Page 3 of 32 FirstFirst 1234513 ... LastLast
Results 31 to 45 of 469

Thread: ΣΕΞ

  1. #31
    ρεταλι BURNIN AMBITION's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    κατω απο την παντοφλα
    Posts
    10,069

    Default

    ntitzei prepei na einai mono o panow kai o frik na mpainei sa sfhnopoutsa na petaei antupes gia thn trouila

    θα ηχογραφησω τραγουδι στη προβα ειδικα για την περισταση καρρας μιτς ρειτζ
    ποθτανα ολα
    <Mitsmann>
    ολοι ειστε αβαγκαρντς αλλα οταν μπαινει το ΜΠΑΗ ΜΟΥΝΛΑΗΤ ΓΟΥΗ ΡΑΗΝΤ θυμαστε ολοι τι ειστε και απο που ερχεστε



    iola 11
    www.facebook.com/iola11
    www.reverbnation.com/iola11 www.soundcloud.com/iola11 www.twitter.com/iola11band

    Quote Originally Posted by Atropos View Post
    Κατά τ' άλλα, γι αυτόν το λόγο το GoT είναι σειρά με @@. Αν ήταν να κερδάει πάντα ο καλός και ο Ολυμπιακός με το Αιγάλεω, θα βλέπαμε Σβαρτσενέγκερ.

  2. #32
    Senior Member Sotos_The_Tequiler's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Δύση
    Posts
    10,330

    Default

    Εγώ όπου και να γίνει το πάρτυ θα προσπαθήσω να κάνω το ρόουνττριπ αρκεί να μην τύχει καμιά στραβή κι επίσης να βρεθούν άτομα να κατέβουν μαζί μου. Μία ψήφο παραπάνω να γίνει στου φρηκ και να χει και live, επίσης σκεφτείτε και την πρόταση του overdriven. Φρηκ σου χω τάξει και μια μπουκάλα τσίπουρο, αν έρθω θα την έχεις ...έτσι για έξτρα ψυχεδέλεια.
    κάνε ψαλίδι θα γίνει ζημιά!

  3. #33
    Senior Member freak brother's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    στο πρωινο του e.r
    Posts
    28,905

    Default

    να πω και κατι αλλο , δλδ αμα θελει ο Πανος να το κανει το ηβεντ σε αυτοδιαχειριζομενο χωρο , δεν θα του πουν οι ιδιοι που τον διαχειριζονται αν θελουν η δεν θελουν και τους λογους ,σας ορισε κανεις υπερασπιστες του αβατου των α/ων χωρων ?
    Last edited by freak brother; 01-02-2013 at 17:26.
    σηκωσες λιγο την μπλουζιτσα και υποψιαστηκα οτι εισαι ο φρικ. Σε λιγα δευτερολεπτα ειχα μαθει την τραγικη αληθεια.Δεν ξερω αν προσεξες την απογοητευση στo προσωπο μου..
    http://stresss.deviantart.com
    http://www.myspace.com/posteke
    Yesterday 19:29 <menumission> de mporeis na kaneis ignore ton eauto sou sto tsat molis to dokimasa

    στο θεωρητικό παρκούρ δίνω οστά και σάρκα,απο εμπόδιο σ΄ εμπόδιο πετάγομαι για πλάκα Άκου τον Φόρη and don't worry

  4. #34
    Anti-Hero Reject's Avatar
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    3,708

    Default

    Ας γίνει στο Candela γιατί:
    α) Στηρίζουμε Φρηκ
    β) Θα έχει και κανένα ΜΟΥΝΙ και ίσως κάποιοι παίξουν μπαλίτσα και για κανένα δίμηνο σταματήσουν να ποστάρουν ΜΑΛΑΚΙΑΡΕΣ
    Barry Prudom-He's Public Enemy No1.

  5. #35
    Senior Member atom_smasher's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Copenhagen
    Posts
    8,090

    Default

    Quote Originally Posted by Parasight View Post
    Quote Originally Posted by Dythor View Post
    Quote Originally Posted by Dragonlord View Post
    α) να γίνει σε αυτοδιαχειριζόμενο χώρο (αν μας τον δώσουν)
    Πάνω απ' το πτώμα μου.
    ΟΚ πάμε για αυτοδιαχειριζόμενο χώρο.
    ερχομαι μονο για να πατήσω πανω στο πτώμα του. αλλα προτιμώ καντελα.
    1) e4, c5
    2) Νf3

  6. #36
    ρεταλι BURNIN AMBITION's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    κατω απο την παντοφλα
    Posts
    10,069

    Default

    ας κατεβει ο πανκης και παω οπου θελετε
    ποθτανα ολα
    <Mitsmann>
    ολοι ειστε αβαγκαρντς αλλα οταν μπαινει το ΜΠΑΗ ΜΟΥΝΛΑΗΤ ΓΟΥΗ ΡΑΗΝΤ θυμαστε ολοι τι ειστε και απο που ερχεστε



    iola 11
    www.facebook.com/iola11
    www.reverbnation.com/iola11 www.soundcloud.com/iola11 www.twitter.com/iola11band

    Quote Originally Posted by Atropos View Post
    Κατά τ' άλλα, γι αυτόν το λόγο το GoT είναι σειρά με @@. Αν ήταν να κερδάει πάντα ο καλός και ο Ολυμπιακός με το Αιγάλεω, θα βλέπαμε Σβαρτσενέγκερ.

  7. #37
    Anti-Hero Reject's Avatar
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    3,708

    Default

    Quote Originally Posted by BURNIN AMBITION View Post
    ας κατεβει ο πανκης και παω οπου θελετε

    ΜΠΕΡΝΑΚΟ ΜΟΥ
    Barry Prudom-He's Public Enemy No1.

  8. #38
    μηδέν statik's Avatar
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Reality Asylum
    Posts
    225

    Default

    οφφ τοπικ!

    Spoiler

    q dythor/ Και κάκιστα σας άφησαν. Οι αυτοδιαχειριζόμενοι χώροι είναι μέρη στα οποία αναπτύσσονται σχέσεις μεταξύ των ανθρώπων έξω από πολλά πράγματα και ενάντια σε άλλα τόσα. Έχουν σαφές πολιτικό περιεχόμενο και υπάρχουν για να φτιάχνουν αυτά ακριβώς τα αντιπαραδείγματα ύπαρξης μέσα στον κυρίαρχο χώρο και χρόνο. Όχι για να γίνεται οποιοδήποτε πάρτυ χωρίς μίνιμουμ ρητή πολιτική συμφωνία και σίγουρα όχι για να μπαίνει μέσα να χορεύει ο Ντέγκιαλ, και στο τσακίρ κέφι να λέει και κανένα φω-νεοφιλελεύθερο για κλειστά σύνορα. /

    q ago/ Το πραγματικό πρόβλημα όμως, ο λόγος για τον οποίο πρέπει να σας διώξουν με τις κλωτσίες, είναι ότι γουστάρετε να παρτάρετε σε αυτοδιαχειριζόμενο χώρο, πρωτευόντως γιατί είναι ΤΣΑΜΠΑ, δευτερευόντως γιατί γουστάρετε την εναλλακτική κοινωνικότητα των εξαρχείων. Και αφού παρτάρετε, πιείτε, γκομενίσετε, ξεράσετε, προφανώς και δε θα ξαναπατήσετε, παρά μόνο στο επόμενο ηβέντ. Ούτε θα σας νοιάξει αν ο χώρος θα συνεχίσει να υπάρχει, αν θα μπούνε μπάτσοι, αν θα τον κάψουν φασίστες. Γιατί εσείς θα έχετε παρτάρει. Όπως κάνετε και με τα μαγαζιά δηλαδή, εκτός αν το έχει κανένας δικός σας.
    Κανονικά λοιπόν, θα έπρεπε ο σάββας μιχαήλ και το κονσερβοκούτι να σας τσουβαλιάσουν σε καμιά γωνία της καλλιδρομίου, όπου θα ακούτε πανκ και ιντάστριαλ μέχρι να ματώσουν τ' αυτάκια σας. Χωρίς ποτό και τσιγάρο, χωρίς μούρη και φινέτσα. Δίχως καβάτζα καμιά. /



    λοιπον, εν μερει κατανοω τι 8ελει να πει ο αγκοραφο περι καβατζιας, ομως να με συμπα8α η τιτανοτεραααστια "κινηματοχαρη" σας αλλα 8α σας πιασω απο τ' αυτακι και τους 2... πραγματικα τριβω τα αυπνα ματακια μου μ' αυτα που βλεπω! περικαλω σας, σταματηστε το δασκαλιστικο υφακι, και αποβαλλετε απο μεσα σας τις λογικες "κα8αροτητας" γτ αυτες οχι μονο δεν (8α πρεπε να) εχουν το παραμικρο ερεισμα στους "χωρους που κινουμε8α" αλλα μπαινοντας νυχτα κι απ' το παρα8υρο μας εχουνε γα-μη-σει, για να το σε3ισω και λιγο...

    δεν 8ελω να υπερασπιστω κανεναν (βασικα ψεματα, μ' αρεσει να κανω το σφηνοδικηγορο του διαβολου!) μια χαρα 8υμαμαι στην καλλιδρομιου -που εκει ειδικα δεν ειναι καν καταληψη αλλα κυριως πολιτισμικος/συναυλιακος χωρος που τον κρατανε ως τετοιον- καποια καλα παιδακια αποτι μου μεταφερ8ηκε μετα γτ δν ειχα κατσει κ πολυ, ΚΑΙ κα8αρισαν, ΚΑΙ σενιαραν, ΚΑΙ βοη8ησαν τους λεσχιτες να επαναφερουν το υπογειο στην προτερα κατασταση. κι επισης λογω γεγονοτος απ' τον οβολο ολων βγηκε το μεγιστο μεριδιο απο το πολυ-πολυ κρισιμο ενοικιο/ε3οδο της υπογειως - πραμα σπανιο για τα δεδομενα των λαιβς του μερους. 3ανα'πισης μια χαρα 8υμαμαι να γινεται συζητηση για το "τι ειδους λαιβ 8α γινει στη λεσχη" και να υπαρχει υπευ8υνη παρουσια κι επικοινωνια του ντραγκονλορδ στο να "αναλαβει ευ8υνες" για το τοτινο ιβεντ και τα παρελκομενα του. ισως και καλυτερη απο μπολικους που8εναδες του δικου μας χωρου με 3υδοπαρτυ-α στα μηχανουργεια και στα ασυλα που παραδινουν πισω στις συνελευσεις τους χωρους ειτε 5βρωμικους η μπουρδελιασμενους, για να τα λεμε κι ολα δηλαδη, και να μη βλεπω "κατηχησεις" τετοιου ελεεινου υφακιου.

    αν ηταν (και ειναι) κατι αυτοι οι χωροι, ειναι κοινωνικες σπι8ες και παρακατα8ηκες ανοιχτης επικοινωνιας/ εστιες αυτοοργανωμενης-ελευ8ερης εκφρασης, που περαν ολων των υπολοιπων ακλονητων πολιτικων χαρακτηριστικων αφηνουν μια χαραμαδα για να περναει ΠΑΝΤΑ νεος κοσμος, ακομα κι αν δεν εχει τα διακοσα ενσημα των "υπερεξεγερμενων", ωστε ετσι να μπορεσει να γνωριστει/συσχετιστει (duh!) μ' αυτην την περιβοητη επαναστα... και για να πουμε την αλη8εια ο πιο ομορφος κοσμος ειναι αυτος που παντα σκαει καπου φρεσκος φρεσκος, ΞΕΡΟΝΤΑΣ ΠΟΥ ΠΑΕΙ, για να γουσταρισει, να δωσει τα γιουρο του για να στηρι3ει τη φαση (για "καλο σκοπο" οπως ελεχ8η), ισως και να διαφωνησει με το κατιτις που δεν του κα8εται, να σκαλωσει, να ενδωσει, να ερωτοτροπησει, και γενικα να παι3ει μπαλα σε ""3ενο"" γι' αυτονα γηπεδακι. πιστεψτε με, τους "λοιπους παρτακηδες/παρτοληδες" τους 3ερναει η φαση με συνοπτικες διαδικασιες, απ' το επομενο κιολας πρωινο. πολλω μαλλον δε αν σκασει ο κα8ε δεγγιαλ η το κα8ε σκουληκο-μορφωμα τυπου JimerosJr, εσεις που τους 3ερετε, ακομα καλυτερα να τους ταισετε και το σκαμπιλακι τους. εκει ειναι που παιζει και τζερτζελο και η βραδια απογειωνεται!

    ειναι κριμα και στεναχωρο που ακομα δεν ειστε καν 20χρονα (νομιζω?) και το εγκεφαλακι σας μου φαινεται πως γινεται μπετον "αναρχε". προσοχη βασικα γιατι τετοιες συμπεριφορες πιτσιρικαδων εχουν δει3ει μετεπειτα πολλακις την πορτα της "στροφης" απο τον (οποιο) χωρο, μπαρκαροντας προς αναζητηση "ωριμης στεγης" αλλων αρτηριοσταλινικων σεχταριστικων οδων, ειτε προς τη βολη της γκρινιας και του κραξιματος αγκαζε με το κα8ε μικρο-παρεινι των.

    ειμαι εντελως οφφτοπικ, και μαλλον λογω εκνευρισμου δεν βγαζει καν νοημα η μαλακια μου! μ' επιασε μαλλον ορεξη για παρλα αν κ δεν το χω...


    ον τοπικ (το χοντραινω:Ρ), αν κα8υστερουσε προς ανοιξη και παι3ει καλος καιρος μπορει να γινει λαιβ ε3ω8εν σε πλατεια (και τα εσοδα, για "ευγενη σκοπο")!
    αλλιως αν δεν γινει στο κανδελα που λετε, παιζει και το ζερο στον κεραμεικο (εχει κ λαιβαδικο στο υπογειο).
    anti-metal

  9. #39
    Senior Member Sotos_The_Tequiler's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Δύση
    Posts
    10,330

    Default

    Quote Originally Posted by BURNIN AMBITION View Post
    ας κατεβει ο πανκης και παω οπου θελετε
    πόσα μπάνια έκανες ρε μλκ το καλοκαίρι;
    Γιατί νομίζω ο πάνκης σε περνάει... και στα παγωτά μη σου πω καλά σε γαμάει
    κάνε ψαλίδι θα γίνει ζημιά!

  10. #40
    Anti-Hero Reject's Avatar
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    3,708

    Default

    Δε νομίζω.
    Ο Μπέρνης έχει ήδη 24 παγωτά για το νέο έτος, και 13 μπάνια. Με τρώει λάχανο.
    Οπότε Σώτο, ΡΟΥΦΑ ΤΟ ΑΒΓΟ ΣΟΥ.
    Barry Prudom-He's Public Enemy No1.

  11. #41
    Senior Member 00i00's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    11,120

    Default

    Σωτε αμα βαζεις το ραλλυ ειμαι μεσα...φορτωνουμε και Αλεξ και κατεβαινουμε για μαχαιρωματα

  12. #42
    Senior Member freak brother's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    στο πρωινο του e.r
    Posts
    28,905

    Default

    αυγο η αβγο? εδω σε θελω
    σηκωσες λιγο την μπλουζιτσα και υποψιαστηκα οτι εισαι ο φρικ. Σε λιγα δευτερολεπτα ειχα μαθει την τραγικη αληθεια.Δεν ξερω αν προσεξες την απογοητευση στo προσωπο μου..
    http://stresss.deviantart.com
    http://www.myspace.com/posteke
    Yesterday 19:29 <menumission> de mporeis na kaneis ignore ton eauto sou sto tsat molis to dokimasa

    στο θεωρητικό παρκούρ δίνω οστά και σάρκα,απο εμπόδιο σ΄ εμπόδιο πετάγομαι για πλάκα Άκου τον Φόρη and don't worry

  13. #43

  14. #44

    Default

    statik, όλα τα του κόσμου!
    και η ιδέα για πλατεία γαμάει και αν υπάρχει κόσμος να μας βοηθήσει να το κάνουμε (επειδή τώρα μάλλον η πλειοψηφία ψήνεται για καντέλα) τότε αν είμαστε καλά κοιτάμε για τέτοια φάση ανεξάρτητα προς αρχές καλοκαιρακίου που κλείνουμε τη δεκαετία του παρόντος καταστήματος και θα είναι ωραία να ζήσουμε λίγο και την εναλλακτική κοινωνικότητα των εξαρχείων...
    Γιατί δε με θες κυρά μου; Επειδή είμαι ψαράς;

  15. #45
    ρεταλι BURNIN AMBITION's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    κατω απο την παντοφλα
    Posts
    10,069

    Default

    Τα παγωτα εχουν κοπει μπας και πεσω ποτε σε νορμαλ κιλα ποι υ εχω γινει βοδι με τα 83 μου κιλα. αν συνεχισει ο καιρος ετσι μεσα στη βδομαδα θα παω για μπανιο ευκολα. σημερα αν δεν ειχα ντραμς μεχρι το μεσημερι αργα θα με βρισκατε στη θαλασσα να πλατσουριζω. κατα τα αλλα σωτε παρε το εργαλειο σου και παρε τον πανκαρο να γουσταρουμε ρε συ. απαγωγη στη χειροτερη
    ποθτανα ολα
    <Mitsmann>
    ολοι ειστε αβαγκαρντς αλλα οταν μπαινει το ΜΠΑΗ ΜΟΥΝΛΑΗΤ ΓΟΥΗ ΡΑΗΝΤ θυμαστε ολοι τι ειστε και απο που ερχεστε



    iola 11
    www.facebook.com/iola11
    www.reverbnation.com/iola11 www.soundcloud.com/iola11 www.twitter.com/iola11band

    Quote Originally Posted by Atropos View Post
    Κατά τ' άλλα, γι αυτόν το λόγο το GoT είναι σειρά με @@. Αν ήταν να κερδάει πάντα ο καλός και ο Ολυμπιακός με το Αιγάλεω, θα βλέπαμε Σβαρτσενέγκερ.

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •