Page 15 of 42 FirstFirst ... 5131415161725 ... LastLast
Results 211 to 225 of 630

Thread: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2012-2013

  1. #211
    survivor scarecrow's Avatar
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    above the sea of fog
    Posts
    2,254

    3 στους 3 ERίτες συνιστούν το ποστ ετούτο.

    Default

    Κάποιος να κάνει gif τον Ρότσα να χοροπηδάει στην ευκαιρία του Πετρόπουλου ε!

  2. #212

    9 στους 9 ERίτες συνιστούν το ποστ ετούτο.

    Default

    Γενικά πιστεύω ήμασταν λίγο καλύτεροι από τον γαυρο, παρά το ξελίγωμα της Πέμπτης. Περίμενα να ψοφήσουν οι παίκτες μετά το 70 αλλά ακολουθούσαν καλά τα τρεξίματα των γαυρων. Δίκαιο το 2-2 και μάλλον επιτυχία αν δει κανείς τα προβλήματα της ομάδας. Όταν το καλύτερο φορ του πρωταθλήματος μαρκάρεται από έναν 19χρονο και τον Λουκά, το ότι παίξαμε όπως παίξαμε είναι θετικό.

    Επειδής είδα τίτλους (δεν μπαίνω καν στον κόπο να διαβάσω τα άρθρα) ότι ο Αλαφούζιον πάλι φωνάζει, έχω να πω πως τσουρέκια.
    Neon Dreamers Nevermore Fan Club

  3. #213
    For Science,You Monster. Ethereal's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    afk
    Posts
    1,427

    3 στους 3 ERίτες συνιστούν το ποστ ετούτο.

    Default

    πεθανα με μαρκαρισμα βυντρα στο πρωτο γκολ του γαυρου...απλωμενο χερι σε στυλ "μη περασεις" και αυτο ηταν ολο.κατα τ'αλλα χαρης μαυριας

  4. #214
    Senior Member ion_storm's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    The Void
    Posts
    1,345

    2 στους 2 ERίτες συνιστούν το ποστ ετούτο.

    Default

    Quote Originally Posted by Odonian View Post
    Γενικά πιστεύω ήμασταν λίγο καλύτεροι από τον γαυρο, παρά το ξελίγωμα της Πέμπτης. Περίμενα να ψοφήσουν οι παίκτες μετά το 70 αλλά ακολουθούσαν καλά τα τρεξίματα των γαυρων. Δίκαιο το 2-2 και μάλλον επιτυχία αν δει κανείς τα προβλήματα της ομάδας. Όταν το καλύτερο φορ του πρωταθλήματος μαρκάρεται από έναν 19χρονο και τον Λουκά, το ότι παίξαμε όπως παίξαμε είναι θετικό.

    Επειδής είδα τίτλους (δεν μπαίνω καν στον κόπο να διαβάσω τα άρθρα) ότι ο Αλαφούζιον πάλι φωνάζει, έχω να πω πως τσουρέκια.
    Γενικά καλά τα λες. Όντως με αυτην την ομάδα φτάσαμε να θεωρούμε επιτυχία την ισσοπαλία με τον γαύρο εντος έδρας κιόλας. Δίκαιο το αποτέλεσμα γιατί είμασταν και τυχεροί σε φάσεις γκολ του γαύρου, ΑΛΛΑ με την εξέλιξη στο τέλος του αγώνα εγώ λέω ρε τους κωλόφαρδους τους γαύρους γλίτωσαν την μοναδική τους ήττα φέτος. Όχι ότι έχει σημασία για εσωτερική κατανάλωση θα ήταν, αλλά κρίμα.
    I don't do drugs. I am drugs.

  5. #215

    5 στους 8 ERίτες συνιστούν το ποστ ετούτο.

    Default

    Νομίζω πως ο Αλαφούζος θεωρεί Προαιώνιο Χρέος Που Κυλά στο Αίμα Του το να γκρινιάζει αναδρομικά, ανεξαρτήτου αποτελέσματος. Μια εξίσου υγιής αντίδραση σε αυτό το ώριμο σκεπτικό είναι η νοσταλγική δήλωση Μαυροκουκουλάκη περί μη ύπαρξης παράγκας στο ελληνικό ποδόσφαιρ. Οι ανακοινώσεις της ΠΑΕ για οποιοδήποτε θέμα είναι επιπέδου γυμνασιακής συζήτησης και γενικά άμα είναι να γίνουμε Σάββας Θεοδωρίδης πείτε. Δεν αποσύρουμε τη στήριξη, αλλά μια εκεί αηδία αναδύεται σαν τον Ρονάλντο στην επίθεση.

    Αγωνιστικά ο Ολυμπιακός δεν έτρεξε ιδιαίτερα, σαν να μην κυνηγούσε κάτι, δεν άλλαζε τον κωμικό χτες Φουστέρ, δεν έβαλε τον Μήτρογλου έναντι του κουρασμένου (από το 60' και μετά) Ρόναλντ Τζε Μπουρ, εξαφανίστηκε λίγο στο β' ημίχρονο, γενικώς στα αρχίδια του του Ολυμπιακού, να μην χάσει ήθελε, δεν έχασε. Ακούω πως υπάρχουν νεύρα προς τον Ζαρντίμ. Ξέρω γω; Είναι τόσο γαμάτο πρωτάθλημα, που ο Βαγγέλης βάζει πρόστιμο στους παίχτες άμα δεν νικάνε. "εγώ σας το αγοράζω, εσείς δεν νικάτε; πρόστιμο"

    Εμείς πάλι, υπήρξαμε η ίδια τραγική ομάδα των τελευταίων ετών, αλλά λίγο πιο βελτιωμένη. Ο βελτιωμένος τραγικός Παναθηναϊκός έχει μια άμυνα πιο άδεια από ποτέ και γενικά ένα σύνολο, που όσο καλά και αν το στήσεις (όπως έκανε χτες ο Ρότσα που τον αγαπάμε), σε ένα μήνα έρχονται οι ισοπαλίες με τις Βέροιες. Σε γενικές γραμμές, δεν υπάρχουν αμυντικοί, μέσοι και επιθετικοί. Τουλάχιστον έτρεξαν λίγο, με Φερέιρα ήμασταν φάντασμα τραγικής ομάδας. Ο Βιτόλο εκατό βιαστικές ενέργειες, τον Ζεκά τον βρίζουν αλλά παραδόξως τον συμπάθησα εχτές, ο Μαυρίας ωραίος, Σπυροπετροτριανταφυλόπουλοι πρέπει πούλο σαν το επώνυμό τους, ενώ τον Βύντρα τον έχω συνηθίσει/αποδεχτεί πια ως μόνιμο παράγοντα αμυντικής αστάθειας. Δεν γίνεται οι άλλοι να παίζουν με Τζεμπούρ/Μήτρογλου και να μην καταδέχονται καν να βάλουν τον έναν, εμείς να παίζουμε με Τοτσέ και Πετρόπουλο και να λήγει 2-2, και να θεωρείται επιτυχία.

    Γενικά έπρεπε να μπει το παστέλι γύρω στο 90, να είχαμε μια νίκη γοήτρου σε μια εντελώς νεκρή περίοδο για την ομάδα

    **important update
    η διακοπή γιατί έγινε σε μια φάση; από 35 μοίρες γωνία στην LG των χαλασμένων ηχείων του Καφενείου που το είδα, δεν έβγαλα κάποια άκρη
    Last edited by carheart; 10-12-2012 at 11:13.

  6. #216
    Senior Member 00i00's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    11,120

    0 στους 1 ERίτες συνιστούν το ποστ ετούτο.

    Default

    πτωση τασης

  7. #217
    Rad Child Nasum's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Gomorrah
    Posts
    2,332

    4 στους 4 ERίτες συνιστούν το ποστ ετούτο.

    Default

    Δε νομίζω ότι ο Ζαρντίμ έστησε λάθος τον γαύρο. Σου λέει παίζω εκτός έδρας με τον αιώνιο, ανεβασμένο ψυχολογικά και αγωνιστικά, ο οποίος προέρχεται από μια καλή εμφάνιση εκτός έδρας με τον τεταρτοπέμπτο της Αγγλίας. Ο καλύτερος τρόπος να χτυπήσεις τον ΠΑΟ είναι με γρήγορες αντεπιθέσεις, ένα σημείο στο οποίο η σχεδόν πρόχειρη άμυνα μας υστερεί. Ο Βιτόλο είναι σκασμένος και οι Σισοκό/Ζέκα επιθετικογενή 8άρια. Οπότε όλο και κάποιος διάδρομος θα υπάρξει για τον Αμπντούν ή τον Φουστέρ. Ο Ιμπαγάσα μπορεί να βοηθήσει σε αυτό αλλά δεν είναι σε θέση να παίξει σε φουλ ρυθμό για ολόκληρο παιχνίδι στην ηλικία του. Ο Μασάδο είναι ανέκδοτο και αυτό προκαλεί εντύπωση γιατί προέρχεται από γεμάτες σεζόν και με καλές εμφανίσεις με την Τουλούζ.

    Στα δικά μας. Τραγική αντίδραση του 24 στο πρώτο γκολ του γαύρου. Του ξέφυγε ο Τζεμπούρ στεγνά μπροστά στα μάτια του και αντί να κάνει ΚΑΤΙ για αυτό, δείχνει. Τι δείχνεις ρε αγόρι μου; "ΠΡΟΣΟΧΗ! ΠΟΥΤΣΑ;"
    Για τον Τριανταφυλλόπουλο διαφωνώ με Κάρχαρτ, είναι πιτσιρικάς σε νευραλγική θέση, φαίνεται να δουλεύει πολύ και είναι λογικό να μην ξέρει σε πολλές περιπτώσεις που να σταθεί στον αγωνιστικό χώρο ή να κάνει επιπόλαια λάθη. Το ίδιο ισχύει και για τον Χάρη, ο οποίος κάνει άλματα προόδου και ελπίζω να μην πέσει στην παγίδα του Έλληνα_ποδοσφαιριστή. Δείχνει μετρημένο παιδί πάντως, μακάρι να μην με διαψεύσει.
    Όσον αφορά τον Πετροάουτ, όχι ότι μου φταίει σε τίποτα, αλλά ρε πούστη μου, του έχει δοθεί χιλιάδες φορές η ευκαιρία να εξιλεωθεί και αυτός δεν το κάνει. Η χθεσινή φάση είναι σοκαριστική πραγματικά, κλασσική ευκαιρία στο 5x5 που όποιος την χάνει μετά δεν τον ξαναφωνάζουμε για μπάλα. Το ότι είναι επιπέδου Γ' Εθνικής το γνωρίζει και ο ίδιος, φαίνεται από την μηδαμινή αυτοπεποίθηση του, αλλά όταν δηλώνει "Δεν ξέρω γιατί ήμουν τόσο καιρό στη ναφθαλίνη" επειδή έβαλε ένα γκολ στον Πανιώνιο είναι να απορείς.
    Για το 31 αρνούμαι να σχολιάσω.
    Мама Люба давай, давай, давай


  8. #218
    Administrator KoiliaSamprela's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Αθενς
    Posts
    11,775

    2 στους 3 ERίτες συνιστούν το ποστ ετούτο.

    Default

    μπορεί όλοι εμείς να το θέλουμε, αλλά τα "κεφάλια" θα βολευτούν και θα το πάνε αλλιώς
    Αλέξη, Αλέξη! Τελείωνε , ΞΕΚΌΛΛΑ

  9. #219
    Οργισμένος Βαλκάνιος Pinatero's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    TERRA ROSSA
    Posts
    5,779

    0 στους 1 ERίτες συνιστούν το ποστ ετούτο.

    Default

    για πειτε κανα λαιβ στριμινγκ
    αιγινιακος - παοκ???
    ..Γω νόμιζα πως ήσασταν ο Σπουδαίος Θεός, ο Μεγαλοδύναμος
    αλλά σεις δεν είστε παρά ένα ειδωλάκι, ένας κόπανος με γραβάτα
    Σκύβω ήδη να πιάσω το κέρατο
    που χω κρυμμένο στα σταράκια μου...


    http://justaburn.blogspot.gr/
    http://www.facebook.com/pages/Nights...70783152963345
    http://www.downtunedmag.com/p/downtuned-radio.html
    https://www.facebook.com/1000modsFanClub

  10. #220
    Senior Member freak brother's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    στο πρωινο του e.r
    Posts
    28,905

    2 στους 3 ERίτες συνιστούν το ποστ ετούτο.

    Default

    Τρομερά πράγματα! Ο Τσοκάνης που ήταν να βγει έξω για να μπει ο Καραπέτσας ήρθε από το ντουζ με σαπουνάδα στα μαλλιά!
    σηκωσες λιγο την μπλουζιτσα και υποψιαστηκα οτι εισαι ο φρικ. Σε λιγα δευτερολεπτα ειχα μαθει την τραγικη αληθεια.Δεν ξερω αν προσεξες την απογοητευση στo προσωπο μου..
    http://stresss.deviantart.com
    http://www.myspace.com/posteke
    Yesterday 19:29 <menumission> de mporeis na kaneis ignore ton eauto sou sto tsat molis to dokimasa

    στο θεωρητικό παρκούρ δίνω οστά και σάρκα,απο εμπόδιο σ΄ εμπόδιο πετάγομαι για πλάκα Άκου τον Φόρη and don't worry

  11. #221
    314222 Mitsmann's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    το πρωι μαθητρια, το βραδυ τορνοι.
    Posts
    20,004

    8 στους 9 ERίτες συνιστούν το ποστ ετούτο.

    Default

    "Τι χτυπαω??"

    "Ενα μονο με ελιες. Και ενα μονο με πατατες."

  12. #222

    Default

    Neon Dreamers Nevermore Fan Club

  13. #223
    Administrator KoiliaSamprela's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Αθενς
    Posts
    11,775

    2 στους 4 ERίτες συνιστούν το ποστ ετούτο.

    Default

    Quote Originally Posted by Odonian View Post
    ΑΣΕ ΤΙ ΠΙΠΕΣ ΚΑΙ ΣΥ
    ΟΡΓΑΝΩΜΈΝΟ ΝΑ ΜΑΣ ΡΊΞΕΤΕ ΕΙΝΑΙ

    Spoiler
    Αλέξη, Αλέξη! Τελείωνε , ΞΕΚΌΛΛΑ

  14. #224

    1 στους 4 ERίτες συνιστούν το ποστ ετούτο.

    Default

    Μαφτά και μαφτά, η ιστορία θα γράψει αήττητο double.

    edit: http://www.soccerplus.gr/vipiece/31415

    ωραίος, το συνεχίζει: http://www.gazzetta.gr/podosfairo/ar...-o-paratiritis

    και το αναμενόμενο happy end: http://www.soccerplus.gr/article/ath...-tin-panaxaiki

    Δεν έχει μείνει και κανένας γαυρος στο forum να μου "εξηγήσει".
    Last edited by Odonian; 31-12-2012 at 19:17.
    Neon Dreamers Nevermore Fan Club

  15. #225
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    1,233

    1 στους 3 ERίτες συνιστούν το ποστ ετούτο.

    Default

    Ρε κουφάλες αεκτζήδες, πώς στο καλό καταφέρνετε και παίρνετε φορολογική ενημερότητα με χρέη πολλαπλάσια άλλων; Ε βέβαια, πώς να πάει μπροστά ο τόπος;

Similar Threads

  1. Premier League 2012-2013
    By Kelldorain in forum Athletics
    Replies: 163
    Last Post: 24-06-2013, 13:06
  2. ROADBURN 2013
    By regularpaul in forum Live & Events Talk
    Replies: 25
    Last Post: 09-05-2013, 19:18
  3. ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2011 - 2012
    By Odonian in forum Athletics
    Replies: 805
    Last Post: 28-06-2012, 15:54
  4. ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2010 - 2011.
    By Amnesiac. in forum Athletics
    Replies: 2308
    Last Post: 11-07-2011, 18:11
  5. ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2007-2008
    By FIXXXER in forum Athletics
    Replies: 26
    Last Post: 28-06-2007, 18:38

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •