Page 2 of 11 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 16 to 30 of 151

Thread: sok sto oaka

  1. #16
    Senior Member freak brother's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    στο πρωινο του e.r
    Posts
    28,905

    Default

    κοσμος μπηκε τσαμπα?
    σηκωσες λιγο την μπλουζιτσα και υποψιαστηκα οτι εισαι ο φρικ. Σε λιγα δευτερολεπτα ειχα μαθει την τραγικη αληθεια.Δεν ξερω αν προσεξες την απογοητευση στo προσωπο μου..
    http://stresss.deviantart.com
    http://www.myspace.com/posteke
    Yesterday 19:29 <menumission> de mporeis na kaneis ignore ton eauto sou sto tsat molis to dokimasa

    στο θεωρητικό παρκούρ δίνω οστά και σάρκα,απο εμπόδιο σ΄ εμπόδιο πετάγομαι για πλάκα Άκου τον Φόρη and don't worry

  2. #17
    Senior Member FaithFails's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    athens
    Posts
    1,944

    Default

    Απ'όσο έμαθα όχι.
    Once I was trapped, but now I am free

  3. #18
    Senior Member FaithFails's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    athens
    Posts
    1,944

    Default

    1. Κάπνισμα απαγορεύεται αν και κάποιοι λίγοι στα μουλωχτά ανάψανε. Κρατήσου για το διάλειμμα.
    2. Όχι δεν παίζει δυστυχώς.


    Γενικώς συγκίνηση. Μην το χάσετε.
    Last edited by FaithFails; 09-07-2011 at 14:42.
    Once I was trapped, but now I am free

  4. #19
    I like turtles pixies's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Tromsø
    Posts
    2,558

    Default

    Ηθελα να γραψω κατι αλλα ρε δε γινεται να το περιγραψεις.
    Την πρωτη φορα που τον ειδα στο Βερολινο δε μπορουσα να το συζητησω για μερες, αλλα κ μετα τη 2η φορα δεν ειναι πολυ διαφορετικο το συναισθημα..

    Θελω μονο να πω οτι πρωτη φορα μενω τοσο ευχαριστημενη απο τον κοσμο σε μια συναυλια, ηταν αψογοι, ουτε κινητα ειδα ουτε καμερες και σε οτι εβλεπαν στο σοου αντιδρουσαν αμεσως (σε αντιθεση με τους ξενερωτους γερμανους) κ ουτε μου σπασαν τα @@ περα δωθε στην αρενα. Κουραστηκα να εχω τα χερια μου σηκωμενα σε Χ!
    Απο χωρο ηταν πολυ ανετα, ο κοσμος ειχε ισομοιραστει γτ δε τον ενοιαζε να ακουμπησει τον Ροτζερ αλλα να βλεπει το σοου. Να πατε να κατσετε απτην αριστερη (υπαρχει λογος!) μερια του γερανου που ειναι η καμερα μολις μπειτε και θα ειστε κομπλε.
    Last edited by pixies; 09-07-2011 at 15:24.
    There was a time that the pieces fit, but I watched them fall away

  5. #20
    scream of the butterfly Radienergeia's Avatar
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    ατένε
    Posts
    338

    Default

    Παίδες υπάρχει γαμάτο σημειάκι για παρκάρισμα, μπαίνετε ΜΕΣΑ και μετα αριστερά κατηφορούλα το παρκινγ γυμναστηρίαου/κολυμβητηρίου. Εμείς όταν πήγαμε ήταν φίσκα από αυτοκίνητα και ο κόσμος έτρωγε ταλαιπωρία για να παρκάρει. Oddly enough το μέρος αυτό που σας λεω δεν το είχαν πάρει πρέφα (ακόμα απορώ πως γίνεται αυτό).
    Και τώρα στα του live,
    Η αποπάνω έχει δίκιο για την αριστερή πλευρά αν και θα πρότεινα ΜΕΤΑ το intermission να μετακινηθείτε προς εκείνη την πλευρά.
    Το live ήταν εμπειριάρα, ήχος άψογος, γερο Waters ακόμα πιο άψογος και η φωνή του σε αφήνει απλά μαλάκα. Θέλω να αποφύγω τα πολλά spoilers και επίσης δεν υπάρχουν highlights σε ένα έργο που είναι highlight από μόνο του οπότε δεν θα πω παραπάνω..
    Παω να βάλω το κεφάλι μου στην κατάψυξη, ακόμα δεν έχω συνέλθει.

    P.S. Θυμηθείτε να φέρετε και δεύτερο βρακί μαζί σας γιατί θα φύγει τσίσο.

    <FIXXXER> λοιπον οταν φτιαξω μπαντα θα ονομασω το πρωτο μου αλμπουμ "Ψυχολογικα Τεστ με τη
    Ραδιενεργεια"

  6. #21
    Κρι Κρι jack the ripper's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Everflow
    Posts
    8,435

    Default

    τωρα επεστρεψα σπιτι...πολυ απλα αυτο -->


    Quote Originally Posted by mrmaiden View Post
    Χωρίς λόγια... Μόνο έπος και μόνο κλάμα...

  7. #22

    Default

    ΣΟΚ ΣΤΟ ΟΑΚΑ


  8. #23

    Default

    Ό,τι πιο τεράστιο έχω παρακολουθήσει στη ζωή μου. Μαγικό, φανταστικό, μοναδικό.
    All alone, or in twos,
    The ones who really love you
    Walk up and down outside the wall.
    Some hand in hand
    And some gathered together in bands.
    The bleeding hearts and artists
    Make their stand.
    And when they've given you their all
    Some stagger and fall, after all it's not easy
    Banging your heart against some mad bugger's wall.

  9. #24

    Default

    Λοιπόν, θα φάω μούτζες αλλά, ενώ στο ξεκίνημα ένιωθα ακριβώς έτσι, τελικά μου φαίνεται ότι σε ένα βαθμό έκανε κοιλιά, όπως κάνει και το άλμπουμ δηλαδή. Αυτό δε σημαίνει βέβαια ότι δε ΓΑΜΗΣΕ, απλά στο πρώτο μισάωρο πίστευα ότι βλέπω ό,τι τελειότερο έχω δει, τελικά μετριάστηκε λίγο αυτή η εντύπωση.
    Γιατί δε με θες κυρά μου; Επειδή είμαι ψαράς;

  10. #25
    A rock, an island Drumsick's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    7,495

    Default

    Δεν ξέρω αν χτες ήταν καλύτερα, αλλά δυστυχώς εγώ δεν ένιωσα το δέος που περίμενα. Ήταν ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΗ, ΑΨΕΓΑΔΙΑΣΤΗ παράσταση, ο ήχος ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟΣ, τα βίζουαλς έρωτας, αλλά δεν ήταν η σπιρίτσουαλ εμπειρία ζωής που περίμενα.
    Δε θέλω να γίνω η γκρινιάρα, αλλά συμπεριφορά του κόσμου ήταν κακή. Ασταμάτητα παλαμάκια, άχρονα από πάνω, σε όλα τα πιο ακατάλληλα σημεία. Θάνατο σε όποιον ένωσε τα χέρια του στο goodbye blue sky και σ'αυτούς που μετατρέψανε το is there anybody out there σε ska.

    Στεναχωριέμαι που το λέω, αλλά το dark side ήταν ανώτερο, συναισθηματικά τουλάχιστον, για μένα.

    Κατά τ'άλλα, εμείς βάλαμε 3 άτομα χωρίς κανένα απολύτως πρόβλημα.
    Επίσης ένας που είχε εισιτήριο για άνω διάζωμα, μπήκε αρένα.

    Τρίτη δοκιμάζουμε την τύχη μας.

  11. #26

    Default

    Θα πω τα αυτονόητα, δηλαδή 1. ο λόγος που επέλεξαν την Ελλάδα για να γίνει η βιντεοσκόπηση είναι ακριβώς αυτές οι αυθόρμητες αντιδράσεις των ελληναράδων, τις οποίες άλλωστε ενεθάρρυνε ο Roger με κάθε ευκαιρία, και
    2. το Τhe Wall είναι φτιαγμένο για να παρουσιάζεται ως "show", όχι ως "συναυλία", με όσα καλά/κακά συνεπάγεται αυτό.


    Πήγα συνειδητοποιημένη λοιπόν, και, αν δοκιμάσω να χρησιμοποιήσω επίθετα για να χαρακτηρίσω αυτό που έζησα, θα μειώσω την εμπειρία στο σύνολό της. Αδιάκοπα ρίγη, διαρκές βούρκωμα, ξεσπάσματα κι ένας οξύς πόνος στο κεφάλι κατά τη διάρκεια του Trial, πιθανόν από τη βίαιη εναλλαγή συναισθημάτων. Κι ένα κοινό με σεβασμό και ελάχιστη/μηδαμινή χρήση κινητών/κάμερας (οι ντουντούκες κατά την είσοδο μπορούσαν να είναι λιγότερες). Την επόμενη φορά να τον δούμε παρέα με τον κοιλαρά όμως.
    Truly fertile Music, the only kind that will move us, that we shall truly appreciate, will be a Music conducive to Dream, which banishes all reason and analysis. One must not wish first to understand and then to feel. Art does not tolerate Reason.

  12. #27
    Wriggle redeemer's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    dystopian suburbs
    Posts
    547

    Default

    Νταξ,δε χωράνε φράσεις όπως "χαμηλοί τόνοι","τίμια εμφάνιση" εδώ,οπότε θα περιοριστω στο ΕΣΚΙΣΕ ΤΗ ΓΗ ΣΤΑ ΔΥΟ.
    Ανετα το αρτιότερο οπτικοακουστικό θέμα που έχω ζήσει,simply put.Σπεύσατε να πάτε Τρίτη όσοι μπορείτε.



    Θανατάκι στον μαλάκα/κόκκαλο/λιωμένο που για άγνωστους λόγους τα πήρε με έναν άλλο τυπο και εκτόξευε μαινόμενος τη μπύρα του δεξιά και αριστερά.

  13. #28
    ρεταλι BURNIN AMBITION's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    κατω απο την παντοφλα
    Posts
    10,069

    Default

    Quote Originally Posted by Dragonlord View Post
    Λοιπόν, θα φάω μούτζες αλλά, ενώ στο ξεκίνημα ένιωθα ακριβώς έτσι, τελικά μου φαίνεται ότι σε ένα βαθμό έκανε κοιλιά, όπως κάνει και το άλμπουμ δηλαδή. Αυτό δε σημαίνει βέβαια ότι δε ΓΑΜΗΣΕ, απλά στο πρώτο μισάωρο πίστευα ότι βλέπω ό,τι τελειότερο έχω δει, τελικά μετριάστηκε λίγο αυτή η εντύπωση.
    se pinkara
    ποθτανα ολα
    <Mitsmann>
    ολοι ειστε αβαγκαρντς αλλα οταν μπαινει το ΜΠΑΗ ΜΟΥΝΛΑΗΤ ΓΟΥΗ ΡΑΗΝΤ θυμαστε ολοι τι ειστε και απο που ερχεστε



    iola 11
    www.facebook.com/iola11
    www.reverbnation.com/iola11 www.soundcloud.com/iola11 www.twitter.com/iola11band

    Quote Originally Posted by Atropos View Post
    Κατά τ' άλλα, γι αυτόν το λόγο το GoT είναι σειρά με @@. Αν ήταν να κερδάει πάντα ο καλός και ο Ολυμπιακός με το Αιγάλεω, θα βλέπαμε Σβαρτσενέγκερ.

  14. #29
    ρεταλι BURNIN AMBITION's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    κατω απο την παντοφλα
    Posts
    10,069

    Default

    Quote Originally Posted by Drumsick View Post
    Δεν ξέρω αν χτες ήταν καλύτερα, αλλά δυστυχώς εγώ δεν ένιωσα το δέος που περίμενα. Ήταν ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΗ, ΑΨΕΓΑΔΙΑΣΤΗ παράσταση, ο ήχος ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟΣ, τα βίζουαλς έρωτας, αλλά δεν ήταν η σπιρίτσουαλ εμπειρία ζωής που περίμενα.
    Δε θέλω να γίνω η γκρινιάρα, αλλά συμπεριφορά του κόσμου ήταν κακή. Ασταμάτητα παλαμάκια, άχρονα από πάνω, σε όλα τα πιο ακατάλληλα σημεία. Θάνατο σε όποιον ένωσε τα χέρια του στο goodbye blue sky και σ'αυτούς που μετατρέψανε το is there anybody out there σε ska.

    Στεναχωριέμαι που το λέω, αλλά το dark side ήταν ανώτερο, συναισθηματικά τουλάχιστον, για μένα.

    Κατά τ'άλλα, εμείς βάλαμε 3 άτομα χωρίς κανένα απολύτως πρόβλημα.
    Επίσης ένας που είχε εισιτήριο για άνω διάζωμα, μπήκε αρένα.

    Τρίτη δοκιμάζουμε την τύχη μας.
    gia ta palamakia exeis dikio. den einai oloi drummer san esena na exoun to ruthmo mesa tous

    gia to tsampatsiliki mpravo sou. yuperaspistikes epaxia ton titlo sou
    ποθτανα ολα
    <Mitsmann>
    ολοι ειστε αβαγκαρντς αλλα οταν μπαινει το ΜΠΑΗ ΜΟΥΝΛΑΗΤ ΓΟΥΗ ΡΑΗΝΤ θυμαστε ολοι τι ειστε και απο που ερχεστε



    iola 11
    www.facebook.com/iola11
    www.reverbnation.com/iola11 www.soundcloud.com/iola11 www.twitter.com/iola11band

    Quote Originally Posted by Atropos View Post
    Κατά τ' άλλα, γι αυτόν το λόγο το GoT είναι σειρά με @@. Αν ήταν να κερδάει πάντα ο καλός και ο Ολυμπιακός με το Αιγάλεω, θα βλέπαμε Σβαρτσενέγκερ.

  15. #30
    Serpico! Boom!'s Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    (s)Aint Shitty
    Posts
    4,715

    Default

    Quote Originally Posted by Drumsick View Post
    Δεν ξέρω αν χτες ήταν καλύτερα, αλλά δυστυχώς εγώ δεν ένιωσα το δέος που περίμενα. Ήταν ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΗ, ΑΨΕΓΑΔΙΑΣΤΗ παράσταση, ο ήχος ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟΣ, τα βίζουαλς έρωτας, αλλά δεν ήταν η σπιρίτσουαλ εμπειρία ζωής που περίμενα.

    Στεναχωριέμαι που το λέω, αλλά το dark side ήταν ανώτερο, συναισθηματικά τουλάχιστον, για μένα.
    Ειμαι πολυ κοντα στην αποψη αυτη.

    Ανετοτατα το ξαναβλεπα βεβαια, οποτε
    Quote Originally Posted by Drumsick View Post
    Τρίτη δοκιμάζουμε την τύχη μας.
    They say we've got a lifetime, but we know that ain't true.

Similar Threads

  1. Bon Jovi ~ 20/7/11 @ OAKA, Athens
    By nothingman in forum Live & Events Talk
    Replies: 59
    Last Post: 21-07-2011, 15:05
  2. Santana OAKA..
    By KavaLdi in forum Live Reports
    Replies: 38
    Last Post: 17-07-2009, 02:26
  3. Santana 8/7/2009 - OAKA
    By mage in forum Live & Events Talk
    Replies: 10
    Last Post: 08-07-2009, 15:23
  4. Rolling Stones 29/6/06 OAKA
    By Dragonlord in forum Live & Events Talk
    Replies: 56
    Last Post: 10-05-2006, 07:47
  5. Telikos CL sto OAKA
    By nikodimos in forum Athletics
    Replies: 14
    Last Post: 23-04-2005, 18:20

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •