Page 244 of 353 FirstFirst ... 144194234242243244245246254294344 ... LastLast
Results 3,646 to 3,660 of 5289

Thread: The...

  1. #3646
    Resident Κύπριος The Donnn's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    991

    Default

    Μια από τα ίδια το βιντεάκι, το βλέπεις ευχάριστα αν σου αρέσει το χιούμορ του Μικ..Μαικ..Μασκεβίτσιους, σκας και κανα χαμόγελο επειδή όλοι έχουμε γνωστούς που μας τους θυμίζει η κάθε κατηγορία. Όντως το ραντ στο τέλος είναι άκυρο και το γαμάει...δηλαδή "εγώ, μη κακό μου, δεν είμαι μεταλάς αλλά ξέρω το συνάφι σας και περιμένω το φλέιμ σας, τσουτσεκια".

    Φλέιμ έχεις σε ΟΛΑ σου τα βιντεος, αυτό σε έκανε διάσημο, και αυτό σε ταΐζει. Δεν σε άκουσα να κράζεις τους κλαρινογαμπρούς, τις ελαφρόμυαλες, τα εθνίκια και τα αναρχοτάραχα που σκοτώνονται στα κομεντς, σου βγάζουν πάνω views και βγάζεις 2 δεκάρες περισσότερες για να μπορείς να διαλέγεις το ΜΕΓΑΛΟ λάττε στα στάρμπακς (τα οποία πάλι κράζεις). Ο μεταλάς σε χάλασε; Φυσικά, τα σχόλια απο κάτω σχεδόν τον δικαιώνουν...και ένα περίπου μόλις το έχω κάνει και γω. Σσσιχτηρ!!

  2. #3647
    Senior Member Gamopanagy's Avatar
    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    120

    Default

    Quote Originally Posted by Leech View Post
    Τα σχόλια κάτω από το βίντεο είναι αγνή καθυστέρηση

    The Abyss BeneathΠριν από 11 ώρες

    "είμαι 36χρονών"

    "πές στη μάνα σου οτι είπα "γειά"...ξέρει αυτή..."
    χμμ

  3. #3648
    Ρογκεντρόλ Parasight's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    somewhere around Barstow
    Posts
    10,547

    Default

    Quote Originally Posted by The Donnn View Post
    Φλέιμ έχεις σε ΟΛΑ σου τα βιντεος, αυτό σε έκανε διάσημο, και αυτό σε ταΐζει. Δεν σε άκουσα να κράζεις τους κλαρινογαμπρούς, τις ελαφρόμυαλες, τα εθνίκια και τα αναρχοτάραχα που σκοτώνονται στα κομεντς
    Έχει βγάλει κατά καιρούς και για διάφορες άλλες κατηγορίες, πχ στο μυαλό μου τώρα έρχονται οι έντεχνοι. Αλλά εκεί "καλά τα έλεγε και καλά τους έκανε τους φλώρους". Μόνο όταν χτυπάει την πόρτα μας αλλάζει το πράγμα. Εμείς μυγιάγγιχτοι δεν είμαστε, αλλά.
    Ρε παιδιά, λίγο αυτοσαρκασμό. Βοηθάει γενικότερα. Γίνεται ο κόσμος καλύτερος. Αλήθεια.

  4. #3649
    Ξυδόμπαρμπας Raven Lord's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    100% τυρί
    Posts
    19,920

    Default

    το requiem άδικα "τα άκουσε" πάντως, για το λόγο που ανέφερε ο ίδιος τουλάχιστο. κανείς εδώ μέσα δεν τον έχει κράξει για τις "μουσικές του γνώσεις" ή τα μουσικά γούστα. άλλωστε το er σταμάτησε να έχει "μεταλλάδες" με την παραδοσιακή έννοια του όρου εδώ κ χρόνια. το κράξιμο που έφαγε, είναι για το χιούμορ του, τον τρόπο γραφής, το επιτηδευμένο υφάκι. προσωπικά έχω γελάσει πολύ με το μπλογκ. τα βίντεο έχουν πέσει επίπεδο, ενώ ξενέρωσα και με τα κομπλεξικά ξεσπάσματα του ίδιου, όπως αυτό του τελευταίου βίντεο.

    ΥΓ. http://www.electricrequiem.com/forum...t=faeenamalaka
    Last edited by Raven Lord; 12-11-2013 at 11:04.
    Rock or Nothing

  5. #3650
    Ρογκεντρόλ Parasight's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    somewhere around Barstow
    Posts
    10,547

    Default

    Ότι είναι κομπλεξάρας είναι δεδομένο (η τότε "επίθεση" στο ER ήταν ενδεικτικότατη), αλλά εγώ γιατί να του δίνω τροφή; Και σιγά μην ασχοληθώ να υπερασπιστώ σ'αυτόν οτιδήποτε έχει θίξει.

  6. #3651
    Resident Κύπριος The Donnn's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    991

    Default

    Quote Originally Posted by Parasight View Post
    Quote Originally Posted by The Donnn View Post
    Φλέιμ έχεις σε ΟΛΑ σου τα βιντεος, αυτό σε έκανε διάσημο, και αυτό σε ταΐζει. Δεν σε άκουσα να κράζεις τους κλαρινογαμπρούς, τις ελαφρόμυαλες, τα εθνίκια και τα αναρχοτάραχα που σκοτώνονται στα κομεντς
    Έχει βγάλει κατά καιρούς και για διάφορες άλλες κατηγορίες, πχ στο μυαλό μου τώρα έρχονται οι έντεχνοι. Αλλά εκεί "καλά τα έλεγε και καλά τους έκανε τους φλώρους". Μόνο όταν χτυπάει την πόρτα μας αλλάζει το πράγμα. Εμείς μυγιάγγιχτοι δεν είμαστε, αλλά.
    Ρε παιδιά, λίγο αυτοσαρκασμό. Βοηθάει γενικότερα. Γίνεται ο κόσμος καλύτερος. Αλήθεια.
    Ναι αλλά δεν θυμάμαι να μπαίνει απευθείας σε άμυνα στο ίδιο το βιντεο, βασικά εκλιπαρόντας για τράφικ και αυτοαναιρώντας όλα όσα έχει γράψει/γυρίσει μέχρι τώρα. Είσαι κάφρος, μην μου το χαλάς!!! Ντάξει κάποτε εμφανιζόταν στα κόμεντς και έλεγε 2-3 πράγματα, και κάθε βιντεο του το τελειώνει με αυτό το "όποιου δεν άρεσε να παει να-να-να-να", αλλά μέχρι εκεί. Δεν έχω πρόβλημα με το βιντεο, μου άρεσε! Ισα ίσα που το βρήκα και κάπως χλιαρό, δηλαδή θα μπορούσε να πει περισσότερες καφρίλες να γελάσουμε.

    Σημ: Το ίδιο θα έλεγα εαν το έκανε και στο βίντεο με τους έντεχνους κλπ. Μια παρατήρηση έκανα, στην ίδια πλευρά του κρεβατιού θα κοιμηθώ απόψε

  7. #3652
    Ρογκεντρόλ Parasight's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    somewhere around Barstow
    Posts
    10,547

    Default

    Όσο ασχολείσαι μαζί του, τόση αξία παίρνει, that was my point. Ποιος χέστηκε με τι θέματα καταπιάνεται, ή για το αν αυτοαναιρείται; Τροφή του είναι να μιλάνε γι'αυτόν θετικά ή αρνητικά. Ούτε byte παρπάνω για τον Mikeius. Έλεος δλδ.

  8. #3653
    Φρικαλέο Τέρας Heimaa's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    μη ρωτάτε μαλακίες
    Posts
    253

    Default

    Quote Originally Posted by Λεκές View Post
    Quote Originally Posted by Heimaa View Post
    Quote Originally Posted by Λεκές View Post

    Έχει συνδρομή μηνιαία και δεν αφήνει ούτε να το διαβάσεις On-line πλέον.
    δεν ξέρω αν άλλαξε κάτι από χθες, εμένα με αφήνει και να το διαβάσω και να το κατεβάσω, οπότε σε περίπτωση που το ψάχνεις ακόμα, τσίμπα:
    http://www66.zippyshare.com/v/70907642/file.html

    Μου βγάζει εικονίδιο για να κάνω ημερήσια, μηνιαία ή ετήσια συνδρομή κάθε φορά που προσπαθώ να το ανοίξω ή να το κατεβάσω. Και είμαι logged in. Μπορεί να είναι Βρετανική χαζομάρα, δεν καταλαβαίνω.
    Σ' ευχαριστώ πολύ για το upload πάντως.
    καλως τα δέχτηκα

    Scribd has launched an updated subscription service that lets you read unlimited books for just $8.99/month. It’s the first service of its kind and we believe that it can transform the way you read books, allowing you the freedom to read whatever you feel like in the moment without worrying about deciding what book to purchase.
    Εξωκοινοβουλευτικό Μπλάκμεταλ

  9. #3654
    cowboy bebop 12 stars circle your brow's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    I'm almost home.
    Posts
    5,871

    Default

    Λοιπόν μιας και λέτε για αναγνώσματα και τέτοια, ψάχνω να βρω βιβλίο για μελέτη των ρούνων. Έχω βρει μόνο ένα στα ελληνικά (Ρούνοι: Η παραδοσιακή μαγεία των βόρειων λαών) και δύο που μου κέντρισαν το ενδιαφέρον στα αγγλικά (Futhark: A Handbook of Rune Magic και Taking Up The Runes; A Complete Guide To Using Runes In Spells, Rituals, Divination, And Magic). Έχει ασχοληθεί κανείς να εκφέρει γνώμη ή πρόταση; Γενικά προτιμάται το πρώτο στα ελληνικά, αν γίνεται να βρεθεί πουθενά για να ξεκινήσω σιγά σιγά.
    Throughout the times of perplexity and illusion
    We've got some last Gods left, worth keeping
    That go by such names as Kindness and Honesty.

    I want us to hold swords again
    As in the years of the old tales.
    But this time, to fight for Dignity and Solidarity.

    Against the waves of darkness and death
    I'm walking with Eternal Brightness in my eyes.



  10. #3655
    Administrator KoiliaSamprela's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Αθενς
    Posts
    11,775

    Default

    Μάθε Ταρό που έχει και λεφτά !
    Αλέξη, Αλέξη! Τελείωνε , ΞΕΚΌΛΛΑ

  11. #3656
    royally fucked animae's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    2,438

    Default

    Kill the wise one!

  12. #3657
    και φλώρος και μπούλης Katsaloupardos's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    απo το Τοροντον ως το Λοντον
    Posts
    303

    Default

    http://anavaseis.blogspot.gr/2012/07/zelda.html
    και το triforce είναι του διαβόλου

  13. #3658
    Subspecies: Κώλος Κωλαράκι Τορνευτό's Avatar
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Ανάμεσα στο Irkutsk και το Yakutsk
    Posts
    2,113

    Default

    Quote Originally Posted by animae View Post
    Ρε φιλε το ακουω ολως τυχαιως τη στιγμη που ανοιγω αυτη τη σελιδα, τι διαολο (αλμπουμαρα επικη)

  14. #3659
    Κρι Κρι jack the ripper's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Everflow
    Posts
    8,435

  15. #3660
    Custom User Title ari-m's Avatar
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    PTR/PL3KL
    Posts
    1,352

    Default

    anoigoume to google translate kai metafrazoume apo agglika se ellinika to ARMIN VAN BUUREN ....

    Spoiler


    Last edited by ari-m; 28-11-2013 at 11:40. Reason: printscreen in spoiler ...
    When did I realize I was God? Well, I was praying and I suddenly realized I was talking to myself.
    Hi, I 'm a signature Virus. Plz add me to your sig and help me conquer the world.
    ALERT! Signature Infected by Unknown Virus.
    Click Me

Similar Threads

  1. THE OMG-ENTELWS-OFFICIAL OFF TOPIC THREAD.
    By tamagothi in forum General Discussion
    Replies: 14993
    Last Post: 26-04-2011, 04:14
  2. THE OFFICIAL OFF TOPIC THREAD.
    By Mitsmann in forum General Discussion
    Replies: 31511
    Last Post: 31-03-2008, 17:53
  3. den einai entelws theiko...
    By Amnesiac. in forum Music Discussion
    Replies: 36
    Last Post: 22-02-2005, 02:29
  4. Entelws ilithia?
    By ConJoined Thighs in forum General Discussion
    Replies: 12
    Last Post: 10-11-2004, 13:32
  5. den einai entelws frikaleo...
    By Amnesiac. in forum General Discussion
    Replies: 146
    Last Post: 05-10-2004, 20:06

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •