Page 350 of 353 FirstFirst ... 250300340348349350351352 ... LastLast
Results 5,236 to 5,250 of 5289

Thread: The...

  1. #5236

    Default

    Να μην κανεις μπλοκ τον αλλο να τα βλεπεις. Αντμιν εισαι ρε βλαχο. Να σου στειλω μνμ απο που; Στο saloth δεν μπορουσα μπω. Θα εστελνα πμ απο αυτο (ενα τυχαιο φεικ 10ετιας για να τρολαρω τον Η); Και πως θα ηξερες αν ημουν οντως εγω;
    Το λοιπον Ρειβεν, απλα βαλε καπου να φαινονται τα τριγκερς σου. Να ξερει ο κοσμος. Απο την φαση με τον Ανχολι και τον μποτσο εχεις αρχισει να γινεσαι χοντρα ρομπα. Δεν το σωζεις, αλλα καπως θα το μετριασεις.

  2. #5237
    Spammity Spam rat_poison's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    green midget cafe in bromney
    Posts
    3,960

    Default

    Σε περίπτωση που τα διαπιστευτήρια πρόσβασής μας δεν ισχύουν για κάποιο λόγο, προτείνω την εξής απλή διαδικασία:
    Spoiler
    Well, there's egg and bacon; egg sausage and bacon; egg and spam; egg bacon and spam; egg bacon sausage and spam; spam bacon sausage and spam; spam egg spam spam bacon and spam; spam sausage spam spam bacon spam tomato and spam;

  3. #5238

    Default

    Μυρίζομαι μέθοδο ανορθόδοξου πολέμου...
    All alone, or in twos,
    The ones who really love you
    Walk up and down outside the wall.
    Some hand in hand
    And some gathered together in bands.
    The bleeding hearts and artists
    Make their stand.
    And when they've given you their all
    Some stagger and fall, after all it's not easy
    Banging your heart against some mad bugger's wall.

  4. #5239
    Spammity Spam rat_poison's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    green midget cafe in bromney
    Posts
    3,960

    Default



    Γραμμή Μαζινό, colourised
    Last edited by rat_poison; 14-01-2021 at 15:50.
    Well, there's egg and bacon; egg sausage and bacon; egg and spam; egg bacon and spam; egg bacon sausage and spam; spam bacon sausage and spam; spam egg spam spam bacon and spam; spam sausage spam spam bacon spam tomato and spam;

  5. #5240

    Default

    Quote Originally Posted by rat_poison View Post
    Σε περίπτωση που τα διαπιστευτήρια πρόσβασής μας δεν ισχύουν για κάποιο λόγο, προτείνω την εξής απλή διαδικασία:
    14/01/2021 14:01 <mallias_84> το ιδιο κωδικο που εβαλα το απογευμα και μπηκα το βραδυ δεν δουλευε

    Κανενα password δεν ηταν forgotten. Γκεγκε ου νου γκεγκε; Καλο να εισαι τσατσος, αλλα ψαξου πρωτα.
    Last edited by mallias_84; 14-01-2021 at 15:58.

  6. #5241
    Ρογκεντρόλ Parasight's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    somewhere around Barstow
    Posts
    10,547

    Default

    Έλα ρε πώς κάνεις έτσι, μια χαρά σου πάνε και τα μαλλιά.

  7. #5242

    Default

    Quote Originally Posted by Parasight View Post
    Έλα ρε πώς κάνεις έτσι, μια χαρά σου πάνε και τα μαλλιά.
    Και φαντασου ειναι φυσικο χρωμα. Εγω δεν τα βαφω μαυρο κορακι σαν καποιους αλλους...

  8. #5243
    Ρογκεντρόλ Parasight's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    somewhere around Barstow
    Posts
    10,547

    Default

    Πάντως ήδη έχεις ξεπεράσει σε ποστς το άλλο προφίλ, οπότε κι αυτό είναι μια νίκη.

  9. #5244
    Ξυδόμπαρμπας Raven Lord's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    100% τυρί
    Posts
    19,920

    Default

    Quote Originally Posted by mallias_84 View Post
    Να μην κανεις μπλοκ τον αλλο να τα βλεπεις. Αντμιν εισαι ρε βλαχο. Να σου στειλω μνμ απο που; Στο saloth δεν μπορουσα μπω. Θα εστελνα πμ απο αυτο (ενα τυχαιο φεικ 10ετιας για να τρολαρω τον Η); Και πως θα ηξερες αν ημουν οντως εγω;
    Το λοιπον Ρειβεν, απλα βαλε καπου να φαινονται τα τριγκερς σου. Να ξερει ο κοσμος. Απο την φαση με τον Ανχολι και τον μποτσο εχεις αρχισει να γινεσαι χοντρα ρομπα. Δεν το σωζεις, αλλα καπως θα το μετριασεις.
    ρε ηλίθιε, αφού υπάρχει η διαδικασία ανάκτησης.
    επίσης, πανηλίθιε, νομίζεις δεν μπορώ να δω αν έχεις μπει από την ίδια ip με τον άλλο λογαριασμό? λες να έδινα pass στην τύχη?
    Ηλίθιε.
    Rock or Nothing

  10. #5245

    Default

    14/01/2021 14:01 <mallias_84> το ιδιο κωδικο που εβαλα το απογευμα και μπηκα το βραδυ δεν δουλευε
    All alone, or in twos,
    The ones who really love you
    Walk up and down outside the wall.
    Some hand in hand
    And some gathered together in bands.
    The bleeding hearts and artists
    Make their stand.
    And when they've given you their all
    Some stagger and fall, after all it's not easy
    Banging your heart against some mad bugger's wall.

  11. #5246
    Всё идёт по план saloth sar's Avatar
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    48

    Default

    Πεφτη 14 Γεναρδη 2021 πΧ
    Αγαπητε Βλαχο,

    Δεν εχασα κανεναν κωδικο για να κανω ανακτηση. Επισης οι διαδικασιες αυτες συνηθως απαιτουν email και μιας εδω ειναι ΕΡ και το email δεν χρειαστηκε ποτε, εχω χρησιμοποιησει email που δεν υπαρχει οπως πιστευω και η πλειοψηφια των (παλιων) καραφλομαλλιαδων/βαψομαλλιαδων χρηστων.

    Υπαρχουν και τα vpn ιδιως οταν υπαρχει και το ip ban ρε boomer. Απλα ετυχε να μην το χρησιμοποιησω γιατι βρηκα κωδικους παλιου φεικ και μπηκα ετσι δοκιμαστικα. Αν τους ειχα διαγραψει, τοτε θα εβαζα μπροστα το μηχανακι του vpn και θα εκανα νεο ακκαου (σαφως και θα εγραφα ακριβως τα ιδια και τοτε). Επισης, ναι. Καμια εμπιστοσυνη πλεον σε ατομα που το εχουν δηλωσει οτι δεν προκειται να βοηθουν τους χρηστες, παροτι ειναι αντμινς, επειδη "ξερω ποιοι ειναι οι σκοποι σου" η κατι παρομοιο.

    Επιπλεον, ακομα δεν λυθηκε η απορια πως ενω ο κωδικος ηταν μια χαρα το απογευμα οταν μπηκα μετα απο καιρο, το βραδυ οταν πηγα να ξαναμπω (υστερα απο ενα αναπαντεχο λογκ-αουτ, πρωτη φορα μετα απο τοσα χρονια στο ΕΡ) ο ιδιος κωδικος ηταν λαθος.

    Το ξερουμε οτι η χουντα Κουλιε με την απατη του κορονοιου, τις καραντινες κτλ εχει κανει ολους εσας τους μεσηλικες να "φλιπαρετε" (οπως λεμε εμεις οι πιτσιρικαδες) γιατι δεν μπορειτε να χαζεψετε κανα 18-20χρονο κωλο να ξεπεραστουν λιγο τα συσσωρευμενα κομπλεξ. Ιδιως οταν εχετε και ενοχλητικους να σας θυμιζουν ποσο πασοκογενη ψευτοεπαναστατες ειστε. Υπομονη. Θα μας κανουν το εμβολιο του διαβολου με αυτα τα επικινδυνα MIT-RNA η πως στο διαλο λεγονται και θα περασει.

    Καπου εδω κλεινω το TEDTalk μου.

    Μετα τιμης (που λεει ο λογος),
    Νικολαος "saloth sar" Γαμοτημανασασακης

    ΥΓ.
    Spoiler
    Αν εξαιρεσουμε τους γνωστους μπιντεδες (ρατ, τσιμπου, μποτσο), αυτο το μαδομουνι ειναι μακραν οτι πιο ψυχαγωγικο εχουν δει εδω μεσα εδω και αρκετο καιρο οι υπολοιποι 4-5 τακτικοι χρηστες.

    ΥΓ.
    Spoiler
    Quote Originally Posted by Raven Lord View Post
    πρώτη και τελευταία φορά που χάνω έστω και ένα λεπτό από τη ζωή μου με την πάρτη σου.
    lol hoe's mad. Το λυπηρο ειναι οτι δεν ηταν ουτε η πρωτη, ποσω μαλλον η τελευταια.

    ΥΓ.
    Spoiler
    Τώρα τα πάντα γύρω σου αλλάζουνε χρώμα
    Σε κάνω να τα βλέπεις ματζέντα
    Με κάθε μου κουβέντα
    Σε λύνω και σε δένω σα πατέντα

    Εγώ δεν θα πάθω τίποτα, γιατί αν περάσει θα σηκωθώ να φύγω. Γλώσσες μιλάω, βιογραφικό έχω, καλά είμαστε. Βερολίνο, Βιέννη, Σεράγεβο, Βελιγράδι, Βηρυτό, Τυνιδα, υπαρχουν μέρη να πάω να καπνίζω στα μπαρ. Αυτοί που μένουν πίσω είναι που θα βουτηχτούν στη μιζέρια.

  12. #5247
    Χιογιοκάγια OniBocho's Avatar
    Join Date
    Sep 2013
    Location
    Αααα, ααααα, με γιούμπηκχιεεεε
    Posts
    4,831

    Default

    Πουστ αποχώρησης.
    "Why do they blame me for all their little failings? They use my name as if I spent my entire day sitting on their shoulders, forcing them to commit acts they would otherwise find repulsive. "The Devil made me do it." I have never made one of them do anything. Never. I need no souls. And how can anyone own a soul? No, they belong to themselves. They just hate to face up to it..." -

    Lord Lucifer Morningstar

  13. #5248
    Всё идёт по план saloth sar's Avatar
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    48

    Default

    Quote Originally Posted by OniBocho View Post
    Πουστ αποχώρησης.
    Απλο ποστ ηταν ρε τουβλο, αλλα εχεις δειξει οτι γενικα δεν καταλαβαινεις τι γινεται. Λογικο απο ανθρωπο που πιστευει σε οστεοπαθητικους. Απλα, μποτσος.
    Εγώ δεν θα πάθω τίποτα, γιατί αν περάσει θα σηκωθώ να φύγω. Γλώσσες μιλάω, βιογραφικό έχω, καλά είμαστε. Βερολίνο, Βιέννη, Σεράγεβο, Βελιγράδι, Βηρυτό, Τυνιδα, υπαρχουν μέρη να πάω να καπνίζω στα μπαρ. Αυτοί που μένουν πίσω είναι που θα βουτηχτούν στη μιζέρια.

  14. #5249
    Ξυδόμπαρμπας Raven Lord's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    100% τυρί
    Posts
    19,920

    Default

    ο άνθρωπος είναι ψέκας/ συνομωσιολόγος. δεν εξηγείται αλλιώς.
    αν ήθελα αγαπητέ μάικιους να σε διώξω από το φόρο, υπάρχει το ban και ακόμη καλύτερα η διαγραφή χρήστη.
    μέχρι να βγάλεις αρχιδάκια και να γράφεις όπως θα μιλούσες και irl, η γνώμη σου είναι ένα απόλυτο μηδενικό. κρύψου στην τρυπούλα σου τώρα ειδικά που σε βολεύουν και οι συγκυρίες ώστε να μη χρειάζεται να βρίσκεις δικαιολογίες στον εαυτό σου για να κάθεσαι κλεισμένος μέσα και άμα βγεις ποτέ και πετύχεις κανέναν "παλιό σύντροφο" που τώρα σκυλοβρίζεις, "όλα οκ μαν μου", ξέρεις εσύ .
    αναρωτιέμαι από πού προέρχεται όλη αυτή η χολή προς συγκεκριμένη μερίδα ανθρώπων. καταλήγω ότι μάλλον είναι ερωτική απογοήτευση. κάποι@ από τα εαακ (πιθανότατα) σου έφαγε γκόμεν@, δεν εξηγείται αλλιώς.
    πάντως καλά θα κάνεις να πηγαίνεις καμιά βολτίτσα πού και πού για να φεύγει η μούχλα από τον εγκέφαλο, γιατί δείχνει να έχει συσσωρευτεί περισσότερη από όσο πρέπει.
    Rock or Nothing

  15. #5250
    Всё идёт по план saloth sar's Avatar
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    48

    Default

    Παιδια, η πρωτη και τελευταια φορα Νο2.

    Quote Originally Posted by Raven Lord View Post
    ο άνθρωπος είναι ψέκας/ συνομωσιολόγος. δεν εξηγείται αλλιώς.
    αν ήθελα αγαπητέ μάικιους να σε διώξω από το φόρο, υπάρχει το ban και ακόμη καλύτερα η διαγραφή χρήστη.
    μέχρι να βγάλεις αρχιδάκια και να γράφεις όπως θα μιλούσες και irl, η γνώμη σου είναι ένα απόλυτο μηδενικό. κρύψου στην τρυπούλα σου τώρα ειδικά που σε βολεύουν και οι συγκυρίες ώστε να μη χρειάζεται να βρίσκεις δικαιολογίες στον εαυτό σου για να κάθεσαι κλεισμένος μέσα και άμα βγεις ποτέ και πετύχεις κανέναν "παλιό σύντροφο" που τώρα σκυλοβρίζεις, "όλα οκ μαν μου", ξέρεις εσύ
    !? Εγκεφαλικουλι; Μαλλον με μπερδευεις με αλλον η απλα πετας μαλακιες στον αερα. Οποτε τα "ξερεις εσυ" αλλου, κυριως στα ελαχιστα πουστρακια που σε γλυφουν. Εχω πει και χειροτερα irl. Επισης αστειο και μονο εσυ να μιλας για ψεκες.

    Κατα τ' αλλα ξεφτιλισου κι αλλο βλαχακο. Τραβα τωρα να συνεχισεις την εργολαβια στα στρατα πουτανιτσα αντισυστημικια.
    Εγώ δεν θα πάθω τίποτα, γιατί αν περάσει θα σηκωθώ να φύγω. Γλώσσες μιλάω, βιογραφικό έχω, καλά είμαστε. Βερολίνο, Βιέννη, Σεράγεβο, Βελιγράδι, Βηρυτό, Τυνιδα, υπαρχουν μέρη να πάω να καπνίζω στα μπαρ. Αυτοί που μένουν πίσω είναι που θα βουτηχτούν στη μιζέρια.

Similar Threads

  1. THE OMG-ENTELWS-OFFICIAL OFF TOPIC THREAD.
    By tamagothi in forum General Discussion
    Replies: 14993
    Last Post: 26-04-2011, 05:14
  2. THE OFFICIAL OFF TOPIC THREAD.
    By Mitsmann in forum General Discussion
    Replies: 31511
    Last Post: 31-03-2008, 18:53
  3. den einai entelws theiko...
    By Amnesiac. in forum Music Discussion
    Replies: 36
    Last Post: 22-02-2005, 03:29
  4. Entelws ilithia?
    By ConJoined Thighs in forum General Discussion
    Replies: 12
    Last Post: 10-11-2004, 14:32
  5. den einai entelws frikaleo...
    By Amnesiac. in forum General Discussion
    Replies: 146
    Last Post: 05-10-2004, 21:06

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •