Page 322 of 353 FirstFirst ... 222272312320321322323324332 ... LastLast
Results 4,816 to 4,830 of 5289

Thread: The...

  1. #4816
    Spammity Spam rat_poison's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    green midget cafe in bromney
    Posts
    3,960

    Default

    clone tool

    κλωνοποίησε πάνω στα γράμματα το μπαγκράου σε κάποιο σημείο που δεν έχει γράμματα
    Well, there's egg and bacon; egg sausage and bacon; egg and spam; egg bacon and spam; egg bacon sausage and spam; spam bacon sausage and spam; spam egg spam spam bacon and spam; spam sausage spam spam bacon spam tomato and spam;

  2. #4817
    Industrial Might & Magic casshern's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    koonunga hill
    Posts
    1,682

    Default

    γουάτ?!
    Δεν έχω τέτοιο θέμα εγώ! Μήπως έχωσες τη μύτη σου κάπου που δεν έπρεπε?!
    Το disable πάει πολύ!

    Αν είναι προ των πυλών τέτοιο καυλί, συνεχίστε την κουβέντα για το πως χακάρουμε τη φάση.
    Resistance is useless

  3. #4818
    Spammity Spam rat_poison's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    green midget cafe in bromney
    Posts
    3,960

    Default

    σε εσάς που ανησυχείτε μήπως και βάλετε το πραγματικό σας όνομα στα σόσαλ μύδια

    το ξέρουν ήδη παιδιά το όνομά σας μη σκάτε. που και να μην το 'ξεραν δηλαδή τι σημασία έχει γι' αυτούς όταν αυτό που τους νοιάζει είναι πόσα κλικ έκανες πού, πόσα δευτερόλεπτα έμεινε ο κέρσορας πάνω από το λάικ του γκομενακίου που έσκασε στο ταϊμλάιν σου και άλλες τέτοιες παρόμοιες μετρικές. ότι δηλαδή έχει σημασία άμα ξέρουν ότι σε λένε Γιάννη Παπαγιάννη κι όχι Τζιμπρίλ Σαλιχάμιτζιτς την ώρα που έχουν καταλάβει το πλήρες δημογραφικό σου προφίλ καλύτερα απ' ό,τι εσύ γνωρίζεις τον εαυτό σου.

    αν τώρα αισθάνεστε ευάλωτοι στις μυστικές υπηρεσίες που μας παρακολουθούν, τότε το ψεύτικο όνομά σας στα φέισμπουξ δε θα ξεγελάσει κανέναν. "κοίτα, αυτό το ακκάουντ έχει τους φίλους αυτού που ψάχνουμε, το IP του ανήκει στο σπίτι/τηλέφωνο αυτού που ψάχνουμε, το geolocation είναι στην πόλη που μένει αυτός που ψάχνουμε, αλλά δεν τον λένε όπως λέει ότι τον λένε. χμμμμ άλλος θα είναι..., μαζεύτε τα και ψάχτε αλλού"

    μάλλον όχι ε;

    ο λόγος που πιέζουν για αληθινά ονόματα είναι η προστασία από phishing και identity theft.
    Well, there's egg and bacon; egg sausage and bacon; egg and spam; egg bacon and spam; egg bacon sausage and spam; spam bacon sausage and spam; spam egg spam spam bacon and spam; spam sausage spam spam bacon spam tomato and spam;

  4. #4819

    Default

    Quote Originally Posted by casshern View Post
    γουάτ?!
    Δεν έχω τέτοιο θέμα εγώ! Μήπως έχωσες τη μύτη σου κάπου που δεν έπρεπε?!
    Το disable πάει πολύ!

    Αν είναι προ των πυλών τέτοιο καυλί, συνεχίστε την κουβέντα για το πως χακάρουμε τη φάση.
    Hi,

    Your account has been temporarily suspended because it looks like it doesn’t list your authentic name. To get back into your account, log into Facebook and follow the on-screen instructions to update your authentic name.

    και πολύ άντεξε, σε φίλους μου το έκανε από πέρσι

    ρατ πόιζο, κανείς δεν έχει τέτοιες αυταπάτες
    tt0274518

  5. #4820
    Spammity Spam rat_poison's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    green midget cafe in bromney
    Posts
    3,960

    Default

    ε τότε ποιο το άγχος; give in to the dark side να κάνεις τη ζωή σου πιο εύκολη και αν θες τρολλογαριασμό, κάνε ένα facebook page ως persona - comedian και δε θα καταλάβει κανείς τη διαφορά!

    αν θες πάλι να κάνεις φωτοσοπιά, δεν ξέρω αν είδες πιο πάνω, αλλά clone tool

    και μπορείς να χρησιμοποιήσεις κάποιο site όπως αυτό https://www.fontspring.com/matcherator για να αναγνωρίσεις τη γραμματοσειρά.
    Well, there's egg and bacon; egg sausage and bacon; egg and spam; egg bacon and spam; egg bacon sausage and spam; spam bacon sausage and spam; spam egg spam spam bacon and spam; spam sausage spam spam bacon spam tomato and spam;

  6. #4821
    Industrial Might & Magic casshern's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    koonunga hill
    Posts
    1,682

    Default

    Εγώ προσωπικά, δεν έχω καμία όρεξη να αλληλεπιδράσω με παλιούς συμμαθητές και διάφορους παρόμοιους που δεν είμαστε φίλοι στη ζωή.
    Resistance is useless

  7. #4822
    Spammity Spam rat_poison's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    green midget cafe in bromney
    Posts
    3,960

    Default

    ίσως υπερεκτιμάς το πόσοι από αυτούς έχουν όρεξη να ασχοληθούν μαζί σου!
    με τις σωστές ρυθμίσεις και λίγη προσοχή δε θα σε ενοχλήσει κανείς

    και υπάρχει πάντα το decline/delete/block
    Well, there's egg and bacon; egg sausage and bacon; egg and spam; egg bacon and spam; egg bacon sausage and spam; spam bacon sausage and spam; spam egg spam spam bacon and spam; spam sausage spam spam bacon spam tomato and spam;

  8. #4823
    bi-curious The Good Son's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    κάτω μαχαλάς.
    Posts
    7,474

    Default

    Supermachoman προσπάθησα να τις σκαπουλάρω όταν έπαθα το ίδιο πράμα και η φωτοσοπαρισμένη ταυτότητα δεν έπιασε.
    Κάνε εκ νέου κάποιο προφίλ με όνομα που να είναι περισσότερο πειστικό ότι μπορεί να είναι αληθινό.
    Εν ανάγκη, βάλε το κανονικό σου όνομα και κάνε σούπερ μυστικό το προφίλ. Ταυτόχρονα λειτούργησε με ένα καινούριο ψεύτικο. Αυτή η λύση για μένα είναι πολύ κουραστική, οπότε έκαμα το πρώτο.

    Δυστυχώς, θαρρώ ότι αργά ή γρήγορα θα αναγκαστούμε όλοι να βάλουμε τα κανονικά.

  9. #4824
    Ξυδόμπαρμπας Raven Lord's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    100% τυρί
    Posts
    19,920

    Default

    έχω γελοίο νικ που τους βρίζει στη μούρη κ δε με έχει ενοχλήσει κανείς. πιο πολύ το νικ είναι για επαγγελματικούς λόγους. έχω "σοβαρό" προφιλ με το πραγματικό όνομα αν θέλει να με στοκάρει κάποιος πελάτης ή συνάδελφος.
    Rock or Nothing

  10. #4825

    Default

    Quote Originally Posted by rat_poison View Post
    ίσως υπερεκτιμάς το πόσοι από αυτούς έχουν όρεξη να ασχοληθούν μαζί σου!
    με τις σωστές ρυθμίσεις και λίγη προσοχή δε θα σε ενοχλήσει κανείς

    και υπάρχει πάντα το decline/delete/block
    αυτό το "δε θες την τάδε λύση, θες την λύση που θα σου πω ΕΓΩ!", όσοι το κάνετε, γιατί το κάνετε?

    είναι πολύ διαδεδομένο στα ίντερνετς
    tt0274518

  11. #4826
    Spammity Spam rat_poison's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    green midget cafe in bromney
    Posts
    3,960

    Default

    νομίζω ότι έγραψα ό,τι ήτανε δυνατόν να γράψω για το πώς να εφαρμόσει κανείς τη λύση που ζήτησες και αφιέρωσα και δύο ποστ κιόλας. θεωρώ όμως αυτή τη λύση αναποτελεσματική και είπα να προτείνω κάτι που πιστεύω πως είναι πιο αποδοτικό.

    θα έλεγα ότι η συμπεριφορά που θίγεις είναι αξίσου διαδεδομένη με την αχαριστία

    Spoiler


    Well, there's egg and bacon; egg sausage and bacon; egg and spam; egg bacon and spam; egg bacon sausage and spam; spam bacon sausage and spam; spam egg spam spam bacon and spam; spam sausage spam spam bacon spam tomato and spam;

  12. #4827

    Default

    Quote Originally Posted by rat_poison View Post
    νομίζω ότι έγραψα ό,τι ήτανε δυνατόν να γράψω για το πώς να εφαρμόσει κανείς τη λύση που ζήτησες και αφιέρωσα και δύο ποστ κιόλας. θεωρώ όμως αυτή τη λύση αναποτελεσματική και είπα να προτείνω κάτι που πιστεύω πως είναι πιο αποδοτικό.

    θα έλεγα ότι η συμπεριφορά που θίγεις είναι αξίσου διαδεδομένη με την αχαριστία

    Spoiler


    δεν είδα ότι εσύ ανέφερες το clone tool, νόμιζα ότι ήταν άλλος
    tt0274518

  13. #4828
    You are my detonator. Phantom Duck's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Forever War
    Posts
    10,976

    Default

    Quote Originally Posted by Raven Lord View Post
    έχω γελοίο νικ που τους βρίζει στη μούρη κ δε με έχει ενοχλήσει κανείς. πιο πολύ το νικ είναι για επαγγελματικούς λόγους. έχω "σοβαρό" προφιλ με το πραγματικό όνομα αν θέλει να με στοκάρει κάποιος πελάτης ή συνάδελφος.
    επειδή δεν έχεις φάει report για ψεύτικο όνομα, δεν κάθονται να τα κοιτάξουν ένα ένα. αν παίξεις κανά flame και σε αναφέρουν μερικοί το τσεκάρουν όμως.

  14. #4829
    Ρογκεντρόλ Parasight's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    somewhere around Barstow
    Posts
    10,547

    Default

    Ο Σώτος μου είχε πει ότι πλαστογράφησε κάρτα βιβλιοθήκης ή κάτι τέτοιο και το fb τη δέχτηκε και όλα καλά. Ρώτα τον μία.

  15. #4830
    Χιογιοκάγια OniBocho's Avatar
    Join Date
    Sep 2013
    Location
    Αααα, ααααα, με γιούμπηκχιεεεε
    Posts
    4,831

    Default

    Κι ο Γκιουλ δεν το είχε ποστάρει κάποια στιγμή;
    "Why do they blame me for all their little failings? They use my name as if I spent my entire day sitting on their shoulders, forcing them to commit acts they would otherwise find repulsive. "The Devil made me do it." I have never made one of them do anything. Never. I need no souls. And how can anyone own a soul? No, they belong to themselves. They just hate to face up to it..." -

    Lord Lucifer Morningstar

Similar Threads

  1. THE OMG-ENTELWS-OFFICIAL OFF TOPIC THREAD.
    By tamagothi in forum General Discussion
    Replies: 14993
    Last Post: 26-04-2011, 04:14
  2. THE OFFICIAL OFF TOPIC THREAD.
    By Mitsmann in forum General Discussion
    Replies: 31511
    Last Post: 31-03-2008, 17:53
  3. den einai entelws theiko...
    By Amnesiac. in forum Music Discussion
    Replies: 36
    Last Post: 22-02-2005, 02:29
  4. Entelws ilithia?
    By ConJoined Thighs in forum General Discussion
    Replies: 12
    Last Post: 10-11-2004, 13:32
  5. den einai entelws frikaleo...
    By Amnesiac. in forum General Discussion
    Replies: 146
    Last Post: 05-10-2004, 20:06

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •