Page 10 of 12 FirstFirst ... 89101112 LastLast
Results 136 to 150 of 167

Thread: EAR

  1. #136

    Default

    Quote Originally Posted by Khalkji View Post
    Ουφ, σκάστε πια.

    Εμένα μου λείπει το να είναι το ER μουσικό φόρουμ, είτε με μάγκαζιν, είτε πριν το μάγκαζιν, δεν μου έκανε διαφορά ως προς αυτό (στο "μετά το μάγκαζιν" άλλαξε το πράμα). Εγώ έγραφα και στο μάγκαζιν άρα δεν θα μπορούσα να μην το υποστηρίζω - υπό όρους, γιατί και από τα εσωτερικά του έγιναν χοντρές μαλακίες με τις οποίες χαλάστηκα πολύ κι εγώ ο ίδιος.
    Α, λες για τη φάση που στα κρυφά φόρουμζ του μαγκ έλεγες ότι πρέπει επιτέλους να μπει μια τάξη και στο υπόλοιπο φόρουμ το έπαιζες ελευθεριακός τύπος, μέχρι που μπήκε ο ικόνο και πόσταρε κάποια θρεντζ απτα κρυφά φόρουμζ και έγινες ρόμπα. Ναι, κι εγώ θα χαλιόμουν πολύ.
    Γιατί δε με θες κυρά μου; Επειδή είμαι ψαράς;

  2. #137
    The Patient H.'s Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Dante's Inferno
    Posts
    7,127

    Default

    Βρε τον μπάτσο τον Κάλκι...
    Quote Originally Posted by FIXXXER View Post
    Anagkastika stirizoume Hillary





  3. #138
    Senior Member atom_smasher's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Copenhagen
    Posts
    8,090

    Default

    αχ. συγκινηθηκα με ποστ μορμενγκιλ. μου θυμισε τις παλιες καλες μερες του αιαρσι. κατα τ αλλα ναι δεν ειμαστε 22...γιναμε 32...και παραπανω.νομίζω οτι εξαιρώντας την έλλειψη χρόνου και την μικρή μετατόπιση των ακουσμάτων ή του χρόνου που είναι διαθέσιμος για ανακαλύψεις και γράψιμο και σπαμάρισμα, αν και ομολογώ πως δεν συμμετείχα σχεδόν καθόλου στο παλιο ιαρ σε αυτούς τους τομείς, αν θυμαμαι καλα, δεν έχουν αλλάξει δραστικά τα πράγματα. ίσως η ανοχή σε κάποιες καταστάσεις να είναι μεγαλύτερη, το ενδιαφέρον,μουσικό και μη, να έχει μετατοπιστεί σε άλλα μετερίζια, και ευτυχώς τουλάχιστον δεν γράφει ο αμνιζιακ ακομα-προσωπικό κομπλεξ. Το μαγκαζιν ήταν οκ φαση. το τελείωμα του δεν με νοιαξε και πολυ. Νομίζω ότι λίγο περισσότερος αυτοέλεγχος και τιθάσευμα δεν θα κανε κακο σε 2-3 χρήστες. Ο κάπταιν χάρλοκ να κόψει τις μαλακίες ότι ειναι 20 γιατί αν ρωτήσεις 20χρονο ποιος ειναι ο κπτ χαρλοκ θα σε κοιτάει σαν χανος..το πολυ πολυ να σου πει ο πειρατης στον μπομπ τον σφουγγαρακη. το πρόβλημα ίσως είναι στο ότι καμία συζήτηση δεν πάει παραπέρα. το ενδιαφέρον χάνεται σύντομα εκτός απο συγκεκριμένα θέματα, το οποία αποτελούν όμως και τα ενδιαφέροντα των σημερινων χρηστών. πχ στο πολιτικς εχω βρει ιδιαίτερο ενδιαφέρον. κάπου εκεί οι λίγοι παλαίουρες που χουν μείνει χάνουν το ενδιαφέρον τους και σε συνδυασμό με το τρολαρισμα που πέφτει αρκετές φορές κουράζει και απογοητεύει. Όμολογώ πως μου κάνει εντύπωση η απομεταλοποιηση του φορουμ. γεγονός που με ξενερώνει. Μονο ο Ρα κρατάει υψηλά την σημαία και προσφέρει κανα διαμάντι .Αν και κεινο το ποστ με το US power ακομα ανακαλυπτω πραγματα. Δεν κατηγορώ τις υπόλοιπες κατηγορίες έτσι για να μην θεωρηθουμε και κολλημένοι - ο πάνκης πχ μου είναι ιδιαίτερα συμπαθής και γουστάρω να διαβάζω τα κείμενα του για διαφορους δισκους που πολλες φορες δεν θα μπωκαν στον κοπο να ακουσω - ούτε αναζητώ επιστροφή στο αν οι μανογουορ ειναι καλύτεροι απο τους νιρβανα....ολοι ξερουμε την απάντηση.. απλά ίσως θα έπρεπε να συμμετέχω γράφοντας πιο αναλυτικά σε καποια συζήτηση. κατα καιρούς η έλλειψη χρόνου με είχε κάνει να απαντάω ακόμα και μονολεκτικά, μονο και μονο για να απαντησω. αν και ο χρόνος δεν περισσεύει καίω αρκετά από τα εγκεφαλικά μου κύταρα εδώ μέσα καθημερινώς και θα συνεχίσω. εκτός αν βγάλετε τα πινκομουτζα οπότε και θα αποχωρήσω εις ενδειξη διαμαρτυρίας (μετα θα ξαναμπω). λίγο περισσότερο σεβασμό προς τους υπολοιπους θα ζητούσα από μερίδα χρηστών και λίγο περισσότερη ενασχόληση από μία άλλη μερίδα. όσον αφορά στους νέους, μην μας τα πρήζετε και πολύ γιατί νύχτα έχουν φύγει δεκάδες πριν απο σας. Αποδεχτείτε τις ιδιοτροπίες του χώρου, σεβαστείτε τον ρυθμό και μπολιάστε το με την δικιά σας τρέλλα. αλλα οχι εις βαρος των υπολοίπων ε. ε φρικ είδες γίναμε πιο δυνατοι. απέδωσαν τα πους απς.


    υγ. νταιθορ θα μας λείψεις ρε!
    1) e4, c5
    2) Νf3

  4. #139
    compos mentis
    Join Date
    May 2010
    Location
    alive at the witch trials
    Posts
    2,837

    Default

    Quote Originally Posted by H. View Post
    Βρε τον μπάτσο τον Κάλκι...
    Last edited by menumission; 13-12-2012 at 17:56.

  5. #140
    Señor Member Art In Haste's Avatar
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Macedonia, Lloegyr, Campo Gibraltar
    Posts
    6,996

    Default

    Λοιπόν, δε ξέρω πως ήταν το παλιό ΕΑΡ, ενδεχομένως να ήταν καλύτερο, ενδεχομένως απλά να το θυμάστε καλύτερο γιατί μεγαλώσαμε, το σίγουρο είναι πως αυτό που ζούμε τις τελευταίες μέρες και ιδίως τις τελευταίες ώρες είναι ΤΕΛΕΙΩΣ κουραστικό και πρέπει να σταματήσει!

    Και εφόσον η μια πλευρά είναι σχεδόν αδύνατο να σταματήσει ας το κάνει τουλάχιστον η άλλη....ήμαρτον!
    John Cleese: Political Correctness Can Lead to an Orwellian Nightmare

  6. #141
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Dis
    Posts
    1,179

    Default

    Quote Originally Posted by Art In Haste View Post
    Λοιπόν, δε ξέρω πως ήταν το παλιό ΕΑΡ, ενδεχομένως να ήταν καλύτερο, ενδεχομένως απλά να το θυμάστε καλύτερο γιατί μεγαλώσαμε, το σίγουρο είναι πως αυτό που ζούμε τις τελευταίες μέρες και ιδίως τις τελευταίες ώρες είναι ΤΕΛΕΙΩΣ κουραστικό και πρέπει να σταματήσει!

    Και εφόσον η μια πλευρά είναι σχεδόν αδύνατο να σταματήσει ας το κάνει τουλάχιστον η άλλη....ήμαρτον!
    +1
    It happens sometimes. People just explode. Natural causes.
    Quote Originally Posted by enitharmon View Post
    Ρωχάμη, το debian είναι για ΓΥΝΑΙΚΕΣ;

  7. #142
    Mary Ann Cotton enitharmon's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Berlin
    Posts
    15,078

    Default

    καντε την ιγκνορ, σοβαρα
    Vielen Dank für alles was mal war

  8. #143
    Subspecies: Κώλος Κωλαράκι Τορνευτό's Avatar
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Ανάμεσα στο Irkutsk και το Yakutsk
    Posts
    2,113

    Default

    Quote Originally Posted by enitharmon View Post
    καντε την ban, σοβαρα

  9. #144
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Dis
    Posts
    1,179

    Default

    epinkara
    It happens sometimes. People just explode. Natural causes.
    Quote Originally Posted by enitharmon View Post
    Ρωχάμη, το debian είναι για ΓΥΝΑΙΚΕΣ;

  10. #145
    Κρι Κρι jack the ripper's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Everflow
    Posts
    8,435

    Default

    Quote Originally Posted by Κωλαράκι Τορνευτό View Post
    Quote Originally Posted by enitharmon View Post
    καντε την ban, σοβαρα

  11. #146
    compos mentis
    Join Date
    May 2010
    Location
    alive at the witch trials
    Posts
    2,837

    Default

    το'χετε κανει εδω μεσα του κουτρουλη τον γαμο, σα δε ντρεπεστε να κοκκινισετε λιγο
    http://www.youtube.com/watch?v=pt7JT2sE1kc
    Last edited by menumission; 14-12-2012 at 19:04.

  12. #147

    Default

    Quote Originally Posted by jack the ripper View Post
    Quote Originally Posted by Κωλαράκι Τορνευτό View Post
    Quote Originally Posted by enitharmon View Post
    καντε την ban, σοβαρα

  13. #148
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Dis
    Posts
    1,179

    Default

    Quote Originally Posted by enitharmon View Post
    καντε την admin, σοβαρα
    It happens sometimes. People just explode. Natural causes.
    Quote Originally Posted by enitharmon View Post
    Ρωχάμη, το debian είναι για ΓΥΝΑΙΚΕΣ;

  14. #149
    Senior Member rage for order's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    Inequality Street
    Posts
    2,414

    Default

    Quote Originally Posted by Rwxamhs View Post
    Quote Originally Posted by enitharmon View Post
    καντε την αντμνινιστυρειτορ, σοβαρα

  15. #150
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    1,233

    Default

    Να ΄ναι καλά το σέξιον. Κατά τ' άλλα τον τελευταίο καιρό......

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •