Page 6 of 13 FirstFirst ... 45678 ... LastLast
Results 76 to 90 of 188

Thread: η πολυμετοχικοτητα στο παγκρατιο του 460 π.Χ.

  1. #76
    φτερησλέξ Tispanagias tamatia's Avatar
    Join Date
    May 2009
    Location
    Ψυγείο προς ταβάνι
    Posts
    1,754

    Default

    Άσ’ τον τρελό στην τρέλα του
    και μη τον συνεφέρεις
    Τι κρύβει μέσα το μυαλό
    ενός τρελού δεν ξέρεις
    It is known.

  2. #77
    compos mentis
    Join Date
    May 2010
    Location
    alive at the witch trials
    Posts
    2,837

    Default

    Ως μουρλή λοιπόν θα συνεχίσω να στέλνω μηνύματα στον κάλκι για όσο μου καπνίσει και δε σας πέφτει λόγος ούτε -θέλω να πιστεύω- το πεπόνι βαρύ. Καλή χώνεψη.

  3. #78
    Giagias me Jazzmaster Μελαγχολικός Χοντρούλης's Avatar
    Join Date
    May 2012
    Location
    Stukas over Serres
    Posts
    589

    Default

    Κανένας δεν νομίζω να ενδιαφέρεται τι κάνεις με τον Κάλκι (εκτός απ'τον Κάλκι).
    Ο κάλκι είπε όσα είπε και εσύ έκανες θρεντ μπαν κάλκι, γι'αυτό άρχισε να ασχολείται ο κόσμος με το θέμα.
    Εσύ το διόγκωσες, κατά πάσα πιθανότητα ελάχιστοι ήξεραν για μηνύματα και τέτοια, εγώ καλή ώρα από σένα το έμαθα.

    Αλλά δεν έχουν σημασία όλα αυτά.
    Επέστρεψε ο slayer-ιδης.
    φιλελεύθερος παρακρατικός
    αλβανος χρυσαυγίτης
    gay παπας
    σουβλάκι καλαμάκι
    emocore-commando
    μεταλάς
    χριστιανός-κρυφορεφορμιστης-φανεροπορτουνιστης
    παραγωγός εισαγωγών
    αντι-αντι-ιμπεριαλιστης (ιμπεριαλιστής)

  4. #79
    compos mentis
    Join Date
    May 2010
    Location
    alive at the witch trials
    Posts
    2,837

    Default

    Το θρεντ το άνοιξα επειδή πρότεινε στα καλά καθούμενα "Βan γιουλάη". Κι από μια άποψη αυτός έκανε την αναζοπύρωση του τόσο τετριμμένου πια και απεχθώς κουραστικού θέματος. Εν κατακλείδι, ας πάρει θέση για να πει αν το ιγκνορ που με έχει του χαλάει τόσο την εικαστική αισθητική με αποτέλεσμα να του δημιουργεί τετοιας ενοχλητικής έκτασης και έντασης πρόβλημα που δε μπορεί παρά -κατά την άποψή του φυσικά- να χρήζει δραστικής αντιμετώπισης όπως αυτής του Ban' καθότι η επιχειρηματολογία που προέβαλλε στο αλλο θρεντ για να με βάλλει δεν ήταν διόλου πειστική.
    Και στην περίπτωση που δε γίνομαι κατανοητή:
    Quote Originally Posted by ikonoklast View Post
    Quote Originally Posted by enitharmon View Post
    Ναι, είναι σπαστικό να μπαίνεις και να βλέπεις συνέχεια "this person is on your ignore list" αλλα κανείς δε πρόκειται να ασχοληθεί να βρε ένα template για vbulletin που αγνοεί τελείως τα ignored post.
    Δε θέλω να με πιάσει εξ'απίνης το μπαν που πιθανώς φάω εξαιτίας του, θέλω πριν να'ναι αργά να δηλώσει απερίφραστα αν αυτός είναι ο πραγματικός λόγος που αιτήθηκε με τη μορφή πρότασης "Ban γιουλάη".
    Last edited by menumission; 28-11-2012 at 20:18.

  5. #80
    MAS PSEKAZOUN Leech's Avatar
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    μηδέν
    Posts
    5,033

    Default


  6. #81

    Default

    λολ ρε μαλάκες, και νόμιζα ότι εγώ δεν έχω τι να κάνω σήμερα
    tt0274518

  7. #82
    Senior Member VidnaObmana's Avatar
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    1,925

    Default

    Let The Freak Flag Fly!

  8. #83
    Banned member Ιάβας's Avatar
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    κάνιστρο πεπιεσμένου αέρα με πιπέτα
    Posts
    302

    Default

    Πσόφος κακός σ αυτούς που λένε τις ΛΑΓΓΙΤΕΣ ντόνατς
    πανκη οι μαχαιριες που εφαγε ο σεργιανοπουλος θα ειναι πολυ λιγες σε σχεση με αυτες που θα φας τις επομενες μερες...

  9. #84
    314222 Mitsmann's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    το πρωι μαθητρια, το βραδυ τορνοι.
    Posts
    20,004

    Default

    πουτανες στα κρεβατια σας
    "Τι χτυπαω??"

    "Ενα μονο με ελιες. Και ενα μονο με πατατες."

  10. #85
    Senior Member freak brother's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    στο πρωινο του e.r
    Posts
    28,905

    Default

    ΜΑΛΑΚΕΣ ΟΠΟΙΟΣ ΚΑΝΕΙ ΜΠΑΝ ΤΗΝ ΜΕΝΙΟΥ , ΘΑ ΧΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΕ
    Spoiler
    ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΦΕΙΚ ΤΗΣ .
    σηκωσες λιγο την μπλουζιτσα και υποψιαστηκα οτι εισαι ο φρικ. Σε λιγα δευτερολεπτα ειχα μαθει την τραγικη αληθεια.Δεν ξερω αν προσεξες την απογοητευση στo προσωπο μου..
    http://stresss.deviantart.com
    http://www.myspace.com/posteke
    Yesterday 19:29 <menumission> de mporeis na kaneis ignore ton eauto sou sto tsat molis to dokimasa

    στο θεωρητικό παρκούρ δίνω οστά και σάρκα,απο εμπόδιο σ΄ εμπόδιο πετάγομαι για πλάκα Άκου τον Φόρη and don't worry

  11. #86
    Subspecies: Κώλος Κωλαράκι Τορνευτό's Avatar
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Ανάμεσα στο Irkutsk και το Yakutsk
    Posts
    2,113

    Default

    Ομορφα ολα αυτα, αλλα το ΕΡ δεν (θα επρεπε να, γιατι τελικα) ειναι ουτε ψυχιατρειο, ουτε νοσοκομειο ουτε ιδρυμα για τους απορους (οχι ακομα τουλαχιστον. Ο καθενας μπορει να γραφει το μακρυ του και το κοντο του, και εχει τυχει ανα τα χρονια πολυς κοσμος να εχει βοηθησει τον καθενα με οποιοδηποτε προβλημα, ειτε ειναι ενα τηλεφωνο για την ταδε τραπεζα, ειτε ειναι νομικες συμβουλες, ειτε ειναι ψυχολογικη υποστηριξη σε μια δυσκολη περιοδο. Χωρισμοι, οικονομικες δυσκολιες, αλκοολ, απλα πες οποιο προβλημα μπορεις να σκεφτεις και θα εχει υπαρξει εστω και μια μικρη βοηθεια απο καποιον εδω μεσα χωρις να πρηζονται αρχιδια. Γιατι ωραια τα ψαρια στον κωλο, ωραια τα τρολοτραβελια του φαηερστορμ, ωραια τα φλεημ μεταξυ μπαοκς και υπολοιπων, αλλα καποια στιγμη υπαρχει ενα οριο.

    Ενα οριο το οποιο η Σταυρουλα το εχει ξεπερασει περιπου 100 φορες. Εχει κανει περιπου 20 λογαριασμους, εχει σπαμμαρει ΑΝΕΛΕΗΤΑ στο τσατ με αποτελεσμα να βλεπεις περιπου 243 συνεχομενα λινκς και καμια απαντηση, εχει βριστει με σχεδον καθε μελος που χρησιμοποιει εστω και ελαχιστα το φορουμ ή το τσατ, εχει γραψει σεντονια για τα προσωπικα της περιπου 100 φορες, εχει γεμισει με 5 μουτζες καθε ποστ καθε χρηστη με τον οποιο εχει ερθει εστω και σε μια ελαχιστη διενεξη, και το ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ απο ολα, εχει προκαλεσει μια αναταραχη η οποια εχει περασει πλεον και σε ολοκληρα θρεντς για την παρτη της, με αποτελεσμα αντι να μιλαμε για μουσικες, για σχεσεις, για πολιτικα, για σινεμα, να καθομαστε να βλεπουμε σε 5 γωνιες του φορουμ τις μαλακιες της Σταυρουλας.

    Δεν εχω προβλημα προσωπικα με την κοπελα, ουτε την εχω γνωρισει, ουτε θα τη γνωρισω ποτε, απλα απο τα λιγα που βλεπεις, μπορεις να καταλαβεις οτι εχει καποιο αλφα προβλημα. Το αν ειναι σχιζοφρενεια, συνδρομο τουρετ, μανια καταδιωξης, ατενσιοχορισμος, ανασφαλεια μεγαλυτερη κι απο εναν μαυρο ρεπουμπλικανο πουστη, αγοραφοβια, παραισθησεις, συνδρομο Στοκχολμης, κυκλοθυμικοτητα ή απλα σκατα στον εγκεφαλο, εμενα με αφηνει παγερα αδιαφορο. Δεν υπαρχει περιπτωση κανενας εδω μεσα να τη βοηθησει να ηρεμησει και να λειτουργει ως φυσιολογικο ατομο, και μετα απο μια συντομη μη πλατωνικη εμπειρια που ειχα πριν κανα χρονο με παρεμφερες ατομο (φυσικα οχι τοσο ακραια περιπτωση), συνειδητοποιησα οτι απλα οσο μακρια, τοσο καλυτερα. Πραγματικα δεν ξερω αν χρειαζεται κλινικη βοηθεια η Σταυρουλα ή οχι, αλλα δε θα βρει εδω περα τιποτα απο ολα αυτα που αναζητει, εκτος αν αυτο που αναζητει ειναι να τσακωνεται μονιμως και να βριζει και να ξεσπαει. Τοτε ναι, εχει βρει τον παραδεισο της.

    Ευκολη λυση στη θεωρια το απολυτο ignore απο τα παντα, αλλα οπως ηδη εγραψα, εχει γεμισει το μισο φορουμ με "πραγματα σχετικα με τη Σταυρουλα" και ακομα και να θελεις, δε μπορεις να αγνοησεις το γεγονος οτι απλα εχει ΓΑΜΗΣΕΙ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ που ηταν ηδη σε παρακμη.

  12. #87
    Subspecies: Κώλος Κωλαράκι Τορνευτό's Avatar
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Ανάμεσα στο Irkutsk και το Yakutsk
    Posts
    2,113

    Default

    Τι να πουμε, τα λεει ολα το βιντεο:



  13. #88
    Senior Member freak brother's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    στο πρωινο του e.r
    Posts
    28,905

    Default

    αυτη την βδομαδα καταλαβα οτι ο τορνευτο ειναι ο φιξξερ , και τοσο καιρο ρωταγα αν ζει . Μπραβο μαλακες με τα φεηκ σας .. εμεις μαλακες ειμαστε που χουμε ενα νικ χειμωνα καλοκαιρι (2003) ?
    σηκωσες λιγο την μπλουζιτσα και υποψιαστηκα οτι εισαι ο φρικ. Σε λιγα δευτερολεπτα ειχα μαθει την τραγικη αληθεια.Δεν ξερω αν προσεξες την απογοητευση στo προσωπο μου..
    http://stresss.deviantart.com
    http://www.myspace.com/posteke
    Yesterday 19:29 <menumission> de mporeis na kaneis ignore ton eauto sou sto tsat molis to dokimasa

    στο θεωρητικό παρκούρ δίνω οστά και σάρκα,απο εμπόδιο σ΄ εμπόδιο πετάγομαι για πλάκα Άκου τον Φόρη and don't worry

  14. #89
    Zero Black Darkling's Avatar
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Alter Ego
    Posts
    5,301

    Default

    Πες τα επιτελους με το καθε τσουτσεκι εδω περα με τα φεηκς.

    αντε γαμηθειτε.
    when it goes to .999 then I rise and there I shine

  15. #90
    Senior Member freak brother's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    στο πρωινο του e.r
    Posts
    28,905

    Default

    καλα ρε darkling fake 9 χρονων δεν υφισταται , ποιος δεν ξερει οτι εισαι ο station11
    σηκωσες λιγο την μπλουζιτσα και υποψιαστηκα οτι εισαι ο φρικ. Σε λιγα δευτερολεπτα ειχα μαθει την τραγικη αληθεια.Δεν ξερω αν προσεξες την απογοητευση στo προσωπο μου..
    http://stresss.deviantart.com
    http://www.myspace.com/posteke
    Yesterday 19:29 <menumission> de mporeis na kaneis ignore ton eauto sou sto tsat molis to dokimasa

    στο θεωρητικό παρκούρ δίνω οστά και σάρκα,απο εμπόδιο σ΄ εμπόδιο πετάγομαι για πλάκα Άκου τον Φόρη and don't worry

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •