Quote Originally Posted by 00i00 View Post
για τα περι καλυτερης μπασκετικιας ομαδεως ολων των εποχων δεν θα μπω στον κοπο να το εξηγησω στον οπαδων της ομαδεως των ΝΑΡΚΩΜΑΝΩΝ και του καταγαμημενου Ρηγα και Δουβη
νεαρε ατροπε λογια αλλοδαπων ειναι...η ομαδα με Μπανε, Κλιφφ, Κεννεθ κλπ ηταν η Ντρημ Τημ της ευρωπεως...ακου τον παππου

στα περι Παυλου (θεος), ποια γκροθια μωρε, αυτο περιμεναμε ρε χαιβανι? το παλικαρι εχει δειξει πραμαα και θαματα αλλα οι αλλοθρησκοι μενουν στα καφριλικια του...ΚΡΙΑΡΙΑ
Κοίτα, δεν είναι κακό που είσαι άσχετος από μπάσκετ, και εγώ δεν ξέρω όσα ξέρεις εσύ από μουσική. Ντρημ τημ της Ευρώπης ναι, και μετά από εσάς η Γουγκοπλάστικα, έχεις δίκιο,πόσα ξέρεις.
Πες μου έναν τίτλο που πήραμε με διαιτησία, έχω 4 να σου πω που χάσαμε, 3 από Βάζελο (Κέρκυρα Κρήτη και Βόλο) και έναν από εσάς, τα βήματα ντε. Μην αναπαράγεις λόγια άλλων, είναι κρίμα να εκτίθεσαι.
Άντε και οντόπικ στον Πάμπλο, 100 χρονών είσαι δεν έμαθες ακόμα από προσωπολατρεία. Τα πράματα και θάματα τα άκουσες από τον Καμορα; Γιατί στο γήπεδο δεν πας,το πολύ πολύ να βλέπεις τους μισούς αγώνες που δείχνει η τιβί.
Περαστικά πάντως, να αναρρώσει γρήγορα και να μας χαρίζει αξέχαστα σπριντ στο χώρο του κέντρου.