Page 5 of 5 FirstFirst ... 345
Results 61 to 69 of 69

Thread: ROAD RAGE!

  1. #61

    Default

    ο αρειος παγος είναι

  2. #62
    Ράμπο του ΣΔΟΕ stam and the witches's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Χώρος δουλειάς
    Posts
    5,093

    Default

    Quote Originally Posted by The Donnn View Post
    Δεν το πιστεύω πως έκατσα να το κάνω...

    Spoiler
    Αριστερά δεν οδηγάτε ρε;

  3. #63
    314222 Mitsmann's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    το πρωι μαθητρια, το βραδυ τορνοι.
    Posts
    20,004

    Default

    μπορει να ηταν στα Κατεχομενα.
    "Τι χτυπαω??"

    "Ενα μονο με ελιες. Και ενα μονο με πατατες."

  4. #64
    Senior Member namiroth's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    Somewhere sticking my finger in a dike, wearing wooden shoes and smoking tulip bulbs
    Posts
    730

    Default

    afou tou pate na ta pei anapoda gia na mhn mperdeyeste...
    Quote Originally Posted by Witchkiller View Post
    Α ,και πούστε ,για να μην την πατήσετε ,όσο thrash έπεξε η μπάντα έπεξε ...............

  5. #65
    Resident Κύπριος The Donnn's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    991

    Default

    Quote Originally Posted by stam and the witches View Post
    Quote Originally Posted by The Donnn View Post
    Δεν το πιστεύω πως έκατσα να το κάνω...

    Spoiler
    Αριστερά δεν οδηγάτε ρε;

  6. #66
    Senior Member electra's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    231

    Default

    Εθνικη οδος πατρων κορινθου ξερετε με 1 λωριδα ανα κατευθυνση. Μλκς οδηγος πηγαινει με τα μεγαλα φωτα (πορειας). Δε βλεπω χριστο. Πλευριζω σε λ.ε.α. και πηγαινω οσο αργα γινεται και επιτελους με προσπερναει. Του παιζω και τα φωτα μπας και νιωσει αλλα τπτ. Μετα απο 2 λεπτα το πολυ, ολοι ακινητοποιουμαστε. Μπροστα απο το μλκ, υπηρχε νταλικα, οποτε θεος οδηγος νταλικας σταματησε κυκλοφορια κατεβαινει κατω και τον αρχιζει παναγιες και χριστους, λοιπα κοσμητικα επιθετα και θα μας σκοτωσεις? Δεν ειπε κουβεντα.

    Απο ολη τη φοβερη διαδρομη για τη σχολη, με κατι στροφες βγαλμενες απο το νιντ φορ σπιντ χωρις υπερβολες, το πιο πιθανο σημειο για τρακαρισμα φυσικα η ευελπιδων. Ενα σμηνος απο ταξι παραμονευει και το χερι μου κολλημενο στην κορνα. Μακραν οι χειροτεροι οδηγοι ειναι καποιοι ταξιτζηδες. Την εχουν δει πολυ νάιτ ράιντερ και ο δρομος μας ανηκει. Τραβανε χειροφρενο γιατι αυτο δεν το λες σταματαω ξαφνικα, οποτε και οπου θελουν, συχνα χωρις καν αλαρμ. Ξεκινανε χωρις να ελεγξουν νεκρα γωνια, χωνονται παρολο που δεν τους παιρνει, οι αποστασεις ασφαλειας είναι αγνωστες για αυτους. Η παρανομια ειναι η δευτερη φυση τους. Η κιτρινη φυλη απλα διαπρεπει!

    Επισης μαχητες των δρομων κατηγορια ανδρων οδηγων με μεγαλη δοση κομπλεξισμου και τζαμπαμαγκιας. Ειδικα σε λεωφορους οπως η κατεχακη που αν το επιτρεπουν οι συνθηκες κυκλοφοριας μπορεις κ λιγο να το ανοιξεις, κοιτανε ποιος ειναι σε διπλα λωριδα σταματημενος μπας και παιξουνε «κοντριτσα». Μωρε μλκ στο φαναρι της κατεχακη ηρθες να παιξεις; Καποιοι αλλοι εχουν και ενα υφακι απεναντι σε γυναικες οδηγους τυπου και μλκ να κανουν παλι κατι σεξιστικο θα βρουν να πουν. Θυμαμαι τυπακο να περναει με πορτοκαλι και να σταματαει σε σημειο που ουσιαστικα εκοβε την κυκλοφορια για αυτους που τωρα ειχαν πρασινο. Τσιμπαω κορνα και τσουπ κανει λιγο οπισθεν με το μικρο διακριτικο οχημα πολης jeep cherokee μπας και χωρεσω. Του λεω κανε και άλλο πισω ειχε μισο μετρο τουλ (σκεφτομενη τι το παιρνεις το τζιπ αν δεν ξερεις χωρο του). Και περνωντας μου λεει το θεικο: αφου δεν το χεις, κατσε σπιτι να πλυνεις κανα πιατο. Και απανταω : και εσυ τι θα κανεις; Εκφραση προσωπου του ακομα θυμαμαι και γελαω.

    Τελος, αξιες αναφορες είναι και οι γυναικες που παραλληλα με την οδηγηση κανουν και τα μποτε! Πρωι πρωι τωρα και η άλλη στο φαναρι βαζει πουδρα και μασκαρα. Μεχρι να παει δουλεια ανετα εχει βαφτει.

    1 φορα εχω τρακαρει, σε κατεχακη. Ειχε τροχονομο ο οποιος ειχε παει να κανει τα σηματα του στο αντιθετο ρευμα. Καταλαβα ότι ειχε δωσει σημα να σταματησουμε γιατι ειδα τα τουτου στις εκατερωθεν λωριδες σταματημενα, δυστυχως όχι όμως και ο ακολουθος. Και αυτος ο ευλογημενος γ@$!ωντας πηγαινε. Μπαμ και βρισκομαι 1 μετρο πιο κατω. Κανω ακρη βγαινω και βλεπω ποσο καλοκαιρινη με εχει κανει ευτυχως δεν ειχα κανεναν μπροστα μου αλλιως θα πληρωνα κιολας. Ηθελε να μου πιασει και κουβεντουλα πρωι πρωι. Του λεω ασε με μη μου μιλας. Μες στην ευγενεια και εγω πρωι πρωι αλλα ελεος πια να χω ξυπνησει 630, να με τρακαρουν και να θελουν και σμολ τολκ!

  7. #67
    314222 Mitsmann's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    το πρωι μαθητρια, το βραδυ τορνοι.
    Posts
    20,004

    Default

    εισαι ωραιο ΚΟΜΜΑΤΙ και ηθελε σμολ τοκ?
    ποστ πικς να γινει μπιγκ τοκ.
    "Τι χτυπαω??"

    "Ενα μονο με ελιες. Και ενα μονο με πατατες."

  8. #68

    Default

    Quote Originally Posted by electra View Post
    Και περνωντας μου λεει το θεικο: αφου δεν το χεις, κατσε σπιτι να πλυνεις κανα πιατο. Και απανταω : και εσυ τι θα κανεις; Εκφραση προσωπου του ακομα θυμαμαι και γελαω.
    ουάο, βούλωμα
    tt0274518

  9. #69
    πελοπ/σιακή λέρα attila's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    στον αριστερισμο της παρθενου
    Posts
    4,222

    Default

    Quote Originally Posted by chris_boss View Post
    ο αρειος παγος είναι
    ενα τετραγωνο τα χωριζει ρε ψηλε

Similar Threads

  1. Replies: 25
    Last Post: 03-01-2015, 08:09
  2. Replies: 30
    Last Post: 29-04-2011, 13:16
  3. ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΟΙ RAGE!!!
    By Dark Dominion in forum Live & Events Talk
    Replies: 12
    Last Post: 16-09-2006, 23:27
  4. Συνέντευξη Rage
    By Dragonlord in forum Music Discussion
    Replies: 0
    Last Post: 08-04-2006, 01:32
  5. rage against the machine
    By Solo Carriera in forum Music Discussion
    Replies: 50
    Last Post: 21-11-2003, 14:17

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •