View Poll Results: Να φύγει ή να μείνει;

Voters
117. You may not vote on this poll
  • ΝΑ ΦΥΓΕΙ

    58 49.57%
  • ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ

    59 50.43%
Page 11 of 24 FirstFirst ... 91011121321 ... LastLast
Results 151 to 165 of 359

Thread: Firestorm : H Tελική Κρίση.

  1. #151
    R U OK Esteban's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    130-148bpm
    Posts
    1,486

    Default

    gia sena exei paloukwma se koini 8ea

  2. #152

    Default

    Quote Originally Posted by The Good Son View Post
    Quote Originally Posted by Amnesiac. View Post
    Με βάση αυτό, να επαναλάβω αυτό που έγραψα και στο πρώτο ποστ. Το να μείνει ο φιρεστορμ ΔΕ νομιμοποιεί το σπαμμάρισμα ε. Αν αρχίσει να σπαμμάρει φεύγει ακριβώς την ίδια στιγμή, ακόμα και αν αυτό γίνει την ίδια μέρα που θα τελειώσει το πολλ. Και αυτό προφανώς ισχύει και για τα μελλοντικά τρολλς.
    Αυτά είναι μαλακίες.
    Ποιος ορίζει το τί είναι σπαμμάρισμα και τί όχι;
    Τα fakes Που είχε κάνει πριν λίγες βδομάδες και πόσταρε με ιερογλυφικά δεν είναι;

    30/11/2011 16:03 <Firestorm> °.˛*.˛.°★。˛°.★** 25 ημέρες για τα Χριστούγεννα *★* *˛. ˛ °_██_*。*./ ♥ \ .˛* .˛.*.★* *★ 。* ˛. (´• ̮•)*˛°*/.♫.♫\*˛.* ˛_Π_____. * ♥ ˛* .°( . • . ) ˛°./• '♫ ' •\.˛*./______/~\*. ˛*.。˛* ˛. *。 *(...'•'.. ) *˛╬╬╬╬╬˛°.|田田 |門|╬╬╬╬╬
    αυτό δεν είναι σπαμμάρισμα;
    Πολλοί γαμάτοι users εκ των οποίων ένας είμαι και γώ, πιστεύουμε πως είναι. Άρα και πρέπει να φάει μπάν χωρίς polls και olympians.

    Είναι στατιστικά αποδεδειγμένο από το ιστορικό του εν λόγω χρήστη πως αν μείνει οι μαλακίες θα συνεχιστούν και πως δεν διορθώνεται. Τις ευκαιρίες του τις είχε και με το παραπάνω. Ακόμα και να μην ήταν έτσι, είναι φανερό πως τις μαλακίες τις συνεχίζει και τώρα.

    Εάν μείνει λοιπόν, με ποιο σκεπτικό θα μπαναριστεί στο μέλλον; Λόγοι αντικειμενικοί να πάρει πούλο υπάρχουν και τώρα. Εαν το πολλ πεί να μείνει, θα μείνει όπως είναι με τα χούγια του και το φόρουμ θα μείνει μολυνσμένο. fact.

    Όχι τίποτα, να μπορούμε να φωνάζουμε και λυκειόπαιδα.
    Φίλε μου καλέ, έχεις κάθε δίκιο στο σκεπτικό που παρουσιάζεις. Ωστόσο, η αλήθεια είναι απλά πως τούτο είναι μια τελευταία ευκαιρία στον φάιρστορμ να καταλάβει ότι σπάει πούτσους, ότι δεν είναι αστείο, δεν είναι κουλ, δεν είναι το καλύτερο τρολλ από το ψωμί για τοστ, κοντά 50 άτομα θέλουν να μπαναριστεί φφς. Κι αν νομίζει πως αν βγει το "να μείνει" αυτό σημαίνει ότι όλα πάνε καλά και συνεχίσει να σπαμμάρει με τον ίδιο τρόπο, θα εκπλαγεί σύντομα γιατί η κοινωνία είναι άδικη, life is short and love is always over in the morning. Και αυτό θα είναι και ένα μάθημα ζωής που δε θα μπορέσει να το εκτιμήσει παρά μόνο πολύ, πολύ αργότερα, ίσως και στο νεκροκρέβατό του! Γιατί αυτό κάνει το ερ.
    Γιατί δε με θες κυρά μου; Επειδή είμαι ψαράς;

  3. #153
    Sympathy Junkie. Amnesiac.'s Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    too much is not enough.
    Posts
    11,290

    Default

    Paris, ό,τι είπε ο αντμίν.

    Να συμπληρώσω απλά τη γνώμη μου (και ο Θεός θα με κάψει που θα υπερασπιστώ το φιρεστορμ), αλλά αν συνεχίσει να κάνει μόνο 3-4-5 ηλίθια ποστς τη μέρα και ποστάρει ιερογλυφικά στις 5 το πρωί μια στο τόσο, ε αυτό νομίζω εντάσσεται στην κατηγορία "ανεκτό επίπεδο βλακείας" και αντιμετωπίζεται με ένα ιγκνόρ. Τόσοι και τόσοι είναι σε αυτή την κατηγορία, απλά στο φιρεστορμ χτυπάει περισσότερο άσχημα λόγω βεβαρημένου παρελθόντος.

    Από την άλλη, αν αρχίσει να ποστάρει μαλακίες σε άσχετα τόπιξ, όπως έκανε με τα ιερογλυφικά ακκάουντς που ανέφερες, εννοείται ότι θα φύγει νύχτα (στις 5 συγκεκριμένα). Όπως ακριβώς έγινε και με τα συγκεκριμένα ακκάουντς (τα οποία ήταν 3, για το trivia της υπόθεσης).

    Αλλά ας περάσουμε ένα αισιόδοξο μήνυμα, ας μη χάνουμε την πίστη μας στην ανθρωπότητα, μπορεί και να σοβαρευτεί εν τέλει.

    έντιτ : για τους κουρασμένους τα ξανάπαμε, καλή ξεκούραση παιδιά
    Last edited by Amnesiac.; 30-11-2011 at 19:25.
    I went down into the valley to pray.
    I got drunk and I stayed all day.

  4. #154
    Senior Member 00i00's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    11,120

    Default

    οντοπικ...

    αρνιζιακ το Matt Elliott - 2010 - Songs (Box Set) [Ici D'Ailleurs, 2010] FLAC το θες?

  5. #155
    Sympathy Junkie. Amnesiac.'s Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    too much is not enough.
    Posts
    11,290

    Default

    Quote Originally Posted by 00i00 View Post
    οντοπικ...

    αρνιζιακ το Matt Elliott - 2010 - Songs (Box Set) [Ici D'Ailleurs, 2010] FLAC το θες?
    αλλά έχω βάλει στο μάτι το βινυλιομποξσετ και μόλις πάρω τα ποσοστά μου από τις google διαφημίσεις του ηαρ σκέφτομαι να το παραγγείλω.
    I went down into the valley to pray.
    I got drunk and I stayed all day.

  6. #156
    Senior Member 00i00's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    11,120

    Default

    ετσι σε θελω...να στεναχωριεσαι αναλογικα

    εντιτ...(οντοπικ παντα) το νεο του δεν ειναι ενας αδαμαντας?

  7. #157
    Sympathy Junkie. Amnesiac.'s Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    too much is not enough.
    Posts
    11,290

    Default

    Είναι το γαμημένο, είναι.

    Το έχω ακούσει 5-6 φορές μόνο βέβαια, από τη Δευτέρα έχω ακούσει 48 φορές (μετρημένες) αυτό



    Spoiler
    λολ είμαι αυτιστικό, να γίνει πολλ και για μένα.
    I went down into the valley to pray.
    I got drunk and I stayed all day.

  8. #158
    read between the lines Shadowking's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Posts
    2,664

    Default

    λοιπόν, ένα - δυό πράγματα.

    Πρώτα απ' όλα γράφω "σοβαρά" σε ένα θρεντ που αφορά ό,τι χειρότερο έχει περάσει από το ερ τα τελευταία χρόνια. Να θυμηθώ να αυτομαστιγωθώ γι'αυτό.

    Τώρα, γιατί ο firestorm είναι ό,τι χειρότερο έχει διαβεί από αυτό το καταραμένο φόρουμ δεν έχει να κάνει με τα διακόσια ποστς του στο picture (έτσι κ' αλλιώς το picture γενικά ένα κόπι/πεης από 9gag και σία είναι εδώ και καιρό - τι μια εικόνα - τι διακόσες). Ούτε με τα τριγωνάκια, ούτε με τα ιερογλυφικά, ούτε με το τσατ ούτε με τπτ. Και είναι σύντροφοι του "ΦΥΓΕ", στρατηγικό λάθος να ταυτίζουμε τον firestorm με αυτά. Oριακά δεν μπορώ καν να εξηγήσω απλά γιατί μου είναι τόσο απεχθής, απλά μου είναι. Όλα του, κάθε bit που φεύγει από το πισι του και φτάνει στο er, βρωμάει. Μπλιαχ.

    Γενικά θεωρώ ότι σε ένα φόρουμ όπως το er κανείς δεν πρέπει να τρώει μπαν, είναι έτσι διαμορφωμένη η φυσιογνωμία του που γενικά επιτρέπει στον κάθε καθυστερημένο να έχει την δικιά του μικρή ιντερνετική γωνία. Με την ιστορία με την Drumsick τις τελευταίες μέρες έχω αηδιάσει λίγο και θεωρώ ότι ξεπερνάει και την όποια χαλαρότητα διέπει το er και πιστεύω ότι εκεί σηκώνει ένα χέρι καλό βρωμόξυλο, αλλά δεν είναι δικιά μου δουλειά.

    Η ιντερνετική περσόνα του firestorm ξερνάει την ανάγκη του για προσοχή. Και επι ένα χρόνο το er του δίνει την προσοχή που επιζητάει. Μην τον ταίζετε και θα καταλήξει γιουλάι, να γράφει ΠΑΟΚ - ΤΡΙΓΩΝΑΚΙΑ μόνος του στις 5 το πρωί ενώ θα κοιτάει το μπουκαλάκι με τα χάπια στο γραφείο του και θα σκέφτεται πόσο κοντά είναι η λύτρωση αν τα κουμπώσει όλα μαζί. Δλδ, ζει για αυτό που γίνετε, ζει για να ανοίγει κουβέντα γύρω από τον εαυτό του τώρα που 3ανάρθε, λογικά έχει ρίξει 40 παχιές με το θρεντ, σε λίγο 8α πιστεύει και ότι αποτελεί κοινωνικό φαινόμενο. Η μόνη φορά που θα ήθελα να ξανασχοληθεί σύσσωμο το er με την παρτη του είναι να μαζευτούμε κάτω από το μπαλκόνι όταν αποφασίσει να φουντάρει και να του φωνάζουμε "ΠΗΔΑ ΠΗΔΑ".

    Ας μείνει, σιγά, χαίρομαι κιολας που μετά το μπαν του είναι εξίσου ηλίθιος, θα με χάλαγε αν είχε αλλάξει, καταλαβαίνετε όταν κάτι τέτοιοι τύποι βρίσκουν τον δρόμο τους και γίνονται φυσιολογικοί χαλάει κάτι στην εντροπία του συστήματος, διαταράσσονται τα τσακρα κτλ.

    Καλή σου παραμονή firestorm σε ένα φόρουμ που το μισό σε σιχαίνεται και από το υπόλοιπο μισό το 98% σε λυπάται ξερωγω και ελπίζει κάποτε να γίνεις λίγο άνθρωπος εκτός από τον φίλο σου τον Η., που η αμοιβαία σας συμπάθεια είναι ότι σωστό στον κόσμο αυτό.

    Μην στεναχωριέσαι όμως, υπάρχουν και άλλα πράγματα στην ζωή πέρα από το electric requi.... oh wait. λάθος.
    A loaded gun won't set you free.
    So you say.

  9. #159

    Default

    Γελαω. Πες μου λιγο αληθεια, τα πιστευεις αυτα που γραφεις; Αν ναι, ελα να μου τα πεις απο κοντα

  10. #160
    Senior Member mourning apocalypse's Avatar
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    έξω απ'το club 22
    Posts
    1,148

    Default

    Τί γίνεται με την drumsick τις τελευταίες μέρες
    Έντονα πολιτική χροιά και επαναστατική διάθεση, είχε η συναυλία του Βασίλη Παπακωνσταντίνου στο λιμάνι Κατακόλου, το βράδυ της περασμένης Παρασκευής.

  11. #161
    το ραπ μου είναι πρόκληση nikolasfluxus's Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Toumba
    Posts
    2,094

    Default


  12. #162
    read between the lines Shadowking's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Posts
    2,664

    Default

    επί λέξει. Και θα το έκανα αυτό αν με επηρέαζες έστω και λίγο εκτός του φόρουμ. Αλλά γενικά επείδη είσαι ενα νικ, με αβαταρ μια γάτα και τριγωνάκια, μπα έχω καλύτερα πράματα να κάνω.

    Γενικά όπως προείπα, προτιμώ τον καφέ μου χωρίς ζάχαρη, την πόλη μου χωρίς φασίστες και το er μου χωρίς φαιρστορμς. Αλλά επειδή δεν γίνεται να τα 'χουμε όλα σ'αυτόν τον κόσμο, θα αντέξω τα τριγωνάκια σου. Εσύ θα αντέξεις το οτι σε σιχαίνεται το 98% που συμβιώνεις διαδικτυακά μαζί του;
    A loaded gun won't set you free.
    So you say.

  13. #163

    Default

    ΚΟΤΑ. Βγαλε το θανατακι σου πισω απο μια οθονη, μπορεις.

  14. #164
    Senior Mebmer Maroon's Avatar
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    far away from greece
    Posts
    179

    Default

    αυτό το thread με διασκεδάζει,μέρες τώρα

  15. #165
    Κρι Κρι jack the ripper's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Everflow
    Posts
    8,435

    Default

    βασικα με αυτο το θρεντ το φορουμ αγγιζει τον πατο.

Similar Threads

  1. Replies: 2
    Last Post: 24-05-2012, 12:38
  2. Κρίση!
    By ikonoklast in forum The Politics Of Ecstasy
    Replies: 18
    Last Post: 29-01-2008, 03:34
  3. Replies: 31
    Last Post: 11-09-2005, 06:12

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •