View Poll Results: ban menumission

Voters
131. You may not vote on this poll
  • ban

    68 51.91%
  • λευτεριά στη σταυρούλα

    63 48.09%
Page 12 of 17 FirstFirst ... 21011121314 ... LastLast
Results 166 to 180 of 253

Thread: ban menumission

  1. #166
    royally fucked animae's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    2,438

    Default

    Spoiler
    Άλλη μια ψήφος και ξεπερνάει και του firestorm σε ψήφους.
    Kill the wise one!

  2. #167
    Senior Member landy's Avatar
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    314

    Default

    δεν θα θελα να μπαναριστει η μενουμισιον..μια χαρα ειναι και τα λεει καλα, εκτος απ τις φορες που την τσαντιζετε και χανει τον ελεγχο, αλλα αυτο φανταζομαι οτι συμβαινει επειδη καποιοι την ξερουν και προσωπικα, οποτε προσβαλλεται ως προσωπικοτητα κι οχι ως ενας αγνωστος χρηστης μ ενα ψευδωνυμο.

    να μεινει και να πινει κρασια και να ποσταρει ωραια κειμενα στη λογοτεχνια.

  3. #168
    314222 Mitsmann's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    το πρωι μαθητρια, το βραδυ τορνοι.
    Posts
    20,004

    Default

    Quote Originally Posted by Dythor View Post
    Quote Originally Posted by freak brother View Post
    ποιο μπουλινγκ ρε παιδια? Στο σχολειο δεν πατας ενα λογκαουτ και τελειωνουν τα θεματα σου , αμα της γινεται μπουλινγκ απο το e.r τοτε μιλαμε αυτοματα για εθελουσιο μαζοχισμο
    Ναι, αυτή φταίει που προσπαθεί να υπάρξει κάπου και έχει γαμηθεί ο δίας. Κι αν ένας χοντρός πάει στο σινεμά και τον κοροϊδεύουν που τρώει πακοτίνια και δε φεύγει, πάλι τα ίδια. Κι αν ένας μετανάστης γουστάρει να βολτάρει στην εκάλη και τον μαζέψουν μπάτσοι, πάλι τα ίδια. Και αν, και αν... Είναι ωραίος τρόπος να σκέφτεσαι, αυτός. Τα ίδια και με όλους τους νευροδιαφορετικούς, τους ξένους προς την κοινότητα. Είστε ένα μάτσο αισχρά κωλόζωα του τελευταίου πάτου, αυτή είναι η γαμημένη αλήθεια. Συμφωνώ με τον ικόνοκλαστ γενικά εκτός απ' το τελευταίο στεπ, μπαν σε όλους τους άλλους.


    Ξερεις ποιο ειναι το ζητημα? πεντε λεπτα τη μερα μπαινεις και στα πεντε λες μαλακιες. Ειναι ενα κατορθωμα κι αυτο.
    "Τι χτυπαω??"

    "Ενα μονο με ελιες. Και ενα μονο με πατατες."

  4. #169
    Senior Member Sotos_The_Tequiler's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Δύση
    Posts
    10,330

    Default

    Λοκ το θρεντ, σβήσιμο των ψήφων. Οι αντμινς να αποφασίσουν μόνοι τους αν έχουν τ'αρχίδια. Όλα τα άλλα είναι κατινιές και να 'χαμε να λέγαμε.
    κάνε ψαλίδι θα γίνει ζημιά!

  5. #170

    Default

    τι ''ό,τι είπε ο ντάηθορ'' μαρί? γιατί υποβαθμίζεις μόνη σου τον εαυτό σου? έτσι θες να σε βλέπουμε, σαν το ''προβληματικό'' η το ''νευροδιαφορετικό'' του φόρουμ? θες ειδική μεταχείρηση?
    καλά σου λέει ο ανχόλης, μεγάλη κοπέλα είσαι, με τη δουλειά σου και τα όλα σου, σοβαρέψου λίγο.
    ΟΥ, τύμπανα πολέμου σαν ΖΟΥΛΟΥ

  6. #171
    314222 Mitsmann's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    το πρωι μαθητρια, το βραδυ τορνοι.
    Posts
    20,004

    Default

    επισης ποιο "ολοι πανω σ εναν" και Σικαγο Μπουλινγκ και κλαπαρχιδιες λετε.


    εδω στο μπαν στον Φιρεστορμ πολλ, βρεθηκαν 50 ρομπεν των χαζων και καθυστερημενοι που ειπαν οχι.
    Αν βλεπετε στον υπνο σας το ΜΟΝΟΣ ΕΝΑΝΤΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ χαιρομαι, αλλά....
    "Τι χτυπαω??"

    "Ενα μονο με ελιες. Και ενα μονο με πατατες."

  7. #172
    Χορχόδειλας BLiTzER's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Black Light District
    Posts
    10,220

    Default

    Quote Originally Posted by Sotos_The_Tequiler View Post
    Λοκ το θρεντ, σβήσιμο των ψήφων. Οι αντμινς να αποφασίσουν μόνοι τους αν έχουν τ'αρχίδια. Όλα τα άλλα είναι κατινιές και να 'χαμε να λέγαμε.
    Θέλω εδώ και 10 σελίδες να το πω, αλλά δε θα το έθετα τόσο σεμνά. Είναι λίγο σιχαμένο αυτό που γίνεται.
    Life begins at 45°.

  8. #173
    compos mentis
    Join Date
    May 2010
    Location
    alive at the witch trials
    Posts
    2,837

    Default

    Quote Originally Posted by Drumsick View Post
    Εγώ σε έχω κάνει ιγκνόρ απ'την αρχή στο τσατ. Αυτό δεν έκανε την παρουσία σου λιγότερο αισθητή ή ενοχλητική, όταν κάθε μέρα σπαμμάρεις αρχιδιές στα θρεντς, κατεβάζεις ωχετούς εναντίον όποιου σου κάτσει την κάθε ώρα, και ανοίγεται θρεντ για την πάρτη σου κάθε βδομάδα.
    Δε σπαμαρω αρχιδιες στα θρεντς, ουτε εχω κατεβασει οχετους σε καποιον χωρις να με εχει βρισει πρωτα, μονο εγω βλεπω εδω την ειρωνια να απανταω στη συγκεκριμενη χρηστρια για οχετους σε θρεντς οποιου της κατσει την καθε ωρα? Tα θρεντς δεν τα ανοιγω εγω ουτε ειμαι εγω αυτη που αρχιζει το φλειμ που δικαιολογει το σπλιτ τους για να μπει στη λιστα μου.
    Ενα μικρο δειγμα των οχετων της σεβασμιας χρηστριας Drumsick που βαφτιζει αρχιδατα σπαμ τα ποστς μου και με κατηγορει για αδικαιολογητους υβριστικους χαρακτηρισμους εναντιον οποιου μου καυλωσει.
    Quote Originally Posted by Drumsick View Post
    ΣΚΑΣΕ
    ΠΙΑ
    ΓΑΜΩ
    ΤΟ
    ΣΠΙΤΙ
    ΣΟΥ
    Quote Originally Posted by Drumsick View Post
    Ποιός καριόλης μουτζώνει γαμώ το μουνί που τον πέταγε? Βγάλτε πια τις μαλακίες, δε μπορούμε να κάνουμε μια συζήτηση.
    Όσο για το τσατ:
    Quote Originally Posted by menumission View Post
    ενίοτε κι εγω καριολάρα, ον τοπικ ως hate γιουλαη thread ψυχάκια κομπλεξικάθίκια

    22/12/2012 15:19 <Mayhem> Today 13:18 <Drumsick> τι κομπλεξικος σκατανθρωπος εισαι μωρη καριολα γιουλαη Today 13:19 <Drumsick> καντε της το πειστ καποιος

    Quote Originally Posted by Khalkji View Post
    Νομίζω προβολή λέγεται
    Last edited by menumission; 05-02-2013 at 22:21.

  9. #174
    compos mentis
    Join Date
    May 2010
    Location
    alive at the witch trials
    Posts
    2,837

    Default

    My troubled mind δε σημαινει πως ταυτιζονται με μενα οι περιστασεις διαφορετικοτητας που εθιξε ο Dythor στο ποστ του οσο ειναι καταφανες το γεγονος πως σας αντιπροσωπευει αυτος ο ιδιος φασισμος που περιεργαψε.

  10. #175

    Default

    Quote Originally Posted by BLiTzER View Post
    Quote Originally Posted by Sotos_The_Tequiler View Post
    Λοκ το θρεντ, σβήσιμο των ψήφων. Οι αντμινς να αποφασίσουν μόνοι τους αν έχουν τ'αρχίδια. Όλα τα άλλα είναι κατινιές και να 'χαμε να λέγαμε.
    Θέλω εδώ και 10 σελίδες να το πω, αλλά δε θα το έθετα τόσο σεμνά. Είναι λίγο σιχαμένο αυτό που γίνεται.
    ρε ένας παπαδόπουλος σάς χρειάζεται
    Γιατί δε με θες κυρά μου; Επειδή είμαι ψαράς;

  11. #176
    Senior Member Sotos_The_Tequiler's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Δύση
    Posts
    10,330

    Default

    μα ρε φίλε όλα τα θρεντ τέτοιου τύπου καταντάνε σκατά...
    όχι;
    κάνε ψαλίδι θα γίνει ζημιά!

  12. #177

    Default

    Ναι, κοίτα, αυτή τη στιγμή υπάρχουν 64 που λένε μπαν και 54 που λένε όχι. Σιγά μην κάτσω να αποφασίσω για μπαν πχ και να έχω 54 άτομα να με βρίζουν που κάνω ό,τι μου κατέβει. Όπως ήδη έχουμε 64 άτομα δλδ να γκρινιάζουν που δεν έχει γίνει μπαν τόσον καιρό. Όπως και να έχει, νομίζω ότι κλίνει υπέρ του μπαν η απόφαση. Ένας λόγος παραπάνω το ότι στην αρχή ήταν μεγαλύτερη η διαφορά, γιατί αυτό σημαίνει ότι όσοι μπαίνουν συχνά έχουν μεγαλύτερο πρόβλημα. Σε κάθε περίπτωση πάντως δε θεωρώ τέτοια θρεντς λάθος. Αν γίνονται μία αηδία, γι'αυτό ευθύνονται όσοι συμμετέχουν, οπότε ας αναλάβει κι ο καθένας τις ευθύνες του. Και υπάρχουν περιπτώσεις όπου το να δει κάποιος πόσο εκνευριστικός είναι για μεγάλο μέρος του φόρουμ μπορεί και να τον κάνει να ηρεμήσει λίγο. Η σταυρούλα πάντως δεν παίζει να αλλάξει συμπεριφορά δυστυχώς...
    Γιατί δε με θες κυρά μου; Επειδή είμαι ψαράς;

  13. #178
    Senior Member 00i00's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    11,120

    Default

    το ER που θελει...

    με αρεσει που μερικοι λενε για προβλημα και τετοια...εξυπνα παιδια να μην μπορειτε να ξεχωρισετε ενα σκατομαθημενο ξιπασμενο κουρτσουδ' που εμαθε μια ζωη τα παντα να περιστρεφοντε γυρω απο την μαλακια που εχει σφηνωμενη στο μυαλο της

    συνεχιστε να αλληλοσπαρασεστε με εξαισιους χαρακτηρισμους ''φασιστες'' κλπ

    λοιπον εγω επειδης ειμαι ενας φασιστας δηλωνω οτι ναι η μονη λυσις ειναι το μπαν αλλα οχι στην γιουλαι...σε εμενα πχ και οσους εχει προσβαλει με χυδαιοτητες
    γιατι οπως και να το κανουμε πρεπει να απανταμε σωστα και πολιτικα ορθα σε οποιον μας βριζει τα φρεσκοπεθαμενα, εαν ειναι πιπιτσα, εαν δεν ειναι τοτε μπορουμε ανετα να μαζευουμε πινκς αλλα μεχρι εκει...δε θα ξεκουνησουμε κι απο την θαλπωρη του FB για να στυλιτευσουμε το καθε σαπακι

    σοβαροι να ημαστε

    και μερικες απαντησης σε συγκεκριμενα ποστ...

    Dythor αν εγω το μπλαχο ερθω σε μια καταληψη και προσπαθησω να επιβαλω την μαλακια μου εσυ μαζι με ολους τους αλλους θα κανεις κατι για να με δωσεις να καταλαβω το λαθος μου, αν εγω συνεχισω να σας γραφω στα παπαριαμ και να οδηγω το ολο σκηνικο στην ανωμαλια τοτε τι θα εκανες/νατε?

    Ikonoklast βλεπε πρωτη παραγραφος...κατι καταλαβες λαθος, πολυ λαθος ομως, βλεπεις το ignore πολλες φορες δεν οδηγαει σε σωστα συμπερασματα....

    Firestorm σε γνωρισα για λιγο, οσο προλαβα τελοσπαντων πριν λιποθυμισεις απο το τσιπουρο μου και σε συμπαθησα...μην πασχιζεις τοσο σκληρα να αλλαξω την αποψη μου για σενα...καλο παιδι εισαι, διαβαζε και μετρα καλυτερα τι σου γραφουν μερικοι, τα φορουμζ δεν ειναι παιχνιδια, ανθρωποι γραφουν...
    και δεν εννοω το βιντεο με Δραγον και γιουλαι...

    και για να προλαβω σκολιο περι προσωπικων στοιχειων κλπ, επαναλαμβανω... ''βλεπεις το ignore πολλες φορες δεν οδηγαει σε σωστα συμπερασματα...''

    και κατι τελευταιο...προβληματιστητε μερικοι για το οτι τα πλεον αγαπησιαρικα ατομα στο φορουμ (τουτεστιν Reject & Ra Pariah) απηυδησαν

    συνεχιστε...

  14. #179
    scream of the butterfly Radienergeia's Avatar
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    ατένε
    Posts
    338

    Default

    Quote Originally Posted by Sotos_The_Tequiler View Post
    Οι αντμινς να αποφασίσουν μόνοι τους αν έχουν τ'αρχίδια.
    Απ'τη στιγμή που είναι σχεδόν φίφτι-φίφτι μέχρι στιγμής οι ψήφοι, ο,τι κι αν αποφασιστεί απ'τους αντμινς θα είναι πάτημα να πεταχτεί κάποια απ'τις δυο πλευρές(λολ)
    για να αρχίσουν τα "είστε φασιστικοί φασίστες που φασιστικά μπλα μπλα και έχετε εμπάθεια/απωθημένα/προσωπικά μπλα μπλα πάλι".
    Δε νομίζω να είναι θέμα αρχιδιών αλλά "σεβασμού" πες προς το χρήστη. Πες τη γνώμη σου, χρήστη. Το δημοκρατικό ηαρ που θέλουμε.
    <FIXXXER> λοιπον οταν φτιαξω μπαντα θα ονομασω το πρωτο μου αλμπουμ "Ψυχολογικα Τεστ με τη
    Ραδιενεργεια"

  15. #180
    Senior Member Sotos_The_Tequiler's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Δύση
    Posts
    10,330

    Default

    Λοκ
    κάνε ψαλίδι θα γίνει ζημιά!

Similar Threads

  1. [Impure] Menumission VS Impure
    By Mitsmann in forum General Discussion
    Replies: 20
    Last Post: 21-03-2011, 20:26

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •