View Poll Results: ban menumission

Voters
131. You may not vote on this poll
  • ban

    68 51.91%
  • λευτεριά στη σταυρούλα

    63 48.09%
Page 11 of 17 FirstFirst ... 910111213 ... LastLast
Results 151 to 165 of 253

Thread: ban menumission

  1. #151
    Subspecies: Κώλος Κωλαράκι Τορνευτό's Avatar
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Ανάμεσα στο Irkutsk και το Yakutsk
    Posts
    2,113

    Default

    Quote Originally Posted by ikonoklast View Post
    Για να μιλάμε ανοιχτά: Όσοι υποστηρίζουν να παραμείνει η menumission στο φόρουμ γνωρίζουν ότι δεν υπάρχει ποτέ ενδεχόμενο να της γίνει ignore από όλους και τα πράγματα να γίνουν ξαφνικά one love και όλοι να ζήσουν ευτυχισμένοι. Γνωρίζουν ότι θα παραμείνει σε ένα φόρουμ με δεκάδες καθίκια, με τύπους σαν τον Firestorm, με fake accounts με τη φάτσα της και με τύπους που θα την παίρνουν τηλέφωνο για να τη βρίσουν.

    Το ακριβές παράδειγμα δεν είναι η ηλιθιότητα με τον τύπο που φωνάζει στο δρόμο που είπε ο JnB. Είναι να έχεις μια τάξη παιδιών και ένα από αυτά να έχει κινητικά προβλήματα και τα μπαστάρδια της τάξης του κάνουνε bullying και το βίο αβίωτο νύχτα μέρα. Και έρχεται ένας και λέει «ρε μάγκες, μήπως να πάει σε ένα πιο κατάλληλο σχολείο το παιδάκι, εδώ θα του γαμήσουν ό,τι έχει και δεν έχει». Αλλά οι «καλοί» δάσκαλοι κ. Dragonlord και κ. Tamagothi λένε όχι, θα γίνει ignore από τα παιδάκια και όλα θα πάνε καλά, δε βλέπω που είναι το πρόβλημα. Το πρόβλημα είναι ότι είστε υπεύθυνοι για μια κατάσταση που είναι πραγματικά σοβαρή σε αντίθεση με τα γελοία πολλ για να «φαει μπαν» o τυχαίος σπάμερ. Και είστε υπεύθυνοι από την πρώτη στιγμή που γνωρίζετε ακριβώς τι παίζει αλλά το αφήσατε να εξελιχθεί όπως εξελίχθηκε. Αν εσείς που το παίζετε και καλοσυνάτοι, μπορείτε να είστε οκ με αυτή τη σκατίλα και να κάνετε και πολλ για να βγαίνει το κάθε μούλικο να κλαίγεται, μαγκιά σας. Αυτά. 'ρκετά είπα.
    Παραδοξως συμφωνω (με εξαιρεση του ανοητους χαρακτηρισμους και το σνομπ υφος που μαλλον δεν κοβεται) με το αποπανω ποστ. Δεν υπαρχει περιπτωση να αλλαξει κατι αν μεινει στο φορουμ οποιοσδηποτε χρηστης προκαλει προβλημα εφοσον δεν αλλαζει συμπεριφορα, και δυστυχως η Σταυρουλα ποσα χρονια τωρα δεν εχει αλλαξει ουτε στο ελαχιστο. Σιγουρα ειναι μια λυση το ιγκνορ, και εγω την εχω κανει απο παντου, και χαιρομαι παρα πολυ που με εχει κανει κι αυτη (συγκεκριμενα προσπαθησα για κατι τετοιο), αλλα οποιος λεει πως αν δεν ασχοληθεις μαζι της ουτε στο ελαχιστο, δε θα ασχοληθει κι αυτη, μαλλον σε αλλο φορουμ μπαινει. Αρκει ενα ποστ το οποιο μπορει να της φανει μισογυνικο, αρκει ενα σχολιο στο τσατ, αρκει το παραμικρο, για να αρχισιε να ασχολειται μαζι σου, και δεν παμε καν στις ιστοριες περι ΠΜ και δεν ξερω γω τι αλλο, και το stalking προς και απο αυτην. Τελος παντων, καντε οτι θελετε, ουτως ή αλλως το φορουμ ειναι γαμημενο οπως και να χει, και ουτως ή αλλως η Σταυρουλα θα βρει καποιον αλλο διαδικτυακο τοπο να λιωνει αν φαει οριστικο μπαν (βλεπε soulseek και δεν ξερω που αλλου την πετυχαινετε καποιοι).

  2. #152
    A rock, an island Drumsick's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    7,495

    Default

    Φιρεστορμ εισαι σιχαμένος.

  3. #153
    compos mentis
    Join Date
    May 2010
    Location
    alive at the witch trials
    Posts
    2,837

    Default

    Είναι απλα εξοργιστικο να παει να βγει κι απο πανω το παρανοικο παπαρι που εχει κανει ποστς σαν αυτα βαριεμαι να τα βρισκω τωρα, πως πηγα να μπω με τον λογαριασμο του και να με βριζει χυδαιοτατα σε ενα ξεμπαρκο θρεντ που δεν ειχα καν ποσταρει η δει το κωλοποστ του επειδη ταχα τον μουτζωσα. Επισης κι οχι μονο μια φορα, εχει πει σε χρηστες να κανουν κοπι πειστ - ακριβως επειδη τον ειχα ιγκνορ και δεν εβλεπα τι εγραφε - διαφορες υβρεολογιες προς το ατομο μου χωρις καν να εχω κανενος ειδους διαδραστικοτητας πιο πριν μαζι του. Δε με νοιαζει τι καλο κουβαλαει ο καθενας εδω μεσα αλλα μην πατε να βγαλετε τα ασπρα μαυρα. Δεν πειθεις καραφλομπα.
    Να και τα ποστ που ελεγα:
    http://www.electricrequiem.com/forum...=1#post1208460
    http://www.electricrequiem.com/forum...=1#post1208469
    Last edited by menumission; 05-02-2013 at 20:51.

  4. #154

    Default

    1. τη σταυρουλα την εφεραν εδω αυτοι που θελουν τωρα να τη διωξουνε
    2. φυγετε και παρτε τη μαζι σας , ικεσια.
    3.
    Quote Originally Posted by Firestorm View Post
    se apokefalizw me poustoskampila.
    :gay:

  5. #155

    Default

    Quote Originally Posted by Drumsick View Post
    Φιρεστορμ εισαι σιχαμένος.
    GOUSTA

  6. #156
    ρεταλι BURNIN AMBITION's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    κατω απο την παντοφλα
    Posts
    10,069

    Default

    λοιπον θα πω κατι σοβαρο.
    την ψηφισα να φυγει. δεν την ξερω προσωπικα προφανως (ουτε θελω να την μαθω). ο λογος ηταν ενας και πολυ απλος.
    εχει γαμηθει να σπαμαρει το φορουμ. σε οτι και να ποσταρει ο οποιοσδηποτε θα δεις απαντηση της να λεει οτι της κατεβει. και ασχετα, απλα για να ποσταρει. το οποιο ειναι τερμα ενοχλητικο. δεν ειναι κακο να ποσταρεις πολυ. αλλα να εχεις κατι να πεις. δε χρειαζεται παντα, φορουμ ειμαστε μαλακιες γραφουμε πολλες φορες αλλα υπαρχει πιστευω και ενα οριο. προφανως το ιγκνορ δεν ειναι λυση γιατι ολο και καποιος θα απαντησει με κουοτ και γενικα μπορει να γεμιζουν θρεντ με το γνωστο μηνυμα που λεει οτι δεν εμφανιστηκε το ποστ.
    απο την αλλη προς μεγαλη μου εκπληξη πολυς κοσμος ψηφιζει υπερ της. οποτε με εβαλε σε σκεψεις... αναρωτιεμαι. ειναι σε θεση να σταματησει να σπαμαρει? (ο συγκεκριμενο φαινομενο εγω το προσεξα πολυ τον τελευταιο μηνα για να ειμαι ειλικρινης. και μου εχει σπασει τα νευρα). ναι, οχι εκεινη το ξερει. καλο θα ηταν να καταλαβει οτι γινεται κουραστικη. οταν θες να ανηκεις καπου ε βαζεις και ενα χαλιναρι καπου.
    απο την αλλη δεν ειναι μονο το σπαμαρισμα. ειναι και οι βρισιες της. ισως πιο εκνευριστικες και απο το ιδιο το σπαμαρισμα. αναρωτιεμαι θα τα ελεγε ολα αυτα σε καποιον καταμουτρα? αν οχι γιατι τα κανεις εδω μωρε. ποιος σου δινει το δικαιωμα να βριζεις τον αλλον? (ολοι το χουμε κανει και εγω μεσα, και προφανως μαλακια μου αλλα σιγουρα δεν εχει γινει στο υπερθετικο βαθμο που βλεπουμε εδω).
    αν θα τα ελεγε και σε καποιον αλλο ν στα μουτρα, καλυτερα να το κοιταξει.

    δε ξερω πραγματικα με προβληματισε η φαση.
    στα ματια μου γαμαει το φορουμ. απο την αλλη ποιοι ειμαστε εμεις που λεμε εσυ μενεις εσυ φςευγεις. επικινδυνοι δρομοι ολοι αυτοι

    με λιγα λογια ρε κοπελα μου δε μπορεις λιγο να κουλαρεις και να ελεγξεις τα νευρα σου? πλιζ

    (και μην αρχισεις παλι ο ταδε μου ειπε σε εκινο το θρεντ αυτο ο ταδε στο αλλο μου ειπε εκεινο. δε δικαιολογω ουτε τους δε ουτε τους μεν. καποτε δε πρεπει να τελειωσει αυτη η καθυστερηση?)
    ποθτανα ολα
    <Mitsmann>
    ολοι ειστε αβαγκαρντς αλλα οταν μπαινει το ΜΠΑΗ ΜΟΥΝΛΑΗΤ ΓΟΥΗ ΡΑΗΝΤ θυμαστε ολοι τι ειστε και απο που ερχεστε



    iola 11
    www.facebook.com/iola11
    www.reverbnation.com/iola11 www.soundcloud.com/iola11 www.twitter.com/iola11band

    Quote Originally Posted by Atropos View Post
    Κατά τ' άλλα, γι αυτόν το λόγο το GoT είναι σειρά με @@. Αν ήταν να κερδάει πάντα ο καλός και ο Ολυμπιακός με το Αιγάλεω, θα βλέπαμε Σβαρτσενέγκερ.

  7. #157

    Default

    ετσι θα σου πει. γαμα το.

    διαφωνω με το ''ολοι πανω σ εναν'' μαλλον -οχι πως ενδιαφερει κανεναν με τι διαφωνω, αλλα φορουμ ειμαστε γραφουμε την παπαρια μας!- αλλα συμφωνω και με το ''αμα ο ενας στα γαμαει ολα κατι πρεπει να γινει''. αραχτε λιγο ρε νταηθορς και ικονοκλαστς με τα το κοριτσι εχει θεμα και ειστε φασιστες οσοι δεν τηνε θελετε. προσωπικα εχω δοκιμασει να τηνε κουβεντιασω, και το μονο που καταφερα ηταν να βριζει για αρκετη ωρα το ρα παραια επειδη πηγαινε μαζι μου σχολειο (ο πουστης!)

    κι εμεις ειχαμε νευρα αλλα οταν σου λενε κοψε λιγο ρε μαλακα κοβεις. και δεν ειναι 15 χρονω, μια χαρα γυναικα ειναι με τη δουλεια της και τα ολα της, ε α γαμησου σκεψου το κι εσυ λιγο.
    Last edited by _UnHoLy^MaRtYr_; 05-02-2013 at 20:52.

  8. #158
    compos mentis
    Join Date
    May 2010
    Location
    alive at the witch trials
    Posts
    2,837

    Default

    Unholy martyr σταματα να γραφεις μαλακιες ψεματα για μενα και να ασχολεισαι μαζι μου γενικοτερα οπως να ρωτας τον καλκι χαιρεκακα γιατι ψαχνω το τηλεφωνο του απεγνωσμενα.
    Δεν ειμαι κοπελα σου στοκε μπερνιν αμπισιον και δεν εχω προβλημα αυτοελεγχου νευρων ουτε θ'ανοιξω διαλογο μαζι σου.
    Ακόμα πραγματικα απορω με μερικους στοκους σαν τον αποπανω που απορουν που δεν ειναι ολοι στοκοι σαν αυτον για να θεωρουν σπαμς τα ποστς μου.
    Last edited by menumission; 05-02-2013 at 21:01.

  9. #159

    Default

    ετσι σου πε.

  10. #160
    Senior Member freak brother's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    στο πρωινο του e.r
    Posts
    28,905

    Default

    Quote Originally Posted by regularpaul View Post
    θα χει πλάκα μια μερα να ανακοινώσει η Σταυρούλα ωσάν 2η Άννα Γούλα
    ότι κάνει την πτυχιακή της στις συμπεριφορές των χρηστών διαδικτύου/κινητής τηλεφωνίας
    εκεί θα ναι που θα βγάλει αφρούς από το στόμα ο φαιαρστορμ
    το ίδιο βέβαια θα μπορούσε να κάνει κι ο ίδιος
    και να λουπάρει η φάση στο άπειρο

    κανένα ban, με ignore μια χαρά λύνεται το όποιο θέμα
    εγώ μάλιστα το κάνω νοητά, προσπερνάω δηλ. σχόλια όσων μου είναι αδιάφοροι κλπ


    ο president δεν το χε κανει αυτο?
    σηκωσες λιγο την μπλουζιτσα και υποψιαστηκα οτι εισαι ο φρικ. Σε λιγα δευτερολεπτα ειχα μαθει την τραγικη αληθεια.Δεν ξερω αν προσεξες την απογοητευση στo προσωπο μου..
    http://stresss.deviantart.com
    http://www.myspace.com/posteke
    Yesterday 19:29 <menumission> de mporeis na kaneis ignore ton eauto sou sto tsat molis to dokimasa

    στο θεωρητικό παρκούρ δίνω οστά και σάρκα,απο εμπόδιο σ΄ εμπόδιο πετάγομαι για πλάκα Άκου τον Φόρη and don't worry

  11. #161
    compos mentis
    Join Date
    May 2010
    Location
    alive at the witch trials
    Posts
    2,837

    Default

    Και κατι αλλο unholy martyr εχεις καταφερθει εναντιον μου σε πολυ προσωπικο επιπεδο στο τσατ αναφεροντας μου προσωπα και περιστατικα χωρις εγω να ξερω καν ποιος εισαι, δε σε ξερω ουτε θελω να σε γνωρισω εσενα και τον καθε μαλακα στοκο εδω μεσα που θα εκφερει και αποψη για την προσωπικη μου ζωη απλα επειδη καποιος καποτε του ειπε κατι κι επειδη μπορει.

  12. #162
    compos mentis
    Join Date
    May 2010
    Location
    alive at the witch trials
    Posts
    2,837

    Default

    Έστω κι αν ισχυει αυτο μπετοστοκε φρικ μπραδερ κακιασμενε, δεν ειδα να μ'εχεις κανει στο τσατ ιγκνορ. Εγω θα σε παρομοιασω με την Κλεώ "τραβάτε με κι ας κλαίω".

  13. #163
    compos mentis
    Join Date
    May 2010
    Location
    alive at the witch trials
    Posts
    2,837

    Default

    Μουτζώστε όσο θέλετε αλλα δεν είδα κανέναν να αιτιολογεί γιατι δε με κάνει ιγκνορ στο τσατ εφοσον τον ενοχλω, ποσο μαλλον οταν τον εχω ήδη ιγκνορ εγω. Κατα δευτερον ξεχαστε το αυτα με το σπαμ στα θρεντς, οταν με τρολλαρουν η γραφουν μαλακιες αλλοι εχω καθε δικαιωμα νομιζω να απανταω. Φασιστακια, καλα σας ειπε ο Νταιθορ.

  14. #164
    A rock, an island Drumsick's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    7,495

    Default

    Εγώ σε έχω κάνει ιγκνόρ απ'την αρχή στο τσατ. Αυτό δεν έκανε την παρουσία σου λιγότερο αισθητή ή ενοχλητική, όταν κάθε μέρα σπαμμάρεις αρχιδιές στα θρεντς, κατεβάζεις ωχετούς εναντίον όποιου σου κάτσει την κάθε ώρα, και ανοίγεται θρεντ για την πάρτη σου κάθε βδομάδα.

  15. #165

    Default

    για μενα λες ψεματα, παρεπιπτοντως. τι παραξενο.

    οσα λογκ και να χωσεις.

Similar Threads

  1. [Impure] Menumission VS Impure
    By Mitsmann in forum General Discussion
    Replies: 20
    Last Post: 21-03-2011, 20:26

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •