Results 1 to 12 of 12

Thread: ΣΚΛΗΡΟΣ

  1. #1
    royally fucked animae's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    2,438

    Default ΣΚΛΗΡΟΣ

    $#@$!@#@!$#%24


    Λοιπόν, πέθανε ένας σκληρός μου πρόσφατα, οπότε αναγκάστηκα να πάρω καινούργιο. Πήρα σιγκειτ μπαρακούντα 1 τερα. Τονε χώρισα σε 3 παρτισιον και στο ένα έβαλα και το λειτουργικό. Όλα ήταν καλά, μέχρι πριν λίγα λεπτά, όπου στο ξεκάρφωτο, ενώ εδώ και περίπου 2 ώρες ήταν idle, αποφάσισα να κάτσω στο πισι και να ανοίξω τον κρομ(με 16 ταμπ ε) οπότε λοιπόν το πισι με πετάει σε μια μπλε οθόνη #$#@$!%#$%^%$$#@!$@4321. Η ΜΠΛΕ αυτή οθόνη, απ όσο προλαβα να δω, καθως εμφανίστηκε μόνο το 1/10 του μιλλισεκοντ, δεν ήταν μπλου σκριν οφ ντεθ ή τουλάχιστον δεν προλαβα να δω το πως ήταν ακριβώς.
    Και μετά έκανε ριστάρτ.

    Kαι πέταξε τούτο το error μετά το restart:

    Kill the wise one!

  2. #2

    Default

    Εκραζες τους seagate και πηρες seagate.

  3. #3

    Default

    Περα απ αυτο, δε μπορω να καταλαβω σε τι φταιει ακριβως ο σκληρος, ποσο μαλλον για να ανοιξεις θρεντ για αυτη τη μαλακια που σου συνεβη. Ενα crash ηταν, και; τι εγινε;

  4. #4
    royally fucked animae's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    2,438

    Default

    Δεν τους έκραζα, είπα ότι μου είχαν δημιουργήσει πρόβληματα. Ε λοιπόν έκανα λάθος. Ο μόνος σκληρός που είχε πρόβλημα ήταν wd, ΘΑ ΜΕ ΣΥΓΧΩΡΕΣΕΙΣ ΦΑΙΑΡΣΤΟΡΜ?

    Πες τώρα και για αυτό. Λέει τίποτα η παραπάνω παπαριά που έβαλα ή όχι?

    hard disk sentinel, λέει ότι ο σκληρός είναι οκ.

    edit: crash τόσο χρόνια που είχα λειτουργικό σε άλλους σκληρούς, δεν είχε γίνει. Έγινε τώρα που άλλαξα σκληρό. Ίσως είναι λάθος εκτίμηση, μπορείς να αρθρωσεις μια πρόταση χωρίς να ειρωνευτείς και να πείς στον άλλον ότι είπε μαλακία?
    Kill the wise one!

  5. #5

    Default

    στη λέει για την google. (κρομ)

  6. #6

    Default

    Ε απλα ετυχε, δε σημαινει οτι ο καινουργιος σου σκληρος ειναι καπως η κατι. Windows ειναι, crashαρουν. /lock

  7. #7
    σούπερ ντούπερ Dythor's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    στέκια επαρχιώτικα (βρε)
    Posts
    3,756

    Default

    Έκανες θρεντ επειδή σου κόλλησε το πισί ε, δεν κατάλαβα κάτι λάθος;
    Γυρναγα απο "επισκεψη" σε κορασιδα στην Σαντα.

  8. #8
    royally fucked animae's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    2,438

    Default

    Έχω περίοδο εδώ και ένα μήνα. Έχεις πρόβλημα?
    Kill the wise one!

  9. #9
    You are my detonator. Phantom Duck's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Forever War
    Posts
    10,976

    Default

    μπορώ να σκεφτώ ένα. αν ο ανίμαε έχει περίοδο ένα μήνα, ποια είναι η συχνότητά του;




    συγγνώμη ερ.

  10. #10
    royally fucked animae's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    2,438

    Default

    λοιπον,για να τελειωνουν οι βλακειες επειδη εχω βαρεθει λιγο τις μαλακισμενες συμπεριφορες. το λεω ανοιχτα και δεν το κρυβω οτι δεν ειμαι διανοια στους υπολογιστες. δυο πραγματα τα ξερω,αλλα ως εκει. το πισι μου,μεχρι στιγμης αν εξαιρεσω ενα προβλημα στο μπουτ,δεν ειχε αλλο προβλημα,για την ακριβεια στο συγκεκριμενο ειναι η πρωτη φορα που βλεπω μπλου σκριν. επειδη λοιπον λογω του καινουργιου σκληρου,μετεφερα τα παντα σε αυτον για να μπορεσω να κανω μπακ απ και ξαφνικα βλεπω μπλου σκριν,ειπα μηπως ειναι προβλημα του σκληρου και μιας που υπαρχει κοσμος που ξερει περισσοτερα απο μενα,ειπα να ρωτησω. την επομενη φορα,που θα εχω μια απορια,πρωτα θα σε ρωτησω νταιθορ αν ειναι να κανω θρεντ.ετσι και ηταν/ειναι προβλημα σκληρου,δεν θα εχανα μονο μουσικη και προγραμματα.ενταξει τωρα;
    Kill the wise one!

  11. #11

    Default

    ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΜΟΝΤΕΡΕΙΤΟΡ ΝΑ ΒΑΛΩ ΜΙΑ ΤΑΞΗ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΦΑΔΣΔΣΦΣΦΔΣΣ

  12. #12
    Grzegorz Brzęczyszczykiewicz MoRmEnGiL's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    Chrząszczyżewoszyce powiat Łękołody
    Posts
    8,358

    Default

    Dystyxws de mas dineis kai kanena ousiastiko data gia na sou poume ti ftaiei, manteuw oti den exei na kanei amesa me to sklhro omws, ta HDD probs den petane BSOD randomly kai meta den trexei tipota, para mono otan einai kapoio periergo problhma trofodosias alla xlwmo.

    Epissh e3hghse ligo, to susthma einai fresh apo install? Efoson krasare otan anoi3es chrome dokimase na to kaneis replicate kanontas oti ekanes last time kai exontas anoixto ori prog eixes, kai ta idia tabs.

    My morning sun is the drug that brings me near
    To the childhood I lost, replaced by fear


Similar Threads

  1. Σκληρος και ψυγειο
    By freak brother in forum PC & Games
    Replies: 2
    Last Post: 03-02-2010, 00:24
  2. dvd ή σκληρός?
    By dopefiend in forum PC & Games
    Replies: 11
    Last Post: 18-01-2010, 23:21
  3. Σκληρός δίσκος καπουτ
    By Vicotnik in forum PC & Games
    Replies: 8
    Last Post: 31-03-2008, 09:36
  4. Όταν ο σκληρός...
    By The_Fool in forum PC & Games
    Replies: 15
    Last Post: 07-02-2005, 12:22
  5. σκληρός δίσκος
    By Raven Lord in forum PC & Games
    Replies: 6
    Last Post: 02-05-2004, 16:51

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •