Page 4 of 19 FirstFirst ... 2345614 ... LastLast
Results 46 to 60 of 283

Thread: ΜΗΝΜΗΝ ΚΑΙ ΓΙΟΥΛΙ. για να τελειωνουμε με ΟΛΑ

  1. #46

    Default

    Λείπει post με φώτο cybernaut.
    All alone, or in twos,
    The ones who really love you
    Walk up and down outside the wall.
    Some hand in hand
    And some gathered together in bands.
    The bleeding hearts and artists
    Make their stand.
    And when they've given you their all
    Some stagger and fall, after all it's not easy
    Banging your heart against some mad bugger's wall.

  2. #47
    σεξιστής cybernaut's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    cyberia
    Posts
    2,030

    Default

    @MHNMHN
    κ εσύ αγόρι μου είχες πει

    για τα αλλα που αφηνεις να εννοηθουν με την παπαρια σου καλυτερα να μην επεκταθω γιατι θα γελασει και το παρδαλο αρκουδι και θα εκθεσω ατομα που δεν πρεπει
    το πες κ το κανες φίλος ! Παιξτο τωρα υπερανω κ βάλε λινκ για Εβραίους..

    η αποψη μου για σενα αλλαξε μετα την συναντηση μας στο σπιτι του Dythor, τοτε που μου κανες παραπονα ''μα ειναι δυνατον να με θεωρεις φασιστα?'' και αμεσως μετα να κοκορευεσαι για το οτι εδερνες μια κοπελιτσα
    δεν εκανα 'παραπονα' σε σενα, το θεωρουσα δεδομενο πως ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ πως δεν ειμαι. Γενικα μιλουσα για το ΕΡ.. το οποιο περεπιπτοντως σου χει παρει τα μυαλα ε.. Βρηκες καινουργιο νοημα ζωής..οσο για το "κοκορευεσαι" μπορεις να πεις τι εννοεις εστω περιγραφικα ? Ή ΠΑΛΙ απλα "μια μαλακια ειπαμε μωρε" ?


    Γνωριζετε πως στο General δεν ποστάρω ποτε. Καμιά μουσική καμιά ταινια, μια χαρα το ΕΡ για τετοια. Να ξεκαθαρισουμε μερικα πραματα κ τελειωνει το πανηγύρι
    "I am Ubik. Before the universe was, I am. I made the suns. I made the worlds. I created the lives and the places they inhabit; I move them here, I put them there. They go as I say, then do as I tell them. I am the word and my name is never spoken, the name which no one knows. I am called Ubik, but that is not my name. I am. I shall always be."


    www.monolith.gr

  3. #48
    ΑΓΑΠΗΣΑ ΤΟ SLUDGE GG*'s Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    3,987

    Default

    μου θυμισες τον διδασκαλο τωρα
    τα ποντικα ηταν χαμστερακια ή αρουρια?
    ΚΟΚΚΑΛΙΚΟ ΚΤΗΝΟΣ

    http://www.youtube.com/watch?v=NxsVERUpM6I

  4. #49
    Senior Member 00i00's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    11,120

    Default

    ok παμε μια σοβαρα...μερικες ερωτησεις...
    γιατι με αποκαλεις ΜΗΝΜΗΝ? υποψιαζομαι οτι κατι υποτιμητικο κρυβεται πισω απο αυτο αλλα δεν στροφαρω

    ποιοι ειναι οι ''κυβεριανοι'' οι οποιοι με σιχαθηκαν? οσοι γραφουν εδω μεσα δε με εχουν δειξει κατι τετοιο
    να φανταστω οτι ειναι ατομα που δεν μπαινουν εδω μεσα και απλα κανεις κ/π? αυτο ειναι αρκετα ΑΝΤΡΙΚΙΟ απο την στιγμη που δεν τα διαβαζω αρα δεν μπορω να υπερασπιστω τον εαυτο μου
    το νοημα της ζωης μου που βρηκα στο ΕΡ δεν ηταν ''νοημα ζωης'' με την αρνητικη εννοια οταν ημουν στο καναλι ΣΟΥ ε? τοτε ολα καλα
    παρεμπιπτωντως...γιατι απο τοτε που μπηκα εδω μεσα εριχνες συνεχεια μπηχτες?

    εξηγησε αν θες τα παρακατω ελεσντι...
    [15Dec11 20:00:50][cybernaut] re mlk den ntrepesai na les malakies gia mena ?
    [15Dec11 20:02:36][cybernaut] tes pa , epidh pote den exeis pei ti exei ginei apla na ekshghsw kati
    ειχα πει η οχι? (το παραπανω ηταν το επιστεγασμα οτι κατι παει λαθος με σενα)

    κι απο το ιδιο σεσσιον...
    15Dec11 20:04:25][cybernaut] allo to KWLO ER (pou thn exeis dei arxhgos sta paidakia k sy)
    ποιος ο λογος να γινεσαι ΡΕΖΙΛΙ λοιπον στα παιδακια?
    επισης...''αρχηγος''? μαλακα εχεις προβλημα

    γενικα που αποσκοπει το θρεντ που εκανες?
    τι ακριβως θελεις να πετυχεις? να με βγαλεις μαλακα? ΚΥΡΙΑ? αρχιδι? ΤΙ?

  5. #50
    ΑΓΑΠΗΣΑ ΤΟ SLUDGE GG*'s Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    3,987

    Default

    εγω σε συμπαθω και ας εισαι σκατοπαοκι
    ΚΟΚΚΑΛΙΚΟ ΚΤΗΝΟΣ

    http://www.youtube.com/watch?v=NxsVERUpM6I

  6. #51
    Senior Member 00i00's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    11,120

    Default

    ειμαι γαματος αυτο δεν αλλαζει

  7. #52
    Sympathy Junkie. Amnesiac.'s Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    too much is not enough.
    Posts
    11,290

    Default

    Το βάζω εδώ για να το δείτε όλοι :

    28/2/2012 Χάσαμε σήμερα 28/2/2012 στην περιοχή του Αιγάλεω, κοντά στην πλατεία Δαβάκη τον Αλ, Είναι μεσαίου μεγέθους χρώματος καφέ μοιάζει λίγο με λυκόσκυλο. Φοράει καφέ δερμάτινο λουράκι. 6932794531
    I went down into the valley to pray.
    I got drunk and I stayed all day.

  8. #53
    Χορχόδειλας BLiTzER's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Black Light District
    Posts
    10,220

    Default

    Quote Originally Posted by Amnesiac. View Post
    χρώματος καφέ. Φοράει καφέ δερμάτινο λουράκι.
    Άντε να το ξεχωρίσεις.
    Life begins at 45°.

  9. #54
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2003
    Posts
    5,793

    Default

    Quote Originally Posted by cybernaut View Post
    Φοιβο αγορι μου εσυ τον στρατο περιμενες να σε κανει αντρα ε.. Έδεσε το μελιτζανάκι και κάποιοι περασαν καλά προφανως ..
    πανω απ όλα ο ΓΚΩΛΟΣ σου (εμμονή μ αυτο το κωλαράκι εχω)
    Αν έχεις εμμονή με το χοντρό, τριχωτό μου κώλο, τότε θα έπρεπε να προβληματιστείς για το σεξουαλικό σου προσανατολισμό.

  10. #55
    sex drugs n' pick n' roll wino's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Carnival Bizarre
    Posts
    3,094

    Default

    Quote Originally Posted by cybernaut View Post

    wino αν κ νομιζω καταλαβαινω τι λες, πες μου τι μου προσαπτεις μπας κ βρουμε καμιά άκρη.. ?
    Αναγκάστηκα σε λέω ! Δεν βλέπεις τι τραβάμε..
    den exw parakolou8hsei ti kai pws, oute kai me endiaferei, nta3 h menumission den paei kala, alla krima twra tetoia topics.
    Tespa opws niw8eis
    Vicariously I live while the whole world dies
    Much better you than I

  11. #56
    σεξιστής cybernaut's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    cyberia
    Posts
    2,030

    Default

    Quote Originally Posted by 00i00 View Post
    ok παμε μια σοβαρα...μερικες ερωτησεις...
    γιατι με αποκαλεις ΜΗΝΜΗΝ? υποψιαζομαι οτι κατι υποτιμητικο κρυβεται πισω απο αυτο αλλα δεν στροφαρω
    οχι τπτ ιδιαίτερο, απλά παραλλαγή του μινμιν.

    ποιοι ειναι οι ''κυβεριανοι'' οι οποιοι με σιχαθηκαν? οσοι γραφουν εδω μεσα δε με εχουν δειξει κατι τετοιο
    σκεψου αυτους που ΔΕΝ γραφουν εδω. Αλλα κ απο τους κοινους οπως βλεπεις δεν εχει τοποθετηθει κανεις..
    κ στην τελικη, Οκ απλα σε σιχαθηκα εγω. Μην βαζουμε αλλλους στην μεση.
    Εχω μαλωσει εγω ποτε με κανεναν ? Συ πως εχεις μαλωσεις με τοσους ? Μας λεει κατι αυτο?
    (τασους,οptical κ δεν ξερω ποσους ακομα)
    το νοημα της ζωης μου που βρηκα στο ΕΡ δεν ηταν ''νοημα ζωης'' με την αρνητικη εννοια οταν ημουν στο καναλι ΣΟΥ ε? τοτε ολα καλα
    παρεμπιπτωντως...γιατι απο τοτε που μπηκα εδω μεσα εριχνες συνεχεια μπηχτες?
    Δεν καταλαβαινω που το πας. Τι μπηχτες? Ή ζηλεψα ξερω γω? Το καναλι ΜΟΥ που λες μια χαρα ειχες προσπαθησει να το οικιοποιηθεις (θυμασαι τοτε με την αλλαγη ονοματος..) τες πα, δεν ενδιαφερουν κανενα ολα αυτα αλλα ακομα κ κει ΜΑΛΑΚΑΣ ησουν.
    Ειχαμε αποφασισει πχ καθολικο ignore στην Τιφφανυ , ΜΑΝΤΕΨΕ ποιος ηταν ο ΜΟΝΑΔΙΚΟΣ που εκανε διαλογο..βλεπω κρατας logs, βρες ομαδικα τι ειχε ειπωθει τοτε.

    εξηγησε αν θες τα παρακατω ελεσντι...
    [15Dec11 20:00:50][cybernaut] re mlk den ntrepesai na les malakies gia mena ?
    [15Dec11 20:02:36][cybernaut] tes pa , epidh pote den exeis pei ti exei ginei apla na ekshghsw kati
    ειχα πει η οχι? (το παραπανω ηταν το επιστεγασμα οτι κατι παει λαθος με σενα)
    ποτε δεν ειχες δωσει καν ΕΝΑ λογο για την αποτομη αλλαγη συμπεριφορας λεω.
    Σ αυτα γιατι ποτε δεν απαντησες εστω με μια προταση, παρολαυτα κραταγες logs (!!!!) gia την καταλληλη στιγμη κ να τα βγαλεις εδω??

    κι απο το ιδιο σεσσιον...
    15Dec11 20:04:25][cybernaut] allo to KWLO ER (pou thn exeis dei arxhgos sta paidakia k sy)
    ποιος ο λογος να γινεσαι ΡΕΖΙΛΙ λοιπον στα παιδακια?
    παλι δεν σε πιανω. δεν θα με νοιαζε αλλα ελεγες μαλακιες για μενα. σε ρωτησα το γιατι. το οτι το ΕΡ ειναι σε γενικες γραμμες μια καθυστερηση το χεις πει κ εσυ, το ξερουν οι μοντς, οι δημιουργοι, ολοι οι χρηστες, το γραφει σε οποια πετρα κ αν σηκωσεις.


    γενικα που αποσκοπει το θρεντ που εκανες?
    τι ακριβως θελεις να πετυχεις? να με βγαλεις μαλακα? ΚΥΡΙΑ? αρχιδι? ΤΙ?
    ΨΕΥΤΗ ΚΑΙ ΚΩΛΟΒΛΑΧΟ. Επισης να νιωσεις μια καποια ντροπή, και μου ειναι αρκετο.
    Μην μας το παιζεις ΤΩΡΑ υπερανω σου ξαναλεω οταν πεταγες μπηχτες δεξια αριστερα κ ουτε καν σου απαντουσα.. τωρα που σου απανταω λες τα δικα σου.
    κατα δευτερον να υσηχάσω απο το γιουλι. το αγαπημενο σου γιουλι που με τοσο παθος υπερασπιζεσαι, που σε εκανε να αλλαξεις γνωμη για μενα κλπ κλπ. Τα γεγονοτα ειπα ωστε να ξερουμε τι εχει κανει το γιουλι.
    Τοσα ερωτηματα σου χα θεσει. Παρε κ αλλα κ απαντα στα ΙΣΑ.
    ειπες κοκορευτηκα ! ΠΟΤΕ?
    ειπες δεν θα με ξεπλενει ο ποταμος ? ΓΙΑΤΙ ?
    ειπες θα εκθεσεις ατομα που κ καλα δεν κανει. ΨΕΥΤΗ
    Ακομα κ προσφατα οταν εβλεπα καμιά μπηχτή σου σκεφτομουν 'νταξει θα του περασει'. Δεν σου περασε. Στο θρεντ 'αυτοκινηση' του γαμησες αλλα ΞΕΦΥΓΕΣ εντελως στο βιντεο πολιτικς.. (μου τα λεγαν αλλα δεν ακουγα κ τετοια)


    πως θα σου φαινοταν να λεγα γω για σενα αρχιδιες, να καλλιεργω κλιμα αντιπαθειας, αλλα μολις με εβαζες στον τοιχο να το παιζα κορεατης.



    Ελπιζω να βρεθεί το σκυλάκι
    "I am Ubik. Before the universe was, I am. I made the suns. I made the worlds. I created the lives and the places they inhabit; I move them here, I put them there. They go as I say, then do as I tell them. I am the word and my name is never spoken, the name which no one knows. I am called Ubik, but that is not my name. I am. I shall always be."


    www.monolith.gr

  12. #57
    σεξιστής cybernaut's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    cyberia
    Posts
    2,030

    Default

    Quote Originally Posted by wino View Post
    Quote Originally Posted by cybernaut View Post

    wino αν κ νομιζω καταλαβαινω τι λες, πες μου τι μου προσαπτεις μπας κ βρουμε καμιά άκρη.. ?
    Αναγκάστηκα σε λέω ! Δεν βλέπεις τι τραβάμε..
    den exw parakolou8hsei ti kai pws, oute kai me endiaferei, nta3 h menumission den paei kala, alla krima twra tetoia topics.
    Tespa opws niw8eis
    αφου δεν εχεις παρακολουθησει τι πεταγεσαι κ συ ρε ΛΟΥΛΗ! συμπαθεστατος μου σαι αλλα ΟΧΙ αλλω καρβουνω.
    παρακολουθα κ μετα μιλα !
    Νταξ h menumission den paei kala αλλα σε μενα στελνει φωτο τα ξερατα της και με παιρνει τηλ στις 5 το πρωι κ γενικως εγω τα τραβάω.
    Ντακξ ο μικές ειναι αλκοόλα κ ο,τι να ναι τυπος και λέει χοντράδες ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΤΙΣ ΛΕΕΙ !
    Εδω την αλλη φορα ειχε πει την Κα Μαριάννα "Γυρο Με Πόδια" ρε, το θυμαται κανεις αυτο ?

    Θα μπορουσα απλα να μην ξαναμπω εδω μεσα ωραια κ καλα ΑΛΛΑ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΔΕΧΟΜΑΙ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΟΡΟΥΣ
    Last edited by cybernaut; 29-02-2012 at 00:54.
    "I am Ubik. Before the universe was, I am. I made the suns. I made the worlds. I created the lives and the places they inhabit; I move them here, I put them there. They go as I say, then do as I tell them. I am the word and my name is never spoken, the name which no one knows. I am called Ubik, but that is not my name. I am. I shall always be."


    www.monolith.gr

  13. #58

    Default

    ειδικά τον 3ο όρο

  14. #59
    και με γεύση μέντας croissant429's Avatar
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    σε περιπτερα και επιλεγμενα βιβλιοπωλεια....
    Posts
    579

    Default

    καλά ρε, πόσο χρονών είστε;
    don't break the fucking circle

  15. #60
    αντιπαθΗς Γκουλαγκ's Avatar
    Join Date
    Dec 2011
    Location
    άνω πετρομαγούλα
    Posts
    391

    Default

    35;

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •