Page 13 of 14 FirstFirst ... 311121314 LastLast
Results 181 to 195 of 207

Thread: Euroleague 2011-2012

  1. #181
    Senior Member mourning apocalypse's Avatar
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    έξω απ'το club 22
    Posts
    1,148

    11 στους 13 ERίτες συνιστούν το ποστ ετούτο.

    Default





    Spoiler
    Ξαναφέρτε το παλιό κύπελλο
    Έντονα πολιτική χροιά και επαναστατική διάθεση, είχε η συναυλία του Βασίλη Παπακωνσταντίνου στο λιμάνι Κατακόλου, το βράδυ της περασμένης Παρασκευής.

  2. #182

    9 στους 13 ERίτες συνιστούν το ποστ ετούτο.

    Default

    Δεν είδα το παιχνίδι, αλλά αν το έβλεπα θα ήμουν με τον γαυρο, λόγω σιχαμάρας ημιτελικού (αν το είχαμε χάσει στα ίσα, δε θα ήμουν με κανέναν, διευκρινίζω).

    Συχγαρητήρια λοιπόν!

    Φιξξξερ, έχεις καταλάβει ότι σιχαμένος είσαι όχι επειδή πραγματικά ενοχλούν αυτά που λες (σταρχίδια τους σε γράφουν όλοι, πράσινοι και κόκκινοι), αλλά επειδή νομίζοντας ότι ενοχλούν, συνεχίζεις να τα λες. Σε χαρακτηρίζει ως άτομο αυτό, αν θέλεις να είσαι αυτός ο τύπος, συνέχισε, τα πας θαυμάσια!
    Neon Dreamers Nevermore Fan Club

  3. #183
    lcsgp FIXXXER's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Στο διάολο
    Posts
    20,134

    3 στους 12 ERίτες συνιστούν το ποστ ετούτο.

    Default

    Δευτερη φορα που με βριζεις κι ενω δε μιλησα μετα την πρωτη φορα.
    Εγω δε χαρακτηρισα κανεναν. Αν θελεις μπορεις να εισαι αυτος ο τυπος ομως εσυ.
    Περιμενω τριτο ποστ με βρισιδια.

  4. #184

    5 στους 12 ERίτες συνιστούν το ποστ ετούτο.

    Default

    Άχου το μωρέ. Κοίταξε, όταν έχεις τόσο κόσμο να σου ρίχνει φάσκελα και πινκς σε μένα που σε βρίζω, ίσως να μην είναι όλοι λάθος και να χρειάζεται λίγη αυτοκριτική.

    Δεν έχω κανέναν ενδοιασμό να είμαι ο τύπος που λέει αυτό που σκέπτεται για όσους αποφασίζουν να βγάζουν τις σκέψεις τους σε κοινό φόρουμ. Αν δεν το αντέχεις, υπάρχουν και άλλοι τρόποι να εκφραστείς, εδώ (και οπουδήποτε δημόσια) κρίνεσαι για όσα γράφεις. Κι εγώ το ίδιο, αλλά δες πρώτη παράγραφο.

    Για το "δεν μίλησα" δε, φυσικά και απάντησες, απλά το έκανες αδερφίστικα (όπα, βρισιά!), αφού έκανες ξανά το ίδιο ποστ για το έβδομο αστεράκι, το οποίο απευθυνόταν πάλι σε μένα (χωρίς να με αναφέρεις ρητά, για να κλαψουρίσεις μετα "δεν απάντησα"). Αν δεν το έκανες, δε θα τσίμπαγες το δεύτερο ποστ μου.
    Last edited by Odonian; 14-05-2012 at 03:59.
    Neon Dreamers Nevermore Fan Club

  5. #185
    lcsgp FIXXXER's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Στο διάολο
    Posts
    20,134

    4 στους 12 ERίτες συνιστούν το ποστ ετούτο.

    Default

    Οι μουτζες δε με ενοχλουν προφανως.
    Ισα ισα που απολαμβανω ολη αυτην την παρανοια και τη μαλακια.
    Προφανως ετσουξε αρκετα, εξ ου και η αντιδραση.
    Και αυτος ηταν ο στοχος, οποτε δεν εχω κανενα παραπονο, ουτε εγω, ουτε εσυ, ολοι ευτυχισμενοι.

  6. #186
    compos mentis
    Join Date
    May 2010
    Location
    alive at the witch trials
    Posts
    2,837

    4 στους 4 ERίτες συνιστούν το ποστ ετούτο.

    Default

    AXAXAXAXAXAXAXA. προφανεστατα αφου μπαινεις και πινκαρεις με τα fakes σου μετα

  7. #187

    3 στους 7 ERίτες συνιστούν το ποστ ετούτο.

    Default

    Τι ακριβώς με έτσουξε ρε γκαζμά; Η κούπα του γαυρου; Ας είναι καλά οι άνθρωποι και του χρόνου να την πάρουν. Η συμπεριφορά η δική σου; Δεν δίνω ούτε τα σκατά του γάτου μου για όσα λες, ούτε φίλος μου είσαι για να έχουν βαρύτητα τα λόγια σου, ούτε μου έχεις δείξει ότι αξίζεις κάποιο σεβασμό με τη συμπεριφορά σου.

    Σου κάνω τη χάρη να σου εξηγήσω γιατί γίνεσαι αντιπαθής και αυτό γιατί με ανέφερες προσωπικά. Στο ξαναλέω: Δεν είναι η ουσία όσων λες που ενοχλεί, απλά το γεγονός ότι εσύ πιστεύεις ότι ενοχλούν και παρόλαφτά επιμένεις να τα λες σαν κάποιου είδους αποτυχημένου τρολαρίσματος (*) σε κάνει ενοχλητικό και αντιπαθή.

    (*) Για να μην είναι 100% αποτυχημένο το τρολάρισμα, κάνε και μια μικρή προσπάθεια ρε παιδί μου. Μην ξεκινάς τα ποστ "εγώ δεν είδα το παιχνίδι αλλά..." ή μην αναφέρεις απαραίτητα ότι εμείς οι πληβείοι ασχολούμαστε με το κατώτερο ευρωπαικό μπάσκετ ενώ εσύ βλέπεις μόνο μπάρτσα, ΝΒΑ και ΚΑΣΠΑΡΩΦ (αλλά έχεις γνώση και για τα άλλα, μην ξεχνιόμαστε).
    Neon Dreamers Nevermore Fan Club

  8. #188
    Administrator KoiliaSamprela's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Αθενς
    Posts
    11,775

    Default

    χαλάλι και μόνο για το KLAPSE του τεοντοσιτς.
    Πλάκα πλάκα πελατιακές οι σχέσεις της κούπας με την Ελλάδα.
    Αλέξη, Αλέξη! Τελείωνε , ΞΕΚΌΛΛΑ

  9. #189
    Slow Chemical Death MD's Avatar
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    The Morgue
    Posts
    536

    Default

    Πρωτη φορα στη ζωη μου που ως αντιολυμπιακος δεν με πειραξε καθολου η εξελιξη του αγωνα. Αυτη η τσσκα επρεπε να μην παρει κουπα. Εστω κι ετσι επιτελους δικαιοσυνη. Συγχαρητηρια για το καμ μπακ και την κουπα στους γαυρους. Η συγκεκριμενη ομαδα εχει αθλητικο θρασος που συνοδευεται απο προσοντα. Εργο ιβκοβιτς ξεκαθαρα αυτη η κουπα. Οι τελικοι ελπιζω να ειναι απ τις καλυτερες σειρες που εχουμε δει. Το momentum λεει ολυμπιακο. Βεβαια και το 1996 ελεγε ΠΑΟ αλλα επεσε η 35αρα στον τριτο τελικο. Θα δειξει.

  10. #190
    314222 Mitsmann's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    το πρωι μαθητρια, το βραδυ τορνοι.
    Posts
    20,004

    6 στους 8 ERίτες συνιστούν το ποστ ετούτο.

    Default

    Quote Originally Posted by menumission View Post
    AXAXAXAXAXAXAXA. προφανεστατα αφου μπαινεις και πινκαρεις με τα fakes σου μετα


    τραβα στα λινκς σου μωρη μποχλάδα.
    "Τι χτυπαω??"

    "Ενα μονο με ελιες. Και ενα μονο με πατατες."

  11. #191

    8 στους 8 ERίτες συνιστούν το ποστ ετούτο.

    Default

    βλάκα φίξξξερ, χτες οι σοβαροί στηρίζαμε ολυμπιακό
    και καθόλου δεν μας έτσουξε, και χαρήκαμε και μπράβο, γιατί ήταν ηρωική ανατροπή κόντρα στην Μπαρτσελόνα του μπάσκετ
    από τον Λάζο τον Παπαδόπουλο

    και όχι επειδή "ελληνική ομάδα" ή "πατριαρχείο", αλλά για λόγους αθλητικής λογικής. Στον συγκεκριμένο τελικό, όλα όσα μπορεί να συμπαθήσει κανείς στον αθλητισμό φώναζαν για νίκη Ολυμπιακού

    αλλά προκαλείς να σε πουν διάστερο ρε πούστη, κλασικός κακομοίρης γαύρος, δεν μπορεί καν να διαχειριστεί την χαρά του


    Spoiler
    Συγκλονιστικός διάλογος στην αθλητική κυριακή

    Δημοσιογράφος : Nikos says "Thryle Ole Ole Ole", do you agree?
    Ιλώ : what?
    Δημοσιογράφος : "Thryle Ole Ole Ole". Do you agree?
    Ιλώ : well, what does it mean?

  12. #192
    Sympathy Junkie. Amnesiac.'s Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    too much is not enough.
    Posts
    11,290

    5 στους 6 ERίτες συνιστούν το ποστ ετούτο.

    Default

    Η λογική με αυτή την ομάδα μας τελείωσε κάπου το Γενάρη. Από κει και πέρα μιλάμε για συνεχόμενα μπασκετικά θαύματα.

    Δε μπορώ με τίποτα να εξηγήσω πώς αυτή η ομάδα, με αυτό το ρόστερ κατάφερε να σηκώσει την κούπα. Όσοι μιλάνε για πετυχημένα πρότζεκτς Αγγελόπουλων και Ίβκοβιτς είναι απλά βλάκες, το πρότζεκτ στο ξεκίνημα της χρονιάς ήταν "να φτάσουμε στο τοπ 16 αν μπορούμε και να γλυτώσουμε τις 30άρες από τον Παναθηναϊκό στην Ελλάδα και γενικά να κρατήσουμε ένα ψιλοεπίπεδο και βλέπουμε".

    Αυτό που ίσως να κάνει τη μεγαλύτερη διαφορά στο μέλλον είναι ότι τη θέση της γενιάς των λούζερς με τα άπειρα κόμπλεξ κατωτερότητας που τους είχε δημιουργήσει ο Παναθηναϊκός έχει πάρει μια γενιά 22χρονων Πρωταθλητών Ευρώπης.

    Γενικά δε με νοιάζει πώς θα εξελιχθούν οι τελικοί, δε πιστεύω ότι είμαστε φαβορί σε καμία περίπτωση, μέχρι στιγμής βέβαια αυτό μας έχει βγει σε καλό. Αλλά πραγματικά μου αρκεί που όποτε βλέπω το πάθος που βγάζει αυτή η ομάδα μπορώ να σκέφτομαι χωρίς τύψεις "άντε γαμηθείτε Παπαλουκομπουρούσηδες".
    I went down into the valley to pray.
    I got drunk and I stayed all day.

  13. #193

    Default

    Είναι σημαντικό όμως που αποδεικνύεται ξανά ότι παίκτες και ομάδα συνολικά μπορούν να βελτιωθούν τρομερά με έναν προπονητή - δάσκαλο. Το έχουμε δει με τον Ομπράντοβιτς που έχει φτιάξει πάρα πολλούς παίκτες, το βλέπουμε και με τον Ίβκοβιτς. Ο,τι και να γίνει στους τελικούς, θα είναι ωραίο (εκτός αν έχουμε πάλι ξύλο στις εξέδρες, που δεν το βλέπω φέτος).
    Neon Dreamers Nevermore Fan Club

  14. #194
    σούπερ ντούπερ Dythor's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    στέκια επαρχιώτικα (βρε)
    Posts
    3,756

    3 στους 8 ERίτες συνιστούν το ποστ ετούτο.

    Default

    Σε κάθε τέτοια περίπτωση ανοίγει το καπάκι του εθνικού βόθρου και ζέχνει μέχρι τον υμηττό. Από τον οποίο δεν πέρασε τύπος κορνάροντας χωρίς να φωνάζει ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ ΡΕ ΜΟΥΝΟΠΑΝΑ.

    Γιούπι.
    Γυρναγα απο "επισκεψη" σε κορασιδα στην Σαντα.

  15. #195

    4 στους 4 ERίτες συνιστούν το ποστ ετούτο.

    Default

    Καλά.

    Είχε γαυρους - βαζελους. Είχε γαλατά - φενέρ (ματς που έδωσε το πρωτάθλημα και μάλιστα εκτός έδρας). Είχε έλληνες - τούρκους, σε εποχές χρυσης αυγης. Είχε ακροαποδω - ακροαποκει μέσα στους οπαδούς της ίδιας ομάδας.

    Επικό κοκτέηλ καφρίλας και βίας, πώς δε γύρισαν νεκροί πίσω, δεν ξέρω.
    Neon Dreamers Nevermore Fan Club

Similar Threads

  1. fantasy EUROLEAGUE (2011-2012)
    By bhoy in forum Athletics
    Replies: 2
    Last Post: 11-10-2012, 02:46
  2. ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2011 - 2012
    By Odonian in forum Athletics
    Replies: 805
    Last Post: 28-06-2012, 15:54
  3. Premier League 2011 - 2012
    By morphine in forum Athletics
    Replies: 482
    Last Post: 17-06-2012, 19:21
  4. Europa League 2011-2012
    By jack the ripper in forum Athletics
    Replies: 293
    Last Post: 10-05-2012, 16:36
  5. Euroleague 2010-2011
    By BlackiE in forum Athletics
    Replies: 227
    Last Post: 03-06-2011, 00:31

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •