View Poll Results: Να φύγει ή να μείνει;

Voters
117. You may not vote on this poll
  • ΝΑ ΦΥΓΕΙ

    58 49.57%
  • ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ

    59 50.43%
Page 5 of 24 FirstFirst ... 3456715 ... LastLast
Results 61 to 75 of 359

Thread: Firestorm : H Tελική Κρίση.

  1. #61
    Will Teasle kontan's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    Atens
    Posts
    3,522

    Default

    Quote Originally Posted by Keeper Of The Seventh Son View Post
    den polimpainw foroum alla psifisa na meinei giati ton paw genika k giati re malakes poso diskolo einai na kanete ignor kapoion pou sas ti spaei s ena foroum. den eiste sigkatoikoi oute sinadelfoi kserw gw, o firestorm gia ton kathena sas kati grammata se mia othoni einai opws eixe pei kapoios palia pou de thimamai poios. ksekollate ligouli
    αυτό

  2. #62
    Senior Member wom's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Gullaldr
    Posts
    1,446

    Default

    Να πάρει πούλο, όχι όμως επειδή είναι κάγκουρας & σπαμμάρει & μας τα πρήζει (προσωπικά δεν τον αντιπαθώ) ... ΑΛΛΑ γιατί γίνεται τσιμπούκι στους moderators για benefits και στέλνει κλαψιάρικα pm's

    Που έχει ξαναγίνει troll να γλύφει amnesiac "έλα ρε σοβαρά το λεω, δεν θα το ξανακάνω, ήταν μια φορά μόνο ... είμουν ευάλωτη σε στιγμή αδυναμίας - κλαψ/λυγμ"

    ...ΑΙ ΣΙΚΤΙΡ ΠΟΥΣΤΟΦΛΩΡΕ & so long for the fish, μύρισαν ψαρίλα όλα τα threads!
    section .text
    global _start
    _start:
    xor ebx, ebx
    mov eax, ebx
    inc eax
    int 80h
    ret

  3. #63
    Δράκος ikonoklast's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    στη φάση για τα τάλαντα
    Posts
    13,268

    Default

    O Helm με έπεισε να το παλέψω.

    Καταρχήν να σημειώσουμε ότι το ER είναι πλέον φόρουμ ΔΡΑΜΑΤΙΚΗΣ ΤΡΑΓΙΚΗΣ ΣΚΑΤΙΦΛΩΡΙΑΣ, από τον super mod μέχρι τους χρήστες. Ο πρώτος γιατί είναι αδύναμος χαρακτήρας, υποκύπτει στο κλαψούρισμα, χρειάζεται να κάνει οχτώ πολλ για να είναι '«"δημοκρατικός"»' με το μποτ και γενικά έχει μετατρέψει σε SERIOUS BUSINESS κάτι που ο ίδιος λέει ότι θέλει να σταματήσει να τον απασχολεί. Οι δεύτεροι γιατί μεγάλη μερίδα τους είναι αηδιαστικά αρκουδάκια της αγάπης και είναι ικανοί να κρατήσουν ακόμα και τον Δρ. Μενγκελε στο φόρουμ τους αν κάποιος τους πει ότι τίθεται ζήτημα «ελευθερίας του λόγου».

    Λέγοντας το τελευταίο να σημειώσουμε ότι η συζήτηση είναι εντελώς λάθος από την αρχή. Λανθασμένα ο Firestorm καλείται από κάποιους "τρολλ", "πειραχτήρι", "διαβολάκος" ή ακόμα και "βλάκας", "καθυστερημένος", "χωρίς ζωή" και ό,τι άλλο του δίνει ανθρώπινη υπόσταση καθώς ο Firestorm, ο KLAPSE και όλοι οι παρεμφερείς είναι καταφανώς ένα πράγμα: BOT. Κάνουν parsing ό,τι μαλακία υπάρχει στο 9GAG, στο 4chan, στο tumblr, στο google - οπουδήποτε αλλού, και έρχονται και την ποστάρουν στο ER. Σε όλους τους ανώμαλους που λένε ότι πρέπει να κρατάμε τα bots στο ER και αν δε μας αρέσουν να τους κάνουμε ignore, προτείνω να ανοίξουμε τα Guest Accounts, να βγάλουμε τα Registration και τα Captcha και όλα, να γίνει του μουνιού το πανηγύρι και να βγάλουμε γούστα. Στην τελική αν δε μας αρέσει, τα κάνουμε όλα ignore! Αν πάλι μου πείτε ότι «εντάξει δε θέλουμε όλα τα μποτ του κόσμου, είμαστε ανώμαλοι και μας αρέσει μόνο ο Firestorm14». Τότε, δε θα κάνουμε εμείς ignore, ΑΝΤΙΣΤΡΕΦΩ ΤΟ ΕΡΩΤΗΜΑ καθώς ΕΔΩ είναι το tumblr του φίλοι μου, τα ίδια σκατά ποστάρει και εκεί και εδώ, γιατί δε μπαίνετε ΣΕΙΣ εκεί να τον φχαριστιέστε;

    Στο τέλος να αναφέρουμε ότι ακόμα και για τεχνικούς λόγους είναι ανώφελο να κάνεις κάποιον ignore καθώς το theme που έχετε βάλει δεν αγνοεί εντελώς την παρουσία κάποιου παρά στη θέση των ποστ του σου βγάζει ένα μαλακισμένο div που σε ενημερώνει ότι τον έχεις ignore και αν θες να δεις το ποστ. Όπως επίσης δεν αγνοούνται και τα quotes που θα γίνουν από άλλους χρήστες. Στο τέλος τέλος όμως το ζήτημα δεν είναι ζήτημα προσωπικών γούστων, είναι ζήτημα χιούμορ, αισθητικής, είναι ζήτημα... ΦΥΣΙΟΓΝΩΜΙΑΣ ΤΟΥ ΕR (sic). Αν τελικά η δραματική βλακεία κατανικήσει την στοιχειώδη αντίληψη και αποφασιστεί να μείνει ο τύπος, τότε εγώ προσωπικά θα ντρέπομαι να λέω στους φίλους μου και στα γκομενάκια που γνωρίζω ότι γράφω στο ΕR -κάτι που παλιότερα ήταν σχεδόν πάντα η πρώτη μου κουβέντα-. Θα ντρέπομαι να πω ότι εδώ έχω βριστεί, έχω πλακωθεί, έχω φάει μπαν, έχω αγαπήσει, έχω κλάψει, έχω γελάσει, τραγουδήσει και παίξει. Tέλειωσαν πια τα βλέμματα όλο θαυμασμό από τον κόσμο όταν έλεγα ότι συχνά σκαρώνουμε καλαμπούρια με τον Symposium, τον Gabriel, τον Ρωχάμη, τον Chopped, τον Retaliator, τον WOTAN, τον Joey_Allen και τα δέκα fake του, τον ΜΠΑΝΤΙΛΑΚΗ, τον Stormrider, τον DESOSAV, τον Kafrulis και κάθε διαστημική ευφυία που έχει περάσει απο αυτό το φόρουμ...

    Γιατί θα μου λένε όλοι, «καλά ρε, τόσο ξεφτίλα είσαι, στο φορουμ του Firestorm γράφεις;».

    Αυτά, σε αντίθετη περίπτωση (πράγμα που απεύχομαι) θα ήθελα να εκλάβετε αυτό το ποστ σαν ένα ακόμη ποστ μιας τόσο πικρής αποχώρησης....

    Με τιμή. Σπύρος -ikonoklast- Π.
    Last edited by ikonoklast; 29-11-2011 at 09:48.

  4. #64
    Mazikeen Krux's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Lux
    Posts
    4,521

    Default

    Θπύρο μείνε ρε
    I'll bury you in your god's fucked garden

  5. #65
    Senior Member ~ladykiller~'s Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    a hole in the wall
    Posts
    4,499

    Default

    δεν ξέρω για σας, αλλά εγώ συγκινήθηκα λίγο.

    satan was a lez

  6. #66
    Senior Member freak brother's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    στο πρωινο του e.r
    Posts
    28,905

    Default

    ποιος ειναι ο user ENGINENO9 ?
    σηκωσες λιγο την μπλουζιτσα και υποψιαστηκα οτι εισαι ο φρικ. Σε λιγα δευτερολεπτα ειχα μαθει την τραγικη αληθεια.Δεν ξερω αν προσεξες την απογοητευση στo προσωπο μου..
    http://stresss.deviantart.com
    http://www.myspace.com/posteke
    Yesterday 19:29 <menumission> de mporeis na kaneis ignore ton eauto sou sto tsat molis to dokimasa

    στο θεωρητικό παρκούρ δίνω οστά και σάρκα,απο εμπόδιο σ΄ εμπόδιο πετάγομαι για πλάκα Άκου τον Φόρη and don't worry

  7. #67

    Default

    Κοίτα τι ποσταρε ο πούστης

    Συγκινητικοί Πιτσαδόρος, KLAPSE, Helm και όλοι εσεις που ενώ έχω πρήξει λίγο πολύ τα παπάρια σας, ακόμα με θέλετε ΚΟΝΤΑ σας να σας κρατάω συντροφία ποστάροντας ιερογλυφικά στο τσατ και random picture parsing σε διάφορα θρέντς. Ή και όχι. ΟΚ αυτός ο μύθος 'είσαι bot ποστάρεις ότινανε' πρέπει να σταματήσει- περάστε μια βόλτα απο τα recent post μου, ούτε τα μισά ποστ ανα σελίδα είναι 'media post' ας τα πούμε. Πιστεύω πως έχω φανεί ΧΡΗΣΙΜΟΣ στο pc&games ποστάροντας οδηγούς για ASIO (!!!! α, και emulators), βοηθώντας τον οποιονδήποτε σύντροφο ERίτη να φτιάξει το pc του και πρέπει πολύ πολύ σύντομα να ξαναγίνω Moderator. Δε θα ποστάρεις απλά στο φόρουμ του Firestorm, αλλά του Moderator Firestorm (!).

    Σπυρέτο μου, και συ ήσουν 20χρονώ κάποτε και πόσταρες ΨΑΡΙΑ ΧΩΜΕΝΑ ΣΕ ΚΩΛΟΥΣ για να γιορτάσεις τα 5,000 ποστ σου στη φορουμάρα που πάντα είχες ως πρώτη κουβέντα, πανέξυπνε ουρακοτάγκε. Επίσης το Tumblr μου Καλά σε Γαμάει. Πάνε στη τέταρτη σελίδα, θα δείς φατσακαρτα μια πούτσα χωμένη σε ένα NES. Πες μου τώρα, ποιός άλλος θα μπορούσε να προσφέρει αυτό το θέαμα στην οθόνη σου;; Η κονσόλα που βίωσες για πρώτη φορά στη ζωή σου πράγματα όπως η αγάπη, το κλάμα, το γέλιο και το παιχνίδι, να σοδομίζεται τόσο αισχρά;; Εγώ προσωπικά νιώθω πως βιώνω τον έρωτα για πρώτη φορά.

    Στη τελική, εγώ πάντοτε σε συμπαθούσα αλλά εσύ με πήρες με στραβό μάτι εξαρχής...πάντα πεταγόσουν να μου χωθείς δίχως αύριο, με απαξιωτικό υφάκι

    Θέλω να ξέρεις ότι θα μου λείψεις. Πολύ. Δε θα το αντέξω Σπύρο, μη φύγεις. Σπύρο μ'ακούς; Είσαι ο ιντερνετικός μου ήρωας, ο ιδανικός άνθρωπος, αυτό που πάντα ονειρευόμουν... Σ'αγαπώ....

  8. #68
    bi-curious The Good Son's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    κάτω μαχαλάς.
    Posts
    7,474

    Default

    Quote Originally Posted by Firestorm View Post
    παιδιά δε συμμετάσχω στη συζήτηση άλλο
    Quote Originally Posted by Firestorm View Post
    παιδιά δε συμμετάσχω στη συζήτηση άλλο

    Quote Originally Posted by Firestorm View Post
    παιδιά δε συμμετάσχω στη συζήτηση άλλο

    Quote Originally Posted by Firestorm View Post
    παιδιά δε συμμετάσχω στη συζήτηση άλλο

    Quote Originally Posted by Firestorm View Post
    παιδιά δε συμμετάσχω στη συζήτηση άλλο

    Quote Originally Posted by Firestorm View Post
    παιδιά δε συμμετάσχω στη συζήτηση άλλο

    Quote Originally Posted by Firestorm View Post
    παιδιά δε συμμετάσχω στη συζήτηση άλλο

    Quote Originally Posted by Firestorm View Post
    παιδιά δε συμμετάσχω στη συζήτηση άλλο

    Quote Originally Posted by Firestorm View Post
    παιδιά δε συμμετάσχω στη συζήτηση άλλο

    Quote Originally Posted by Firestorm View Post
    παιδιά δε συμμετάσχω στη συζήτηση άλλο

    Quote Originally Posted by Firestorm View Post
    παιδιά δε συμμετάσχω στη συζήτηση άλλο

    Quote Originally Posted by Firestorm View Post
    παιδιά δε συμμετάσχω στη συζήτηση άλλο

    Quote Originally Posted by Firestorm View Post
    παιδιά δε συμμετάσχω στη συζήτηση άλλο

  9. #69
    Sympathy Junkie. Amnesiac.'s Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    too much is not enough.
    Posts
    11,290

    Default

    Πάμε πάλι.

    Κατ’αρχάς, serious business δεν έχω κάνει εγώ την υπόθεση αλλά όσοι με πρήζουν καθημερινά για το φίρεστορμ, είτε λέγοντας μου να τον μπανάρω όταν κυκλοφορεί ελεύθερος, είτε να του δώσω μια ακόμα ευκαιρία όταν είναι μπαναρισμένος, είτε όταν τον βρίζουν σε 150 ποστς. Πραγματικά θέλω να σταματήσω να ασχολούμαι με τον τύπο, αλλά πριν αρχίσετε να λέτε τα “πολλή σημασία του δίνεις” σας κοιτάξτε μήπως δίνετε εσείς παραπάνω. φφς κάθε μέρα υπάρχει συζήτηση στο τσατ για τον φίρεστορμ και δε την ξεκινώ εγώ αυτή.

    Κατέληξα ότι το να γίνει πολλ είναι ο μόνος τρόπος να τελειώσει αυτή η ιστορία με τον έναν ή τον άλλο τρόπο. Ελπίζοντας ότι η χαμένη πλευρά θα σεβαστεί την απόφαση ενώ οι “νικητές” θα σκάσουν επιτέλους.

    Γελάω με όσους ΒΛΑΚΕΣ μιλάνε για προσωπική μου κόντρα με το φίρεστορμ και για περιορισμό της ελευθερίας του λόγου και άλλες τέτοιες ηλιθιότητες, όταν η μόνη ΑΠΟΦΑΣΗ που έχω πάρει χωρίς να ρωτήσω κανέναν και η οποία θα μπορούσε να θεωρηθεί κατάχρηση εξουσίας είναι το να τον αφήσω να ξαναγράφει. Αν είχα προσωπική κόντρα (όπως το εννοείτε εσείς, ότι τον θεωρώ καθυστερημένο ισχύει) απλά δε θα τον άφηνα ποτέ να ξαναμπεί, γιατί μιλάμε για ήδη μπαναρισμένο (όχι από εμένα) χρήστη. Βλ. ER που θέλουμε.

    Το γιατί τον άφησα να ξαναγράφει είναι άλλη ιστορία, ο συγκεκριμένος χρήστης μου δείχνει ότι πραγματικά το έχει ανάγκη να μαλακίζεται εδώ μέσα, ότι το χρειάζεται ρε παιδί μου, ότι θα του στερήσω κάτι Σημαντικό αν τον μπανάρω μόνιμα. Δε το έχω ξανασυναντήσει αυτό το πράγμα και πραγματικά προτιμώ, αν τελικά αποφασιστεί να φύγει, να μην είμαι εγώ αυτός που θα του ΚΑΝΕΙ ΚΑΚΟ.

    Γενικά, για να τελειώνουμε, δεν αποφασίζω εγώ για το ποιός θα γράφει και ποιός όχι εδώ μέσα, το ηαρ ορίζεται σαν “οντότητα” από το σύνολο των ανθρώπων που γράφουν σε αυτό και αν αυτοί που γράφουν αποφασίσουν ότι χρειάζονται ένα φίρεστορμ, θα έχουν ένα φίρεστορμ. Όπως ισχύει και για οποιονδήποτε άλλο χρήστη.

    Από εκεί και πέρα είναι στο χέρι του καθένα μας να αποφασίσει κατά πόσο θέλει να συμμετέχει σε μια κοινότητα με αυτή την αισθητική, με αυτούς τους κανόνες, με τους φίρεστορμς και τους KLAPSE και τους αμνίζιακς και τους Η. και τους ικόνοκλαστς της.

    Αυτά.
    Last edited by Amnesiac.; 29-11-2011 at 17:30.
    I went down into the valley to pray.
    I got drunk and I stayed all day.

  10. #70
    fleshdiver regularpaul's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    spinalonga
    Posts
    6,062

    Default

    διακρίνω μια αύρα κόντρας παλιών/νέων ΕΡ-ιτών στα αποτελέσματα ή ιδέα μου είναι?

    το ριχνω να φυγει μονο και μονο
    για να μην ξαναδώ ποτέ οτιδήποτε σε σχεση με τον Ρωσο τροβαδουρο στο μιουζικ

  11. #71
    Senior Member atom_smasher's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Copenhagen
    Posts
    8,090

    Default

    To Fantasma δεν ειναι fake του φιξξερ?
    1) e4, c5
    2) Νf3

  12. #72
    A rock, an island Drumsick's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    7,495

    Default

    18:25 <Shadowking> 8α αυτοκτονούσα στην 8έση σου.
    18:26 <Firestorm> poios me sixenetai, o asximos shadowking?
    18:26 <Firestorm> aytoktona esy kalytera mafth th mapa pou kouvalas


    21:20 <Shadowking> φλορενς υπερμπαζο, οχι απλα μπαζο.
    21:22 <Firestorm> poios milaei!!!!!
    21:22 <Firestorm> (pros shadowking)
    21:26 <Firestorm> F̛̝̱͓̜͕ͮ̍͋̒I̙̜͇̍ͣ͌̈́Ẋ͇͙͍̻̠̜̩ͦ̕͜X̴͚̞̜̑ͬ̂̒̚X̵̠̼ͫͥͯͫ̓͘E̸̮̩̮̘ͤͫ̈́̏̑̆̉̔ͨ͡R̵̟̫̜͈͕͎̰ͪ͑̍͝ͅ
    21:27 <Firestorm> malakoF̛̝̱͓̜͕ͮ̍͋̒I̙̜͇̍ͣ͌̈́Ẋ͇͙͍̻̠̜̩ͦ̕͜X̴͚̞̜̑ͬ̂̒̚X̵̠̼ͫͥͯͫ̓͘E̸̮̩̮̘ͤͫ̈́̏̑̆̉̔ͨ͡R̵̟̫̜͈͕͎̰ͪ͑̍͝ͅ


    21:29 <Firestorm> drumsick
    21:29 <Firestorm> tha apoxoriseis twra?
    21:29 <Firestorm> exw agwnia


    21:39 <Drumsick> ποναει η αληθεια
    21:39 <Firestorm> drumsick de thes na milhsw gia alhtheies :/


    02:33 <Firestorm> geia sou mitsmann fysiologike
    02:33 <Firestorm> geloios typos


    03:36 <Firestorm> synolika apola ta alla pou thimame exw 10k pinks
    03:36 <Firestorm> deka xiliades fores patisan pink se post mou.
    03:36 <Firestorm> kai alles toses se moutza.
    03:36 <Mitsmann> εχεις επιτελεσει ΕΡΓΟ.
    03:37 <Firestorm> to ergo to grapsa kai gelousa
    03:37 <Firestorm> f̵͈͚̝̻̰͓̥͒ͩ͠i̡̭͔̲̩̤̲͙͓̿̈̀̊͌ͪ̊x̴͔̣̠͚͈̥̰͚̯ͥ͜x̧̳̪͍̩̱̟͉̺͛͐̓̊e͌͡͏̹͎͍̱
    03:38 <Firestorm> ma de gamaei?


    03:43 <Firestorm> pros to paron peismwnw gia na vgw nikhths ap to poll.
    03:43 <Firestorm> epeita de nomizw na polyasxolithw, ksenerwsa poly me ta teleytaia

    17:05 <Firestorm> το πολωνικο μουνι που σε πεταγε
    17:05 <Firestorm> βρωμιαρα
    Nα τον χαίρεστε.
    Last edited by Drumsick; 29-11-2011 at 17:14.

  13. #73
    σούπερ ντούπερ Dythor's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    στέκια επαρχιώτικα (βρε)
    Posts
    3,756

    Default

    Quote Originally Posted by ikonoklast View Post
    O Helm με έπεισε να το παλέψω.

    Καταρχήν να σημειώσουμε ότι το ER είναι πλέον φόρουμ ΔΡΑΜΑΤΙΚΗΣ ΤΡΑΓΙΚΗΣ ΣΚΑΤΙΦΛΩΡΙΑΣ, από τον super mod μέχρι τους χρήστες. Ο πρώτος γιατί είναι αδύναμος χαρακτήρας, υποκύπτει στο κλαψούρισμα, χρειάζεται να κάνει οχτώ πολλ για να είναι '«"δημοκρατικός"»' με το μποτ και γενικά έχει μετατρέψει σε SERIOUS BUSINESS κάτι που ο ίδιος λέει ότι θέλει να σταματήσει να τον απασχολεί. Οι δεύτεροι γιατί μεγάλη μερίδα τους είναι αηδιαστικά αρκουδάκια της αγάπης και είναι ικανοί να κρατήσουν ακόμα και τον Δρ. Μενγκελε στο φόρουμ τους αν κάποιος τους πει ότι τίθεται ζήτημα «ελευθερίας του λόγου».

    Λέγοντας το τελευταίο να σημειώσουμε ότι η συζήτηση είναι εντελώς λάθος από την αρχή. Λανθασμένα ο Firestorm καλείται από κάποιους "τρολλ", "πειραχτήρι", "διαβολάκος" ή ακόμα και "βλάκας", "καθυστερημένος", "χωρίς ζωή" και ό,τι άλλο του δίνει ανθρώπινη υπόσταση καθώς ο Firestorm, ο KLAPSE και όλοι οι παρεμφερείς είναι καταφανώς ένα πράγμα: BOT. Κάνουν parsing ό,τι μαλακία υπάρχει στο 9GAG, στο 4chan, στο tumblr, στο google - οπουδήποτε αλλού, και έρχονται και την ποστάρουν στο ER. Σε όλους τους ανώμαλους που λένε ότι πρέπει να κρατάμε τα bots στο ER και αν δε μας αρέσουν να τους κάνουμε ignore, προτείνω να ανοίξουμε τα Guest Accounts, να βγάλουμε τα Registration και τα Captcha και όλα, να γίνει του μουνιού το πανηγύρι και να βγάλουμε γούστα. Στην τελική αν δε μας αρέσει, τα κάνουμε όλα ignore! Αν πάλι μου πείτε ότι «εντάξει δε θέλουμε όλα τα μποτ του κόσμου, είμαστε ανώμαλοι και μας αρέσει μόνο ο Firestorm14». Τότε, δε θα κάνουμε εμείς ignore, ΑΝΤΙΣΤΡΕΦΩ ΤΟ ΕΡΩΤΗΜΑ καθώς ΕΔΩ είναι το tumblr του φίλοι μου, τα ίδια σκατά ποστάρει και εκεί και εδώ, γιατί δε μπαίνετε ΣΕΙΣ εκεί να τον φχαριστιέστε;

    Στο τέλος να αναφέρουμε ότι ακόμα και για τεχνικούς λόγους είναι ανώφελο να κάνεις κάποιον ignore καθώς το theme που έχετε βάλει δεν αγνοεί εντελώς την παρουσία κάποιου παρά στη θέση των ποστ του σου βγάζει ένα μαλακισμένο div που σε ενημερώνει ότι τον έχεις ignore και αν θες να δεις το ποστ. Όπως επίσης δεν αγνοούνται και τα quotes που θα γίνουν από άλλους χρήστες. Στο τέλος τέλος όμως το ζήτημα δεν είναι ζήτημα προσωπικών γούστων, είναι ζήτημα χιούμορ, αισθητικής, είναι ζήτημα... ΦΥΣΙΟΓΝΩΜΙΑΣ ΤΟΥ ΕR (sic). Αν τελικά η δραματική βλακεία κατανικήσει την στοιχειώδη αντίληψη και αποφασιστεί να μείνει ο τύπος, τότε εγώ προσωπικά θα ντρέπομαι να λέω στους φίλους μου και στα γκομενάκια που γνωρίζω ότι γράφω στο ΕR -κάτι που παλιότερα ήταν σχεδόν πάντα η πρώτη μου κουβέντα-. Θα ντρέπομαι να πω ότι εδώ έχω βριστεί, έχω πλακωθεί, έχω φάει μπαν, έχω αγαπήσει, έχω κλάψει, έχω γελάσει, τραγουδήσει και παίξει. Tέλειωσαν πια τα βλέμματα όλο θαυμασμό από τον κόσμο όταν έλεγα ότι συχνά σκαρώνουμε καλαμπούρια με τον Symposium, τον Gabriel, τον Ρωχάμη, τον Chopped, τον Retaliator, τον WOTAN, τον Joey_Allen και τα δέκα fake του, τον ΜΠΑΝΤΙΛΑΚΗ, τον Stormrider, τον DESOSAV, τον Kafrulis και κάθε διαστημική ευφυία που έχει περάσει απο αυτό το φόρουμ...

    Γιατί θα μου λένε όλοι, «καλά ρε, τόσο ξεφτίλα είσαι, στο φορουμ του Firestorm γράφεις;».

    Αυτά, σε αντίθετη περίπτωση (πράγμα που απεύχομαι) θα ήθελα να εκλάβετε αυτό το ποστ σαν ένα ακόμη ποστ μιας τόσο πικρής αποχώρησης....

    Με τιμή. Σπύρος -ikonoklast- Π.
    Πολύ ωραίο ποστ, εγώ περνάω καλά διαβάζοντας τα ποστς σου, μη φύγεις!

    Τα περισσότερα εξ' αυτών έχουν το μειονέκτημα ότι βασίζονται σ' ένα σκεπτικό το οποίο είναι λάθος από τη δεύτερη γραμμή βέβαια. Να, ας πούμε εδώ ο φάιρστορμ είναι ένα μποτ χωρίς ανθρώπινη υπόσταση επειδή ποστάρει μόνο πικς, το οποίο είναι αφενός ψέμμα, αφετέρου και αλήθεια να ήταν, το διαλεκτικό προτσές ενός ατόμου και ενός μποτ σ' εμπιστεύομαι να ξέρεις τι διαφορά έχουν, μαρξιστικό αγόρι είσαι.

    Αλλά είσαι ένας λογοτέχνης. Ο Γεώργιος Μ. Βιζυηνός.
    Last edited by Dythor; 29-11-2011 at 17:28.
    Γυρναγα απο "επισκεψη" σε κορασιδα στην Σαντα.

  14. #74

    Default

    να κανω και γω το κομματι μου

    Today 17:12 <Drumsick> ποιος πιεζει ρε σκατοκαθυστερημενε γαμιολη?
    Today 17:12 <Drumsick> ποιοα απειλει με καθε ευκαιρια?
    Today 17:12 <Firestorm> αγαπη μου εσυ.
    Today 17:12 <Drumsick> τι πιεζω? τη γνωμη μου λεω
    Today 17:13 <Firestorm> εχεις καθαρα εμμονη να φυγω και ειναι ολοφανερο
    Today 17:13 <Firestorm> δεν ειναι απλα γνωμη.
    Today 17:13 <Drumsick> ναι, επειδη μου εισαι απεχθης
    Today 17:13 <Firestorm> αν σου ειμαι απεχθης μπλοκαρε με απο παντου μωρη βρωμιαρα
    Today 17:13 <Firestorm> τσατ, ποστσ τα παντα
    Today 17:13 <Firestorm> μπορεις
    Today 17:13 <Firestorm> μη λες μαλακιες
    Today 17:13 <Firestorm> τον μπερνι μια χαρα τον εχεις
    Today 17:14 <Drumsick> οτι γουσταρω θα κανω
    κανει οτι γουσταρει το κοριτσι. βρειτε ποιος εχει το προβλημα και κερδιστε. και αλλη φορα να ποσταρεις ολοκληρα αποσπασματα, οχι μονο τι ειπα εγω ΜΕΤΑ την επιθεση που μου καναν καθε φορα. ε, αρκετα

    επισης ποστ ΔΥΟ ΧΙΛΙΑΔΕΣ. παω να κανω θρεντ με ακρωτηριασμενα παιδακια να το γιορτασω! τι λετε;

  15. #75

    Default

    γιατί δεν τα φτιάχνετε να γλυτώσουμε και από τους δυο;

Similar Threads

  1. Replies: 2
    Last Post: 24-05-2012, 12:38
  2. Κρίση!
    By ikonoklast in forum The Politics Of Ecstasy
    Replies: 18
    Last Post: 29-01-2008, 03:34
  3. Replies: 31
    Last Post: 11-09-2005, 06:12

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •