Page 201 of 353 FirstFirst ... 101151191199200201202203211251301 ... LastLast
Results 3,001 to 3,015 of 5289

Thread: The...

  1. #3001
    The Patient H.'s Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Dante's Inferno
    Posts
    7,127

    Default

    Και αν δεν είναι ακόμα, είναι σίγουρα αφού εκφράζεται έτσι σε ένα μέρος πήχτρα στον κόσμο, τουλάχιστον εν δυνάμει.
    Quote Originally Posted by FIXXXER View Post
    Anagkastika stirizoume Hillary





  2. #3002
    314222 Mitsmann's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    το πρωι μαθητρια, το βραδυ τορνοι.
    Posts
    20,004

    Default

    ναι, πιο πολυ το λεω με βαση τη θεωρια του Φαντομ ντακ. ουτε εγω ειμαι απολυτος σιγουρος για το αν πρεπει να του δειξεις του αλλου οτι ειναι μαλακας, η να τον κουτουλησεις.
    "Τι χτυπαω??"

    "Ενα μονο με ελιες. Και ενα μονο με πατατες."

  3. #3003
    Senior Member atom_smasher's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Copenhagen
    Posts
    8,090

    Default

    χθες εδώ ένας δικός μας χρυσαυγίτης όταν του λέει ο άλλος - ο πάτρικ - μα τις βλάκας είσαι μετανάστης και χρυσαυγήτης; λέει έχει πρόβλημα μόνο με όσους δεν έχουν χαρτιά...τέσπα δεν την άνοιξα την συζήτηση γιατί δεν θα βγαζε πουθενά αφού το παιδί πιο πολύ βλάκας είναι παρά χρυσαυγήτης και η βλακεία είναι ανίκητη..Αν και δείχνει να ακούει.
    1) e4, c5
    2) Νf3

  4. #3004
    Οργισμένος Βαλκάνιος Pinatero's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    TERRA ROSSA
    Posts
    5,779

    Default

    του λου ντου ρου αλλα..
    αντιστοιχο σκηνικο πριν κανα 1,5 μηνα στο λεωφορειο.
    ακουγα (δεν θυμαμαι τι, για να μαι και γω στο μουντ, ας πουμε captain crimson να τσεκαρετε οι φανς graveyard ηχου) στ'ακουστικα, κ ξαφνικα ξεκιναει καυγας μιας τυπισσας, με μια γρια ρωσοποντια κ εναν αλλο μπαρμπα ρπ που ηταν απο πισω και τσιτωσε. η τυπισσα (για να καταλαβετε κατι σαν η "σεξυ" βοηθος φαρμακοποιου στα 35, που εχει λιγο σκυλοφατσα, εχει χασει την αιγλη της κ παρακμαζει, με τις πρωτες ρυτιδες να της δηλωνουν καθημερινα, ηρθαμε για να μεινουμε).
    τσαμπουκαλου, (εγω εχω συνεχισει να ακουω σε χαμηλοτερη ενταση για να εξισωσω την αγαπη για τη μουσικη και τη λαχταρα για κουτσομπολια) τσαμπουκαλου λοιπον

    ΒΦ : Πρωην σεξυ Βοηθός Φαρμακοποιού
    Γ : Γιαγιά
    Π : Παππούς

    ΒΦ - Και ποια εισαι συ μωρη που θα με πεις να προσεχω το στομα μου
    Γ - Δεν ντρεπεσαι δε σεβεσαι τα χρονια μου
    ΒΦ - Σιγα μην ντραπω τσοκαρο, να πας στη χωρα που θα με πεις πως θα μιλαω
    Γ - Και γω ελληνιδα ειμαι αλλα ειμαι πόντια απο τη Ρωσια
    ΒΦ - Ναι που σαι συ ελληνιδα εσεις σαν αναποδα Γαμωτο ειστε (σημ συντακτη: Οτωμαγ), εμεις ειμαστε ομορφος λαος, εχουμε κουλτουρα
    Π - να χεζ την κουλτουρα σου, εμεις ειμαστε πιο ελληνες απο σας, αλλα που να παρεις χαμπαρι
    Γ - Ασε μικρη ειναι θα μαθει
    ΒΦ - Μικρο ειναι το ματι σου, αιντε μη σε κατεβασω απο το λεωφορειο ( ;;; )

    (o διαλογος ηταν μια συντομη περιληψη 2λεπτου καυγα)
    ερχεται η ΒΦ προς τα μενα και μια αλλη νεαρα, που ειχε πολυ ωραιο αρωμα

    - Μωρε καλα τα λεει ο μιχαλολιακος
    Pinaterror ξεκιναει - τοση ωρα δεν εχω παρει χαμπαρι πως ξεκινησε η κουβεντα και ειπα να μην επεμβω, αλλα οχι να μας πει τωρα για μιχαλολιακους και χρυσες αυγες, που να τους βαλεις στον κωλο σου, και μη σε κατεβασω εγω κατω απο το λεωφορειο, που θες να τους κατεβασεις κατω.
    - (η τυπισσα ειπαμε τσαμπουκαλου) δεν ειπα οτι τα λεει ολα σωστα, αλλα με αυτους εχει δικιο
    - ποιους αυτους ρε
    - Τους ρωσοποντιους, που μας πουν οτι ειναι κ ελληνες, αυτοι μιλανε αλλη γλωσσα
    - και γω μισος ποντιος ειμαι, τι μιλαω
    - εσενα σε καταλαβαινω μιλας ελληνικα
    - εμενα οταν μιλαει ο παππους μου δεν καταλαβαινω χριστο, τι δεν ειναι ελληνες
    - αυτοι ειναι ρωσοι, θα μας παρουν τις δουλειες, στα νοσοκομεια, τα πανεπιστημια (σημ: συντακτη ΤΟΝ ΠΑΟΚ)
    - αμα αξιζουν γιατι να μην τις παρουν
    - γιατι ρε εμεις που παμε γερμανια κ ευρωπη τους παιρνουμε τις δουλειες, στα πανεπιστημια
    - ε ναι τι κανουμε, στα πανεπιστημια ποιανων υποτροφια παιρνουμε
    - α οχι αυτο δεν γινεται, να ρθουν γερμανοι γαλλοι, ενταξει αλλα οχι οι ρωσοι
    - δηλαδη να σε παρουν τις δουλειες αυτοι δεν πειραζει?
    - οχι βεβαια, ειναι αλλο επιπεδο
    - α βαζεις τους ανθρωπους σε επιπεδα, βαση της καταγωγης τους, αρα δεν τα λεει καλα ο μιχαλολιακος, συμφωνειτε απο παλια
    - ε ναι εννοειται
    (επειδη εφτανε η ωρα να κατεβει)
    - και παντως να ξες αυτο που ειπες οτι ειμαστε ομορφος λαος, κι αν τους θεωρεις ρωσους κι οχι ελληνες, αντικειμενικα οι ρωσιδες ειναι πιο μουναρες απο σενα. (πινατερο ροσσιαν αματεουρ γουιν)

    (νταξ μην περιμενατε πολιτικη κουβεντα στο λεωφορειο, ουτε οτι καταφερα κατι, ουτε ειπαμε κατι ουσιαστικοτατο, απλα ηθελα να το μοιραστω)
    μετα που κατεβηκε ηρθαν 2 πιτσιρικαδες 18-19, καλα της τα πες της ρατσιστριας και τετοια, τους λεω τιποτα δεν ειπα καλα, αλλα αυτα τα πραγματα δεν πρεπει να τ'αφηνουμε αναπαντητα)
    φυσικα η γιαγια ρωσοποντια, πετουσε κατι μπραβο αγορι μου στα ενδιαμεσα
    δεν ενοιωσα καλυτερα, τσαντιστηκα

    ελα και captain crimson
    ..Γω νόμιζα πως ήσασταν ο Σπουδαίος Θεός, ο Μεγαλοδύναμος
    αλλά σεις δεν είστε παρά ένα ειδωλάκι, ένας κόπανος με γραβάτα
    Σκύβω ήδη να πιάσω το κέρατο
    που χω κρυμμένο στα σταράκια μου...


    http://justaburn.blogspot.gr/
    http://www.facebook.com/pages/Nights...70783152963345
    http://www.downtunedmag.com/p/downtuned-radio.html
    https://www.facebook.com/1000modsFanClub

  5. #3005
    ρεταλι BURNIN AMBITION's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    κατω απο την παντοφλα
    Posts
    10,069

    Default

    απο που κατεβαζετε ιμπουκς? λινκ με πμ αν ειναι. πιο πολυ με ενδιαφερουν μουσικα βιβλια. υπαρχει κανα σαιτ εξειδικευμενο? θενξ
    ποθτανα ολα
    <Mitsmann>
    ολοι ειστε αβαγκαρντς αλλα οταν μπαινει το ΜΠΑΗ ΜΟΥΝΛΑΗΤ ΓΟΥΗ ΡΑΗΝΤ θυμαστε ολοι τι ειστε και απο που ερχεστε



    iola 11
    www.facebook.com/iola11
    www.reverbnation.com/iola11 www.soundcloud.com/iola11 www.twitter.com/iola11band

    Quote Originally Posted by Atropos View Post
    Κατά τ' άλλα, γι αυτόν το λόγο το GoT είναι σειρά με @@. Αν ήταν να κερδάει πάντα ο καλός και ο Ολυμπιακός με το Αιγάλεω, θα βλέπαμε Σβαρτσενέγκερ.

  6. #3006
    Senior Member atom_smasher's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Copenhagen
    Posts
    8,090

    Default

    Quote Originally Posted by atom_smasher View Post
    πέτυχα εναν λιαρδα κοκκινομάλη ιρλανδό χθες βράδυ σε μία πάμπ και κάτι ελεγε για god is an astronaut. παίζαν προχθές εδω. νομίζω ότι ήταν ένας απο αυτούς. τυχαίως άκουσα πρώτη φορά ένα κομμάτι τους χθες. και με ρωτάει πως σου φαίνονται...
    και με ρωτάει καμια κουλ ελληνική μέταλ μπάντα; λέω ξέρω γω άκου ρότινγκ κραιστ... και πετάγεται ο πρώην συγκάτοικος και του λεει firewind! και μετά πρσπαθούσε μέσα στην σούρα του να εξηγήσει στον άλλον σουρωμενο ποιος είναι ο gus G...
    1) e4, c5
    2) Νf3

  7. #3007
    untitled unmastered tssks's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Location
    δενεχωπουναπαω
    Posts
    1,485

    Default

    Quote Originally Posted by Pinaterror
    - αυτοι ειναι ρωσοι, θα μας παρουν τις δουλειες, στα νοσοκομεια, τα πανεπιστημια (σημ: συντακτη ΤΟΝ ΠΑΟΚ)

  8. #3008

    Default

    για πείτε μια όσοι ξέρετε.
    έχω λογαριασμάρα δ.ε.η. στο σπίτι 382 ευρά. εκ των οποίων τα 112 είναι οι 2 δόσεις του χαρατσιού. ο λογαριασμός έχει λήξει από 8/11.
    επειδής κάτι διάβασα ότι μπορείς να πληρώσεις το λογαριασμό στη δεη χωρίς το χαράτσι λόγω αντισυνταγματικότητας ήθελα να ξέρω αν ισχύει και στη δικιά μου περίπτωση.
    πήρα στο 11770 να ρωτήσω και ένας ξενυχτησμένος-μάλλον-τύπος, ο οποίος μασούλαγε και μια τυρόπιτα-μάλλον-μου είπε ότι αυτό είναι κάτι που λένε τα κανάλια μόνο και πως δεν έχει ξεκινήσει να γίνεται.
    ξέρουμε κάτι?


    μιλάω για πληρωμή σε κατάστημα και ουχί ατμ που μπορείς να βάλεις όποιο ποσό γουσταρίζεις.
    ΟΥ, τύμπανα πολέμου σαν ΖΟΥΛΟΥ

  9. #3009
    Οργισμένος Βαλκάνιος Pinatero's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    TERRA ROSSA
    Posts
    5,779

    Default

    αυτο ισχυει, αλλα σιγουρα δεν εχει αρχισει να εφαρμοζεται. οποτε σιγουρα ακομα καποιους μπορει να παρει η μπαλα που μπορει να χρωστανε μονο το χαρατσι.
    επισης γιατι να πληρωσεις σε καταστημα και να μην πας μεσω εισπρακτικης μηχανης σε τραπεζα??
    το κανω απο περσι και πληρωνω το λογαριασμο της δεη χωρις το χαρατσι, κρατας και την αποδειξη που σε δινει κ αυτο.
    βεβαια αυτο δεν ειναι εγγυηση οτι δεν θα στο κοψουν το ρευμα αμα θελουν.. αλλα περιμενεις τις εξελιξεις.
    περσι εφυγε απο τη δεη το χρωστουμενο και πηγε στην εφορια, η οποια δεν με το εβαλε στο εκκαθαριστικο. οποτε να δω απο που θα σκασει σε μενα
    στη δεη και να ρωτησεις κανενας μα κανενας δε θα σε πει τιποτα (εκτος αν εισαι τυχερος και πετυχεις καποιον καλο που θα σε προτεινει τα παραπανω)
    επισης αν εχεις καμια επιτροπη κατοικων στη γειτονια σου περιοχη σου πανε
    ..Γω νόμιζα πως ήσασταν ο Σπουδαίος Θεός, ο Μεγαλοδύναμος
    αλλά σεις δεν είστε παρά ένα ειδωλάκι, ένας κόπανος με γραβάτα
    Σκύβω ήδη να πιάσω το κέρατο
    που χω κρυμμένο στα σταράκια μου...


    http://justaburn.blogspot.gr/
    http://www.facebook.com/pages/Nights...70783152963345
    http://www.downtunedmag.com/p/downtuned-radio.html
    https://www.facebook.com/1000modsFanClub

  10. #3010

    Default

    Έχασα την κάρτα μου προ ολίγου καιρού ο ΠΑΠΑΡΑΣ και βαριόμουν τη αυριανή πρωϊνη διαδικασία στην τράπεζα μέχρι να βγει η καινούρια.
    Αλλά αφού δεν παίζει άλλη επιλογή τι να κάμομε, αχαράτσοτο όπως και να'χει.
    ΟΥ, τύμπανα πολέμου σαν ΖΟΥΛΟΥ

  11. #3011
    Να πάτε να γαμηθείτε όλοι Agenes Robot's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    metaland
    Posts
    73

    Default

    ΓΑΜΗΜΕΝΟ ΣΚΑΤΟΠΟΥΤΣΟΚΡΥΟ
    Terminator is a pussy

  12. #3012
    Banned member Ιάβας's Avatar
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    κάνιστρο πεπιεσμένου αέρα με πιπέτα
    Posts
    302

    Default

    Δε βάλαν πετρέλαιο στο σχολείο ε;
    πανκη οι μαχαιριες που εφαγε ο σεργιανοπουλος θα ειναι πολυ λιγες σε σχεση με αυτες που θα φας τις επομενες μερες...

  13. #3013
    Ξυδόμπαρμπας Raven Lord's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    100% τυρί
    Posts
    19,920

    Default

    πρώτο χιόνι εδώ
    Rock or Nothing

  14. #3014
    Senior Member ion_storm's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    The Void
    Posts
    1,345

    Default

    Για το ρεύμα και το χαράτσι

    http://news.in.gr/greece/article/?aid=1231226049

    «Το τέλος παραμένει στους λογαριασμούς της ΔΕΗ», ξεκαθάρισαν σήμερα, Τρίτη, αρμόδιοι παράγοντες της επιχείρησης.

    Ήδη, η Διοίκηση της ΔΕΗ έχει δώσει εντολή στην αρμόδια υπηρεσία για συνέχιση της έκδοσης των λογαριασμών στους οποίους συμπεριλαμβάνεται το ειδικό τέλος ακινήτων.

    Αλλού είδα ότι δεν μπορούν να σου κόψουν το ρεύμα πλέον, λόγω της απόφασης για την αντισυνταγματικότητα και να ζητάνε το τέλος με την εφορία για όσουν πληρώνουν μόνο το ρεύμα, αλλά δεν είναι και σίγουρο.
    I don't do drugs. I am drugs.

  15. #3015
    Senior Member steve's Avatar
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    θρας
    Posts
    770

    Default

    τι πουτσοκρυο ρε ζωον 13 βαθμους εχει.
    ΜΠΛΑΚ ΜΕΤΑΛ ΜΑΓΕΙΑ ΓΑΜΩ ΤΗΝ ΠΑΝΑΓΙΑ

Similar Threads

  1. THE OMG-ENTELWS-OFFICIAL OFF TOPIC THREAD.
    By tamagothi in forum General Discussion
    Replies: 14993
    Last Post: 26-04-2011, 04:14
  2. THE OFFICIAL OFF TOPIC THREAD.
    By Mitsmann in forum General Discussion
    Replies: 31511
    Last Post: 31-03-2008, 17:53
  3. den einai entelws theiko...
    By Amnesiac. in forum Music Discussion
    Replies: 36
    Last Post: 22-02-2005, 02:29
  4. Entelws ilithia?
    By ConJoined Thighs in forum General Discussion
    Replies: 12
    Last Post: 10-11-2004, 13:32
  5. den einai entelws frikaleo...
    By Amnesiac. in forum General Discussion
    Replies: 146
    Last Post: 05-10-2004, 20:06

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •