Page 2 of 10 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 16 to 30 of 146

Thread: 11/9/2001

  1. #16
    Spider Jerusalem Deggial's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    The City
    Posts
    12,867

    Default

    Quote Originally Posted by rat_poison View Post
    βασική απορία που μου δημιουργήθηκε όταν το είδα: δεν είναι περίεργο που οι πύργοι χτυπήθηκαν από διαφορετικές γωνίες και έπεσαν με ακριβώς τον ίδιο τρόπο, και μάλιστα φουλ κάθετα προς τα κάτω;
    http://en.wikipedia.org/wiki/Collaps...rs.27_collapse

    tldr: οι πύργοι δεν έγυραν (λογικό αν σκεφτείς την διαφορά στην μάζα), αλλά δημιουργήθηκαν αστοχίες που οδήγησαν στην κατάρρευση "προς τα μέσα".
    No trees were killed to send this message, but a large number of electrons were terribly inconvenienced.

  2. #17
    σούπερ ντούπερ Dythor's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    στέκια επαρχιώτικα (βρε)
    Posts
    3,756

    Default

    Ήμουνα ούτε γυμνάσιο και μου έκανε εντύπωση. Μια 'βδομάδα μετά μου 'ρθε στο μέιλ μια εικόνα ΓΚΟΝΤ ΜΠΛΕΣΣ ΑΜΕΡΙΚΑ από τον καθηγητή πληροφορικής μου. Αυτά.
    Γυρναγα απο "επισκεψη" σε κορασιδα στην Σαντα.

  3. #18
    凸(╹◡╹)凸
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    WoR
    Posts
    526

    Default


  4. #19
    314222 Mitsmann's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    το πρωι μαθητρια, το βραδυ τορνοι.
    Posts
    20,004

    Default

    ειμουν στο ΦΥΣΙΚΟ ΑΘΗΝΑΣ εκεινη τη μερα. Διναμε κατι. κοπηκα φυσικα.

    η πιο διαδεδομενη κονσπιρασυ θηορυ παντως αναλυει γιατι το χτυπημα των αεροπλανωνε δεν δυναται τεχνικα να καταρρευσει τους πυργοι, και οτι επισης το μεσαιο μικροτερο κτιριο των WTC που δε χτυπηθηκε απο κανενα πλαπλανο (κοπηραητ αδερφη μιτς οταν ηταν 4) δεν δυναται να κατερρευσε ολοσχερως στο ετσι.
    αλλα αυτα ειναι για τους Λιακοπουλοι.
    "Τι χτυπαω??"

    "Ενα μονο με ελιες. Και ενα μονο με πατατες."

  5. #20
    ΑΓΑΠΗΣΑ ΤΟ SLUDGE GG*'s Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    3,987

    Default

    ΚΟΚΚΑΛΙΚΟ ΚΤΗΝΟΣ

    http://www.youtube.com/watch?v=NxsVERUpM6I

  6. #21
    For Science,You Monster. Ethereal's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    afk
    Posts
    1,427

    Default

    κοιμομουνα(κλασσικο σαπισμα μεχρι αργα το μεσσημερι) και με ξυπνησε το τηλεφωνο.μου ειπαν αυτο και κεινο,βαλε τιβι.μεχρι να πιω καφε ειχε πεσει και το δευτερο αεροπλανο.
    μολις συνηλθα πηγα για προβα(soulfade,τοτες) που βεβαια μονο προβα δεν καναμε,λιωσαμε βλεποντας τα γεγονοτα.

    α και ηταν τριτη,οχι κυριακη που αναφερθηκε πιο πανω.το βραδυ ειχε τσ.λ. σαλκε-παο 0-2.

  7. #22
    ultimus_kafrus Djerdjelesh's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    Πατρίδα μου είναι εκεί που μάσησα
    Posts
    1,064

    Default

    Επώνυμο pink για Soulfade
    Sculpture of human innocence εκείνες της εποχές δυνατά στα Μεταλλικά Παράσιτα, Studio FM1

  8. #23
    For Science,You Monster. Ethereal's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    afk
    Posts
    1,427

    Default

    Quote Originally Posted by Djerdjelesh View Post
    Επώνυμο pink για Soulfade
    Sculpture of human innocence εκείνες της εποχές δυνατά στα Μεταλλικά Παράσιτα, Studio FM1

  9. #24
    Senior Member Harbinger of Death's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Freedonia
    Posts
    5,088

    Default

    Εγώ είδα το έκτακτο δελτίο ειδήσεων στην τιβί.
    http://frontierpsycho.tumblr.com/

    Quote Originally Posted by saloth sar View Post
    Το αποκουμπι του κρετινου, του φασιστα και του καθε μαλακα ειναι η προστασια της γυναικας, οταν και αμα σταματουν να τις θεωρουν ολες πουτανες και δυο-τρεις τρυπες για γαμησι μοναχα.

  10. #25
    Ράμπο του ΣΔΟΕ stam and the witches's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Χώρος δουλειάς
    Posts
    5,093

    Default

    Είχα ξεκινήσει μόλις 2α γυμνασίου, έλιωνα στο Oni (παιχνιδάρα) και με φώναξε ο πατέρας μου να δούμε όλοι μαζί αυτό που έδειχνε η τηλεόραση και δεν το πιστεύαμε. Είδαμε το 2ο αεροπλάνο λάιβ αλλά δεν καταλάβαμε αμέσως τι συνέβαινε, νομίζαμε ότι ήταν replay του 1ου. Ούτε ο παρουσιαστής δεν είπε κάτι.

    Θυμάμαι ότι αηδίασα και τρόμαξα με το πόσο εύκολα αποδίδεται η συλλογική ευθύνη. Τα επόμενα χρόνια βιώσαμε τη νέα πολιτική πραγματικότητα, μία ιστορική καμπή η οποία είμαι σίγουρος ότι θα γίνει αντικείμενο γιγαντιαίων μελετών από τους ιστορικούς σε 1000 χρόνια από τώρα.

  11. #26
    凸(╹◡╹)凸
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    WoR
    Posts
    526

    Default

    σιγα μην υπαρχουν ανθρωποι σε 1000 χρονια

    οντοπικ, αληθεια θυμαστε;;;;;;;;;;; εγω το μονο που θυμαμαι απο τετοια γεγονοτα ηταν αυτο στα τεμπη: δακρυζε η μανα μου και τη ρωτουσα γιατι. δε μπορουσα να καταλαβω γιατι στεναχωρεθηκε. δικα της ηταν τα παιδια;;;;;;;;;;;;

  12. #27
    Ξυδόμπαρμπας Raven Lord's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    100% τυρί
    Posts
    19,920

    Default

    δεν είχα ιδέα τι παίχτηκε μέχρι που με πήρε η μάνα μου τηλ για να σιγουρευτεί ότι δεν είχα κάποια συμμετοχή στη φάση. θυμάμαι ότι αγχώθηκα αν θα γίνει το ματς champions league. τελικά έγινε κ ρίξαμε πούτσο στη σάλκε 0-2. ήταν μια καλή μέρα.
    Rock or Nothing

  13. #28
    Ξυδόμπαρμπας Raven Lord's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    100% τυρί
    Posts
    19,920

    Default

    Quote Originally Posted by Firestorm3 View Post
    εγω το μονο που θυμαμαι απο τετοια γεγονοτα ηταν αυτο στα τεμπη: δακρυζε η μανα μου και τη ρωτουσα γιατι. δε μπορουσα να καταλαβω γιατι στεναχωρεθηκε. δικα της ηταν τα παιδια;;;;;;;;;;;;
    επάξια

    θυμάμαι πολύ καλά τη φάση στο πέταλο μαλιακού. έφευγα δευτέρα ξημερώματα από 3καλα για να πάω για δουλειά αθήνα. μόλις περνάω τη λαμία με προσπερνάνε μερικά ασθενοφόρα κ περιπολικά. σε 15' σταματάω 100μ από το σκηνικό. ρωτάω τι παίχτηκε στους μπάτσους κ λένε ότι τράκαρε μια εκδρομή από 3καλα. την ίδια μέρα συνόδευε ο πατέρας μου την εκδρομή του σχολείου που δουλεύει προς την ίδια κατεύθυνση. κινητό είχα μόνο εγώ από την οικογένεια. μέχρι να εξακριβώσω ποιοι ήταν έφαγα μεγάλο σοκ.
    Rock or Nothing

  14. #29
    凸(╹◡╹)凸
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    WoR
    Posts
    526

    Default

    μικρος ο κοσμος

  15. #30
    Senior Member freak brother's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    στο πρωινο του e.r
    Posts
    28,905

    Default

    πουτσα στην σαλκε μεσα εξω (α ρε εποχες) με τους Γερμανους να λενε οτι εχουν ψυχολογικα λογω των πυργων , και την επομενη μερα απο το χτυπημα λαιβ διαφανα κρινα στα βραχακια στον λυκαβητο με "φονιαδες των λαων αμερικανοι" και τετοια !!

    σηκωσες λιγο την μπλουζιτσα και υποψιαστηκα οτι εισαι ο φρικ. Σε λιγα δευτερολεπτα ειχα μαθει την τραγικη αληθεια.Δεν ξερω αν προσεξες την απογοητευση στo προσωπο μου..
    http://stresss.deviantart.com
    http://www.myspace.com/posteke
    Yesterday 19:29 <menumission> de mporeis na kaneis ignore ton eauto sou sto tsat molis to dokimasa

    στο θεωρητικό παρκούρ δίνω οστά και σάρκα,απο εμπόδιο σ΄ εμπόδιο πετάγομαι για πλάκα Άκου τον Φόρη and don't worry

Similar Threads

  1. [Cinema] Das Experiment (2001)
    By Razor in forum Cinema/DVD/TV/Θέατρο
    Replies: 27
    Last Post: 29-05-2014, 22:53
  2. Bambix-What's in a Name lp (2001)
    By Reject in forum Albums
    Replies: 15
    Last Post: 30-08-2011, 20:39
  3. Oi Polloi-Six Of The Best cd (2001)
    By Reject in forum Albums
    Replies: 36
    Last Post: 23-09-2010, 18:13
  4. [Cinema] The American Astronaut (2001)
    By neverdie in forum Cinema/DVD/TV/Θέατρο
    Replies: 4
    Last Post: 27-07-2010, 00:52
  5. Μαύρη επέτειος ν2 - 13/12/2001
    By GuardianOfIvorytower in forum Music Discussion
    Replies: 4
    Last Post: 14-12-2008, 15:22

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •