Page 5 of 28 FirstFirst ... 3456715 ... LastLast
Results 61 to 75 of 408

Thread: Αγορα Κινητου Τηλεφωνου

  1. #61
    Δράκος ikonoklast's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    στη φάση για τα τάλαντα
    Posts
    13,268

    Default

    Χτύπησα blade-άκι τελικά, όλα πολύ ωραία του, τώρα το μοντάρω για 2.3 κλπ. Ευχαριστώ για τα ινφο.

  2. #62
    Administrator KoiliaSamprela's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Αθενς
    Posts
    11,775

    Default

    Quote Originally Posted by ikonoklast View Post
    Χτύπησα blade-άκι τελικά, όλα πολύ ωραία του, τώρα το μοντάρω για 2.3 κλπ. Ευχαριστώ για τα ινφο.
    sorry που δεν σου απάντησα
    Αλέξη, Αλέξη! Τελείωνε , ΞΕΚΌΛΛΑ

  3. #63
    Senior Member freak brother's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    στο πρωινο του e.r
    Posts
    28,905

    Default

    λεω να παω για το ideos υπαρχει καμια σοβαρη αντιπροταση? η να παω να βαρεσω κανα τουμπανιασμενο παλιο αι φοουν με δοσεις? ιδου η απορια!
    σηκωσες λιγο την μπλουζιτσα και υποψιαστηκα οτι εισαι ο φρικ. Σε λιγα δευτερολεπτα ειχα μαθει την τραγικη αληθεια.Δεν ξερω αν προσεξες την απογοητευση στo προσωπο μου..
    http://stresss.deviantart.com
    http://www.myspace.com/posteke
    Yesterday 19:29 <menumission> de mporeis na kaneis ignore ton eauto sou sto tsat molis to dokimasa

    στο θεωρητικό παρκούρ δίνω οστά και σάρκα,απο εμπόδιο σ΄ εμπόδιο πετάγομαι για πλάκα Άκου τον Φόρη and don't worry

  4. #64
    Mary Ann Cotton enitharmon's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Berlin
    Posts
    15,078

    Default

    απαντήστε μετά από σκέψη:
    πόσο χρησιμοποιείτε το ιντερνετ του κινητού σας; για φβ και τουιτερ δεν ειναι σοβαρες απαντησεις. πόσο διευκόλυνε τη ζωή σας γενικά;
    Vielen Dank für alles was mal war

  5. #65
    Spammity Spam rat_poison's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    green midget cafe in bromney
    Posts
    3,960

    Default

    έχω σμάρτφοουν εδώ και 6 μέρες
    είναι βολικό
    Well, there's egg and bacon; egg sausage and bacon; egg and spam; egg bacon and spam; egg bacon sausage and spam; spam bacon sausage and spam; spam egg spam spam bacon and spam; spam sausage spam spam bacon spam tomato and spam;

  6. #66
    Administrator KoiliaSamprela's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Αθενς
    Posts
    11,775

    Default

    Quote Originally Posted by enitharmon View Post
    απαντήστε μετά από σκέψη:
    πόσο χρησιμοποιείτε το ιντερνετ του κινητού σας; για φβ και τουιτερ δεν ειναι σοβαρες απαντησεις. πόσο διευκόλυνε τη ζωή σας γενικά;
    είσαι άδικη !
    Σε αρκετού ανθρώπους (και δεν κάνω πλάκα) είναι πολύ σημαντικό το twitter και το FB , πέρα από αυτό όλες τις χρήσεις μπορείς να τις θεωρήσεις τόσο ασόβαρες όσο και σοβαρές.

    (Δεν έχει ιντερνε το κινητό μου)
    Αλέξη, Αλέξη! Τελείωνε , ΞΕΚΌΛΛΑ

  7. #67
    Mary Ann Cotton enitharmon's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Berlin
    Posts
    15,078

    Default

    τουιτερ αξιζει μονο για την επανασταση κι αμα εισαι δημοσιογραφος. κι αμα πας σε κανα φεστιβαλ και κανεις νιανιανια βλεποντας κατι γαματο που αλλοι δεν ειδαν. κατα τα αλλα, δεν το χρειαζομαι προς το παρον.

    ξερω οτι οι "αναγκες" δημιουργουνται (παλια ζουσαμε και χωρις κινητα), αλλά αναρωτιεμαι αν αξιζει η προσφορά των 19,99 το μήνα με αυτό το κινητό για δυο χρόνια
    Vielen Dank für alles was mal war

  8. #68
    Senior Member freak brother's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    στο πρωινο του e.r
    Posts
    28,905

    Default

    δες εχω σμαρτφοουν αλλα μπαινω που και που κανα φεισμπουκ απο το κινητο για 2-3 δευτερολεπτα να δω τι παιζει.τγουιτερ δεν γουσταρω
    σηκωσες λιγο την μπλουζιτσα και υποψιαστηκα οτι εισαι ο φρικ. Σε λιγα δευτερολεπτα ειχα μαθει την τραγικη αληθεια.Δεν ξερω αν προσεξες την απογοητευση στo προσωπο μου..
    http://stresss.deviantart.com
    http://www.myspace.com/posteke
    Yesterday 19:29 <menumission> de mporeis na kaneis ignore ton eauto sou sto tsat molis to dokimasa

    στο θεωρητικό παρκούρ δίνω οστά και σάρκα,απο εμπόδιο σ΄ εμπόδιο πετάγομαι για πλάκα Άκου τον Φόρη and don't worry

  9. #69

    Default

    εεε εντάξει δεν έχω παράπονο, είναι εντελώς πλαστή ανάγκη αλλά σε φάσεις βαρεμάρας εκτός σπιτιού ή και σε διακοπές (σε συνδυασμό με λάπτοπ, σα χοτσποτ) βολεύει. Κυρίως τσεκάρω αν μου έχει στείλει κανα γκομενάκι μήνυμα στο φέισμπουκ ή αν θυμηθώ κάτι και θέλω να το γκουγκλάρω, είναι καλή φάση να το κάνεις επιτόπου αντί να σκέφτεσαι "να το θυμηθώ όταν πάω σπίτι" και να το ξεχνάς 9 στις 10. ινφοχόλιξ
    Γιατί δε με θες κυρά μου; Επειδή είμαι ψαράς;

  10. #70
    Mary Ann Cotton enitharmon's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Berlin
    Posts
    15,078

    Default

    οποτε αξιζουν τα 19,99 το μηνα ξερωγω;
    Vielen Dank für alles was mal war

  11. #71
    Δράκος ikonoklast's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    στη φάση για τα τάλαντα
    Posts
    13,268

    Default

    Προσωπικά γουσταρίζω τη φάση να βρισκεις wireless να μπαίνεις, στην πραγματικότητα σπάνια μου χρειάζεται ιδιαίτερα πέρα απο mails. Αυτό που θέλω να δοκιμάσω και θα έχει ενδιαφέρον είναι το google phone.

    Επίσης άσχετο αλλά βάλτε pda/mobile skin στο ER.

  12. #72
    Administrator KoiliaSamprela's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Αθενς
    Posts
    11,775

    Default

    αυτό που λέει ο Ικονοκλαστ σχετικά με google phone θα είναι όντως πολύ ενδιαφέρον , επίσης το skype κάνει θραύση , απλά να περιμένετε τρελό μπούκωμα από τους providers
    Αλέξη, Αλέξη! Τελείωνε , ΞΕΚΌΛΛΑ

  13. #73
    Δράκος ikonoklast's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    στη φάση για τα τάλαντα
    Posts
    13,268

    Default

    Και μη ξεχνάμε ότι η βασική χρήση του mobile internet είναι για τέτοια, google goggles και γενικά για να ρίχνεις γκομενάκια.

  14. #74
    ρεταλι BURNIN AMBITION's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    κατω απο την παντοφλα
    Posts
    10,069

    Default

    ma;akes mpaineis internets kai einai gamw me to smartphone, vlepeis diakopes to prwi me kafedoumpa athlhtika, paizeis online pokergames (tsampe) kleidwnei to gps grhgopra doruforous, e genika ta mbyte gamane. kai ta evriza prin ligo kairo e

    parte nokia n8 kai afhste tis alles malakies. milame gia fwtografiares gia videares kai porwsi
    ποθτανα ολα
    <Mitsmann>
    ολοι ειστε αβαγκαρντς αλλα οταν μπαινει το ΜΠΑΗ ΜΟΥΝΛΑΗΤ ΓΟΥΗ ΡΑΗΝΤ θυμαστε ολοι τι ειστε και απο που ερχεστε



    iola 11
    www.facebook.com/iola11
    www.reverbnation.com/iola11 www.soundcloud.com/iola11 www.twitter.com/iola11band

    Quote Originally Posted by Atropos View Post
    Κατά τ' άλλα, γι αυτόν το λόγο το GoT είναι σειρά με @@. Αν ήταν να κερδάει πάντα ο καλός και ο Ολυμπιακός με το Αιγάλεω, θα βλέπαμε Σβαρτσενέγκερ.

  15. #75
    The Patient H.'s Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Dante's Inferno
    Posts
    7,127

    Default

    Αυτό ακριβώς. Για τις διακοπές γαμάει, τις υπόλοιπες 50 εβδομάδες σχεδόν τίποτα.
    Quote Originally Posted by FIXXXER View Post
    Anagkastika stirizoume Hillary





Similar Threads

  1. Αγορά Projector.
    By Tonosalata in forum PC & Games
    Replies: 14
    Last Post: 26-12-2010, 21:12
  2. Αγορά Drums
    By Drumsick in forum Musicians Chat
    Replies: 97
    Last Post: 20-11-2010, 20:30
  3. Αγορα Λαπτοπ
    By jack the ripper in forum PC & Games
    Replies: 0
    Last Post: 18-07-2009, 13:39
  4. Κινεζικη Αγορα
    By Strasnic in forum The Marketplace
    Replies: 0
    Last Post: 10-06-2008, 17:33
  5. Internet μέσω κινητού
    By Dragonlord in forum PC & Games
    Replies: 1
    Last Post: 31-12-2004, 16:13

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •