Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 23 of 23

Thread: Food and the City

  1. #16
    Administrator KoiliaSamprela's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Αθενς
    Posts
    11,775

    Default

    Quote Originally Posted by morphine View Post
    Quote Originally Posted by KoiliaSamprela View Post
    ...αλλά μόνο εγώ μάλλον θέλω να του σπάσω τα μούτρα.
    γιατί; σοβαρά, για πες.
    φυσιογνωμικά δεν μου κάνει.
    Και το όλο άτιτιουντ μου βγάζει επιθετικότητα.
    Ιδικά την μέρα που πήγε στην ψαρόσκαλα και έφτιαξε σούσι, έπρεπε να τον γαμήσουν.
    Αλέξη, Αλέξη! Τελείωνε , ΞΕΚΌΛΛΑ

  2. #17
    Blade Runner SpiritCrusher's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    a minor place
    Posts
    7,308

    Default

    Όντως κι εμένα μου έβγαλε ένα αλτερνατιβ στυλάκι 1 φορά που το είχα δει. Είχε πάει και σε ένα φούρνο και είχε πάρει μια περίεργη πίτα νομίζω μαζί με ξινόγαλο και ένα γλυκό-με-περίεργο-όνομα-σε-κυπελλακι που ήταν σταφίδες και δημητριακά στο "ζουμί" τους, λέγοντας (αν θυμάμαι καλά) ότι "σνομπάρουμε τα βαριά ξένα γλυκά, και προτιμούμε τις αναλαφρες γεύσεις του τόπου μας" ορ σαμθινγκ. Για εμένα ήταν σαν να πέτυχε 3/3

    - Δεν μας χέζεις. *αλλάζει κανάλι*

    Στηρίζουμε Παρλιάρο.
    <menumission> otan fas klwtsia sth mapa pou 8a sou meinei a3exasth 8a to prosexeis to stomataki sou kalutera peoroufhxtra
    <menumission> eunouxismenh orka

  3. #18
    Senior Member 00i00's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    11,120

    Default

    αν λετε για τον πουστη που για τον πουστη λετε....

    ο τυπος ειδε πουτσες στο τηγανι και πηδηξε μεσα (σε μια σχοληξερωγω)...αστεια πραματα,οχι να μαθαινεις για μασες απο εναν bear αλλα να πεφτεις στην ΠΟΥΣΤΙΑ της τηλεμαγειρικης
    εδω ο κοσμος φλεγεται και ο ανωμαλος παει σε μαγαζια με φυτικα χοιρινα καλαμαρια και μακαρονια απο αχυρο γροιλανδιας

    χεσε μας ρε τριχωτε...ο καλυτερος ηταν και θα παραμεινει ο σκωτσεζος ΜΠΕΚΡΑΣ που ειχε καποτε στην ΕΤ3 και μαγειρευε θαλασσιους παπαγαλους στην ισλανδια και φιλετο αρκουδας στα συνορα Φινλανδιας-Ρωσιας

  4. #19
    δήθεν asimoulis's Avatar
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    in flames
    Posts
    3,866

    Default

    16 ποστ μέχρι να αναφερθεί κάποιος στις σεξουαλικές προτιμήσεις του μάγειρα-παρουσιαστή. νομίζω ότι το ER είναι σχετικά μπροστα. μιχάλη ντροπή σου.
    Η σκέψη μου είναι πλήρως αλλοτριωμένη, ιδεαλιστική, αταξική, αντιπατριωτική και "ολίγον άρρωστη".

  5. #20
    Senior Member 00i00's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    11,120

    Default

    το πουστης δεν ειναι βρισια οπως και το ΜΠΕΚΡΑΣ
    ελα μωρε μαλακα εμενα βρηκες να βγαλεις ομοφοβικο?

    ασχετο...δεν τον χωνευω γιατι ''τυχαινει'' και τον βλεπομε με τον σκυλο και τον thrashαπη και μετα μας γαμαει ο γιαννης με συνταγες που μας λεει...ε δεν ειναι πουστης?

  6. #21
    δήθεν asimoulis's Avatar
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    in flames
    Posts
    3,866

    Default

    Quote Originally Posted by 00i00 View Post
    και μετα μας γαμαει ο γιαννης με συνταγες που μας λεει...
    μαγεία
    Η σκέψη μου είναι πλήρως αλλοτριωμένη, ιδεαλιστική, αταξική, αντιπατριωτική και "ολίγον άρρωστη".

  7. #22

    Default

    ομοφοβικός: δεν βλέπω ποτέ εκπομπές τηλεμαγειρικής και γενικά εκπομπές. Μια φορά που έβλεπα όμως χούλκ χόγκαν με μια Αντροπαρέα (και πολλές γκόμενες τριγύρω) στο βίντεο, σε κάποια στιγμή έπεσε το τηλεκοντρόλ στο πάτωμα και μου το γύρισε στον βασιλάκη

    ο οποίος βασιλάκης είχε πάει σε ένα συνεργείο αυτοκινήτων και έφτιαχνε σαντουιτσάκια Εθνικής Οδού με πανσέτα = βρήκε το σημείο τζι
    και έκανε και σοβαρότατη σως ο ασύστολος. Επίσης άλλες δυοτρείς φορές που έβλεπα το braindead και nba, το γύρισα και είχε πετύχει διάνα έναδυό μικρά ψαγμένα_μαγαζάκια στα οποία θα πάω φορώντας την κασκολάρα μου να πιω τσάι ινδοκάρυδο και να φάω σαλάτα με καρύδια, τίμπιρι, ξόδουρο, λάδι ανδαλουσίας και φοφοκέχο, λίγο όμως. Και καφέ των ζαπατίστας

  8. #23
    Dr.Dakota Block Impure's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    miami bitch
    Posts
    1,404

    Default

    Quote Originally Posted by SpiritCrusher View Post
    Όντως κι εμένα μου έβγαλε ένα αλτερνατιβ στυλάκι 1 φορά που το είχα δει. Είχε πάει και σε ένα φούρνο και είχε πάρει μια περίεργη πίτα νομίζω μαζί με ξινόγαλο και ένα γλυκό-με-περίεργο-όνομα-σε-κυπελλακι που ήταν σταφίδες και δημητριακά στο "ζουμί" τους, λέγοντας (αν θυμάμαι καλά) ότι "σνομπάρουμε τα βαριά ξένα γλυκά, και προτιμούμε τις αναλαφρες γεύσεις του τόπου μας" ορ σαμθινγκ. Για εμένα ήταν σαν να πέτυχε 3/3 Στηρίζουμε Παρλιάρο.

    Εφαγε Ασουρε απο το street food στον κεραμεικο και μια πιτα δεν θυμαμαι τι και ηπιε και ξινογαλο λολ. Τελικα πηγα σε αυτο το μαγαζι (φουρνος δεν ειναι παντως) και πηρα ασουρε που γαμαει. Επισης πουστριλα ειναι τα ασημενια κουταλακια για να φας τον Ασουρε σου
    Last edited by Impure; 24-05-2011 at 16:07.

Similar Threads

  1. [TV] Man v. Food
    By irreligious in forum Cinema/DVD/TV/Θέατρο
    Replies: 8
    Last Post: 06-05-2009, 18:27
  2. [Cinema] Fast Food Nation (2006)
    By Candiru in forum Cinema/DVD/TV/Θέατρο
    Replies: 5
    Last Post: 07-08-2008, 12:50
  3. soup is good food
    By Candiru in forum The Politics Of Ecstasy
    Replies: 12
    Last Post: 14-03-2006, 09:56
  4. City of Heroes - City of Villains (MMORPG)
    By Phoebus in forum Fantasy & Strategy Games
    Replies: 1
    Last Post: 29-07-2004, 17:28
  5. junk food
    By freak brother in forum General Discussion
    Replies: 50
    Last Post: 29-04-2004, 19:07

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •