Page 3 of 23 FirstFirst 1234513 ... LastLast
Results 31 to 45 of 340

Thread: Luben

  1. #31
    You are my detonator. Phantom Duck's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Forever War
    Posts
    10,976

    Default

    ναι αλλά η φάση είναι ότι όλοι εσείς, γνωστοί HATERZ, σχολιάζετε μόνο τον όντως π@π@ρ@ μικέιους επειδή μόνο αυτόν ξέρετε, σε αντίθεση με τους τιτάνες ΚΟΥΛΟΥΡΙ, ΣΤΡΟΥΓΚ και ΒΑΜΒΑΞ των οποίων κράμα αποτελεί το λούμπεν. ACT THE PART LOOK THE PART MOTHERFUCKER.


  2. #32
    scream of the butterfly Radienergeia's Avatar
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    ατένε
    Posts
    338

    Default

    Quote Originally Posted by Phantom Duck View Post
    ναι αλλά η φάση είναι ότι όλοι εσείς, γνωστοί HATERZ, σχολιάζετε μόνο τον όντως π@π@ρ@ μικέιους επειδή μόνο αυτόν ξέρετε, σε αντίθεση με τους τιτάνες ΚΟΥΛΟΥΡΙ, ΣΤΡΟΥΓΚ και ΒΑΜΒΑΞ των οποίων κράμα αποτελεί το λούμπεν. ACT THE PART LOOK THE PART MOTHERFUCKER.

    Ναι, αυτούς που ξέρουμε σχολιάζουμε. Προφανώς. Κι αυτοί που ξέρουμε μας απωθούν απ'το να μάθουμε και τους άλλους. (nah, απλώς είμαι ΚΑΚΗ ΨΥΧΡΗ ΚΙ ΑΝΑΠΟΔΗ σήμερα)

    εδιτ: τώρα είδα το βίντεο. Ρε μλκ αυτή απο κοντά είναι πιο αλοίθωρη, τι έγινε, έφτιαξε??
    Last edited by Radienergeia; 20-12-2012 at 14:58.
    <FIXXXER> λοιπον οταν φτιαξω μπαντα θα ονομασω το πρωτο μου αλμπουμ "Ψυχολογικα Τεστ με τη
    Ραδιενεργεια"

  3. #33
    You are my detonator. Phantom Duck's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Forever War
    Posts
    10,976

    Default

    δεν ξέρω αν το έχεις προσέξει αλλά στην υπογραφή σου έχεις βάλει κάτω παύλες για στοίχιση.

  4. #34
    Senior Member freak brother's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    στο πρωινο του e.r
    Posts
    28,905

    Default

    τα κολετζ κιντζ του κουλουριου εχουν κανει καλη προσαρμογή του ονιον στην Ελλαδα δεν μπορω να πω , και μη βαζετε τον ΥΠΕΡΘΕΟ βαμβαξ σε καμια ιδια κατηγορια με αυτους ειναι κατηγορια απο μονος του .
    σηκωσες λιγο την μπλουζιτσα και υποψιαστηκα οτι εισαι ο φρικ. Σε λιγα δευτερολεπτα ειχα μαθει την τραγικη αληθεια.Δεν ξερω αν προσεξες την απογοητευση στo προσωπο μου..
    http://stresss.deviantart.com
    http://www.myspace.com/posteke
    Yesterday 19:29 <menumission> de mporeis na kaneis ignore ton eauto sou sto tsat molis to dokimasa

    στο θεωρητικό παρκούρ δίνω οστά και σάρκα,απο εμπόδιο σ΄ εμπόδιο πετάγομαι για πλάκα Άκου τον Φόρη and don't worry

  5. #35
    scream of the butterfly Radienergeia's Avatar
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    ατένε
    Posts
    338

    Default

    Quote Originally Posted by Phantom Duck View Post
    δεν ξέρω αν το έχεις προσέξει αλλά στην υπογραφή σου έχεις βάλει κάτω παύλες για στοίχιση.
    Ρίλι?
    <FIXXXER> λοιπον οταν φτιαξω μπαντα θα ονομασω το πρωτο μου αλμπουμ "Ψυχολογικα Τεστ με τη
    Ραδιενεργεια"

  6. #36
    compos mentis
    Join Date
    May 2010
    Location
    alive at the witch trials
    Posts
    2,837

    Default

    ikonoklast είναι ένα χάλι και μισό, προτείνω να αποχωρήσεις απ'την ομάδα συντελεστών και επισης να βγάλεις το μπλοκ απ'το προσωπικό σου fb ωστε να γίνουμε φίλοι και η όποια φιλική μου πρόταση, όπως εν προκειμένω η παραπάνω, να πάρει τον χαρακτήρα και το κύρος που της αναλογεί ως φιλική καλοπροαίρετη παραίνεση. Και δεν αποτελεί τη μερίδα του λέοντος αυτή η καθ'όλα ευγενή, απαλλαγμένη πάσας φιλοδοξίας διεκδίκηση, καθώς δε σε θεωρώ αριβίστα αρρένα για να σε αποκαλέσω Bel Ami όπως εσύ με λες γιουλάη π.χ.
    Last edited by menumission; 20-12-2012 at 16:25.

  7. #37
    valor camarada
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    1,029

    Default

    Quote Originally Posted by menumission View Post
    Και δεν αποτελεί τη μερίδα του λέοντος αυτή η καθ'όλα ευγενή
    ευγενής*
    a cry for help, a hint of anaesthesia

  8. #38
    Chilling in the name of. ypersyntelikos's Avatar
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    North Africa
    Posts
    2,909

    Default

    Γενικά ο ικόνοκλαστ εν συντομία θέλει να πει το εξής. Ότι για να φτουρήσει περιοδικό (ηλεκτρονικό ή μη) τη σήμερον ημέρα χρειάζεται TARGET GROUP. Και το να μαζέψεις τη γύρω γύρω διάσπαρτη τρολλιά του ίντερνετ σε ένα πράμα αποτελεί ένα εγχείρημα με -αν μη τι άλλο- ενδιαφέρον. Όλοι θα τσεκάραμε τι παίζει σε ένα τέτοιο site/περιοδικό ασχέτως με το αν ο ικόνοκλαστ είναι φίλος/ηαρίτης/γνωστός/μαλάκας/γαμώ τα παιδιά.

    Και είστε όλοι κομπλεξάρες.
    Κι εδώ τελειώνει η φάση.


  9. #39
    Χορχόδειλας BLiTzER's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Black Light District
    Posts
    10,220

    Default

    Quote Originally Posted by ypersyntelikos View Post
    Όλοι θα τσεκάραμε τι παίζει σε ένα τέτοιο site/περιοδικό ασχέτως με το αν ο ικόνοκλαστ είναι φίλος/ηαρίτης/γνωστός/μαλάκας/γαμώ τα παιδιά.
    Ή όχι.
    Life begins at 45°.

  10. #40

    Default

    Θεϊκά τα αίσχος, παπάρα, ντροπή και λοιπά που γράφτηκαν. Μπράβο παιδιά, εσείς είστε καλύτεροι από αυτόν, κουλ χα?


    Σπύρε, καλή αρχή και από 'με.
    ΟΥ, τύμπανα πολέμου σαν ΖΟΥΛΟΥ

  11. #41
    Administrator KoiliaSamprela's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Αθενς
    Posts
    11,775

    Default

    βασικά τους φάγατε ρε σκατόψυχοι
    Αλέξη, Αλέξη! Τελείωνε , ΞΕΚΌΛΛΑ

  12. #42
    MAS PSEKAZOUN Leech's Avatar
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    μηδέν
    Posts
    5,033

    Default

    Σέρνεται γάματα το σάιτ και βγάζει και 404 συχνά, αλλά όσο μπόρεσα να μπω, το άρθρο του Μικειους μ'άρεσε, ίσως επειδή μ'αρέσουν γενικά τέτοιου είδους θέματα. Και των χολιτών γάμησε, επιτέλους κάποιος έπρεπε να βγει και να τα πει γαμώ τον καρκίνο του ίντερνετ που ξεκίνησε από τις εποχές πρώιμου μαισπέης/ηι5. Στείλτε τον Τσόνο να κάνει καριέρα.
    Καλή αρχή.

  13. #43
    Δράκος ikonoklast's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    στη φάση για τα τάλαντα
    Posts
    13,268

    Default

    Ε ναι, κάνανε ένα θεόρατο ντου και μου ξεφτιλίσανε το σερβερ τα μαλακισμένα. Κουτσοπαίζει τώρα, το κοιτάμε και λογικά μέσα στις μέρες θα το στρώσουμε.

  14. #44
    MAS PSEKAZOUN Leech's Avatar
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    μηδέν
    Posts
    5,033

    Default

    ναι, ξαναμπήκα και τώρα τρέχει κάπως αξιοπρεπώς. πριν δε μου'χε καν φορτώσει ολόκληρο. Ωραίο design btw.
    Αλλά τι ανοργασμικές χιπστερίλες είναι αυτές στο nsfw section ρε; βάλτε κάνα κώλο.

  15. #45
    Administrator KoiliaSamprela's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Αθενς
    Posts
    11,775

    Default

    Quote Originally Posted by ikonoklast View Post
    Ε ναι, κάνανε ένα θεόρατο ντου και μου ξεφτιλίσανε το σερβερ τα μαλακισμένα. Κουτσοπαίζει τώρα, το κοιτάμε και λογικά μέσα στις μέρες θα το στρώσουμε.
    δικό σας σερβερ ή shared?
    Αλέξη, Αλέξη! Τελείωνε , ΞΕΚΌΛΛΑ

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •