Page 2 of 9 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 16 to 30 of 124

Thread: 7/9/99

  1. #16
    και φλώρος και μπούλης Katsaloupardos's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    απo το Τοροντον ως το Λοντον
    Posts
    303

    Default

    έπαιζα soul edge και την στιγμή που έφτασα στον τελευταίο αρχηγό άρχισε ο σεισμός(και στο παιχνίδι και στην πραγματικότητα) ,έπαιζα τόση ώρα που όταν ξεκίνησε ο σεισμός νόμιζα ότι ήταν από το παιχνίδι

  2. #17

    Default

    εβλεπα καμπαμαρου στο τζουνιορ μεχρι που κοπηκε το ρευμα και αρχισε το χεσιμο

  3. #18
    pioneer of aerodynamics adam's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Περιστέρι
    Posts
    346

    Default

    διάβαζα flash (εκδόσεις modern times a.k.a 1 όνομα-μια ιστορία).
    ήταν μ'έναν κακό που και καλά φορούσε μια στολή από ένα super γαμιστερό μεταλικό κράμα που αφενός έκοβε τα πάντα, αφετέρου ήταν φουλ γλιστερό και ο flash δεν μπορούσε να τον πιάσει με τίποτα!

    (το μόνο πράγμα που πήρα μαζί μου για να διασώσω και καλά ήταν ο μπαγλαμάς μου)

  4. #19
    A rock, an island Drumsick's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    7,495

    Default

    Εγώ ήμουν απ'αυτούς που ξεχύθηκαν με τα εσώρουχα στη γειτονιά. Ο μεγαλύτερος φόβος μου θυμάμαι ήταν για τα γατιά που έμειναν σπίτι, οπότε σε μια στιγμή ΤΡΕΛΑΣ ξαναπήγα πάνω να τα βρω, αλλά έκανε γερό μετασεισμό και ξανακατέβηκα κάτω χεσμένη. Το βράδυ είχα ξενυχτήσει στον καναπέ αγκαλιά με ραδιόφωνο που μετέδιδε σχετικά.

  5. #20
    MAS PSEKAZOUN Leech's Avatar
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    μηδέν
    Posts
    5,033

    Default

    άκουγα Hypocrisy (το "Abducted") από βινύλιο.
    το πρώτο πράμα που σκέφτηκα όταν άρχισε το νταβαντούρι ήταν "ποιό μουνί μου γρατζούνησε το δίσκο; τεσεράμισι χιλιάρικα το πήρα ρε πούστη!", μετά "το πικάπ ρε πούστη!", τελικά ενώ το σπίτι είχε γίνει φραπεδιέρα, εγώ έκλεινα επιμελώς και ατάραχος το πικάπ και το στερεοφωνικό, έβαζα το δίσκο στη θέση του στο ράφι, για να τρέξω πανικόβλητος αμέσως μετά.

  6. #21
    Serpico! Boom!'s Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    (s)Aint Shitty
    Posts
    4,715

    Default

    Άραζαμε με τους συμμαθηταί έξω απ'το φροντιστήριο, λίγο πριν μπούμε για μάθημα.
    Τελικά δε μπήκαμε.
    They say we've got a lifetime, but we know that ain't true.

  7. #22
    For Science,You Monster. Ethereal's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    afk
    Posts
    1,427

    Default

    Quote Originally Posted by Drumsick View Post
    Μπέβερλυ χιλς φυσικά.
    lol,αυτο.

  8. #23
    Senior Member ~ladykiller~'s Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    a hole in the wall
    Posts
    4,499

    Default

    054, δροσοπούλου σταματημένο το λεωφορείο σε στάση (εκείνα τα παλιά τα ωραία που κ μεγαλύτερος να ήταν ο σεισμός αν ήμασταν εν κινήσει δε θα καταλαβαίναμε τα αρχίδια μας).
    από το τράνταγμα έπεσε ο διπλανός πάνω μου κ εγώ σκούντηξα τον διπλανό μου ο οποίος γύρισε κ μου είπε:
    "σας παρακαλώ μη με αγγίζεται".

    γύρναγα λίγο κομμάτια από μοναστηράκι που είχαμε πάει να γιορτάσουμε που δώσαμε το τελευταίο μάθημα κ παρ'όλο το νταβαντούρι μέχρι που έφτασα σπίτι ήμουνα στην νιρβάνα του μεθυσμένου.
    η μόνη μαλακία πως το τελευταίο μάθημα που δώσαμε πάνω στο ίδιο νταβαντούρι παραχώθηκε σε κάποιο γραφείο κ παραλίγο να ξανάκανα την τάξη.

    satan was a lez

  9. #24
    scream of the butterfly Radienergeia's Avatar
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    ατένε
    Posts
    338

    Default

    Home alone με τη σκύλα και τα λίγων ωρών κουτάβια της. Κατέληξα στο δρόμο με τις πυτζάμες και τα σκυλιά χωμένα όπως-όπως σ'ενα καλάθι, φρικαρισμένη αφ'ενός γιατί δεν είχα ξαναζήσει σεισμό και θαπεθάνουμεόλοι, αφ' ετέρου γιατί το ασύρματο που πήρα μαζί μου για να πάρω τους δικούς μου ήταν τελικά το τηλεκοντρόλ.
    <FIXXXER> λοιπον οταν φτιαξω μπαντα θα ονομασω το πρωτο μου αλμπουμ "Ψυχολογικα Τεστ με τη
    Ραδιενεργεια"

  10. #25
    Senior Member Harbinger of Death's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Freedonia
    Posts
    5,088

    Default

    Quote Originally Posted by adam View Post
    διάβαζα flash (εκδόσεις modern times a.k.a 1 όνομα-μια ιστορία).
    ήταν μ'έναν κακό που και καλά φορούσε μια στολή από ένα super γαμιστερό μεταλικό κράμα που αφενός έκοβε τα πάντα, αφετέρου ήταν φουλ γλιστερό και ο flash δεν μπορούσε να τον πιάσει με τίποτα!
    Χα! Το'χα κι εγώ αυτό!

    Ωστόσο την ώρα του σεισμού άκουγα Somewhere Far Beyond και έπαιζα Sensible Soccer στο PC, το καινούριο που ήταν ψιλομούφα.
    http://frontierpsycho.tumblr.com/

    Quote Originally Posted by saloth sar View Post
    Το αποκουμπι του κρετινου, του φασιστα και του καθε μαλακα ειναι η προστασια της γυναικας, οταν και αμα σταματουν να τις θεωρουν ολες πουτανες και δυο-τρεις τρυπες για γαμησι μοναχα.

  11. #26
    Senior Member freak brother's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    στο πρωινο του e.r
    Posts
    28,905

    Default

    εβλεπα μπειγουοτς.

    μπονους - ειχα παει στην συναυλια για να μαζευτουν λεφτα για τον σεισμο στο αν με ροτινγκ κραιστ , ναιτφολ και σεπτικ φλεσ και σκεφτομουν οτι αμα γινει κανας σεισμος και πεσει το αν δεν παιζει να μας βρουν ποτες...

    Last edited by freak brother; 04-09-2011 at 23:48.
    σηκωσες λιγο την μπλουζιτσα και υποψιαστηκα οτι εισαι ο φρικ. Σε λιγα δευτερολεπτα ειχα μαθει την τραγικη αληθεια.Δεν ξερω αν προσεξες την απογοητευση στo προσωπο μου..
    http://stresss.deviantart.com
    http://www.myspace.com/posteke
    Yesterday 19:29 <menumission> de mporeis na kaneis ignore ton eauto sou sto tsat molis to dokimasa

    στο θεωρητικό παρκούρ δίνω οστά και σάρκα,απο εμπόδιο σ΄ εμπόδιο πετάγομαι για πλάκα Άκου τον Φόρη and don't worry

  12. #27

    Default

    έχεζα. Τρου στόρυ. Η μάνα μου πανικόβλητη "σήκω σήκω να βγούμε έξω!" εγώ η φωνή της λογικής, κάτι σαν Ντεγκίαλ ένα πράγμα "κάτσε μωρε να τελειώσω. Σε καινούργια πολυκατοικία ζούμε, ξέρεις με τι αντι-σεισμικά μέτρα τις έχουνε φτιάξει αυτές? Δε πέφτει με τίποτα"

    Το είχα ένα κάποιο μετατραυματικό στρες όταν καθόμουν στο παγωμένο μάρμαρο βέβαια για αρκετό καιρό μετά.
    "we are not evacuating this house, we don't believe in you and your wrecking crew"

  13. #28

  14. #29
    Senior Member Dal-'s Avatar
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    172

    Default

    Ετοιμαζόμουνα να πάω προπόνηση μπάσκετ και όταν άρχισε να βαράει ο σεισμός νόμιζα ότι έπεσε κάποιος πύραυλος στη γειτονιά, θυμάμαι να πηδάω πέντε πέντε τα σκαλοπάτια της πολυκατοικίας και μετά να ανεβαίνω πάνω για να πάρω το σάκο του μπάσκετ και το πορτοφόλι μου που δεν είχε τίποτα μέσα, αλλά για κάποιο λόγο ΕΠΡΕΠΕ να το πάρω μαζί (ίσως επειδή ήτανε Chicago Bulls).


    Η προπόνηση έγινε κανονικά.
    Black-and-white TV with the sound turned low.

    —μόλις τελείωσα πήρα βαθειές ανάσες κρατούσα ακόμα τό τσιγάρο μου τό πέταξα στήν μπανιέρα τήν ξέβγαλα απ’ τά ξερατά έριξα νερό στή μούρη μου ξέπλυνα τό στόμα μου άρπαξα μιά πετσέτα που μύριζε Βιθέντε σκουπίστηκα νά δείς τώρα που θά βγώ έξω θά τήν έχει αράξει στήν πολυθρόνα καί θά γελάει ή κουφαλίτσα…

  15. #30
    R+L=J funishment's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Magrathea
    Posts
    2,444

    Default

    Quote Originally Posted by ubu View Post
    Κρήτη και δεν τον νιώσαμε.
    φιξντ. δεν νομίζω ότι τον άκουσε ψυχή στην Κρήτη.

    μου άρεσε που για μέρες μετά είχε συνέχεια ειδήσεις χωρίς μισή διαφήμιση και συνέβαιναν συγκινητικά πράγματα. δεν είχα φίλους στο χωριό.

    Εἶναι τἄχα σωστό, να παριστάνῃς τό μικρό και κελαρύζον ποταμάκι, ὅταν ἔχῃς τόν Αμαζόνιο στό στῆθος σου καί μέσα στ' ἀρχίδια σου φωτιά;

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •