Page 6 of 18 FirstFirst ... 4567816 ... LastLast
Results 76 to 90 of 258

Thread: Δεξιά Πολυκατοικία

  1. #76
    Administrator KoiliaSamprela's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Αθενς
    Posts
    11,775

    Default

    ή το account το χειρίζεται ο ΣΥΡΙΖΑ ή ο μπακογιάννης Jr
    Αλέξη, Αλέξη! Τελείωνε , ΞΕΚΌΛΛΑ

  2. #77
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    654

    Default

    Χρειαζόμαστε και τον ακρογωνιαίο λίθο του οικοδομήματος όμως που λέγεται ΑΝ.ΕΛ.
    Μόνος ο Άλεξ μπορεί;

  3. #78
    Senior Member atom_smasher's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Copenhagen
    Posts
    8,090

    Default

    έτσι όπως το πάει ο χαζ-κ-ούλης δεν θα χρειαζεται τους ανελ σύντομα.
    1) e4, c5
    2) Νf3

  4. #79
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    654

    Default

    Ξεχνάς τη Φωφάρα που θα κόψει ψηφοφόρους από τον Σύριζα.

  5. #80
    Administrator KoiliaSamprela's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Αθενς
    Posts
    11,775

    Default

    Quote Originally Posted by Λασπόνερα View Post
    Ξεχνάς τη Φωφάρα που θα κόψει ψηφοφόρους από τον Σύριζα.
    Μπα, οι ψηφοφόροι συριζα (όσο ξενερωμένοι και αν είναι) δεν παίζει να το ρίξουν νδ/πασοκ.
    Στην ΝΔ την έπεσε το σκοτεινό ιντερνετ της Φωφάρας και συγκεκριμένα στον μπουμπούκο.
    Άποψη μου είναι ότι οι συριζαίοι ψηφοφόροι θα έχουν 3 επιλογές, πάλι συριζα Ή αποχή Ή κάτι που να μοιάζει με αριστερά. Η μετατόπιση προς νδ-πασοκ θα είναι κάτω από 2%-3% άσχετο με τις μαλακίες που θα πουν οι δημοσκόποι, ξέρω καλύτερα
    Αλέξη, Αλέξη! Τελείωνε , ΞΕΚΌΛΛΑ

  6. #81
    Senior Member atom_smasher's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Copenhagen
    Posts
    8,090

    Default

    Quote Originally Posted by Λασπόνερα View Post
    Ξεχνάς τη Φωφάρα που θα κόψει ψηφοφόρους από τον Σύριζα.
    ποια;
    1) e4, c5
    2) Νf3

  7. #82
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    654

    Default

    Τί ποια; Τη γνωστή ηγέτιδα της κεντροαριστεράς. Η κεντροαριστερά δεν το ξέρει όμως.

    Σαμπρέλα τί ξέρεις; έχεις ινσαιντ πληροφορίες για το εκλογικό σώμα του σύριζα;
    Επίσης δεν υπάρχει δεδομένος ψηφοφόρος, όπως λες, οι ψηφοφόροι του σύριζα, τί πάει να πει αυτό; Πού ήταν αυτοί πριν 10 χρόνια; Πρασινομπλε ήταν, οπότε πολύ εύκολα ένα σεβαστό ποσοστό μπορεί αν βρει άλλη λύση να μεταφερθεί εκεί.

    Θα δείξει βεβαίως γιατί όπως ειπώθηκε, αν "πάει καλά" το πράγμα και κάνουμε καμιά ηρωική έξοδο από τα μνημόνια επί συριζοανέλ, και γλυκαθεί έστω και στο ελάχιστο το πορτοφόλι μας, μόνιμος πρωθυπουργός θα γίνει.

  8. #83
    Mujahideen Taliban's Avatar
    Join Date
    Jan 2014
    Location
    Παρατηρητήριο Άγριων Αρτιγώνων
    Posts
    800

    Default

    αυτο με τη μανδρα μαλακες ειναι για να το στελνεις σε οποιον θεωρει τον μητσοτακη καλυτερο απο τον αλεξακη. Γενικα δεν ξερω αν πρεπει να γελαμε η να κλαιμε που εχουμε τετοιους μαλακες για "αιχμη του δορατος" στη πολιτικη.
    "Καλό ταξίδι Ντέζο... Μπορεί πλέον να έγινες "Τέζος" αλλά η εκδίκηση είναι κοντά... Τον ξέρω τον πούστη που σου προσέφερε φόλα... Ούτε πινακίδες δεν έχει στα κωλάμαξά του... Και έχει και κληρονόμες δυο αγελάδες κόρες... Θα μου το πληρώσει.. Να μου φιλήσεις τη μαμά Ντέζη και το φίλο Αρμάν..."

  9. #84
    Administrator KoiliaSamprela's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Αθενς
    Posts
    11,775

    Default

    Quote Originally Posted by Λασπόνερα View Post
    Τί ποια; Τη γνωστή ηγέτιδα της κεντροαριστεράς. Η κεντροαριστερά δεν το ξέρει όμως.

    Σαμπρέλα τί ξέρεις; έχεις ινσαιντ πληροφορίες για το εκλογικό σώμα του σύριζα;
    Επίσης δεν υπάρχει δεδομένος ψηφοφόρος, όπως λες, οι ψηφοφόροι του σύριζα, τί πάει να πει αυτό; Πού ήταν αυτοί πριν 10 χρόνια; Πρασινομπλε ήταν, οπότε πολύ εύκολα ένα σεβαστό ποσοστό μπορεί αν βρει άλλη λύση να μεταφερθεί εκεί.

    Θα δείξει βεβαίως γιατί όπως ειπώθηκε, αν "πάει καλά" το πράγμα και κάνουμε καμιά ηρωική έξοδο από τα μνημόνια επί συριζοανέλ, και γλυκαθεί έστω και στο ελάχιστο το πορτοφόλι μας, μόνιμος πρωθυπουργός θα γίνει.
    παρακολουθώ λόγο ιδιότητας την σφυγμομέτρηση του εκλογικού σώματος.
    Συμφωνούμε ότι κατά κύριο λόγο συριζα ψήφισαν οι πασοκ? Οι πασόκ που έφυγαν δεν γυρίζουν πίσω, όπως δεν γύρισαν στο κκε τότες.
    Για όλους αυτούς τους πρώην πασόκους, ζουν στην φάση "δημοκρατικές δυνάμεις" και δεξιά, σορρυ και δεν το λέω ειρωνικά, αλλά δεν ξέρω πόσο χρονών είσαι και αν το θυμάσαι. Που σημαίνει ότι ο πασόκος (νυν και πρώην ) δεν τον ρίχνει στην δεξά. Όσοι ήταν ν το ρίξουν δεξά το έκαναν το '85 , οι υπόλοιποι -θεωρώ, και λόγο ιδιότητας έχω δίκιο- είναι αμελητέα ποσότητα
    Αλέξη, Αλέξη! Τελείωνε , ΞΕΚΌΛΛΑ

  10. #85
    Ξυδόμπαρμπας Raven Lord's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    100% τυρί
    Posts
    19,920

    Default

    Quote Originally Posted by Taliban View Post
    αυτο με τη μανδρα μαλακες ειναι για να το στελνεις σε οποιον θεωρει τον μητσοτακη καλυτερο απο τον αλεξακη.
    εδώ να σημειώσω ότι η διπλωματική του αλέξη είναι για τα ρέματα της αττικής
    ήμουν στην παρουσίαση.
    Rock or Nothing

  11. #86
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    654

    Default

    Έλα ρε τί σόρρυ....
    Το '77 είμαι σχεδόν 41.
    Δεν είπα οτι η Φώφη θα γίνει δεύτερο κόμα, η απάντησή μου ήταν για το σχόλιο του άτομ που έλεγε οτι ο Αλέξης δε θα χρειάζεται τους ανέλ. Και είπα οτι πιστεύω πως η Φώφη θα κόψει ποσοστό αξιοσέβαστο ώστε να μη μπορεί να κάνει αυτοδυναμία.
    Ένα 4-5% τουλάχιστον μπορεί να το κόψει πιστεύω, υποθέσεις κάνουμε βέβαια.
    Τα 45άρια του 81 δεν ήταν από κκέδες που δε γύρισαν μετά πίσω.

    Τέλος πάντων, τα επόμενα 2 χρονάκια θα είναι κρίσιμα, ποια δεν ήταν θα μου πεις, για να δούμε αν και πώς θα απαλλαγούμε από τα μνημόνια και με ποια φόντα θα προχωρήσουμε. Από εκεί και πέρα κρίνει ο καθένας ποιος είναι ικανότερος.

    Ταλιμπάν για να κλαίμε είναι.
    Υ.Γ. το κκε στην καρακοσμάρα του

  12. #87
    Mujahideen Taliban's Avatar
    Join Date
    Jan 2014
    Location
    Παρατηρητήριο Άγριων Αρτιγώνων
    Posts
    800

    Default

    Quote Originally Posted by Raven Lord View Post
    Quote Originally Posted by Taliban View Post
    αυτο με τη μανδρα μαλακες ειναι για να το στελνεις σε οποιον θεωρει τον μητσοτακη καλυτερο απο τον αλεξακη.
    εδώ να σημειώσω ότι η διπλωματική του αλέξη είναι για τα ρέματα της αττικής
    ήμουν στην παρουσίαση.



    Spoiler
    exeis skeftei pote oti auta ta pramata isws na mhn einai tuxaia?
    "Καλό ταξίδι Ντέζο... Μπορεί πλέον να έγινες "Τέζος" αλλά η εκδίκηση είναι κοντά... Τον ξέρω τον πούστη που σου προσέφερε φόλα... Ούτε πινακίδες δεν έχει στα κωλάμαξά του... Και έχει και κληρονόμες δυο αγελάδες κόρες... Θα μου το πληρώσει.. Να μου φιλήσεις τη μαμά Ντέζη και το φίλο Αρμάν..."

  13. #88
    Ξυδόμπαρμπας Raven Lord's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    100% τυρί
    Posts
    19,920
    Rock or Nothing

  14. #89
    Ξυδόμπαρμπας Raven Lord's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    100% τυρί
    Posts
    19,920

    Default

    και συνεχίζουμε να παρακολουθούμε με ενδιαφέρον την επιβεβαίωση των προβλέψεων... http://news247.gr/eidiseis/politiki/...a.5063841.html
    Rock or Nothing

  15. #90
    Ξυδόμπαρμπας Raven Lord's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    100% τυρί
    Posts
    19,920

    Default

    κάτι ακούγεται και για βίντεο με χρηματισμούς... ξέρω ότι κανείς δε θα πάθει τίποτα... άντε στην καλύτερη να βρεθεί κάποιος νέος τσοχατζόπουλος να πληρώσει τη νύφη για όλους τους υπόλοιπους. ο μόνος λόγος που χαίρομαι είναι γιατί τα έλεγα σε έναν πίθηκο στο γραφείο από το 2015 με το πάρτυ που έγινε στο χώρο της υγείας και αυτός υπερασπιζόταν τον άδωνι και τους λοιπούς...
    Rock or Nothing

Similar Threads

  1. εκκλησία και δεξιά
    By Raven Lord in forum The Politics Of Ecstasy
    Replies: 96
    Last Post: 29-01-2019, 20:30
  2. Αριστερά - Δεξιά
    By Phoebus in forum The Politics Of Ecstasy
    Replies: 47
    Last Post: 02-07-2006, 16:27
  3. Τι ποιεί η δεξιά του Κυρίου;
    By Candiru in forum General Discussion
    Replies: 14
    Last Post: 14-05-2006, 23:06

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •