Results 1 to 10 of 10

Thread: 24/12/12 NIGHTSTALKER / 1000MODS / BEYOND PERCEPTION / MAMMA KIN / LUNATIX ~ AnClub

  1. #1
    Αγκαλίτσας Dr.Gonzo's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Posts
    2,353

    Default 24/12/12 NIGHTSTALKER / 1000MODS / BEYOND PERCEPTION / MAMMA KIN / LUNATIX ~ AnClub

    Τα σπάσανε όλα, κλασικά πράματα. Προφανώς ήθελα να παίξουν κι άλλο. Με το θέμα με τα ψόφια καλώδια κατέληξα ότι ήταν μάτι. Το μαγαζί είχε πολύ κόσμο και φυσικά πολλά κορτσόπον με λάγνο βλέμμα. Ε μαλάκες, σας μάτιαξαν, αυτό είναι. Το μπάσο δεν άκουγα όσο ήθελα, τις χαμηλές του. Xailait φυσικά το "Super Van" που την βίασε την μπότα ο Λάμπρος, ε και μου φύγαν κι εμένα κονιάκ, μυαλά, μαλλιά και τέτοια ωραία.
    Μαλάκες, μην είστε τόσο γαμώ τα ατομάκια και offstage... γιατί είμαι συναισθηματικός και κομπλάρω! Αγάπες μόνον... τι να κάνουμε, θα σας τα έλεγα κι από κοντά μετά την εμφάνιση αλλά έφυγα αστραπή να συναντήσω την ατελείωτη γυνακαίρα σε άλλο προάστιο.

    Όλα καλά, και του χρόνου πιο λιώμα, καλές γιορτές να έχουμε, όλοι.

    Spoiler
    Α ναι, μόνο τους Mods έκατσα να δω.

    Deafening, painstaking, BB King

  2. #2
    Serpico! Boom!'s Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    (s)Aint Shitty
    Posts
    4,715

    Default

    ΜΟΝΟ ΘΡΑΣ οι Mods. Παρά τη γκαντεμιά και πάλι καλύτερη μπάντα της βραδιάς.
    They say we've got a lifetime, but we know that ain't true.

  3. #3
    Senior Member steve's Avatar
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    θρας
    Posts
    770

    Default

    ρε γαμω τη παναγια πως γινεται να εχουνε γινει 2 λαιβ στολκερ στην αθηνα και να το εχω μαθει αφου εχουν γινει
    ΜΠΛΑΚ ΜΕΤΑΛ ΜΑΓΕΙΑ ΓΑΜΩ ΤΗΝ ΠΑΝΑΓΙΑ

  4. #4
    Αγκαλίτσας Dr.Gonzo's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Posts
    2,353

    Default

    Ρε. Ποίοι Stalker;

    Deafening, painstaking, BB King

  5. #5
    Senior Member mourning apocalypse's Avatar
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    έξω απ'το club 22
    Posts
    1,148

    Default

    Αναρωτιέμαι αν πήγα σε άλλο live με αυτά που διαβάζω εδώ μέσα.
    Έντονα πολιτική χροιά και επαναστατική διάθεση, είχε η συναυλία του Βασίλη Παπακωνσταντίνου στο λιμάνι Κατακόλου, το βράδυ της περασμένης Παρασκευής.

  6. #6
    ρεταλι BURNIN AMBITION's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    κατω απο την παντοφλα
    Posts
    10,069

    Default

    δηλαδη κακο ειναι καποιο να εχουν για προσωπικο κολλημα τους μοντς? δεν εχει να κανει μονο με τη μουσικη (που μια χαρα γαμω τα τραγουδια εχουν) εχει να κανει και με το οτι οι μισοι τους ξερουν και τους αγαπανε και εχουν πιει και μια -2-150 μπυρες με τα παιδια κα ιεχουν πει και ενα εκατομμυριο μαλακιες. λογικο ειναι να υπαρχουν αδυναμιες και να υπαρχουν και υπερβολες και και και. και για μενα οι wether underground ειναι το γκρουπ ολεθρος για το 2012 και γαμαει κωλους, και να με κραξετε σταρχιδιαμ. προφανως και οι στοκοι ειναι καυλες, ειναι ομως καυλες και με το σπαθι τους και οι μοντς. ασε τα παιδια να κανουν το κομματι τους


    υγ1. δε ξερω γιατι εγραψα αυτο το ποστ
    υγ2. δε πηγα στο λαιβ (κλασικος μαλακας για φετος)
    θγ3. πιστευω η αναλογια μουτζας πινκ στο ποστ αυτο αξιζει να ειναι απο 4 και πανω
    ποθτανα ολα
    <Mitsmann>
    ολοι ειστε αβαγκαρντς αλλα οταν μπαινει το ΜΠΑΗ ΜΟΥΝΛΑΗΤ ΓΟΥΗ ΡΑΗΝΤ θυμαστε ολοι τι ειστε και απο που ερχεστε



    iola 11
    www.facebook.com/iola11
    www.reverbnation.com/iola11 www.soundcloud.com/iola11 www.twitter.com/iola11band

    Quote Originally Posted by Atropos View Post
    Κατά τ' άλλα, γι αυτόν το λόγο το GoT είναι σειρά με @@. Αν ήταν να κερδάει πάντα ο καλός και ο Ολυμπιακός με το Αιγάλεω, θα βλέπαμε Σβαρτσενέγκερ.

  7. #7
    true overdriven's Avatar
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    thessaloniki
    Posts
    596

    Default

    Ουτε γω μπορεσα να παω δυστυχως. Καντε κανα συνολικο ρηπορτ για ολες τις μπαντες που παιξανε.

  8. #8
    A rock, an island Drumsick's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    7,495

    Default

    Αν εξαιρέσεις πως καθ'όλη τη διάρκεια του λαιβ πατούσα σε ξερατά και γλιστρούσε, ήταν πολύ καλά!
    Οι 3 πρώτοι δε μ'ενδιέφεραν, οπότε μπήκα ακριβώς πριν ξεκινήσουν οι μοντς. Πέρα από τα προβληματάκια με την κιθάρα, είχαν ψιλοσκατένιο ήχο κατά τη γνώμη μου, αλλά κλαιν, δεν πας σε αυτό το λάιβ για ποιότητα αλλά για το κλίμα. Μια χαρά παίξανε και τους χάρηκα. Στωκερ νταξ, τι να πεις, σταθερή αξία. Δε με τρελαίνουν γενικά σα μπάντα, αλλά σε αυτές τις συνθήκες δε γίνεται να μην τους κατευχαριστηθείς.
    Καλή φάση γενικά, και του χρόνου κτλ.

  9. #9
    Ρογκεντρόλ Parasight's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    somewhere around Barstow
    Posts
    10,547

    Default

    Quote Originally Posted by steve View Post
    ρε γαμω τη παναγια πως γινεται να εχουνε γινει 2 λαιβ στολκερ στην αθηνα και να το εχω μαθει αφου εχουν γινει
    Ναι ρε γμτ και μένα δεν ήρθε ένας άνθρωπος να μου πει ότι οι Στόκοι παίζουν στο Αν παραμονή Χριστουγέννων κάθε χρόνο τα τελευταία 9 χρόνια, πού να το ξέρω.

  10. #10
    Chilling in the name of. ypersyntelikos's Avatar
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    North Africa
    Posts
    2,909

    Default

    Επίσης beyond perception πολύ πολύ δυνατοί. Είχα ακούσει σε κάποια φάση το δίσκο τους με την καουμπόισα απ' έξω, αλλά δεν μου είχε κάνει κάποια ιδιαίτερη εντύπωση. Στα live είναι πολλά level πάνω.
    Κι εδώ τελειώνει η φάση.


Similar Threads

  1. Replies: 0
    Last Post: 02-02-2012, 01:36
  2. NIGHTSTALKER / 1000MODS / GODSLEEP ~ 24 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ @ An Club, Athens
    By 12 stars circle your brow in forum Live & Events Talk
    Replies: 10
    Last Post: 30-12-2011, 16:18
  3. Replies: 1
    Last Post: 05-01-2010, 01:04
  4. Replies: 73
    Last Post: 16-07-2008, 01:29
  5. Replies: 14
    Last Post: 30-12-2007, 17:46

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •