Page 49 of 353 FirstFirst ... 3947484950515999149 ... LastLast
Results 721 to 735 of 5289

Thread: The...

  1. #721
    Solidium HAVOC's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Οblivion
    Posts
    5,485

    Default

    Quote Originally Posted by ~ladykiller~ View Post
    Quote Originally Posted by neil_perry View Post
    Καποιος εχει βαλει τερμα αντιδραση στην γειτονια και εχουν βγει κανα 2 στα μπαλκονια και τον κραζουν .Απτοητος ομως !!

    εδιτ : Τωρα βαραει τρελο κατσαπανκ playlist :') .Ειναι ο ντιτζει της γειτονιας για σημερα.
    εδώ έχουμε τον dj του σαββατοκύριακου σε ελαφρολαικό όμως =(, που καμιά φορά τον κοντράρει και ένας άλλος σε πιο ποπ κ παίζουν όλα μαζι.
    βέβαια υπάρχει κ η χειρότερη περίπτωση όταν βάζει την πράσινη χλαπάτσα για τα παιδιά του... αυτά τα παιδιά που ουρλιάζουν σε απίστευτες συχνότητες κάθε απόγευμα μετά τις 17,00 (η ώρα που τα βγάζει ή τα βάζει στο κελάρι).
    τεσπά επειδή είναι μέσα στο απέναντι στενό, ψήνω το ενδεχόμενο να αγοράσω μια ντουντούκα κ κάθε που τελειώνει ένα κομμάτι μέχρι το επόμενο να του ρίχνω χριστοπαναγίες.
    Aυτο λεει τρελα. Και παραδοξως συνηθως πιανει.
    Δοκιμη 1. Κατα φαντασια μιλφς εχουν αφησει το οφσπρινγκ να τρελαινει κοσμο σε καφετερια. Σε φαση το πιο ξεπεταγμενο να κανει τον Ταρζαν απο τα μαλλια μας. Γω τωρα, τα παιδακια τα γουσταρω κ συνηθως ανταποκρινονται και αυτα. Το σετινγκ ομως δεν βοηθουσε και η κατασταση ειχε χτυπησει επιπεδα εξορκιστη. Ε, καπου εκει, ανεβασαμε τονους και καφριλικι που σε καθε προταση το μπινελικι επεφτε βροχη. Τα μαζεψανε και φυγανε σε ντετε.
    Δοκιμη 2. Μπαμπαδες σε πρακτορειο-παμε στοιχημα, μαμαδες στα γυρω μαγαζια, αγελη απο παραμελημενα δαιμονακια σε δραση. Να βγαινει κοσμος και να τους ζηταει ευγενικα να τα μαζεψουν και μονο για την ασφαλεια τους (χυμαδιο σε πεζοδρομο κ δρομο), αυτοι τιποτα. Ε, στο τελος, βαζουμε με γειτονα τερμα Γκουσγκουνη. Το ζουζουνοπαρτυ ειχε αδοξο τελος.
    Last edited by HAVOC; 08-07-2011 at 19:20.
    Πράγματι, ο καιρός ήτο θαυμάσιος. Ένας καιρός ηδονικός και, όπως λέγουν, θείος. Ο ήλιος έλαμπε καταυγάζων και θερμαίνων τα πάντα – τον ουρανόν, την θάλασσαν, το υπερωκεάνειον, τους επιβάτας. Όλοι σχεδόν ήσαν χαρούμενοι.


  2. #722
    Vic Ford Prefect's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Stavromula Beta
    Posts
    3,042

    Default

    "Δες κατάσταση κυρ Νίκο μου, παρατημένα να χαλάνε τον κόσμο"
    "Αναίσθητοι Χάβοκ μου, δεν σέβονται τίποτα"
    "Κάτι πρέπει να κάνουμε, στο τέλος θα τα πατήσει κανένα αυτοκίνητο και θα έχουμε άλλα"
    "Είμαι μέχρις εδώ (δείχνει). Ε, ρε και να 'χαμε λίγο Γκουσγκούνη τώρα, να βάλουμε μια τάξη" (wat)
    "Καταπληκτική ιδέα! Ήχοι από ελληνικό σεξ! Say no more κυρ Νίκο μου, βάλε τα ηχεία, βάζω τον Γκουσγκούνη, πατάμε μαζί το play"

    Τι τον Γκουσγκούνη; Πώς μαζί με τον γείτονα; Και δεν μπορώ να φανταστώ ένα δρόμο να δονείται από τις ατάκες του Γκουσγκούνη και γονείς έντρομους, δηλαδή πόση ώρα αντηχούσαν βογγητά, τι συμβαίνει;

    Εγώ αυτό που έχω ζήσει είναι Σάββατο 9 η ώρα (αξημέρωτα για Σάββατο) να με ξυπνήσει η σκυλού από κάτω, οπότε έβαλα και εγώ στη διαΣπασών το Arise. Τρίζανε τζάμια, κινδύνεψε το σπίτι, μόλις τέλειωσε μεγάλη ησυχία και πήγα να κοιμηθώ αλλά είχα ξυπνήσει πια και γαμήθηκε το κούλνες της ιστορίας.
    42
    -------
    Δεν ελπίζω τίποτα
    Δεν φοβάμαι τίποτα
    Είμαι ξέμπαρκος

  3. #723
    Solidium HAVOC's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Οblivion
    Posts
    5,485

    Default

    Eτσι, βεντουζα, ρουφα το τρομπονι πουτανακι. Για αρχη

    Mε heavy μιξαριΖμα ακομη καλυτερο ακουγεται. Μου δινεις ιδεες. Cheerz

    p.s. Εdit: Αντιστροφη ψυχολογια. Εγκεφαλικα προκαλουν επισης οπερα και μπαχ. Αγαπαμε να ποναμε
    Last edited by HAVOC; 08-07-2011 at 20:36.
    Πράγματι, ο καιρός ήτο θαυμάσιος. Ένας καιρός ηδονικός και, όπως λέγουν, θείος. Ο ήλιος έλαμπε καταυγάζων και θερμαίνων τα πάντα – τον ουρανόν, την θάλασσαν, το υπερωκεάνειον, τους επιβάτας. Όλοι σχεδόν ήσαν χαρούμενοι.


  4. #724
    R U OK Esteban's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    130-148bpm
    Posts
    1,486

    Default

    Φαντάζομαι τη γειτόνισσά μου τώρα να γράφει σε αντίστοιχο φόρουμ για το μαλακισμένο από κάτω που ακούει στη διαπασών όλη μέρα μπλιμπλίκια.

    Μόλις έβαλα ακουστικά

  5. #725
    A rock, an island Drumsick's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    7,495

    Default

    Το ηαρ χτίζει συνειδήσεις.

  6. #726
    Solidium HAVOC's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Οblivion
    Posts
    5,485

    Default

    Η πιο αστεια παντως ηχορυπανση που ειχαμε εβερ ηταν σεξοζευγαρο.
    Αυτος σε φαση παντα ουγκ-γκρκξφλσκδξφλκγξλσκξσ και αυτη η ρουφιανα στο ριπιτ αγαπη μου, αγαπη μου, αγαπη μου (ασταματητη).
    Το τελετουργικο με ανατριχιαστικη ακριβεια το ιδιο, μονο με τις ωρες εκαναν παραλλαγη.
    Στο τελος, ειχαμε μαθει τη στιχομυθια απ'εξω οι περισσοτεροι, μονο ποπ κορν που δεν ειχαν βγει.

    Μετα απο καποιους μηνες, πετυχε ο πιο μετσολ της παρεας τον ουγκ-σλκφξσλκξοιξοιξ και του ειπε καλημερα, αγαπη μου, αγαπη μου, αγαπη μου και εγινε ο κακος χαμος. Ναι, θιχτηκε και μετα ακουγαμε δυο να φωναζουν ουγκ-σλκξφλσδκφξλσκφξλσκξφλσκξ χωρις το αγαπη μου, αγαπη μου, αγαπη μου για κορυφωση. Σκατα. Φυγανε τελικα. Γιάυτους στεναχωρεθηκα.
    Πράγματι, ο καιρός ήτο θαυμάσιος. Ένας καιρός ηδονικός και, όπως λέγουν, θείος. Ο ήλιος έλαμπε καταυγάζων και θερμαίνων τα πάντα – τον ουρανόν, την θάλασσαν, το υπερωκεάνειον, τους επιβάτας. Όλοι σχεδόν ήσαν χαρούμενοι.


  7. #727
    Senior Member Harbinger of Death's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Freedonia
    Posts
    5,088

    Default

    ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ
    http://frontierpsycho.tumblr.com/

    Quote Originally Posted by saloth sar View Post
    Το αποκουμπι του κρετινου, του φασιστα και του καθε μαλακα ειναι η προστασια της γυναικας, οταν και αμα σταματουν να τις θεωρουν ολες πουτανες και δυο-τρεις τρυπες για γαμησι μοναχα.

  8. #728
    Senior Member Shirime's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    1,444

    Default

    Quote Originally Posted by Drumsick View Post
    Το ηαρ χτίζει συνειδήσεις.
    Από τις μούτζες δεν έχετε μάθει όμως τίποτα, που'χουν πονέσει τα δαχτυλάκια μας.

    Ώρες ώρες νομίζω πως τις μοιράζω τσάμπα.

  9. #729
    lcsgp FIXXXER's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Στο διάολο
    Posts
    20,134

    Default

    Να σαι σιγουρος οτι τζαμπα τις μοιραζεις, παρε μια να χεις να δινεις

  10. #730
    ΠOΡNOMETANAΣTHΣ
    Join Date
    May 2011
    Location
    solitude
    Posts
    470

    Default

    Το ηαρ είναι μια Αρρώστεια.

  11. #731
    A rock, an island Drumsick's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    7,495

    Default

    Quote Originally Posted by Shirime View Post
    Quote Originally Posted by Drumsick View Post
    Το ηαρ χτίζει συνειδήσεις.
    Από τις μούτζες δεν έχετε μάθει όμως τίποτα, που'χουν πονέσει τα δαχτυλάκια μας.

    Ώρες ώρες νομίζω πως τις μοιράζω τσάμπα.
    Ενώ νόμιζες πως με τις μούτζες θα... έχτιζες συνειδήσεις?

  12. #732

  13. #733
    Senior Member Harbinger of Death's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Freedonia
    Posts
    5,088

    Default

    Τι ντέηλημέηλ ρε.
    http://frontierpsycho.tumblr.com/

    Quote Originally Posted by saloth sar View Post
    Το αποκουμπι του κρετινου, του φασιστα και του καθε μαλακα ειναι η προστασια της γυναικας, οταν και αμα σταματουν να τις θεωρουν ολες πουτανες και δυο-τρεις τρυπες για γαμησι μοναχα.

  14. #734
    Spider Jerusalem Deggial's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    The City
    Posts
    12,867

    Default

    Quote Originally Posted by Harbinger of Death View Post
    Τι ντέηλημέηλ ρε.
    Τουλάχιστον έβαλαν το 'claims to be' στον τίτλο, το οποίο είναι σημαντικό θετικό βήμα για την Daily Mail.

    Πλάκα με την Daily Mail είχε το όλο θέμα με το εμβόλιο για τον τραχήλο της μήτρας, όπου η αγγλική έκδοση είχε ολόκληρη καμπάνια ενάντια στο εμβόλιο (scare stories για το πόσο επικίνδυνο είναι) και η ιρλανδική έκδοση έγραφε τα ακριβώς αντίθετα (γιατί το ιρλανδικό κράτος αρνείται την χρηματοδότηση του σωτήριου εμβολίου, κλπ.), lol.
    No trees were killed to send this message, but a large number of electrons were terribly inconvenienced.

  15. #735
    Senior Member atom_smasher's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Copenhagen
    Posts
    8,090

    Default

    Quote Originally Posted by HAVOC View Post
    Η πιο αστεια παντως ηχορυπανση που ειχαμε εβερ ηταν σεξοζευγαρο.
    Αυτος σε φαση παντα ουγκ-γκρκξφλσκδξφλκγξλσκξσ και αυτη η ρουφιανα στο ριπιτ αγαπη μου, αγαπη μου, αγαπη μου (ασταματητη).
    Το τελετουργικο με ανατριχιαστικη ακριβεια το ιδιο, μονο με τις ωρες εκαναν παραλλαγη.
    Στο τελος, ειχαμε μαθει τη στιχομυθια απ'εξω οι περισσοτεροι, μονο ποπ κορν που δεν ειχαν βγει.

    Μετα απο καποιους μηνες, πετυχε ο πιο μετσολ της παρεας τον ουγκ-σλκφξσλκξοιξοιξ και του ειπε καλημερα, αγαπη μου, αγαπη μου, αγαπη μου και εγινε ο κακος χαμος. Ναι, θιχτηκε και μετα ακουγαμε δυο να φωναζουν ουγκ-σλκξφλσδκφξλσκφξλσκξφλσκξ χωρις το αγαπη μου, αγαπη μου, αγαπη μου για κορυφωση. Σκατα. Φυγανε τελικα. Γιάυτους στεναχωρεθηκα.
    και εμεις ειχαμε ενα τετοιο ζευγαρι, αλλα εφυγε οταν εσκασε η συζυγος του 50αρη και εψαχνε το τσουλι που πηδιεται με τον αντρα της!
    Μια φορα ειχα βαλει λιγο δυνατα μουσικουλα και βγηκε να μου την πει..χαλαρα πραγματα επαιζα. μαλλον του χαλαγα το σεξ...φυσικα σκεφτηκα τον καημενο και βρηκα μια συλλογη μπλακ, ντεθ που δεν ειχα ακουσει ποτε ως τοτε! καλοκαιρακι και κλεισαν και τα τζαμια μετα!
    1) e4, c5
    2) Νf3

Similar Threads

  1. THE OMG-ENTELWS-OFFICIAL OFF TOPIC THREAD.
    By tamagothi in forum General Discussion
    Replies: 14993
    Last Post: 26-04-2011, 04:14
  2. THE OFFICIAL OFF TOPIC THREAD.
    By Mitsmann in forum General Discussion
    Replies: 31511
    Last Post: 31-03-2008, 17:53
  3. den einai entelws theiko...
    By Amnesiac. in forum Music Discussion
    Replies: 36
    Last Post: 22-02-2005, 02:29
  4. Entelws ilithia?
    By ConJoined Thighs in forum General Discussion
    Replies: 12
    Last Post: 10-11-2004, 13:32
  5. den einai entelws frikaleo...
    By Amnesiac. in forum General Discussion
    Replies: 146
    Last Post: 05-10-2004, 20:06

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •