Page 1 of 19 12311 ... LastLast
Results 1 to 15 of 283

Thread: ΜΗΝΜΗΝ ΚΑΙ ΓΙΟΥΛΙ. για να τελειωνουμε με ΟΛΑ

  1. #1
    σεξιστής cybernaut's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    cyberia
    Posts
    2,030

    Lightbulb ΜΗΝΜΗΝ ΚΑΙ ΓΙΟΥΛΙ. για να τελειωνουμε με ΟΛΑ

    Μερικες απαντησεις εδω, με κεφαλαια για να ξεχωριζουν, δεν φωναζω.

    Quote Originally Posted by 00i00 View Post
    Quote Originally Posted by cybernaut View Post
    MHNMHN εχεις καταντησει γραφικος.. παντα ησουν αλλά το χεις παρακανει..
    1.δεν εχεις παει στρατο.. εισαι φουλ ιστοριες στρατου..
    2.εχεις παει σε πεντε λαιβ στην ζωη σου.. ξερεις τα παντα για τις συναυλιες
    3.δεν εχεις παει ποτε εξωτερικο.. εχεις γνωμη για την Λισαβονα
    4.δεν έχεις μπει ποτε σε αυτοκινητο, δεν ξερεις τι σημαινει τιμονι, μιλας για αυτοκινητα..
    5.είσαι υπεύθυνος για Μαριο, Γιουλι, Λακρυμα, τον αλλον τον γκοθά πως τον λεγανε, συνεχιζεις να λες διαφορα για cyberia..
    6.Μπαινεις γαμας οποιδηποτε θρεντ των μεταλλαδων, επειδη ΕΣΥ ΞΕΡΕΙΣ.
    7.καθεσαι κ λες μαλακιες δεξια αριστερα σε ατομα ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ κ μου τα λενε,
    8.σου χω μιλησει αρκετες φορες χωρις να παρω απαντηση απλα αρκεισαι στο να πετας random αρχιδιες σε ενα φορουμ σαν ΚΥΡΙΑ που σαι..

    αντε στην γωνιτσα σου ρε ανεραστε βλαχακο, μιλα για κανα παοκ κ πολυ σου ειναι,
    ενα φορουμ ειναι οκ μην το παιρνουμε τοσο σοβαρα, αλλα αρκετα με τα τσουτσεκια σαν κ σενα κ το dythor λεμε μια μαλακια κ δεν τρεχει τπτ.

    το συνεχιζω ΟΠΟΥ θες
    1. εχω παει δυο μηνες, οτι εχω ζησει σε αυτο το διαστημα εχω γραψει γενικα
    συγνωμη που δεν υπηρετησα το ΣΤΡΑΤΕΥΜΑ οπως εσυ ε?

    ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΑΥΤΟ

    2. πως ξερεις σε ποσα και ποια εχω παει? επισης με βλεπεις συχνα να γραφω στα αναλογα θρεντς?

    ΓΝΩΡΙΖΩ ΠΟΥ ΕΧΕΙς ΠΑΕ, ΓΙΑΤΙ ΚΡΥΦΟ ΕΙΝΑΙ? ΣΤΙς ΑΠΑΡΙΘΜΩ ΚΙΟΛΑς ΑΜΑ ΘΕΛΕΙς
    3. ναι δεν εχω...no money

    ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟ ΝΟ ΜΑΝΕΥ ΟΥΤΕ ΜΕ Ο,ΤΙΔΗΠΟΤΕ ΑΛΛΟ. ΜΕ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΣΟΥ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ
    4. εγραψα οτι δεν εχω καν διπλωμα, wtf? και ποτε πουλησα μουρη για αυτοκινητα?
    ΚΟΙΤΑ ΤΟ 3
    5. οχι δεν ειμαι...το συγκεκριμενο ''φαινομενο'' (οπως και το λαΚριμα) ηταν γνωστο ηδη πριν μπω στο καναλι σου κιεπισης τον τρολλαραν πολλοι αλλοι εκτος απο μενα αλλα αυτο το περνας by
    υπευθυνος για την Σταυρουλα??? λεμε και ψεμματα ε?
    ΔΕΝ ΕΝΝΟΩ ΠΩς ΤΗΝ ΕΦΕΡΕς cyberia ΑΛΛΑ ΠΩς ΗΣΟΥΝ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΑΡΧΙΣΕ ΤΟ ΒΡΙΣΙΔΙ Κ ΓΕΝΙΚΑ ΤΗΝ ΑΠΑΞΙΩΤΙΚΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ. ΘΑ ΤΟ ΕΠΙΒΑΙΒΕΩΣΟΥΝ ΟΙ ΠΑΝΤΕς ΑΠΟ ΚΕΙΝΗ ΤΡΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ. ΜΕΘΥΣΜΕΝΟΣ Η' ΟΧΙ , ΑΥΤΟ ΕΚΑΝΕς. ΕΡΧΕΣΑΙ ΤΩΡΑ ΝΑ ΥΠΕΡΑΣΠΙΣΤΕΙς ΩΣΑΝ GENTLEMAN ΤΟ ΑΜΟΙΡΟ ΓΙΟΥΛΙ.
    6. οπα ρε θεματοφυλακα του ατσαλιου
    ΚΟΙΤΑ ΤΟ 3
    7. καλα κανω...δεν ειπα κανενα ψεμμα ποτε, αντιθετα οτι εχω πει τα εχεις γραψει εσυ ο ιδιος εδω μεσα και στο τσατ (χωρις ιχνος ντροπης μαλιστα)
    ΣΤΟ ΤΣΑΤ ΜΙΛΑΓΑΜΕ (ΜΑΛΙΣΤΑ ΜΕ ΠΑΝΑΟΤΗ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΕ Κ ΕΚΕΙΝΟς ΜΙΑ ΠΕΡΙΟΔΟ ΦΡΙΚΗς) ΓΙΑ ΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΑ ΤΗΝ ΕΒΑΛΑ ΣΤΟΝ ΣΚΟΥΠΙΔΟΝΤΕΝΕΚΕ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΓΥΓΩ. ΜΕ ΕΙΧΕ ΠΑΡΑΚΑΛΕΣΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΩ ΣΠΙΤΙ ΤΗς, ΥΠΕΚΥΨΑ Κ ΤΟ ΜΕΤΑΝΟΙΩΣΑ ΑΜΕΣΩς ΜΟΛΙς ΦΤΑΣΑΜΕ.

    λοιπον για να τελειωνει το θεμα με εμενα...
    η αποψη μου για σενα αλλαξε μετα την συναντηση μας στο σπιτι του Dythor, τοτε που μου κανες παραπονα ''μα ειναι δυνατον να με θεωρεις φασιστα?'' και αμεσως μετα να κοκορευεσαι για το οτι εδερνες μια κοπελιτσα

    Υ.Γ το ''ΚΥΡΙΑ'' το ελεγε κι ο μαριουλης
    Γιατι Κυρια.

    Τι κανουν οι αντρες .

    -Γιατί ρε?
    -Γιατί αυτό κ αυτό.

    ΤΕΛΟΣ

    Τι κανουν οι γυναικες.
    ΕΚΕΙΝΟΣ-Τι έχεις μωρό μου?
    ΕΚΕΙΝΗ-Τιποτα.
    ΕΚΕΙΝΟΣ- Ε τι τιποτα, αφου εχεις μουτρα μεχρι το πατωμα.
    ΕΚΕΙΝΗ- Τιποτα δεν εχω σου λεω..ΩΩΩ

    Ή εναλλακτικά
    ΕΚΕΙΝΟΣ -'Εχεις κατι μαζι μου
    ΕΚΕΙΝΗ: ΣΙΩΠΗ


    Πολλα χρονια μιλαγαμε για διαφορα, καθημερινα, ως προς τον στρατο ξερεις ποσο τον μισώ, ξερεις πως εκανα 2+ χρονια θητεια επειδη τα κανα ολα πουτανα, δεν υπακουγα ποτε σε τπτ, άπειρες φυλακες κ τα συναφή. Τωρα ερχεσαι εδω ΩΣ κυρια να παρεις μερικους ηλιθιους ή κ απλά ασχετους με το θεμα ΕRιτες με το μερος σου γραφοντας επιδεικτικα πως υπηρετησα το ΣΤΡΑΤΕΥΜΑ. Οχι απλα ψευδεσαι εις γνωσην σου αλλα επιπροσθετως συντηρεις μια λανθασμενη αποψη απλα επειδη σε συμφερει στην παρουσα φαση.
    IN MY BOOK = KYPIA
    (τυχαιο πως οσοι κυβεριανοι παρακολουθουν δηλωνουν αηδιασμένοι με την συμεριφορφα σου ? )
    Σβησε μια ιστορια που ειχαμε, με γεια σου με χαρα σου, να αλλοιώνεις γεγονοτα όμως? Να χρησιμοποιεις τεχνικες προπαγανδας ? να μου λες ποια η ιστορια μου στην σκηνή.. ?
    πρωτη φορα ελ γουιζ στην ελλαδα σου κανει ? πρωτη φορα Crippled Black Phoenix στην Ελλαδα σου κανει ? Colour Haze? Natas σου κανει ?τα χρονια που επαιζα (δεν βαζω τον Παυλαρα μεσα γιατι γνωριζω πως δεν θελει να χει αναμιξη σε τετοια.. κ καλα κανει) στα μαγαζια κ ολα τα 'εισαι ο καλυτερος dj που εχω ακούσει' σου κανουν. Πως παιζαμε στονερ οταν καν δεν υπηρχε ο ορος κ ποσος κοσμος το χει πει ελευθερα σου κανει ? Στα αρχιδια μας ολα αυτα απλα επειδη προκαλεις ομως..


    Παμε στο θεμα Γιουλη τωρα.
    Θα εξιστορησω τα γεγονοτα της νυχτας εκεινης αφου πρωτα ξεκαθαρισω μερικα πραγματακια
    οσων αφορα στην βια που εχω δεχθει κ συνεχιζω να δεχομαι απο την πλευρα μου, γνωριζοντας πως το Γιουλι ειναι ιδιαιτερη περοπτωση κ ισως δεν πρεπει να εκτιθεται με τετοιον τροπο εδω αλλα θα τα διαβασει κ θα μπορει να απαντησει. Κ για την ολοκληρωμενη ματιά..
    Μονο για χθες μιλωντας πηρα τα εξης μυνηματα
    18:07 Μου ρθε περιοδος
    19:09 Ξερασα
    (αναπαντητες κλησεις στο μεσοδιαστημα..)
    (αλλα σιχαμενα)
    καταληγουμε 6 το πρωι (!!!) σε σμσ : “6 η ώρα”
    Σε πολλες περιπτωσεις μιλαμε για πανω απο 100 sms ημερισιως ε..
    Να περιμενεις μυνημα απο κοπελιτσα ξερω γω κ να βλεπεις ΓΙΟΥΛΙ φωτο μμς απο ενα σκοτωμενο ποντικι ξερω ή κατι αλλα random σιχαμενο..

    Πανω απο 3 χρονια εχω να την συναντησωΚΑΝ και 2+ χρονια δεν εχω απαντησει σε τπτ, εκτος απο ενα
    προσφατο “συγνωμη Ακη για την συμπεριφορα μου, με ανεχτηκες κ τωρα σε χαιρεταω”
    σε μια στιγμη εκλαμψης απαντω : “Ελπιζω να το εννοεις ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ, γεια χαρα”
    ΚΑΠΑΚΙΑ τηλεφωνα, μυνηματα, ξανα μανα τελεφωνα μυνηματα.
    Ισως ειναι αστειο στην απ εξω αλλα ειναι πολυ διαφορετικα οταν κοιτας την τρελλα στα ματια.. Καθενας εχει οτι του αξιζει αλλα ΗΜΑΡΤΟΝ πια, τι αλλο να τραβηξω για μια πιπα.

    ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΕΠΙΒΑΙΝΕΩΘΟΥΝ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥς ΑΝΑΦΕΡΟΜΕΝΟΥΣ.

    Ειμαι μια μερα στο ροι ματ λοιπον, με φιλες κ φιλους. Βλεποντας το γιουλι απεθυνομαι στην μια..”ισως χρειαστει να με φυγαδεψετε σημερα.”
    -'Ασε ρε Ακη, νταξ σε γουσταρουν ολες κ ετσι αλλα τι μας λες τωρα..
    -Καλάααααα.

    Ερχεται η ωρα να φυγουμε. Το γιουλι κλασικα διπλα μου αμεσως 'θελω να σου μιλησω'
    -Δεν μπορω φευγω με τις φιλες μου.
    -ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΟΥ ΜΙΛΗΗΗΗΗΗΗΣΩ κ μου κραταει το χερι με δυναμη.
    Απελευθεροναμαι κ βγαινω εξω. Ξανα χερι φωνες κλπ. Πορτιερης βλεπει το σκηνικο, εχω αρχισει να γινομαι αναγκαστικα βιαιος για να αποφυγω την λαβη θανατου κ την σπρωχνω προς τον τοιχο. Επ τι κανεις μου φωναζει εκεινος. Τι να κανω του λεω, κοιτα τι παιζει, απλα να φυγω θελω. Εκεινη τα γνωστα φωνες κ ζιου ζιτσου. Εχεις ενα δικαιο μου λεει εκεινος προσπαθωντας να της μιλησει.. ΑΣΕ ΜΕ Κ ΕΣΥ ΑΣΕ ΜΕΕΕΕΕΕ κ τετοια αυτη. Ο αλλος τα χερια ψηλα. Μπουμπουλακι Νο1 σταματαει ταξι με φωναζει κ μπαινω μεσα, το γιουλι ακολουθει. Μουμπουλακι Νο2 κοιταζει εμβροντητο. Προσπαθει να της εξηγησει, θα παμε σπιτι μου με τον Ακη ασε μας να φυγουμε.. ΟΧΙΙΙΙΙΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΟΥ ΜΙΛΗΗΗΗΣΩ. Καποια αλλα παιδιά κοιταζαν, ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΠΗΡΕ ΤΟ ΜΕΡΟΣ ΤΗΣ και πως να το κανει αλλωστε..
    Ταξιτζης να μην ξερει τι να κανει. Μγαινω απο την αριστερη πισω πορτα.. Εκεινος Φευγει. Το Γιουλι παει κ μπαινει μπροστα του (!!!) κ του φραζει τον δρομο, δευτερο ταξι σταματα την σπρωχνω με δυναμη, μπαινουμε γρηγορα μεσα κ κλειδωνομαστε..
    Προσπαθησε παλι να μπει μπροστα, δεν θυμαμαι πως ακριβως ξεφυγαμε..Ποτε δεν την 'εδειρα' ποτε δεν υπερηφανευτηκα για κατι αναλογο.. Αυτο σχεδον 3 χρονια πριν κ ταυτοχρονα τελευταια φορα που την εχω συναντησει.. Τα μυνηματα ποτε δεν σταματησαν, ατομα απο το προσωπικο μου περιβαλλον εχουν μαθει λιγα απο αυτα, στην προσπαθεια μου να απαντησω στην ερωτηση, εχει ζωη το κινητο σου, ποιος σου στελνει τοσα μυνηματα συνεχομενα.. Ειναι απλα μια τρελλη απανταω εγω..
    "I am Ubik. Before the universe was, I am. I made the suns. I made the worlds. I created the lives and the places they inhabit; I move them here, I put them there. They go as I say, then do as I tell them. I am the word and my name is never spoken, the name which no one knows. I am called Ubik, but that is not my name. I am. I shall always be."


    www.monolith.gr

  2. #2
    το ραπ μου είναι πρόκληση nikolasfluxus's Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Toumba
    Posts
    2,094

    Default

    βρε ουστ απο δω

  3. #3
    Anti-Hero Reject's Avatar
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    3,708

    Default

    Μινμιν Χτενίσης είναι απλά αδερφός.
    Σταυρούλα είναι παλικάρι.

    Σαιμπερνοτ, δεν πείθεις.
    Barry Prudom-He's Public Enemy No1.

  4. #4
    σεξιστής cybernaut's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    cyberia
    Posts
    2,030

    Default

    τι εννοεις ρε φιλαρα δηλαδη δεν πειθει η αληθεια ?
    "I am Ubik. Before the universe was, I am. I made the suns. I made the worlds. I created the lives and the places they inhabit; I move them here, I put them there. They go as I say, then do as I tell them. I am the word and my name is never spoken, the name which no one knows. I am called Ubik, but that is not my name. I am. I shall always be."


    www.monolith.gr

  5. #5
    Anti-Hero Reject's Avatar
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    3,708

    Default

    Έλεος που με παίρνεις και στα σοβαρά.
    Τα ζητήματα σας μπορείτε να τα λύσετε και πριβέ ρε συ, μεγάλοι άνθρωποι, ημάρτον.
    Barry Prudom-He's Public Enemy No1.

  6. #6
    The Patient H.'s Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Dante's Inferno
    Posts
    7,127

    Default

    Κάτσε δηλαδή ρε μαλάκα, αυτός πώς δικαιούται να κάνεις τοπικς εδώ για άτομα με τα οποία έχει πρόβλημα και δεν τα λύνει πριβέ? Επειδή είναι αδερφός?
    Quote Originally Posted by FIXXXER View Post
    Anagkastika stirizoume Hillary





  7. #7
    Anti-Hero Reject's Avatar
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    3,708

    Default

    Να και η τσουτσου.
    Ολα τα τόπικ πουτάνα για χάρη του ΤΡΙΣΜΕΓΙΣΤΟΥ Η.
    Barry Prudom-He's Public Enemy No1.

  8. #8
    σεξιστής cybernaut's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    cyberia
    Posts
    2,030

    Default

    Quote Originally Posted by Reject View Post
    Έλεος που με παίρνεις και στα σοβαρά.
    Τα ζητήματα σας μπορείτε να τα λύσετε και πριβέ ρε συ, μεγάλοι άνθρωποι, ημάρτον.
    αγορινα μου αυτο ακριβως λεω.. πρβ ο αλλος δεν μου μιλαγε παρολα αυτα διατυμπανιζε πως εδειρα το γουλι κ υπερηφανευομουν κιολας..
    με γιουλι τι πρβ..
    μπορει να φαινεται μαλακια αλλα δεν μπορω καν να σκεφτομαι πως καποιοι εχουν τετοια γνωμη για μενα ..
    "I am Ubik. Before the universe was, I am. I made the suns. I made the worlds. I created the lives and the places they inhabit; I move them here, I put them there. They go as I say, then do as I tell them. I am the word and my name is never spoken, the name which no one knows. I am called Ubik, but that is not my name. I am. I shall always be."


    www.monolith.gr

  9. #9
    A rock, an island Drumsick's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    7,495

    Default

    Πολιτικό ζήτημα το ξεκατίνιασμά σας, ε?

  10. #10
    The Patient H.'s Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Dante's Inferno
    Posts
    7,127

    Default

    Quote Originally Posted by Reject View Post
    Να και η τσουτσου.
    Ολα τα τόπικ πουτάνα για χάρη του ΤΡΙΣΜΕΓΙΣΤΟΥ Η.
    Δεν είπα κάτι τέτοιο αλλά έχει καταντήσει ελαφρώς ΚΑΡΑΓΕΛΟΙΟ να πετάγεται ο ένας προς υπεράσπισην του άλλου σε ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ. Άσε τα παιδιά να ξεκατινιαστούν ελεύθερα, αυτό είναι το ιαρ που θέλουμε.
    Last edited by H.; 28-02-2012 at 18:35.
    Quote Originally Posted by FIXXXER View Post
    Anagkastika stirizoume Hillary





  11. #11
    compos mentis
    Join Date
    May 2010
    Location
    alive at the witch trials
    Posts
    2,837

    Default

    Quote Originally Posted by cybernaut View Post
    Σβησε μια ιστορια που ειχαμε, με γεια σου με χαρα σου, να αλλοιώνεις γεγονοτα όμως? Να χρησιμοποιεις τεχνικες προπαγανδας ?
    μαλακα ποσο ψευτης ειναι πια ο μαλακας, σ' εχω γαμησει στα μηνυματα το παραδεχομαι οπως επισης και το γεγονος πως μπορεις να με μπλοκαρεις οπως σου χω πει πολλακις αλλα απ'όσα εγραψες γι'αυτα μονο αυτο με το "6 η ωρα" ισχυει που σου στειλα σημερα, για χτες μιλωντας παντα σιχαμα, περι μυες και σκοτωμένα ποντικια δεν ξερω τι παραισθησεις μπορει να εχεις
    γαμημενο αρχιδι γαμιολη μαλακοβιολη δε θ΄'αναλωθω ν'απαντησω στα αλλα, ποσο μαλακας εισαι το ξερεις κι οσοι ηταν μπροστα επισης, και αν και αυτη ηταν η τελευταια φορα που συναντηθηκαμε δεν ηταν η πρωτη που με κακομεταχειριστηκες
    ποια λαβη θανατου ρε γελοιε δε ντρεπεσαι ελεεινε που θες να σου απαντησω κιολας
    Quote Originally Posted by cybernaut View Post
    Πανω απο 3 χρονια εχω να την συναντησωΚΑΝ και 2+ χρονια δεν εχω απαντησει σε τπτ, εκτος απο ενα
    προσφατο “συγνωμη Ακη για την συμπεριφορα μου, με ανεχτηκες κ τωρα σε χαιρεταω”
    σε μια στιγμη εκλαμψης απαντω : “Ελπιζω να το εννοεις ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ, γεια χαρα”
    "AKH ΘΕΛΩ ΝΑ Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΩ ΠΟΥ -ΕΣΤΩ ΚΙ ΑΦΙΛΟΞΕΝΑ- ΔΕΧΤΗΚΕΣ ΤΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΜΟΥ. ΑΝΤΙΟ" 7-2-12 5:12
    ΑΚΗΣ :"ΕΛΠΙzΩ ΝΑ ΤΟ ΕΝΝΟΕΙΣ! ΓΕΙΑ ΧΑΡΑ" 7-2-12 5:15
    "Η ΕΛΠΙΔΑ ΠΕΘΑΙΝΕΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ, ΣΩΣΤΑ?" 7-2-12 5:22
    κι οχι πως ηταν η μοναδικη φορα που απαντησες ε, inb4 "ψοφα", "ψοφα ψωλομουρα" ,"πραγματικα θελω να πεθανεις" και τετοια
    κι όσον αφορα το περιστατικο που τοσο γλαφυρα περιεγραψες κανενας πορτιερης δεν ητανε, σε επιασα και σου ειπα θελω να σου μιλησω με πεταξες κατω κι οσο για το ταξι, δεν ειχα προλαβει να μπω καλα καλα -το αριστερο μου ποδι ηταν ακομα απ'εξω οπου στεκοσουν κι εσυ ορθιος- κι αρχισες ν'ανοιγοκλεινεις την πορτα του ταξι με δυναμη πανω στο ποδι μου με αποτελεσμα να μου κανεις μια μεγαλη μελανια στη γαμπα, για του λογου το αληθες μετ'απο τρεις μερες (2-12-09 μετα τα μεσανυχτα εγινε αυτο , 5-12-09 βραδυ τραβηχτηκ' η φωτογραφια)
    Spoiler
    Last edited by menumission; 28-02-2012 at 21:56.

  12. #12
    Giagias me Jazzmaster Marillion's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Stukas over Serres
    Posts
    4,571

    Default

    κάποιος να αποκρυπτογραφήσει το δευτερο quote γιατι δεν καταλαβαίνουμε


    INDIE ROCK, PUNK-METAL, EMOCORE COMMANDO

    http://letselectrify.blogspot.com si senior boss man, england very pretty

    ΓΥΡΟΣ ΠΑΟΛΑ ΠΛΑΤΩΝΙΣΜΟΣ
    ΣΟΦΟΚΛΗΣ ΒΟΛΑΝΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2003
    Posts
    5,793

    Default

    In b4 the lock. Πήρα και screenshot.

  14. #14
    σεξιστής cybernaut's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    cyberia
    Posts
    2,030

    Default

    Quote Originally Posted by Phoebus View Post
    In b4 the lock. Πήρα και screenshot.
    κανε μια ετσι κ βαλτο στο γκώλο σου να γουσταρεις
    "I am Ubik. Before the universe was, I am. I made the suns. I made the worlds. I created the lives and the places they inhabit; I move them here, I put them there. They go as I say, then do as I tell them. I am the word and my name is never spoken, the name which no one knows. I am called Ubik, but that is not my name. I am. I shall always be."


    www.monolith.gr

  15. #15
    αντιπαθΗς Γκουλαγκ's Avatar
    Join Date
    Dec 2011
    Location
    άνω πετρομαγούλα
    Posts
    391

    Default

    Απορίες:
    1. τι είναι η λακριμα και ο μαριούλης;
    2. τελικά σε πόσα λάιβ έχει πάει ο μινμιν;
    3. τι έκανε τελικά στο στρατό ο cybernaut;
    4. τελικά ο cybernaut είναι φασίστας;
    5. γιατί ο λυσσασμένος χρήστης dythor βάζει στο σπίτι του καραφλούς τύπους;
    6. εμάς τι μας νοιάζουν όλα αυτά;

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •