View Poll Results: ban menumission

Voters
131. You may not vote on this poll
  • ban

    68 51.91%
  • λευτεριά στη σταυρούλα

    63 48.09%
Page 13 of 17 FirstFirst ... 31112131415 ... LastLast
Results 181 to 195 of 253

Thread: ban menumission

  1. #181

    Default

    βέβαια υπάρχουν περιπτώσεις όπου δεν έχω κανένα πρόβλημα να ρίξω μπαν χωρίς κανένα διάλογο. να, πχ, ο φαίρστορμ πάει και ποστάρει πικ σταυρούλας, η σταυρούλα ζητάει να κατέβει (ε, οκ, δικαίωμά του του καθενός στην τελική) και μετά πάει και φτιάχνει βίντεο με την ίδια πικ. ε, το ότι δεν έχει φάει ήδη μπαν ο φάιρστορμ οφείλεται αποκλειστικά στη μέχρι μαλακίας ανεκτικότητά μου (γιατί εγώ πάλι έκατσα κι έκανα έντιτ -αφού πρώτα το άφησα αρκετά καθώς τον ίδιο εκθέτει- και πραγματικά δε νιώθω υπηρέτης κανενός κακομαθημένου που εκμεταλλεύεται όσο χώρο του αφήσουν). επίσης οφείλεται στο ότι είμαι άρρωστος και δε θέλω να το αποφασίσω τώρα, αλλά αν αύριο εκτός από τη σταυρούλα λείπει και κανας νίκοςπέντε μην εκπλαγεί -και μην γκρινιάξει- κανείς
    Γιατί δε με θες κυρά μου; Επειδή είμαι ψαράς;

  2. #182
    Senior Member 00i00's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    11,120

    Default

    πικ γιουλαις (και οχι σταυρουλας...αληθεια γιατι εμενα δε με λεει κανενας Μιχαλη αλλα με λετε μινμιν? ε? ε?) εχω ποσταρει κι εγω...αλλα εκανα μαλακια και ποσταρα λαθος πικ, αυτην με τον αναποδο σταυρο στο μετωπο ηθελα

    προσωπικα το βιντεο με τις μαπες σας δεν το ειδα τοσο τραγικο...παιδ κο μαλλον
    αυτα που εχει γραψει τον εκθετουν περισσοτερο

  3. #183
    Χορχόδειλας BLiTzER's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Black Light District
    Posts
    10,220

    Default

    Quote Originally Posted by Dragonlord View Post
    Ναι, κοίτα
    Κυρίως για την κατινιά και την αηδία ήταν το quote. Και η menu συνεχίζει να απαντάει σε κάθε ποστ, το οποίο ξέρετε πολύ καλά ότι δε θα σταματήσει ποτέ.

    Για το moderating, μπε , τα χουμε ξαναπεί. Οι υπεύθυνοι θα πρέπει να έχουν την κρίση να κάνουν αυτό που πρέπει, αυτή είναι η δουλειά τους. Καμιά ηλεκτρονική κοινότητα δεν πήγε μπροστά, πεταμένη στο έλεος των, καλώς ή κακώς, τυχαίων και αμφιβόλου κρίσεως χρηστών της.
    Life begins at 45°.

  4. #184
    A rock, an island Drumsick's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    7,495

    Default

    Quote Originally Posted by menumission View Post
    Spoiler
    Quote Originally Posted by Drumsick View Post
    Εγώ σε έχω κάνει ιγκνόρ απ'την αρχή στο τσατ. Αυτό δεν έκανε την παρουσία σου λιγότερο αισθητή ή ενοχλητική, όταν κάθε μέρα σπαμμάρεις αρχιδιές στα θρεντς, κατεβάζεις ωχετούς εναντίον όποιου σου κάτσει την κάθε ώρα, και ανοίγεται θρεντ για την πάρτη σου κάθε βδομάδα.
    Δε σπαμαρω αρχιδιες στα θρεντς, ουτε εχω κατεβασει οχετους σε καποιον χωρις να με εχει βρισει πρωτα, μονο εγω βλεπω εδω την ειρωνια να απανταω στη συγκεκριμενη χρηστρια για οχετους σε θρεντς οποιου της κατσει την καθε ωρα? Tα θρεντς δεν τα ανοιγω εγω ουτε ειμαι εγω αυτη που αρχιζει το φλειμ που δικαιολογει το σπλιτ τους για να μπει στη λιστα μου.
    Ενα μικρο δειγμα των οχετων της σεβασμιας χρηστριας Drumsick που βαφτιζει αρχιδατα σπαμ τα ποστς μου και με κατηγορει για αδικαιολογητους υβριστικους χαρακτηρισμους εναντιον οποιου μου καυλωσει.
    Quote Originally Posted by Drumsick View Post
    ΣΚΑΣΕ
    ΠΙΑ
    ΓΑΜΩ
    ΤΟ
    ΣΠΙΤΙ
    ΣΟΥ
    Όσο για το τσατ:
    Quote Originally Posted by menumission View Post
    ενίοτε κι εγω καριολάρα, ον τοπικ ως hate γιουλαη thread ψυχάκια κομπλεξικάθίκια

    22/12/2012 15:19 <Mayhem> Today 13:18 <Drumsick> τι κομπλεξικος σκατανθρωπος εισαι μωρη καριολα γιουλαη Today 13:19 <Drumsick> καντε της το πειστ καποιος

    Quote Originally Posted by Khalkji View Post
    Νομίζω προβολή λέγεται
    Επειδή κλασσικά θυμάσαι μόνο ό,τι σε βολεύει, κάποτε όταν σε κράζαν, η καριολάρα ντράμσικ έλεγε

    Quote Originally Posted by Drumsick View Post
    LEAVE GIOYLAI ALONE!
    Και το εννοούσε, αμέ.

  5. #185
    compos mentis
    Join Date
    May 2010
    Location
    alive at the witch trials
    Posts
    2,837

    Default

    Ενταξει καριολαρα νραμσικ με τ'αρχιδια σε παρεξηγησα οπως μαλλον εσυ εμενα.
    Quote Originally Posted by Dragonlord View Post
    Ναι, κοίτα, αυτή τη στιγμή υπάρχουν 64 που λένε μπαν και 54 που λένε όχι. Σιγά μην κάτσω να αποφασίσω για μπαν πχ και να έχω 54 άτομα να με βρίζουν που κάνω ό,τι μου κατέβει. Όπως ήδη έχουμε 64 άτομα δλδ να γκρινιάζουν που δεν έχει γίνει μπαν τόσον καιρό. Όπως και να έχει, νομίζω ότι κλίνει υπέρ του μπαν η απόφαση. Ένας λόγος παραπάνω το ότι στην αρχή ήταν μεγαλύτερη η διαφορά, γιατί αυτό σημαίνει ότι όσοι μπαίνουν συχνά έχουν μεγαλύτερο πρόβλημα. Σε κάθε περίπτωση πάντως δε θεωρώ τέτοια θρεντς λάθος. Αν γίνονται μία αηδία, γι'αυτό ευθύνονται όσοι συμμετέχουν, οπότε ας αναλάβει κι ο καθένας τις ευθύνες του. Και υπάρχουν περιπτώσεις όπου το να δει κάποιος πόσο εκνευριστικός είναι για μεγάλο μέρος του φόρουμ μπορεί και να τον κάνει να ηρεμήσει λίγο. Η σταυρούλα πάντως δεν παίζει να αλλάξει συμπεριφορά δυστυχώς...
    Δε θεωρω πως η συμπεριφορα μου ειναι πολυ πιο λανθασμενη απο αλλους, δηλαδη αν εννοειται πως σπαμαρω τα θρεντς, για το τσατ οχι δεν εχω λαθος εφοσον υπαρχει το ιγκνορ που δεν αφηνει κανενα ιχνος, και χεστηκα κι αν με κανετε μπαν, απλα πριν με κανεις πανο να μου το πεις να προλαβω να κατεβασω τα πμς μου. ειστε φασιστες και αδικοι ναι.
    Και 00ι00 σκατοψυχο ψυχακι τραβα ρε
    Last edited by menumission; 06-02-2013 at 00:30.

  6. #186
    314222 Mitsmann's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    το πρωι μαθητρια, το βραδυ τορνοι.
    Posts
    20,004

    Default

    Εχω την ελαφρια εντυπωση οτι αν αρχιζα π.χ. εγω να κανω ενα σχετικα σωστο μοντερεητιν, στο συγκεκριμενο ζητημα, π.χ. σπλιτ ολα τα ποστς που αρχιζει η μενουμισσιον απλα να βριζει κοσμο και κοσμακη (η και της απαντουν, αντε, να μαι δικαιος), μεταφορα ολα στο Γωνια της Γιουλαη, αντε και αλλαγη τιτλου για να μαστε πολιτικλη κορρεκτηδες, και σβησιμο καποιων ποστς Φιρεστορμ π.χ. η και μενουμισσιον και αλλων που της απαντανε και γενικα οταν αρχιζει να γαμαει ενα τοπικ, να το ρετουσαρουμε με συνοπτικες διαδικασιες, θα εβγαιναν οι χρηστες τυπου Νταηθορ και θα με ελεγαν πιθανοτητα Χιμλερ στη καλυτερη.
    "Τι χτυπαω??"

    "Ενα μονο με ελιες. Και ενα μονο με πατατες."

  7. #187
    compos mentis
    Join Date
    May 2010
    Location
    alive at the witch trials
    Posts
    2,837

    Default

    Και τελος παντων δε μπορω να ασχολουμαι με τις μαλακιες σας ολη την ωρα καντε οτι γουσταρετε εγω ο,τι ειχα να πω το ειπα μη με πρηζετε, πανο σε παρακαλω ο,τι ειπα.

  8. #188
    Χορχόδειλας BLiTzER's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Black Light District
    Posts
    10,220

    Default

    Quote Originally Posted by Mitsmann View Post
    Εχω την ελαφρια εντυπωση οτι αν αρχιζα π.χ. εγω να κανω ενα σχετικα σωστο μοντερεητιν, στο συγκεκριμενο ζητημα, π.χ. σπλιτ ολα τα ποστς που αρχιζει η μενουμισσιον απλα να βριζει κοσμο και κοσμακη (η και της απαντουν, αντε, να μαι δικαιος), μεταφορα ολα στο Γωνια της Γιουλαη, αντε και αλλαγη τιτλου για να μαστε πολιτικλη κορρεκτηδες, και σβησιμο καποιων ποστς Φιρεστορμ π.χ. η και μενουμισσιον και αλλων που της απαντανε και γενικα οταν αρχιζει να γαμαει ενα τοπικ, να το ρετουσαρουμε με συνοπτικες διαδικασιες, θα εβγαιναν οι χρηστες τυπου Νταηθορ και θα με ελεγαν πιθανοτητα Χιμλερ στη καλυτερη.
    Και? Ποτέ δε θα είναι όλοι ικανοποιημένοι. Αν η δουλειά του μοντερέητορ ήταν να κρατά μονίμως τους πάντες ικανοποιημένους, θα ήταν ο αμνήζιακ ή ο πινατέρος. Δηλαδή μετά το πολλ τι θα αλλάξει? Θα κατηγορούν τους 50-100 χρήστες που ψήφισαν, αντί του μοντερέητορ? Καταλαβαίνετε ότι είναι λίγο αστείο αυτό ε? Αν δε μπορείτε να κάνετε μπαν, μην κάνετε.

    Εμένα προσωπικα ψιλοσταρχίδιαμου, γι'αυτό και δεν έχω πάρει θέση. Το πλήρως καθυστερημένο σπάμμινγκ της στο τσατ είναι για πολλά μπανς, αλλά σταρχίδιαμας και το τσατ. Πέρα από αυτό, δε νομίζω ότι ενοχλεί ιδιαίτερα. Επίσης τα προβλήματά της και οι ηθικολογίες δεν έχουν θέση εδώ. Από τη στιγμή που εκτίθεσαι στα ίντερνετς, δέχεσαι τα πάντα. Έτσι είναι η φύση του. Ο πιο αδύναμος κατατρώγεται. Όσοι θέλουν να την προστατεύσουν και το εννοούν, ας το κάνουν κάπως αλλιώς, όχι κράζοντας όσους την κράζουν/τρολλάρουν. Καλώς ή κακώς, τέτοια άτομα υπάρχουν παντού και συνήθως δεν έχουν αυτοί το πρόβλημα.
    Life begins at 45°.

  9. #189

    Default

    χαχα, ποσο ευκολα αλλαζουν ολοι γνωμη για σενα

    η αληθεια ειναι οτι οντως βραχυκυκλωσα, σε σημεια οργιζομουν ιρλ και συνεχιζα απο το θυμο. απο την αλλη καταλαβαινα ακριβως τι κανω και το συνεχιζα για δικους μου λογους, σε καλο θα βγει. ειναι αυτο που εχεις 2 αποψεις στο κεφαλι που συγκρουονται και δε ξερεις ποια να ακολουθησεις. και βλεπεις συγχρωνος να ειναι στραμμενοι εναντιον σου. απο τη μια δε σε νοιαζει καθως το ερ ειναι ιντερνετ ειναι, απο την αλλη σε τρωει η 'αδικια'.

    το ξεκινας ως τρολλια του λεπτου και καταληγει σε αυτο. πως; 'φτου, ξεχασα να ονομασω το πολλ +φιρεστορμ'. δε μπορω να τα παρω αυτα σα πλακα, δε μπορουσα ποτε. γιατι ξερω ποσο ευκολο ειναι να καταληξει εδω περα και τελικα δεν ειναι πια πλακα, ειναι πραγματικοτητα

    οσα ειπα γενικα ισχυουν ολα μεχρι ενα ποσοστο, ενα 60%, εγω προφανως δεν τα εννοουσα αλλα δυστυχως η αλλη πλευρα τα εννοοει...εχω σκατα στο κεφαλι μου, κουβαλαω απειρη κακια (ως γνωστον), εχω τονους γαμημενο κομπλεξ και το να τη λεω σε καποιον ξεροκεφαλο με κανει να νιωθω ζωντανος, ειμαι ενας ανυπαρκτος μαλακοκαβλης που δεν αντεχω τον εαυτο μου. ο τυπος τα συγκεκριμενα τα εχει ξαναπει πριν καν του μιλησω, τα πιστευει εδω και πολυ καιρο οπως και πολλοι αλλοι. τι ωραια που τα λεει ρε! μπαν στο σιχαμενο μαλακιστηρι!!!

    τουλαχιστον συμφωνειστε οτι ολα αυτα ειναι ΜΑΛΑΚΙΕΣ και οποιος τα πιστευει ειναι πραγματικα ηλιθιος και ξεροκεφαλος. για το θεο.

    τα παραπανω τα εχω ηδη πει 10 φορες αλλα τα ξαναλεω ξανα και ξανα και ξανα γιατι κανεις δεν ακουει και απλα τους υποστηριζει και με οργιζει και ειναι μια λουπα. για ποιο λογο γινεται αυτο;;;;;;;;;; ειναι δυνατον να γινεται παλι αυτο;;;;; ΠΑΛΙ; απο το τιποτα; αναρωτιεμαι

    τεσπα κουραση, εγινε σιριουζ μπιζνεσ κατι που δε θεωρω σιριους. με το ακκαουντ κανε οτι νομιζεις, απο συνηθεια μπαινω εδω και πολυ καιρο με κανα 20 ποστ το μηνα το πολυ, μη πει κανενας οτι σπαω μπαλες πια για ονομα. αλλωστε θα εκανα καιρο να ξαναγραψω, σημερα σιχαθηκα πραγματικα πολυ με τα ratings που ειδα. γιατι αυτα παντα γραφονται αλλα το θεμα ειναι ποσοι συμφωνουν. σε μια ευρυτερη κοινοτητα δεν υπαρχει το τι εισαι αλλα το τι νομιζουν οτι εισαι, μονο λιγοι μπορουν να σε ξερουν και παλι τιποτα δεν ειναι σιγουρο.

    ta ellinika gia kaliteri anagnwsi. afta

  10. #190
    Senior Member 00i00's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    11,120

    Default

    ξερεις οτι δημιουργεις δεδικασμενο ε?
    ας πουμε οτι μαλακια μα κατεβει και μετα ας ΑΠΑΙΤΗΣΟΜΑΙ να καταλαβουν οτι οχοχοοχοχοχο καναμε τρολλια η κατι τετοιο
    γενικα εχεις σκεφτει να λειτουργησεις σαν κανονικο ατομο? ξερεις...αντιπαραθεση λογικη για ανθρωπινα πραματα κλπ

    στο λεω επειδης εχω δει να το κανεις

  11. #191
    Σόκ και Πέος poweruser's Avatar
    Join Date
    May 2010
    Location
    Δάουν εντ άντερ
    Posts
    335

    Default

    firestorm δεν σε ξερω,οπως και τους περισσοτερους απο'δω μεσα. γενικα μπορει να μη σπας μπαλες πλεον,αλλα στο συγκεκριμενο θρεντ,που εγινε για συγκεκριμενο λογο,εκτος απο την μενου,που ποσταρει οτι αποδεικτικο στοιχειο βρει,λες και δικαζεται σε ατυπη δικη,ξεκινας και λες τα δικα σου. κι αν καποιος ειπε μια μαλακια,ασ'τη να παει στην ευχη αφου κουραζεσαι να το βλεπεις αυτο να ξαναγινεται. Γενικα εγω ημουν υπερ στο να μεινει η μενου,και η καθε μενου,και ο καθε firestorm. Οταν μπαινω ομως στο φορουμ να διαβασω 5 παπαριες στο πολιτιξ,κι αλλες 5 στη μουσικη,με ενοχλει να βλεπω ενα ολοκληρο φορουμ να περιστρεφεται γυρω απο 2 ατομα. Τι κι αν δεν ποσταρεις στο θρεντ που διαβαζω. Ειναι γαμημενο φορουμ,τα new posts φαινονται,και μου τη σπαει να βλεπω μαλακιες. Για τη μενου δεν θα πω,εχουν ηδη ειπωθει παρα πολλα και δεν βλεπω να αλλαζει κατι. Ρε firestorm ομως,σταματα πλιζ να αραδιαζεις ενα ματσο μαλακιες για το πως εισαι,πως σκεφτεσαι και τι κανεις,και πως τρολλαρεις κλπ. ΣΤ'ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΑΣ. ΑΛΛΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΘΕΜΑ.




    Yesterday 19:59 <12 stars circle your brow> ενδιαφερεται κανεις να γευτει ξανα το παλιο καλο χεμο;
    Yesterday 20:12 <mourning apocalypse> το πουλάς?

  12. #192

    Default

    μα δε το σκαρφιστηκα τωρα οτι ντεμεκ τρολλ χοχοχο, με αυτη τη προθεση ξεκινησα απλα ξεφυγε κατα πολυ επειδη ΝΕΥΡΑ, επειδη 30 καριολιδες τα ΠΙΣΤΕΥΟΥΝ και τρελαινομαι στην ιδεα. και ακομα και τωρα μουτζωνουν λες και ειμαι σταυρουλα και λεω ασυναρτησιες.

    ε αλλο το δημοσιο ποστ και αλλο το πριβε. υπαρχει λογος να εισαι κανονικος σε ενα φορουμ σαν το ΕΡ; οσο μπορεις και το ελεγχεις βεβαια γιατι οταν ξεφευγει γινεται αυτο. πριβε τι προβλημα μπορει να εχω.

    ναι παουεργιουζερ δικιο εχεις αλλα και εγω δικιο εχω. δεχομαι απαντησεις που με τρελαινουν και το συνεχιζω, δε στεκουν και λεω χοντραδες και εγω μετα. και φουσκωνει και βγαινω η αττενσιον χορ, ΛΟΛ.

  13. #193

    Default

    epishs kapoio ksefteri grafei to mail mou se oti subscribe list vrei.. to gay journey deixnei endiaferon pantws


  14. #194
    Anti-Hero Reject's Avatar
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    3,708

    Default

    Οι χειρότεροι χρήστες εδώ μέσα δεν είναι ούτε οι Γιουλαικοί, ούτε οι αντιΓιουλάοι, ούτε η Γιουλάη, ούτε οι σπάμμερς.
    Είναι κάτι ΜΠΙΝΕΔΕΣ που βγάζουν τον κώλο τους απέξω και λένε "αφήστε τους admins να αποφασίσουν".

    Γιατί μωρή ΛΟΥΚΙΑ? Εσύ δεν έχεις γνώμη περί του θέματος? Σε άλλο φόρουμ γράφεις?

    Εμετικά σιχάματα, μόνο για να ποστάρετε κώλους είστε
    Barry Prudom-He's Public Enemy No1.

  15. #195
    Χορχόδειλας BLiTzER's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Black Light District
    Posts
    10,220

    Default

    Τόσα χρόνια στο χώρο, τέτοια μαλακιάρα δεν έχω ξαναδιαβάσει.
    Life begins at 45°.

Similar Threads

  1. [Impure] Menumission VS Impure
    By Mitsmann in forum General Discussion
    Replies: 20
    Last Post: 21-03-2011, 20:26

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •