήχος ήταν κάτω του μετρίου.
    η αβάσταχτη πλαδαρότητα του αδυνατισμένου θράσερ

  10. #10
    agit-spam attack Agoraphobic_S.I.'s Avatar
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    ΣΤΗ ΛΙΤΑΝΕΙΑ
    Posts
    1,929

    Default

    isis είχε καλούτσικο ήχο εκτος απ' τη φωνή που δεν ακουγότανε.

Similar Threads

  1. Replies: 343
    Last Post: 27-04-2013, 13:16
  2. Helloween Gamma Ray Athina 24-11-2007
    By mrmaiden in forum Live Reports
    Replies: 38
    Last Post: 28-11-2007, 15:53
  3. Replies: 1
    Last Post: 27-11-2007, 09:59
  4. Helloween, Gamma Ray @ 23-24/11
    By eleventh guardian in forum Live & Events Talk
    Replies: 86
    Last Post: 24-11-2007, 06:45
  5. Helloween Gamma Ray 16.11 Budapest
    By GuardianOfIvorytower in forum Live Reports
    Replies: 8
    Last Post: 23-11-2007, 14:28

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •