Page 7 of 8 FirstFirst ... 5678 LastLast
Results 91 to 105 of 120

Thread: Ante gamh8eite kinezoi. srsly.

  1. #91

    Default

    ακριβώς για αυτό φίκσκσκσκσερ ένα "ante gamitheite re kinezoi. srsly" είναι ένα γελοίο σχόλιο, μια ηλίθια σκέψη, ένα ηλίθιο επιχείρημα, είναι ένα δέντρο μέσα σε ένα δάσος το οποίο δεν θα καεί ποτέ, αντιπροσωπεύει την ανθρώπινη ηλιθιότητα επάξια

    κανείς δεν είπε "ωωω κινέζοι, κάτσε να πάρω μια πίπα", δεν είναι κάπως προφανές αυτό;

  2. #92
    Senior Member 00i00's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    11,120

    Default

    παρακολουθω εδω και μερες το ερ ανημπορος να πληκτρολογησω καν...αλλα εδω μεσα η μαλακια ξεχειλιζει απο τα αυτια....

    απο την μια εχεις ''αγαναΧτησμενους ΝΕΟπολιτες'' που εχουν χτισει πραγματικοτητα μεσα απο τελεορασις κλπ κι απο την αλλη εχεις τους αυτους που βριζουν τους τετοιους ντε τους κακους μεσα στην αριστερα αλλα προπονουντε για τετοιανοι στο μελλον

    ικονοχλατς σκασε ρε μαλακα...απλα σκασε, λες ενα καλο πραμα και το βαπτιζεις ωσαν λουκουμας μεσα στο μελι της παραταξιακης παπαριας (δεν ξερω πως αλλιως να το πω)
    αγκοραφομπικ...εχεις προβλημα δικε μου και δεν εχει να κανει με την πολιτικη αλλα με τα υδραυλικα σου

    περι κινας κλπ
    παλια (οχι και τοσο, πριν κανα πενηνταρι χρονια...) τα ''χαλασμενα'' παιδια τα βαζαν σε ενα σεντονι το στριβαν και το βαρουσαν στο ντουβαρι...τα σκοτωναν οπως τα γατια δηλαδη
    και αααντε οι κινεζοι ειναι δρακονιανοι...εμεις που εφηβραμε τις επιστημες τι δικαιολογια εχομε?

  3. #93
    Δράκος ikonoklast's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    στη φάση για τα τάλαντα
    Posts
    13,268

    Default

    Δεν ξέρω τι ακριβώς είναι «το μέλι της παραταξιακής παπαριάς» και αν το μαντεύω, δε βλέπω που έκανα κάτι τέτοιο στο θρεντ.

  4. #94
    Senior Member 00i00's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    11,120

    Default

    το μελι ειναι το μουνοζουμο μαναμ οπου ολα καταληγουν η στην ουσια ιδια αποψις απλα διασπασμενη σε μικρα μικρα πραματακια μικροσκοπικα και ανωδυνα, που γινονται οδηνηρα ομως οταν συνασπιζονται και καμνουν μια δυναμις

    μη με παρεγηγεισεις...δεν περιεγραψα κατι καλο...τον ρομπορισμο του κκε περιεγραψα...

  5. #95
    Δράκος ikonoklast's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    στη φάση για τα τάλαντα
    Posts
    13,268

    Default

    Δεν σε παρεξήγησα, απλά ρώτησα που τα δες όλα αυτά σε ένα θρεντ όπου λέω στο φίλο σου τον Άκη την ελληνική αλφαβήτα και προσπαθώ να εξηγήσω στον φίξερ γιατί είναι ηλίθιος. Χάνω τον χρόνο μου δηλαδή.

  6. #96
    Senior Member 00i00's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    11,120

    Default

    δεν ειναι φιλος μου...σαλτα γαμησου αρχιδι

  7. #97
    Senior Member 00i00's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    11,120

    Default

    και γενικα ρε παπαρακια...σαλτα γαμηθητε να πουμε, γενικα
    σας καηκαν τ'αρχιδια για το ημιβρεφος, μια πορδη αφησατε και μετα επιστρεψατε στο γκεημ σας...ΖΩΑ

    για τους περισσοτερους απο εσας ο μαρξισμος ειναι μια ασκηση, κατι σαν γυμνασιο μεχρι να βγαλετε το ταδε
    μετα σας ξερουε....πασοκ και δεος

  8. #98
    Δράκος ikonoklast's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    στη φάση για τα τάλαντα
    Posts
    13,268

    Default

    Είπα να μη το συνεχίσω γιατί έχεις τις μαύρες σου.

    Αλλά γελάω. Γιατί για σένα τι είναι ο μαρξισμός ρε μιμιν;

  9. #99
    lcsgp FIXXXER's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Στο διάολο
    Posts
    20,134

    Default

    Quote Originally Posted by carheart View Post
    ακριβώς για αυτό φίκσκσκσκσερ ένα "ante gamitheite re kinezoi. srsly" είναι ένα γελοίο σχόλιο, μια ηλίθια σκέψη, ένα ηλίθιο επιχείρημα, είναι ένα δέντρο μέσα σε ένα δάσος το οποίο δεν θα καεί ποτέ, αντιπροσωπεύει την ανθρώπινη ηλιθιότητα επάξια

    κανείς δεν είπε "ωωω κινέζοι, κάτσε να πάρω μια πίπα", δεν είναι κάπως προφανές αυτό;
    Μαλλα λογια να αγαπιομαστε, σχολιασα εγω τον τιτλο του θρεντ ή το αρχικο ποστ (το οποιο δεν ειδα καν) σε οποιαδηποτε στιγμη?

    Ικονοκλαστ, ελα μωρε μλκ που θεωρεισαι και εξυπνος ωστε να λες τους αλλους ηλιθιους. Εισαι απο τα πλεον κολλημενα ξεροκεφαλα ατομα εδω μεσα, χωρις καμια ελπιδα κατανοησης της οποιαδησποτε αντιθετης αποψης, νομιζεις οτι ξερεις τα παντα και νομιζεις πως η αποψη σου για τα παντα ειναι πληρως τεκμηριωμενη και σωστη, κι ενω σε πολλα θεματα λες ενα ματσο μαλακιες και τιποτα αλλο. Ασε μας καλε μου ανθρωπε βραδιατικΟ, που θα εξηγησεις ΕΣΥ σε μενα το γιατι ειμαι ηλιθιος.

  10. #100
    Senior Member 00i00's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    11,120

    Default

    Quote Originally Posted by ikonoklast View Post
    Είπα να μη το συνεχίσω γιατί έχεις τις μαύρες σου.

    Αλλά γελάω. Γιατί για σένα τι είναι ο μαρξισμός ρε μιμιν;
    εχω ενα εξωξ....
    ο μαρξισμος μου δεν ηταν εσυ μαναμ

    προφανως οχι η δικιας αποψις για το λεηαουττ μπρο....νρρρριλ μα μαν ντριιιιιιλ

  11. #101
    σεξιστής cybernaut's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    cyberia
    Posts
    2,030

    Default

    Quote Originally Posted by Agoraphobic_S.I. View Post
    Κι όμως, κάποτε στην Κίνα υπήρξαν κάποιοι που η μισή μας καρδιά βρισκόταν μαζί τους.
    Τι απέγιναν;
    να μαθαινουν οι νεότεροι
    "I am Ubik. Before the universe was, I am. I made the suns. I made the worlds. I created the lives and the places they inhabit; I move them here, I put them there. They go as I say, then do as I tell them. I am the word and my name is never spoken, the name which no one knows. I am called Ubik, but that is not my name. I am. I shall always be."


    www.monolith.gr

  12. #102
    High on Life VirusXI's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    /// on an island.
    Posts
    11,129

    Default

    την-χτύπησαν-και-την-άφησαν-να-πεθάνει-στο-δρόμο
    ante gami8eite ellines. srsly. αν και δεν είμαι ρατσιστής.




    ■■

  13. #103
    Senior Member freak brother's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    στο πρωινο του e.r
    Posts
    28,905

    Default

    δεν ξαναγοραζω ελληνικο λαδι.
    σηκωσες λιγο την μπλουζιτσα και υποψιαστηκα οτι εισαι ο φρικ. Σε λιγα δευτερολεπτα ειχα μαθει την τραγικη αληθεια.Δεν ξερω αν προσεξες την απογοητευση στo προσωπο μου..
    http://stresss.deviantart.com
    http://www.myspace.com/posteke
    Yesterday 19:29 <menumission> de mporeis na kaneis ignore ton eauto sou sto tsat molis to dokimasa

    στο θεωρητικό παρκούρ δίνω οστά και σάρκα,απο εμπόδιο σ΄ εμπόδιο πετάγομαι για πλάκα Άκου τον Φόρη and don't worry

  14. #104
    Senior Member GraveMiasma's Avatar
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    UK
    Posts
    964

    Default

    Quote Originally Posted by VirusXI View Post
    την-χτύπησαν-και-την-άφησαν-να-πεθάνει-στο-δρόμο
    ante gami8eite ellines. srsly. αν και δεν είμαι ρατσιστής.
    milame gia to site pou exei tis exhs eidhseis ?

    http://www.iefimerida.gr/news/23784/...85%CF%83%CE%B1

  15. #105
    Senior Member Harbinger of Death's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Freedonia
    Posts
    5,088
    http://frontierpsycho.tumblr.com/

    Quote Originally Posted by saloth sar View Post
    Το αποκουμπι του κρετινου, του φασιστα και του καθε μαλακα ειναι η προστασια της γυναικας, οταν και αμα σταματουν να τις θεωρουν ολες πουτανες και δυο-τρεις τρυπες για γαμησι μοναχα.

Similar Threads

  1. Ante na ksypname...
    By Fake Lover in forum Music Discussion
    Replies: 19
    Last Post: 11-03-2009, 16:13
  2. ANTE GAMISOU
    By Amnesiac. in forum General Discussion
    Replies: 300
    Last Post: 27-10-2006, 15:44
  3. ante na doume....
    By ESTRANGED in forum Music Discussion
    Replies: 12
    Last Post: 16-03-2004, 10:19
  4. Ante na mazeyomaste!
    By After Dark in forum Live Reports
    Replies: 4
    Last Post: 14-08-2003, 03:07
  5. ante na doume....
    By ESTRANGED in forum General Discussion
    Replies: 3
    Last Post: 01-01-1970, 02:00

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •