Page 13 of 19 FirstFirst ... 31112131415 ... LastLast
Results 181 to 195 of 283

Thread: ΜΗΝΜΗΝ ΚΑΙ ΓΙΟΥΛΙ. για να τελειωνουμε με ΟΛΑ

  1. #181
    χάλια Swollen's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    bat country
    Posts
    6,942

    Default

    Quote Originally Posted by Reject View Post
    Πόσταρα το DT, και είδατε την συνέχεια. Έτσι λοιπόν,

    Τελικά, ο Φοίβος είναι πούστης?
    Ο dythor πριβέ μυνηματίας?
    Ο Μπέρνι σινεφίλ?

    ποστάρω και μία Africa Twin να ανεβούμε κατηγορία για να απαντηθούν όλα τα καίρια ερωτήματα.

    βάλε τη σωστή τουλάχιστον

    I must have some booze. I demand to have some booze

  2. #182
    nihil pop metamelia3's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    the city
    Posts
    8,350

    Default

    λοιπον, εγω θα ειμαι ειλικρινης επειδη εχω κοπανησει καποια ουισκακια και παρα λιγο να εκπληρωσω ενα οιδιποδειο με μια στα-μεθυσμενα-ματια-μου-καυτη 45αρα και θελω καπου να ξεσπασω:
    * ειμαι ιδεολογος αντιφασιστας. οποιον θεωρω ικανο να ασκησει ρατσιστικη βια με χαρακτηριστικη ευκολια θα προτεινα να του καψουμε το κωλοσπιτο με τον ιδιο τον καριολη μεσα. τον τελευταιο χρονο, οποτε βλεπω ποστ σαϊμπερνοτ το μονο που σκεφτομαι ειναι "τι λεει ο μαλακας παλι". αν με ρωτησετε ομως αν ειναι ικανος να ασκησει ρατσιστικη βια θα ελεγα με μεγαλη σιγουρια οχι. αυτο που λεει ο παυλος, οτι θα υπερασπιζοταν τον "σκουροχρωμο" και με την ζωη του, ακομα και με την ελαχιστη σχεση που εχω με τον cybernaut, το πιστευω και με το παραπανω. αυτο δεν αλλαζει το οτι λεει χοντρες μαλακιες οι οποιες θα μπορουσαν εμμεσως να σιγονταρουν τετοιες συμπεριφορες. αλλα το "εμμεσως" ειναι κλειδι εδω.
    * εχω εναν ορο τον τελευταιο καιρο που μου χρειαζεται αρκετα συχνα: human trash. αχρειαστα πραματα σ' αυτον τον πλανητη. σκουπιδια με αναπνοη ρε παιδι μου. απ' ολους τους χρηστες του φορουμ ομως, τρια ατομα υπαγονται κατα τη γνωμη μου σ' αυτη την κατηγορια: bibleblackbird, atropos και phoebus. με τους υπολοιπους μπορει να διαφωνουμε, μπορει να βριζομαστε, μπορει οτιδηποτε αλλα δεν τους θεωρω σκουπιδια. οι τρεις παραπανω δειχνουν χυδαιες συμπεριφορες, εναν διαχυτο φασισμο που πραγματικα αποτελει την πιο επικινδυνη συμπεριφορα. ο κατωριμος και ο Η. ειναι ρανερ-απς αλλα απαλλασονται λογω κακομοιριας.
    * το θεμα με τους παραπανω ομως ειναι οτι σκανε μερικες φορες συμπεριφορες που τους προσεγγιζουν. human trashy συμπεριφορες. τετοιες ειναι η ιδια η υπαρξη του θρεντ, το ποστ του μπερνιν αμπισιον (που γαμω το κερατο μου, καλος χρυσος και αγιος, ας του μπει καποιο ουσιαστικο ζητημα καποια στιγμη για το ποσο σεξιστικα, ηλιθια και επικινδυνα ειναι αυτα που λεει) και - οκ, αναμενομενο - το ποστ του φιμπους.
    * γενικα, διαβαζετε τα ποστ του ρεγκιουλαρπωλ. ειναι ενα καλο παραδειγμα συμπεριφορας για να μην ειμαστε ξεφτιλισμενοι μαλακες στο ιντερνετ.
    this is radio freedom.

  3. #183
    δήθεν asimoulis's Avatar
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    in flames
    Posts
    3,866

    Default

    Quote Originally Posted by Khalkji View Post
    τον τελευταιο χρονο, οποτε βλεπω ποστ σαϊμπερνοτ το μονο που σκεφτομαι ειναι "τι λεει ο μαλακας παλι". αν με ρωτησετε ομως αν ειναι ικανος να ασκησει ρατσιστικη βια θα ελεγα με μεγαλη σιγουρια οχι. αυτο που λεει ο παυλος, οτι θα υπερασπιζοταν τον "σκουροχρωμο" και με την ζωη του, ακομα και με την ελαχιστη σχεση που εχω με τον cybernaut, το πιστευω και με το παραπανω. αυτο δεν αλλαζει το οτι λεει χοντρες μαλακιες οι οποιες θα μπορουσαν εμμεσως να σιγονταρουν τετοιες συμπεριφορες. αλλα το "εμμεσως" ειναι κλειδι εδω.

    αυτό όμως
    Η σκέψη μου είναι πλήρως αλλοτριωμένη, ιδεαλιστική, αταξική, αντιπατριωτική και "ολίγον άρρωστη".

  4. #184
    καμαρωτὸς εὐνοῦχος BibleBlackBird's Avatar
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Διατανος
    Posts
    407

    Default

    επειδη με παιρνει η μπαλα και εμενα εδω για καποιον ανεξηγητο λογο θα τοποθετηθω και εγω.

    οι τρεις παραπανω δειχνουν χυδαιες συμπεριφορες
    Quote Originally Posted by Khalkji View Post
    βασικα θα ειμαι ειλικρινης, σημερα βαριεμαι να απαντησω σε human trash της ταξης bibleblackbird και ανυπαρκτους κρετινους τυπου κατωριμος. παρ'οτι θα ειμαι ειλικρινης, ο κατωριμος μου φαινεται απλα μια ασχετη κομπλεξαρα που προσπαθει να περασει μαθηματα σε πανεπιστημιο για να αποδειξει οτι δεν ειναι ηλιθιος - που ειναι, αλλα το αλλο το σκουληκι ευχαριστως το γαμουσα την μανα.
    ενα δειγμα απο το ατελειωτο βρισιδι που ακομα δεν καταλαβαινω γιατι τρωω.

    εναν διαχυτο φασισμο που πραγματικα αποτελει την πιο επικινδυνη συμπεριφορα
    λολ; τι;

    καλκι, αληθεια εισαι ο μονος που με αναφερει απο το πρωι ως το βραδυ στο ηαρ. Δεν θελω να μαθω για την εμμονη σου ψηλε αλλα, don't you be talkin dirty bout me.

  5. #185
    nihil pop metamelia3's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    the city
    Posts
    8,350

    Default

    γιατι αγορινα μου; θιγεσαι;
    this is radio freedom.

  6. #186
    καμαρωτὸς εὐνοῦχος BibleBlackBird's Avatar
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Διατανος
    Posts
    407

    Default

    oχι ειναι δυνατον να θιγεται human trash με human trashy συμπεριφορα;

  7. #187
    nihil pop metamelia3's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    the city
    Posts
    8,350

    Default

    εκτακτα!
    this is radio freedom.

  8. #188
    σούπερ ντούπερ Dythor's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    στέκια επαρχιώτικα (βρε)
    Posts
    3,756

    Default

    Quote Originally Posted by Swollen View Post
    ΓΙΑΚ. Έκρηξη κακογουστιάς. Αν αρχίσουν να ποστάρονται και βαραντέρο/βέρσυς φεύγω απ' το φόρουμ.
    Γυρναγα απο "επισκεψη" σε κορασιδα στην Σαντα.

  9. #189
    pioneer of aerodynamics adam's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Περιστέρι
    Posts
    346

    Default

    το υποσχεσαι?

  10. #190
    σεξιστής cybernaut's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    cyberia
    Posts
    2,030

    Default

    Quote Originally Posted by Dythor View Post
    Αν αρχίσουν να ποστάρονται και βαραντέρο/βέρσυς φεύγω απ' το φόρουμ.

    το Βερσυς ποιο ειναι ? ΓΡΗΓΟΡΑ
    "I am Ubik. Before the universe was, I am. I made the suns. I made the worlds. I created the lives and the places they inhabit; I move them here, I put them there. They go as I say, then do as I tell them. I am the word and my name is never spoken, the name which no one knows. I am called Ubik, but that is not my name. I am. I shall always be."


    www.monolith.gr

  11. #191
    ρεταλι BURNIN AMBITION's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    κατω απο την παντοφλα
    Posts
    10,069

    Default

    Quote Originally Posted by Khalkji View Post
    λ το ποστ του μπερνιν αμπισιον (που γαμω το κερατο μου, καλος χρυσος και αγιος, ας του μπει καποιο ουσιαστικο ζητημα καποια στιγμη για το ποσο σεξιστικα, ηλιθια και επικινδυνα ειναι αυτα που λεει)
    θα απαντησω σε αυτο και κλεινω με το θρεντ αυτο (ελπιζω). νομιζω εκανε τον κυκλο του, και οι αμεσα ενδιαφερομενοι οτι ηταν να κανουν φανταζομαι το εκαναν-ειπαν.

    φανταζομαι αναφερεσαι στο ποστ που εκανα για τη μενουμισιον αν βριζει ή οχι. προφανως το εκανα με χιουμορ. το τι κανει ο καθενας στο κρεβατι του, δε με ενδιαφερει και δε μου πεφτει λογος. και δεν εχω γενικα κανενα κολημα με κανεναν και οτιδηποτε κτλ κτλ. τη γιουλαι προσωπικα δε τη ξερω. δεν εχω καν παρακολουθησει τα ποστ της. μεχρι να καταλαβω οτι ειναι η μενουμισιον περασε ενας αιωνας. οποτε. αν η γιολαι για τον αλφα βητα λογο θιχτηκε απο το ποστ μου, να της ζητησω συγνωμη. αλλα δε νομιζω οτι το πηρε και αυτη ετσι.. αγαπητε καλκι αν αυτα που λεω ειναι σεξιστικα και ηλιθια οπως λες, δε θα το απαντησω. εχεις πιει και λιγακι παραπανω, παει και το γαμησι, ισως να χεις δικιο, ισως και οχι. τεσπα. αυτα. ας το κλεισουμε εδω μωρε
    αντιλ δε νεξτ μπαικ πικτιερ, γκουντναιτ
    ποθτανα ολα
    <Mitsmann>
    ολοι ειστε αβαγκαρντς αλλα οταν μπαινει το ΜΠΑΗ ΜΟΥΝΛΑΗΤ ΓΟΥΗ ΡΑΗΝΤ θυμαστε ολοι τι ειστε και απο που ερχεστε



    iola 11
    www.facebook.com/iola11
    www.reverbnation.com/iola11 www.soundcloud.com/iola11 www.twitter.com/iola11band

    Quote Originally Posted by Atropos View Post
    Κατά τ' άλλα, γι αυτόν το λόγο το GoT είναι σειρά με @@. Αν ήταν να κερδάει πάντα ο καλός και ο Ολυμπιακός με το Αιγάλεω, θα βλέπαμε Σβαρτσενέγκερ.

  12. #192
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2003
    Posts
    5,793

    Default

    Κάλκι... Γιατί τόσο μίσος βρε αδερφέ; Σου έχω κάνει κάτι κακό και με φθονείς τόσο;

  13. #193
    Σόκ και Πέος poweruser's Avatar
    Join Date
    May 2010
    Location
    Δάουν εντ άντερ
    Posts
    335

    Default

    επιστροφή στα αντρίκια μηχανάκια,λόγω attitude και μόνο

    Spoiler


    και λίγη διχρονίλα



    η φάση είναι τσαντάκι στη σέλα.




    Yesterday 19:59 <12 stars circle your brow> ενδιαφερεται κανεις να γευτει ξανα το παλιο καλο χεμο;
    Yesterday 20:12 <mourning apocalypse> το πουλάς?

  14. #194
    nihil pop metamelia3's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    the city
    Posts
    8,350

    Default

    σιγα βρε μπερνη~! να δες μαλακια δηλαδη τωρα: ολοι οι αλλοι, οταν ειναι να σου κανουν κριτικη, τρως καντηλια. σκαω εγω βρε αγορι μου και λεω απλα οτι δεν συνειδητοποιεις ισως τις προεκτασεις αυτων που λες και κατευθειαν να με βγαλεις μεθυσμενο εξω φρενων. αυτο σταματησε ενα τριωρο νωριτερα και μπορω να σε διαβεβαιωσω οτι τωρα σου λυνω και διαφορικες εξισωσεις αν θες. παρε στα σοβαρα λιγο την καλοπροαιρετη κριτικη, κακο δεν κανει.

    φιμπους, τι να φθονω απο σενα βρε κακομοιρη.

    εντιτ: και γενικα, αμεσα ουτε εσυ, ουτε ο ατροπος, ουτε ο μπαϊμπλμπλακμπερντ μου εχετε κανει. απλα ειστε σκουπιδια ρε παιδι μου, τι να κανουμε.
    this is radio freedom.

  15. #195
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2003
    Posts
    5,793

    Default

    Έμμεσα; Σου γάμησα τη μάνα μήπως;

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •