Loipon,simera o kalos aderfoulis mou mou ekane dwro gene8liwn to Book I twn warlord tous opoiou goustarw akoma para poly.To periexomeno einai gnwsto:ito video tou cannons (opws to eixe dwsei to 97 i metal blade dwro mazi me to cd) se morfi dvd kai to deliver us ep to opoio exei kai to Ms Victoria.Mexri edw kala!

OMWS!!!!!!!

1on:to dvd exei to video stin psiloa8lia morfi pou itan xwris tipota parapanw,oute syneynteyksei extra,oute kana keimenaki,oute kana allo clip,oute,oute,oute!kai mi mou peite oti den yparxoun,giati persi dwsan synaylia sto waken pou VIDEOSKOPI8IKE!.Oso gia tin poiotita eikonas dexomai oti isws exoun xa8ei ta master tapes,alla ayto den tous empodize na tin ka8arisoun ligo.


2on:to olo package den exei tipota!ena plastiko kouti pou den exei mesa oute ena xarti na leei tragoudia kai credits!!!San bootleg einai!

3on kai a8lioteron!!!!:OUte barcode oute tipota!mono ena katatopistikotato Sound and Vision pou mas leei oti o Mpaltas ekane pali ti douleia tou!milame gia polla mayra lefta!etsi na ta leme ayta! kai ta 20eura 20 eura!poios kserei sta timologia tou pws to anaferei(an to anaferei)

to monadiko + tou olou pack:ena mix pou exei ginei sto deliver us kai to kanei na akougetai kalytera!
]


Me liga logia den aksizei ta lefta tou me tipota!o orismos tis arpaxtis the greek way!8a parei kai kana 10raki sto hammer gia na desei to glyko kai ola ok!!!!!DIALIEXTEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!