Page 5 of 15 FirstFirst ... 34567 ... LastLast
Results 61 to 75 of 219

Thread: Champions League 2012-2013

  1. #61
    Subspecies: Κώλος Κωλαράκι Τορνευτό's Avatar
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Ανάμεσα στο Irkutsk και το Yakutsk
    Posts
    2,113

    1 στους 6 ERίτες συνιστούν το ποστ ετούτο.

    Default

    blakeies les, afou o Phantom Duck XEREI

  2. #62
    Senior Member ion_storm's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    The Void
    Posts
    1,345

    1 στους 1 ERίτες συνιστούν το ποστ ετούτο.

    Default

    Και ο γαύρος το έστηνε τόσα χρόνια αλλά ολοκλήρωνε άδοξα τις υποχρεώσεις του.
    Εκτός από το 2007 που το χε πει και ο πρόεδρος. Τελικό στην έδρα μας.
    I don't do drugs. I am drugs.

  3. #63
    You are my detonator. Phantom Duck's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Forever War
    Posts
    10,976

    5 στους 8 ERίτες συνιστούν το ποστ ετούτο.

    Default

    Quote Originally Posted by MaX Payne View Post
    και για να φτασει ο ζηκος τελικο ειχε αποκλεισει κατι ρεαλ με ζινταν φιγκο ,μετα την τσελσι
    μη τα ξεφτιλιζουμε
    και η πορτο τον τσιχλα μετα ντεπορτιβο ημιτελικο τοτε ειχε ομαδαρα 4αρα στην μιλαν

    και μαρσειγ τοχε στησει στην Γαλλια
    α δεν ξέρω, η τσέλσι πέρσι το πήρε ξεσκίζοντας την μπαρτσελόνα του μέσι και την μπάγερν, δεν καταλαβαίνω γιατί το θεωρείτε κωλοφαρδία. κι εγώ είμαι hater των ΚΟΤΟΠΟΥΛΩΝ του λονδίνου αλλά έλεος με την καφενειοποίηση, τα πιο ωραία τσ λ έγιναν όταν ο ντρογκμπά και ο κάθε ντρογκμπά έκανε το ακατόρθωτο, δεν ήταν κωλοφαρδία αλλά μεγαλείο.

  4. #64
    Senior Member MaX Payne's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    2,105

    2 στους 2 ERίτες συνιστούν το ποστ ετούτο.

    Default

    εσυ βλεποντας την περσινη τσελσι ενιωσες οτι ξεσκισε τους αντιπαλους;
    θα την μνημονευουμε σαν κατι φοβερο στα χρονια που θαρθουν;

    σαν μπαλα λεμε
    καμια σχεση η πορτο που μου λες η' η μονακο εκεινης της χρονιας και τα ματς που ειχαν γινει τοτε
    με την περσινη τσελσι
    περα απο τα ματς με μπαρτσελονα μει ναπολι και μπενφικα ηταν εικονα ομαδας που θαπαιρνε τσ λ?

    το πηρε μαγκια της αλλα οχι οτι ξεσκισε

  5. #65
    You are my detonator. Phantom Duck's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Forever War
    Posts
    10,976

    2 στους 2 ERίτες συνιστούν το ποστ ετούτο.

    Default

    προφανώς δεν τους ξέσκισε στ' αλήθεια, προφανώς θα μνημονεύουμε το περσινό τσ λ, αυτό έλειπε. τη στιγμή που ο ντρογκμπά έπαιξε ΑΜΥΝΑΡΑ στα 34 του εγώ ανατρίχιασα, όσες 5άρες και να δω από τα φαβορί αυτά τα ματς είναι που σου μένουν.

  6. #66
    Subspecies: Κώλος Κωλαράκι Τορνευτό's Avatar
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Ανάμεσα στο Irkutsk και το Yakutsk
    Posts
    2,113

    0 στους 3 ERίτες συνιστούν το ποστ ετούτο.

    Default

    de diafonei kaneis me auto to apopano filtate phantom duck, alla paramenei to pio kolofardo champions league meta tis liverpool pou na xtupas ton kolo sou
    kai epaixe skatenia mpala. gi auto kai oloi to thumomaste.

    "xeskise ti barcelona tou messi kai ti bayern"

    ki auto alismonito tha meinei

  7. #67
    ΑΓΑΠΗΣΑ ΤΟ SLUDGE GG*'s Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    3,987

    2 στους 5 ERίτες συνιστούν το ποστ ετούτο.

    Default

    μωρη ορθια κουραδα θα βαλεις κανα φραγκο να παρουμε χαφ
    ή θα την βγαλουμε με τον γατουλη τον μασαντο και τον μοντεστο??
    ΚΟΚΚΑΛΙΚΟ ΚΤΗΝΟΣ

    http://www.youtube.com/watch?v=NxsVERUpM6I

  8. #68
    Administrator KoiliaSamprela's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Αθενς
    Posts
    11,775

    3 στους 3 ERίτες συνιστούν το ποστ ετούτο.

    Default

    ΑΝ περνούσατε θα πέρνατε κατσουράνη
    Τώρα δεν περισσεύουν λεφτά
    Αλέξη, Αλέξη! Τελείωνε , ΞΕΚΌΛΛΑ

  9. #69
    Blade Runner SpiritCrusher's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    a minor place
    Posts
    7,308

    2 στους 2 ERίτες συνιστούν το ποστ ετούτο.

    Default

    Επειδή ήμουν σίγουρος ότι ακόμα κι εσύ θα το άλλαζες, δωσε βάση:

    Quote Originally Posted by Κωλαράκι Τορνευτό View Post
    3 KAI LIGA HTAN, OLA STON PATO THS OMADAS POY PHRE TO PIO KOLOFARDO CH. L. APO TOTE POU VLEPO MPALA. OUST, EUXOMAI NA TO STHSOUME ME TOUS OUKRANOUS NA MEINETE STO SKATOLONDINO ARXIDIA
    Quote Originally Posted by Κωλαράκι Τορνευτό View Post
    Quote Originally Posted by SpiritCrusher View Post
    Τι κωλόφαρδο μωρέ.
    Mporeis na exeis tin apopsara sou ki esy kai osoi moutzosoun, alla prota vres poreia omadas pou na pire to Champions League kai na to axize ligotero apo tin Chelsea tou 2012, kai meta ta leme.
    ...κάτι που κράτησε για 1 μόνο ποστ, ωραίος

    Quote Originally Posted by Κωλαράκι Τορνευτό View Post
    1. Dexomai mono tin Liverpool, kai nai, exeis dikio gia ti Liverpool
    Το οποίο τώρα που το σκέφτομαι παίζει να σου έχει μείνει έτσι επειδή είναι η Θλιβερπουλ.

    Quote Originally Posted by Κωλαράκι Τορνευτό View Post
    de diafonei kaneis me auto to apopano filtate phantom duck, alla paramenei to pio kolofardo champions league meta tis liverpool pou na xtupas ton kolo sou
    kai epaixe skatenia mpala. gi auto kai oloi to thumomaste.
    Το Chelsea - Bayern ήταν ματσάρα. Τέτοιο πάθος που βγήκε σε αυτό το ματς και η όλη υπέρβαση στο τέλος το έκαναν πιο εντυπωσιακό από τον τυχαίο-5-0-τελικό. Αυτό σου λέει και ο φάντομ ντακ και του λες πως 1) δεν διαφωνεί κανείς 2) έπαιξε σκατένια μπάλα. Ότι να'ναι.
    Με βάση τις συνθήκες (κόκκινες κτλ.) έπαιξαν τέλεια μπάλα.
    Εν κατακλείδι το πρόβλημα είναι πως ενώ "εγώ και κάποιοι που σε μουτζώνουν" μπορούμε να έχουμε τις αποψάρες μας, δυστυχώς μπορείτε κι εσείς, ενώ δε θα έπρεπε
    <menumission> otan fas klwtsia sth mapa pou 8a sou meinei a3exasth 8a to prosexeis to stomataki sou kalutera peoroufhxtra
    <menumission> eunouxismenh orka

  10. #70
    Ryan Gosling zihuatanejo's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Islington.
    Posts
    1,665

    4 στους 4 ERίτες συνιστούν το ποστ ετούτο.

    Default

    To άξιζε δηλαδή η Τσέλσι επειδή ο Nτρογκμπά ήταν εξαιρετικό δεξί μπακ στο παιχνίδι με την Mπάρτσα;

    Όταν πήγε μέσα στη Νάπολι και έφαγε 3 (ανεξάρτητα του τι έγινε στο bridge μετά) και δεν ήξερε από πού και πότε θα φάει το επόμενο, τότε έλεγες "να, μια ομάδα που μπορεί μεν να την έχει πάρει η πούτσα του Καβάνι παραμάζωμα, αλλά την πιστεύω ότι μπορεί να συνεχίσει μέχρι τον τελικό" ή "ΜΩΡΗ ΠΑΙΧΤΑΡΑ ΚΑΒΑΝΙ ΠΑΡΤΟ ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ ΤΟ ΤΣΟΥΛΟΥ";

  11. #71
    untitled unmastered tssks's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Location
    δενεχωπουναπαω
    Posts
    1,485

    3 στους 5 ERίτες συνιστούν το ποστ ετούτο.

    Default

    το άξιζε επειδή ακριβώς πήγε έφαγε 3 στη Νάπολι και μετά της έδωσε 4 να θυμάται
    και το άξιζε επειδή με 10 παίκτες πέταξε 2 γκολάρες μέσα στο μπουρδέλο του καμπνου κι ας μη έπαιξε μπάλα

  12. #72
    γκεστάλ nothingman's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    καβάλα στο δελφίνι
    Posts
    5,927

    1 στους 3 ERίτες συνιστούν το ποστ ετούτο.

    Default

    ευχαριστούμε το γραφικό Κωλαράκι και περνάμε στο γραφικό Σάββα από τους Αμπελόκηποι, σε ακούμε Σάββα:
    "Εμείς τιμήσαμε στο Καραϊσκάκη τον Παπαδόπουλο αλλά αυτός με τις δηλώσεις και την συμπεριφορά του δεν ανταπέδωσε την ευκαιρία που του έδωσε ο Ολυμπιακός για να αναδειχθεί. Που θα ήταν τώρα ο Παπαδόπουλος χωρίς τον Ολυμπιακό; Εμείς, η διοίκηση, πιέζαμε τον Κετσπάγια να τον βάζει να παίζει και να δείξει τα προσόντα του. Και αυτό το πάθος που έμαθε να βγάζει φορώντας την φανέλα του Ολυμπιακού, δεν είναι σωστό να το χρησιμοποιεί εναντίον της πρώην ομάδας του".
    ~
    "Why didn't it kill him?" she said.
    "Unforgivably sloppy workmanship at the hand grenade factory," I said.
    ~

  13. #73
    You are my detonator. Phantom Duck's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Forever War
    Posts
    10,976

    1 στους 1 ERίτες συνιστούν το ποστ ετούτο.

    Default

    ίσως πίεσαν και το ραούλ να πάει στη σάλκε για να μάθει ο κυριάκος από τον καλύτερο στις προπονήσεις

  14. #74
    Subspecies: Κώλος Κωλαράκι Τορνευτό's Avatar
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Ανάμεσα στο Irkutsk και το Yakutsk
    Posts
    2,113

    0 στους 1 ERίτες συνιστούν το ποστ ετούτο.

    Default

    Quote Originally Posted by SpiritCrusher View Post
    Επειδή ήμουν σίγουρος ότι ακόμα κι εσύ θα το άλλαζες, δωσε βάση:

    Quote Originally Posted by Κωλαράκι Τορνευτό View Post
    3 KAI LIGA HTAN, OLA STON PATO THS OMADAS POY PHRE TO PIO KOLOFARDO CH. L. APO TOTE POU VLEPO MPALA. OUST, EUXOMAI NA TO STHSOUME ME TOUS OUKRANOUS NA MEINETE STO SKATOLONDINO ARXIDIA
    Quote Originally Posted by Κωλαράκι Τορνευτό View Post

    Mporeis na exeis tin apopsara sou ki esy kai osoi moutzosoun, alla prota vres poreia omadas pou na pire to Champions League kai na to axize ligotero apo tin Chelsea tou 2012, kai meta ta leme.
    ...κάτι που κράτησε για 1 μόνο ποστ, ωραίος
    Ευχαριστω, αλλωστε το ποστ με τα ροζ τεραστια γραμματα ηταν η πιο σοβαρη δηλωση που εχω κανει ποτε και ειχα πει οτι δε θα την αλλαξω ποτε


    Quote Originally Posted by SpiritCrusher View Post
    Quote Originally Posted by Κωλαράκι Τορνευτό View Post
    1. Dexomai mono tin Liverpool, kai nai, exeis dikio gia ti Liverpool
    Το οποίο τώρα που το σκέφτομαι παίζει να σου έχει μείνει έτσι επειδή είναι η Θλιβερπουλ.
    Ειναι πολυ κοντα αυτα τα δυο Τσαμπιονς Λιγκ οσον αφορα ποιο ειναι το πιο ΚΩΛΟΦΑΡΔΟ, δεν εχει μεγαλη σημασια ποιο παει πρωτο και ποιο δευτερο.
    Πολυ ομορφο το ποστ σου, ειναι γεματο επιχειρηματα και κυριως προσπαθει να αποδειξει πως εχω λαθος με βαση οσα λεω για μπαλα και με κανενα αλλο κριτηριο

    Quote Originally Posted by SpiritCrusher View Post
    Quote Originally Posted by Κωλαράκι Τορνευτό View Post
    de diafonei kaneis me auto to apopano filtate phantom duck, alla paramenei to pio kolofardo champions league meta tis liverpool pou na xtupas ton kolo sou
    kai epaixe skatenia mpala. gi auto kai oloi to thumomaste.
    Το Chelsea - Bayern ήταν ματσάρα. Τέτοιο πάθος που βγήκε σε αυτό το ματς και η όλη υπέρβαση στο τέλος το έκαναν πιο εντυπωσιακό από τον τυχαίο-5-0-τελικό. Αυτό σου λέει και ο φάντομ ντακ και του λες πως 1) δεν διαφωνεί κανείς 2) έπαιξε σκατένια μπάλα. Ότι να'ναι.
    Με βάση τις συνθήκες (κόκκινες κτλ.) έπαιξαν τέλεια μπάλα.
    Εν κατακλείδι το πρόβλημα είναι πως ενώ "εγώ και κάποιοι που σε μουτζώνουν" μπορούμε να έχουμε τις αποψάρες μας, δυστυχώς μπορείτε κι εσείς, ενώ δε θα έπρεπε
    Kαι εδω που ξεκινας να μιλας για μπαλα, κατι πας να κανεις, αλλα το επιχειρημα σου για το αν ηταν κωλοφαρδο το περσινο τροπαιο που πηρε η Τσελσι με το φοβερα θεαματικο ποδοσφαιρο ειναι πως το Μπαγερν - Τσελσι ηταν ματσαρα και προτιμοτερο απο το να κερδιζε καποια ομαδα 5-0, κατι με το οποιο φυσικα συμφωνω μερικως (εχουμε δει πολλα και πολυ καλυτερα ματς), και το οποιο δεν εχει καμια σχεση με την πρωταρχικη μου δηλωση φυσικα. "Με βαση τις συνθηκες επαιξαν μπαλαρα" . Δηλαδη αν πηγαινε στον τελικο η Δοξα Δραμας (συμπαθης κατα τα αλλα ομαδα) και επαιζε με αντιπαλο την Ρεαλ Μαδριτης και κρατουσε το 0-0 για 120 λεπτα με 11 παικτες σχεδον πανω στη γραμμη, θα ηταν ΤΕΛΕΙΑ ΜΠΑΛΑ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΒΑΣΗ ΤΙΣ ΣΥΝΘΗΚΕΣ ΘΑ ΕΙΧΕ ΠΑΙΞΕΙ ΜΠΑΛΑΡΑ. Εν κατακλειδι, αφου προφανως εθεσες το φοβερο επιχειρημα σου για την ποιοτητα της Τσελσι και γιατι δεν ηταν το πιο κωλοφαρδο το τροπαιο που πηρε, το γυρνας στο κατα ποσο εχω το δικαιωμα εγω ή καποιος που διαφωνει με την αποψαρα σου (με τα φοβερα επιχειρηματα που κρατησαν... μιση γραμμη, κι αυτη ακυρη) να την εκφραζουμε. Μπραβο και σε σενα λοιπον

    Και καλα εγω, ειμαι γραφικος και ειμαι επιτηδες γραφικος, αυτα που λεει ο Μαξ Πεην και ο ζιχουατανεχο τα περνατε ετσι επειδη σταρχιδια σας κιολας να απαντησετε σοβαρα ε? Α οχι, απαντησε ο τσσκς, ο μεγαλυτερος αντιμπαρτσελονιστας εδω μεσα μαζι με σενα

  15. #75
    πελοπ/σιακή λέρα attila's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    στον αριστερισμο της παρθενου
    Posts
    4,222

    3 στους 4 ERίτες συνιστούν το ποστ ετούτο.

    Default

    ρεσιταλ μαλακιας στην τελευταια σελιδα.
    ολες οι ομαδες που πηραν το τσαμπιονς λιγκ το αξιζαν.ειτε ειχαν 100% κατοχη και 100 κλασσικες ευκαιριες ειτε επαιζαν ταμπουρι.
    και ελεος ρε μαλακες να πουμε ποιος δεν πανηγυριζε τα γκολ της ελλαδας το 2004?

Similar Threads

  1. ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2012-2013
    By freak brother in forum Athletics
    Replies: 629
    Last Post: 05-09-2013, 21:46
  2. Premier League 2012-2013
    By Kelldorain in forum Athletics
    Replies: 163
    Last Post: 24-06-2013, 13:06
  3. Prediction League - Super League 2012-2013
    By Kelldorain in forum Athletics
    Replies: 524
    Last Post: 21-04-2013, 17:51
  4. CHAMPIONS LEAGUE 2011-2012
    By MaX Payne in forum Athletics
    Replies: 400
    Last Post: 20-05-2012, 23:01
  5. Replies: 38
    Last Post: 25-04-2012, 21:44

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •